Na dworze Tutanchamona

Premiera serialu Tutanchamon i 2 sezon Z Nation w AXN Black
oraz 3 sezon Pułapki umysłu, 4 sezon Nastoletnia Maria Stuart i 2 sezon Candice Renoir w AXN White.

Renoir w AXN White 14 listopada AXN Black przeniesie widzów na dwór młodego faraona w pogrążonym w kryzysie starożytnym Egipcie w mini serialu Tutanchamon. 24 listopada w AXN Black premiera 2. sezonu serialu Z Nation – apokaliptycznej wizji zagłady ludzkości przez wirusa zombie. Na widzów AXN White od 6 listopada czekają dalsze przygody młodej królowej szkotów w 4. sezonie Nastoletniej Marii Stuart. Miłośnicy kryminalnych zagadek będą mogli obejrzeć 3. sezon serialu Pułapki umysłu i 2. sezon Candice Renoir.

 

 

 

Tutanchamon to mini serial historyczny, którego akcja rozpoczyna się w 1332 p.n.e., kiedy starożytny Egipt był potęgą targaną wewnętrznymi konfliktami. Po otruciu Faraona Echnatona na tron w Tebach wstępuje naiwny 9-letni Tutanchamon. Szybko okazuje się, że lud uważa go za słabego, a wielki Wezyr Ay i generałowie chcą za niego władać Egiptem. Młody władca musi szybko dorosnąć i odzyskać władzę nad krajem pogrążonym w chaosie. Premiera serialu Tutanchamon we wtorek 14 listopada o godz. 22:05 w AXN Black. Kolejne odcinki we wtorki o godz. 22:05.

 

 

 

Akcja serialu Z Nation rozpoczyna się trzy lata po rozprzestrzenieniu się na Ziemi wirusa zombie, który zamienił niemal całą ludzką populację w potwory. Ostatnią deską ratunku okazuje się Murphy, więzień, który został poddany eksperymentalnej szczepionce. Jako jedyny przeżył i nie przemienił się w zombie. Teraz jego krew zawiera przeciwciała, które mogą uratować ludzkość. Grupa bohaterów decyduje się przetransportować Murphy’ego z Nowego Jorku do Centrum Kontroli Chorób Zakaźnych w Kalifornii. Murphy skrywa jednak sekret, który zagraża całej wyprawie. W nowym sezonie serialu drużyna rozdziela się, uciekając przed radioaktywnym opadem, a łowcy nagród polują na Myrphy’ego. Premiera 2. sezonu serialu Z Nation w piątek 24 listopada o godz. 22:05 w AXN Black. Kolejne odcinki w piątki o godz. 22:05.

 

 

 

Nastoletnia Maria Stuart to serial z gatunku historical fiction opowiadający o młodości i dojściu do władzy królowej Szkotów, Marii I Stuart. 15-letnia Maria (w tej roli Adelaide Kane, znana z serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak) przybywa do Francji, gdzie ma poślubić syna króla, księcia Franciszka II Walezjusza (Toby Regbo). Na francuskim dworze, pełnym mrocznych intryg i seksualnych skandali, Maria musi stawić czoła zmieniającej się polityce międzynarodowej, jednocześnie chroniąc polityczny sojusz i przysięgę narzeczeńską. Gdy jej uczucia do Franciszka zaczynają rozkwitać, w otoczeniu pojawia się nieślubny brat księcia, Sebastian (Torrance Coombs), który powoli zaczyna kraść jej względy. Razem z królową Katarzyną Medyceńską (Megan Follows) potajemnie planują zapobiec przepowiedniom tajemniczego Nostradamusa i uniemożliwić małżeństwo Marii i Franciszka. W nowym sezonie serialu Maria wraca do Szkocji walczyć o władzę i zdobyć sojuszników. Premiera 4. sezonu serialu Nastoletnia Maria Stuart w czwartek 2 listopada o 21:05. Kolejne odcinki w czwartki o 21:05 w AXN White.

 

 

Głównym bohaterem Pułapek umysłu jest dr Daniel Pierce (znany z sitkomu Will i Grace, Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog, który cierpi na schizofrenię.  Jak nikt inny potrafi odczytywać ludzkie emocje i zachowania. Choroba wywołuje u niego halucynacje i omamy, które pozwalają mu spojrzeć na umysł przestępców w wyjątkowy sposób. W pierwszym odcinku serialu Pierce zostaje poproszony przez swoją byłą uczennicę, Kate Moretti, obecnie agentkę FBI, o pomoc w jej śledztwach. W nowym sezonie serialu dr Pierce pomoże między innymi w międzynarodowym dochodzeniu prowadzonym w Paryżu. Premiera 3. sezonu serialu Pułapki umysłu w piątek 24 listopada o godz. 19:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 19:05 w AXN White.

 

 

 

Candice Renoir to serial o policjantce z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Tytułowa bohaterka jest po rozwodzie, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego. To kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze. Premiera 2. sezonu serialu Candice Renoir w środę 29 listopada o godz. 21.05. Kolejne odcinki w środy o 21.05 w AXN White.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.