Największe gwiazdy Hollywood w grudniu w AXN

Premiera filmów: Spider-Man: Daleko od domu, Men in black: International i Nocny Łowca oraz serialu Pan Am.

Tom Holland i Jake Gyllenhaal staną do walki w najnowszej części przygód człowieka pająka, Chris Hemsworth i Thessa Thompson wcielą się w nowe pokolenia facetów w czerni, Henry Cavill rozpocznie śledztwo na własną rękę w sprawie szajki pedofilskiej, a Christina Ricci i Margot Robbie wyruszą w podróż na pokładzie luksusowego rejsu linii lotniczych Pan Am. W grudniu kanał AXN pokaże filmy: Spider-Man: Daleko od domu, Men in black: International i Nocny Łowca oraz serial Pan Am.

W filmie Spider-Man: Daleko od domu Peter Parker (Tom Holland) powraca jako Spider-Man. Super bohater z sąsiedztwa wyrusza ze szkołą na europejskie wakacje. Jednak plan porzucenia obowiązków Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu (Samuel L. Jackson) odkryć sekret tajemniczych ataków w europejskich miastach. Premiera filmu Spider-Man: Daleko od domu w sobotę 11 grudnia o godz. 20.00 w AXN.

Men in black: International opowiada historię agentki M (Thessa Thompson), która dołącza do organizacji facetów w czerni. Trafia pod skrzydła agenta H (Chris Hemsworth) i od razu zostaje wrzucona w sam środek intergalaktycznego kryzysu. W stolicy Wielkiej Brytanii dochodzi do zabójstwa arystokraty z innej planety. Duet agentów musi rozwiązać sprawę. Wszystko się komplikuje, gdy okazuje się, że w ich własnych szeregach znajduje się szpieg.  Premiera filmu Men in black: International w niedzielę 19 grudnia o godz. 20.00 w AXN.

W filmie Nocny łowca emerytowany sędzia Cooper (Ben Kingsley) wraz ze współpracownicą Larą (Eliana Jones) na własną rękę tropią i wymierzają karę unikającym sprawiedliwości pedofilom. Kiedy dziewczyna zostaje porwana, oficer policji Marshall (Henry Cavill) ratuje ją przed śmiercią z rąk Simona (Brendan Fletcher). Aresztowanie zbrodniarza nie kończy jednak spirali przemocy i tajemniczych morderstw. Premiera filmu Nocny łowca w czwartek 30 grudnia o godz. 02.30 w AXN.

Serial Pan Am przenosi nas do 1963 r., w czasy pierwszych lotów wielkich samolotów pasażerskich i podniebnych podróży tylko dla wybranych. Załoga luksusowego samolotu słynnej amerykańskiej linii rozpoczyna lot, którego tłem będą romanse, dramaty i międzynarodowe szpiegostwo. W czasie podróży poznamy stewardesę Maggie (Christina Ricci), która szkoli młodszą koleżankę Laurę (Margot Robbie), i oficera Teda (Michael Mosley), który czaruje swoim wdziękiem. Na każdego pasażera wyjątkowego lotu Pan Am będzie czekać coś ekscytującego. Premiera serialu Pan Am w niedzielę 12 grudnia o godz. 06:25. Kolejne odcinki w niedzielne poranki w AXN.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.