Negocjacje to gra…

Premiera seriali Okup, Mroczne zagadki Los Angeles i A.P.B.  oraz filmy Gra, Tożsamość Bourne’a i Wybawiciel w maju w AXN

 

 

4 maja kapitan Sharon Raydor obejmie kierownictwo wydziału do zwalczania najcięższych przestępstw i wprowadzi nowe zasady funkcjonowania jednostki w serialu Mroczne zagadki Los Angeles. 11 maja, w produkcji A.P.B., właściciel konsorcjum technologicznego, Gideon Reeves, przejmie podupadający posterunek policji w Chicago, aby stworzyć najnowocześniejszy wydział do zwalczania przestępczości w mieście. Tego samego dnia widzowie zobaczą premierę Okupu – serialu o negocjatorze, którego zespół ratuje ludzkie życie w kryzysowych sytuacjach. W nadchodzącym miesiącu AXN pokaże także filmy, m.in. Tożsamość Bourne’a z Mattem Damonem, Grę z Michaelem Douglasem i Wybawiciela z Madsem Mikkelsenem.

 
Mroczne zagadki Los Angeles to spin-off produkcji Podkomisarz Brenda Johnson. Sharon Raydor (Mary McDonnell) obejmuje kierownictwo jednostki policji w Los Angeles, zajmującej się najpoważniejszymi przestępstwami. Jej wrodzona umiejętność przewidywania ludzkich zachowań i uzyskiwania zeznań pomaga w rozwiązywaniu najcięższych i najbardziej wrażliwych sprawy w mieście. Nowa pani kapitan okazuje się być również osobą niezwykle skrupulatną i regulaminową, która preferuje demokratyczny styl kierowania jednostką. Takie podejście nie spotyka się z dobrym przyjęciem ze strony wszystkich podwładnych. Premiera serialu Mroczne zagadki Los Angeles w czwartek 4 maja o godz. 20:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00.

 

 
A.P.B. to historia miliardera i geniusza komputerowego, Gideona Reevesa (Justin Kirk ), który był świadkiem brutalnego morderstwa swojego przyjaciela, Elliota Sully-ego. Po tym wydarzeniu główny bohater postanawia wykorzystać wynalazki swojej firmy, aby zwiększyć bezpieczeństwo w mieście i złapać mordercę. Przejmuje podupadający posterunek policji w Chicago i wyposaża go w najnowszą technologię, udostępniając jednocześnie mieszkańcom mobilną aplikację do zgłaszania przestępstw – A.P.B. W stworzeniu posterunku policji na miarę XXI wieku pomagają mu ambitna detektyw, Theresa Murphy (Natalie Martinez), i uzdolniona oficer techniczna, Ada Hamilton (Caitlin Stasey). Premiera serialu A.P.B. w czwartek 11 maja o godz. 21.00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o 21.00.

 

 

 

Okup to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Eric rozumie przestępców lepiej niż jakiekolwiek organy ścigania. Wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania spraw porwań dla okupu. W pierwszym odcinku serialu do zespołu Beaumonta dołącza Maxine Carlson (Sarah Greene). Młoda negocjatorka pragnie wykazać się w nieznanym środowisku, ale sekret z jej przeszłości może okazać się źródłem niebezpieczeństwa, którego nawet genialny negocjator nie jest w stanie zażegnać. Zaufani współpracownicy Erica – specjalista od profilowania psychologicznego, Oliver Yates (Brandon Jay McLaren), i była policjantka, Zara Hallam (Nazneen Contractor) – z rezerwą podchodzą do nowej koleżanki. Premiera serialu Okup w czwartek 11 maja o godz. 22.00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o 22.00.

 

 
W majowe weekendy na widzów czekają filmowe superprodukcje. 5 maja o 21:00 Gra – thriller, w którym znudzony życiem bogacz, Nicholas Van Orton (Michael Douglas), dostaje w dniu swoich 48. urodzin zaproszenie do nieprzewidywalnej i niebezpiecznej gry. 13 maja o 20:00 widzowie AXN zobaczą Tożsamość Bourne’a. Jason Bourne (Matt Damon) w wyniku wypadku traci pamięć, jednak wszystko wskazuje na to, że był członkiem tajnego programu CIA. 28 maja o 22:00 AXN pokaże western Wybawiciel, w którym spokojny, amerykański osadnik, Jon (Mads Mikkelsen), zabija mordercę swojej rodziny. Teraz sam musi zmierzyć się z gangiem, który szuka zemsty po śmierci kolegi.

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.