„Nastoletnia Maria Stuart” sezon 2 w AXN White

nastoletnia maria stuart 2W maju na kanale AXN White obejrzymy 2 sezon serialu „Nastoletnia Maria Stuart” oraz 5 sezon serialu „Gliniarze z Southland” .

AXNWHITE_2015

 

 

 

Nastoletnia Maria Stuart II (REIGN) serial/dramat, USA 2014-2015
emisja od 31.05.2016 pon-pt po 2 odc. godz 18:10 i 19:05 (22 odc.)

NASTOLETNIA MARIA STUART II (REIGN II) serial/dramat, USA 2014
nastoletnia maria stuart 2Nastoletnia Maria Stuart to serial z gatunku historical fiction opowiadający o młodości i dojściu do władzy królowej Szkotów, Marii I Stuart. 15-letnia Maria (w tej roli Adelaide Kane, znana z serialu Teen Wolf: Nastolewni Wilkołak) przybywa do Francji, gdzie ma poślubić syna króla, księcia Franciszka II Walezjusza (Toby Regbo). Na francuskim dworze, pełnym mrocznych intryg i seksualnych skandali, pretendentka i jej trzy przyjaciółki służki stoczą niebezpieczną grę pozorów, ucząc się sztuki towarzyskiego przetrwania. Maria musi stawić czoła zmieniającej się polityce międzynarodowej i pokazom siły na dworze, jednocześnie chroniąc polityczny sojusz i przysięgę narzeczeńską. Gdy jej uczucia do Franciszka zaczynają rozkwitać, w otoczeniu pojawia się nieślubny brat księcia, Sebastian (Torrance Coombs), który powoli zaczyna kraść jej względy. Razem z Królową Katarzyną Medyceńską (Megan Follows) potajemnie planują zapobiec przepowiedniom tajemniczego Nostradamusa i nie doprowadzić do małżeństwa Marii i Franciszka.

 

 

Gliniarze z Southland to amerykański serial sensacyjny opowiadający o codziennej pracy policjantów z Los Angeles, którzy starają się utrzymać porządek w pełnym przestępczości mieście. Młody rekrut Ben Sherman (Ben McKenzie) trafia pod skrzydła doświadczonego, bezkompromisowego oficera lokalnego departamentu policji, Johna Coopera (Michael Cudlitz). W zespole pracują również detektywi Sammy Bryant (Shawn Hatosy) i Lydia Adams (Regina King). W piątym sezonie funkcjonariusze będą musieli nie tylko stawić czoła przestępczości zorganizowanej ale przede wszystkim swoim problemom w życiu prywatnym.

Premiera piątego sezonu serialu Gliniarze z Southland we wtorek 31 maja o godz. 21:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w każdy wtorek o godz. 21:05.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.