Netfix lipiec 2018

Netflix Title

NETFLIX LIPIEC 2018

 

 

LIPCOWE PREMIERY (WYBRANE TYTUŁY)

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

ANIA, NIE ANNA
SEZON 2
6/7/18
ORANGE IS THE NEW BLACK
Sezon 6
27/7/18
Netflix Title
GOOD GIRLS
3/7/18
Netflix Title
EL CHAPO
SEZON 3
27/7/18
 

 

                                      FILMY TYLKO NA NETFLIX

 

Netflix Title
How It Ends
13/7/18
Netflix Title
Father of the Year
20/7/18
 

                           DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

 

 

Netflix Title
Pierwszy zespół: Juventus
Część B
6/7/18
Netflix Title
Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata
sEZON 2
6/7/18
Netflix Title
Baronowie narkotykowi
sEZON 2
10/7/18

 

 

 

                               DLA MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

 

 

 

ŻYCIE W CUGLACH
SEZON 2
6/7/18

                                               

                                                 Dla dzieci tylko na netflix

 

LUNA PETUNIA: POWRÓT DO ZACHWYTLANDII
SEZON 2
20/7/18

 LEKKIE KINO WAKACYJNE

Netflix Title
Bridget Jones 3
1/7/18
Netflix Title
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
1/7/18
Netflix Title
Disney·Pixar: Ratatuj
19/7/18
Netflix Title
Disney: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
22/7/18

JUŻ NA NETFLIX – LIPIEC 2018
Polska

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

 

The Comedy Lineup 3/7/2018
W tym flagowym stand-uperskim cyklu komediowym swoje 15-minutowe występy zaprezentuje zróżnicowane grono komików zaczynających przygodę z kabaretem.

Good Girls 3/7/2018
Trzy mieszkające na przedmieściach mamy planują napad na lokalny sklep spożywczy, by wyrwać się ze skrajnej biedy i wspólnymi siłami zawalczyć o niezależność.

Ania, nie Anna: Sezon 2 6/7/2018
Drogi sercu Ani świat Zielonych Wzgórz znacznie rozszerzy swoje granice. Pojawią się w nim nowe twarze. Druga seria dostarczy także prawdziwych życiowych lekcji o miłości, stracie i dorastaniu.

Comedians in Cars Getting Coffee: New 2018: Freshly Brewed 6/7/2018
W nowej serii odcinków z 2018 roku Jerry Seinfeld wybierze się na przejażdżkę z 12 gigantami komedii. W programie zagości między innymi Jerry Lewis, Ellen DeGeneres oraz Dave Chappelle.

Sacred Games /6/7/2018
Pełen rozmachu serial, którego akcja toczy się w samym sercu mumbajskiego chaosu. Pozwala poznać tajemnice zdeprawowanego półświatka kryjącego się za fasadą rozkwitu gospodarczego Indii. Na podstawie powieści.

Samantha! 6/7/2018
W latach 80. Samantha była dziecięcą gwiazdą. Teraz robi wszystko, żeby nie wypaść z celebryckiego obiegu. Ucieka się do cudownie niedorzecznych pomysłów, by znów znaleźć się w świetle reflektorów.

Słodkie szaleństwo 13/7/2018
Tu najważniejszym składnikiem jest czas! Konkurujące ze sobą drużyny ścigają się z nim podczas przygotowywania najpyszniejszych słodkości.

Jimmy: prawdziwa historia prawdziwego idioty 20/7/2018
Lata 80. Prostoduszny i niezbyt bystry Hideaki poznaje Sanmę, legendarnego komika. Chłopak zmienia imię i jako Jimmy zostaje komediową supergwiazdą.

Orange is the New Black: Sezon 6 27/7/2018
W następstwie zamieszek kobiety zostają przeniesione do najściślej strzeżonego więzienia. Zostają im postawione poważne zarzuty.

Final Space 20/7/2018
Astronauta Gary Goodspeed i jego uroczy kumpel – będący przy okazji kosmitą i pogromcą planet –wyruszają w szaloną międzygalaktyczną podróż. Pragną odkryć miejsce, gdzie kończy się wszechświat.

El Chapo: Sezon 3 Wkrótce na Netflix
El Chapo dąży do tego, by jego imperium objęło cały świat. Poznaje bliżej pewną słynną aktorkę, którą w iście hollywoodzkim stylu karmi zmyśloną historią swojego życia.

Cesarstwo rzymskie: Rządy krwi: Władca imperium 27/7/2018
Juliusz Cezar ustanawia jedną z najpotężniejszych dynastii w historii, jednak szybko odkrywa, że władza pozostająca poza jakąkolwiek kontrolą ma swoją cenę.

Witajcie w rodzinie 27/7/2018
Spłukana samotna matka traci swojego ojca, który nigdy nie traktował jej zbyt ciepło. Wspólnie z jego partnerką robią wszystko, by śmierć mężczyzny nie wyszła na jaw. Wszystko przez to, że żadna z nich nie została uwzględniona w testamencie.

The Joel McHale Show with Joel McHale: Część 2 15/7/2018
Nowa członkini dołącza do ekipy Terrace House i doprowadza jej męską część do szaleństwa. Kiedy zbliżają się Walentynki, można poczuć, że pewne wyznania wiszą w powietrzu.

 

 

FILMY TYLKO NA NETFLIX

 

Polowanie z tatą 6/7/2018
Podczas tej wyprawy Buckowi zależy wyłącznie na stworzeniu więzi z własnym synem. A także na tym, by chłopiec ustrzelił jelenia. A dodatkowo, chce uwiecznić to wszystko na wideo.

Wilcza skóra 6/7/2018
Traper zamieszkujący opuszczone górskie miasteczko na północy Hiszpanii pragnie skończyć z samotnością. Postanawia znaleźć sobie żonę. Zapędzona w róg kobieta może być nieobliczalna.

How It Ends 13/7/2018
Po tajemniczym kataklizmie mężczyzna wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż przez cały kraj, by dołączyć do swojej ciężarnej dziewczyny.

Father of the Year 20/7/2018
Dwóch absolwentów college’u powraca do rodzinnego miasteczka. Zadają sobie czysto hipotetyczne pytanie: czyj ojciec zwyciężyłby w bójce? – co w końcu doprowadza do masowych zamieszek.

Zagłada 27/7/2018
Po stracie przyjaciela genialny matematyk odkrywa zależność łączącą przypadki śmierci, jakie miały miejsce na stacji benzynowej. Wyrusza, by ostrzec przed zagrożeniem następną młodą ofiarę.

Ostrzeżenie 24/7/2018
Głowę rodziny nękają sny o najeździe kosmitów. Mężczyzna musi zmierzyć się ze swoim najgorszym koszmarem, gdy pozaziemskie siły rozpoczynają eksterminację zamieszkującej Ziemię ludzkości.

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

 

Jim Jefferies: This Is Me Now 13/7/2018
Zuchwały Jim Jefferies celowo następuje na odciski i przekracza wszelkie granice, gdy kpi ze spotkań z celebrytami, z hipokryzji w polityce i cielesnych fenomenów.

Iliza Shlesinger: Elder Millennial 24/7/2018
Świeżo zaręczona Iliza Shlesinger rozmawia o związkach oraz dynamice relacji seksualnych z perspektywy „starszego millenialsa” na pokładzie lotniskowca USS Hornet.

 

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

 

Pierwszy zespół: Juventus: Sezon 1: Część B 6/7/2018
W drugiej połowie sezonu gracze Juventusu liczą, że poradzą sobie z poważnymi wyzwaniami. Celem jest wywalczenie kolejnego tytułu podczas rozgrywek Ligi Mistrzów.

Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 2 6/7/2018
Raphael Rowe spędził 12 lat za kratkami za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz pozwala przyjrzeć się od środka najcięższym więzieniom świata.

Somebody Feed Phil: Drugie danie 6/7/2018
Phil Rosenthal kontynuuje swoją podroż kulinarną przez świat, a po drodze zatrzymuje się w Dublinie, Wenecji, Buenos Aires, Kopenhadze, Cape Town i Nowym Jorku.

Baronowie narkotykowi: Sezon 2 10/7/2018
W rękach takich baronów narkotykowych jak El Chapo, Jemeker Thompson, Christopher Coke czy Klaas Bruinsma strach i przemoc stają się narzędziami, które pozwalają zarabiać pieniądze i unikać organów ścigania.

Last Chance U: INDY: Część 1 20/7/2018
Ten ceniony serial przeniesie nas do Independence Community College w stanie Kansas, gdzie twardy jak skała trener będzie starał się odbudować zmagającą się z problemami szkołę footballu.

Medyczne nadużycia 27/7/2018
Ten przełomowy dokument ujawnia, w jaki sposób nastawiony na zysk, wart wiele milionów dolarów amerykański przemysł wyrobów medycznych każdego dnia naraża pacjentów na niebezpieczeństwo.

 

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

Życie w cuglach: Sezon 2 6/7/2018
Podczas przygotowań do udziału w Mistrzostwach Juniorów Zoe i ekipa z Bright Fields będą musieli zmierzyć się z utratą członka drużyny, tajemniczym pożarem i innymi przeszkodami.

Wielkie przygody Kapitana Majtasa 13/7/2018
Dwaj niesforni przyjaciele z czwartej klasy przeżywają jedno niepowodzenie za drugim. Zainspirowani postacią drażliwego dyrektora szkoły tworzą Kapitana Majtasa – superbohatera, który ze wszystkim sobie poradzi.

Kaczki z gęsiej paczki 20/7/2018
Po tym, jak z powodu urazu został uziemiony, beztroski gąsior bierze pod swoje skrzydła dwoje zagubionych kaczątek. Razem wyruszają na niezwykłą wyprawę.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.