N PREMIUM PREMIERY W MAJU

W maju na kanale  N Premium zobaczymy kolejną porcję filmowych premier. Wśród nich między innymi „Kołysanka”, „Świnki”, „Fair Game”, czy też „Kod nieśmiertelności”.
1 maja na antenie nFilm premiera filmu „Rzeka pytań”, który powstał na podstawie powieści Davida Jamesa Duncana. Pisarz nie był zadowolony z efektu i stoczył prawdziwą walkę z producentami. Ostatecznie, film nie jest sygnowany jego nazwiskiem. Nie udało mu się jednak wywalczyć zmiany tytułu.
2 maja film przygodowy film „Złoty szlak”. 600 kilogramów złota to dużo. Kiedy z takim bagażem trzeba przedzierać się przez gujańska dżunglę walcząc każdego dnia o przetrwanie, niedawny łup staje się prawdziwym ciężarem.
5 maja na antenie nPremium thriller sci-fi „Kod nieśmiertelności”. Ile razy można przeżyć śmierć i umierać za każdym razem, jako inna osoba? Kapitan Jack Colter (Jake Gyllenhaal) będzie umierał wciąż na nowo dopóki nie rozwiąże postawionego przed nim zadania.
6 maja dramat „Fair Game” (Film opowiada prawdziwą historię agentki CIA Valerie Plame Wilson), której mąż ambasador Joseph Wilson w lipcu 2003 roku, na łamach New York oskarżył administrację Prezydenta George’a Bush’a o okłamywanie opinii publicznej w kwestii posiadania przed Irak broni masowego rażenia.
Smutne realia przygranicznych miasteczek będzie można zobaczyć w filmie
18 maja „Świnki”  Tomek, mimo, iż pochodzi z biednej rodzinyy nie przywiązuje szczególnej wagi do pieniędzy. Chłopak dobrze się uczy, ma zainteresowania i szansę na lepszą przyszłość. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Martę. Zakochany, stara się zaspokoić jej coraz to nowe zachcianki. Jednak, aby za nimi nadążyć musi znaleźć źródło dochodów. Koledzy ze szkoły Tomka po prostu prostytuują się. W swój światek chcą wciągnąć również chłopaka.
W maju na antenie nPremium także „Pożyczony narzeczony” (12 maja),  „Co nas kręci, co nas podnieca” (13 maja), „Podwójne życie” (26 maja) oraz „Kolacja dla palantów” (27 maja).
Na antenie nPremium nie zabraknie także sportu. Oczywiście kolejne mecze Ligi Mistrzów, a 19 maja 2012 roku finał Ligi Mistrzów, który będzie mozna obejrzeć także w jakości 3D.
Jeśli chodzi o seriale, zobaczymy kolejne odcinki trzeciego sezonu serialu „Pamietniki wampirów”, oraz ostatniegom piatego sezonu „Queer as folk”
Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.