nPremium, premiery czerwiec 2012, „Super 8” „Tranformers 3” „Captain America” „Kung Fu Panda 2 (3D)”

W czerwcu na kanale nPremium m.in. takie hity kinowe jak: „Transformers 3″, kolejny superbohater  Marvela „Captain America: Pierwsze starcie”, kontynuacja filmu animowanegoKung Fu Panda 2 (3D)”, jak i najnowszy film

J.J. Abramsa „Super 8”, przez wielu uznawany za jak dotąd jego najlepszy film. Poza tym, komedia „Heca w zoo” oraz dramat z Bradem Pittem i Seanem Pennem „Drzewo Życia”, Nie zabraknie również emisji 3D, kolejne odcinki serii „Parki Narodowe Ameryki” oraz po raz pierwszy w 3D emisja filmu „Thor”.

FILMY:

„Heca w zoo” 2 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Beat the World. Taniec to moc!” 3 czerwiec 2012, godz. 20:00

„W lepszym świecie” 4 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Latawce” 6 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Drzewo Życia” 9 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Transformers 3”, 16 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Niewolnica” 22 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Wielka ucieczka duchów” 23 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Jesienna miłość” 24 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Super 8”,  27 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Captain America: Pierwsze starcie” 29 czerwiec 2012, godz. 20:00

„Kung Fu Panda 2 (3D)”  30 czerwiec 2012, godz. 20:00

 

SERIAL:

„Queer As Folk” sezon 5, w każdy poniedziałek, godz. 23:00, ostatnie odcinki serialu.

 

EMISJE W 3D

„Parki Narodowe Ameryki 3D” dokument, Nowa Zelandia,w każdą niedzielę ok godz 17:00 (całość 5 odc.)

„Thor” 3D 24.04, godz. 17:00

 

OPISY

 

„Heca w zoo” 2 czerwiec 2012, godz. 20:00

komedia, USA
Pracownik zoo zakochuje się w pięknej. W zdobyciu ukochanej pomagają mu jego podopieczni – dzikie zwierzęta.

Griffin Keyes (Kevin James) pracuje jako dozorca w zoo. Mężczyzna nie ma szczęścia do kobiet i czuje się niezwykle samotny. Dlatego kiedy zakochuje się w pięknej Kate(Rosario Dawson), nawet nie stara się o jej względy. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzą mu jego podopieczni – dzikie zwierzęta. Dzięki ich pomocy skromny Griffin powoli zmienia się w nie lada uwodziciela.

 

„Beat the World. Taniec to moc!” 3 czerwiec 2012, godz. 20:00

obyczajowy, Kanada 2011

reżyseria: Robert Adetuyi, obsada: Tyrone Brown, Mishael Morgan, Nikki Grant
Wypełniona zapierającymi dech w piersiach układami tanecznymi opowieść o rywalizacji, przyjaźni i walce z samym sobą.

Historia trzech grup tanecznych, które przygotowują się do finału turnieju organizowanego w Detroit. Każda z nich musi przygotować układ choreograficzny, który przyćmi twórczość pozostałych zespołów i zapewni im zwycięstwo. Największą przeszkodą na drodze do sukcesu jest nie tylko silna konkurencja, ale przede wszystkim wewnętrzne napięcia wewnątrz grup. Który zespół tancerzy okaże się na tyle dobry, by przezwyciężyć konflikty między członkami, przygotuje niezapomniane widowisko i zachwyci nim jury konkursu?

 

„W lepszym świecie” 4 czerwiec 2012, godz. 20:00

dramat, Szwecja/Dania 2010

reżyseria: Susanne Bier, scenariusz: Anders Thomas JensenSusanne Bier , muzyka: Johan Söderqvist , obsada: Mikael Persbrandt, Trine Dyrholm, Markus Rygaard

Nagrodzona Oscarem dla najlepszego nieaglojęzycznego filmu historia dwóch rodzin, z których każda ma kompletnie odmienne podejście do przemocy.

Dania. W szkolnej ławce zasiada koło siebie dwóch uczniów – wyśmiewany i prześladowany przez rówieśników Elias oraz dopiero przybyły z Londynu Christian. Ten pierwszy jest synem pracującego w Afryce lekarza, Antona, który uważa przemoc za najgorsze z możliwych rozwiązań. Zrozpaczony po śmierci matki drugi z chłopców kryje w sobie całe pokłady agresji. Losy Eliasa i Christiana oraz ich rodzin splatają się tworząc skomplikowany obraz poruszający trudny temat przemocy i jej używania.

 

„Latawce” 6 czerwiec 2012, godz. 20:00

melodramat, Indie
Niezwykły mariaż stylistyki Bollywood z holywoodzkim kinem akcji, łączący jednocześnie dwa różne gatunki filmowe: romans i thriller.

Meksykańska pustynia. Ciężko ranny Jay do tej pory wychodził cało ze wszelkich opresji. Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że szczęście się od niego odwróciło. Mężczyznę trzyma przy życiu jedynie chęć ujrzenia jeszcze raz swojej ukochanej. Dlatego nie poddaje się i próbuje dotrzeć do cywilizacji. Jego wędrówka pełna jest miraży przypominających mu historię jego miłości.

 

„Drzewo Życia” 9 czerwiec 2012, godz. 20:00

(The Tree of Life) – film dramat, USA 2011

reżyseria: Terence Malick, obsada: Brad Pitt, Sean Penn, Jessica Chastain

Wysmakowany dramat o poszukiwaniu sensu życia. Za kamerą Terrence Malick (Cienka czerwona linia), a w rolach głównych Sean Penn i Brad Pitt.

Lata pięćdziesiąte XX wieku. Szczęśliwe dzieciństwo Jacka (Hunter McCracken) dobiega końca, kiedy w życiu jego rodziny pojawiają się najpierw choroba, a potem śmierć. Dodatkowo jego relacje z surowym ojcem (Brad Pitt) zaczynają się komplikować. Te wszystkie wydarzenia odbijają się na życiu dorosłego Jacka (Sean Penn), który mimo upływu lat wciąż nie potrafi odnaleźć swojego miejsca w świecie. Aby nadać sens życiu, stara się odnaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące jego samego.

 

„Transformers 3”, 16 czerwiec 2012, godz. 20:00

Transformers 3 (Transformers 3: Dark of the Moon (3D)) – film S-F, USA 2011

reżyseria: Michael Bay, obsada: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Tyrese Gibson,
Trzecia część zapierającej dech w piersiach serii o wojnie między dwiema frakcjami robotów.

Sam Witwicky (Schia LeBouf) z pomocą Autobotów już dwukrotnie uratował świat przed niebezpieczeństwem. Doświadczenia te jednak nie przekładają się na jego sukcesy zawodowe. Ma trudności choćby ze znalezieniem pracy. Wkrótce jednak kolejny raz będzie musiał stanąć do walki u boku Optimusa Prime’a. Tym razem jednak złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę i wszystko wskazuje na to, że ani ludzie, ani broniące Ziemi Autoboty nie będą w stanie powstrzymać nadchodzącej zagłady.

 

„Niewolnica” 22 czerwiec 2012, godz. 20:00

Niewolnica – film dramat, Wielka Brytania 2010

reżyseria: Gabriel Range, scenariusz: Jeremy Brock , obsada: Wunmi Mosaku, Isaach de Bankolé, Lubna Azabal, BRAK

Oparta na faktach nastoletniej Sudanki porwanej z rodzinnej wioski i zmuszonej do niewolniczej pracy, najpierw w Chartumie, potem w Londynie.

Dwunastoletnia Malia zostaje porwana z rodzinnej wioski przez oddział arabskiej milicji. Dziewczyna zostaje sprzedana w Chartumie bogatej rodzinie. Przez kolejne lata jest bita i poniżana przez panią domu. W wieku osiemnastu lat pod zmienionym nazwiskiem zostaje wysłana do Londynu. Okazuje się, że zmiana kontynentu wcale nie ma wpływu na jej los. Wciąż jest zmuszana do niewolniczej pracy. Szczęście jednak uśmiecha się do niej, a niezwykły splot okoliczności daje jej cień szansy na wyrwanie się z niewoli i pojednanie z rodziną.

 

„Wielka ucieczka duchów” 23 czerwiec 2012, godz. 20:00

(Great Ghost Rescue) – film komedia, Wielka Brytania 2011

reżyseria: Yann Samuell, scenariusz: David Solomons , obsada: Kevin McKidd, Emma Fielding, Georgia Groome,
Pełen humoru, animowany film o perypetiach sympatycznego duszka i jego rodziny.

Młody duchy Humphrey i jego wyjęta z koszmaru rodzina stają przed nie lada problemem. Ich stary dom został zburzony i teraz nie mają miejsca, które mogliby nawiedzać. Poszukiwanie innego siedliska prowadzi ich jedynie do odkrycia, że problem dotyczy całej paranormalnej społeczności – stare gmachy, dworzyszcza i ruiny są niszczone i zastępowane przez nowoczesne galerie handlowe. Te, które się ostały są przepełnione i brakuje w nich wolnych miejsc. Czy sympatycznym duchom uda się odnaleźć miejsce, w którym będą mogli straszyć bez obaw o kolejną eksmisję?

 

„Jesienna miłość” 24 czerwiec 2012, godz. 20:00

(Late Bloomers) – film dramat, Wielka Brytania/Francja/Belgia 2011

reżyseria: Julie Gavras, obsada: William Hurt, Isabella Rossellini, Doreen Mantle
Wysmakowany dramat o starzejącym się małżeństwie, które ze wszelkich sił stara się zatrzymać czas i nie poddawać stagnacji.

Adam i Mary są małżeństwem z wieloletnim stażem Powoli zdają sobie sprawę, że ich życie mija i nagle zaczynają coraz boleśniej odczuwać skutki starzenia. Obydwoje nie chcę pogodzić się z upływem czasu i ze wszystkich sił podejmują rozpaczliwe starania, żeby zatrzymać czas…

 

„Super 8”,  27 czerwiec 2012, godz. 20:00

film thriller sci-fi, USA 2011 Reżyseria: J.J. Abrams  scenariusz:  Reżyseria: J.J. Abrams  obsada: Joel Courtney, Kyle Chandler, Ron Eldard, Noah Emmerich, Elle Fanning, Bruce Greenwood,
Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co mogli sobie wyobrazić.

 

„Captain America: Pierwsze starcie” 29 czerwiec 2012, godz. 20:00   

film  fantasy, przygodowy, sci-fi USA 2011 reżyseria: Joe Johnston scenariusz: Christopher Markus, Stephen McFeely

obsada: Stanley Tucci, Tommy Lee Jones, Toby Jones, Hugo Weaving, Neal McDonough, Chris Evans,

W 1942 roku Steve Rogers (Chris Evans) zgłasza się jako ochotnik do przeprowadzenia eksperymentu, mającego wspomóc trzon amerykańskiej armii walczącej z nazistami. Tajny eksperyment ma zmienić ochotników w superżołnierzy zdolnych stawić czoła potężnym siłom przeciwnika. Eksperyment zostaje ukończony sukcesem, dzięki czemu Steve Rogers przemienia się w superbohatera nazwanego Captain America. Z pomocnikiem Buckyem Barnesem musi stawić czoła Red Skullowi, który planuje dominację nad światem dzięki magicznemu przedmiotowi nazywanemu Kosmicznym Sześcianem.

    

„Kung Fu Panda 2 (3D)”  30 czerwiec 2012, godz. 20:00

film  animowany, USA 2011

reżyseria: Jennifer Yuh Nelson Scenariusz: Jonathan Aibel
Glenn Berger. Obsada, polski dubbing: Marcin Hycnar, Jan Peszek, Brygida Turowska, Krzysztof Banaszyk

Nowe, cudowne życie Po jest zagrożone wraz z pojawieniem się wszechmocnego czarnego charakteru – Lorda Shena, który knuje, żeby za sprawą sekretnej, niemożliwej prawie do pokonania broni dokonać podboju Chin i na zawsze zniszczyć sztukę kung fu. W obliczu takiego wyzwania Po musi uważniej przyjrzeć się swojej przeszłości i poznać prawdę na temat swojego

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 thought on “nPremium, premiery czerwiec 2012, „Super 8” „Tranformers 3” „Captain America” „Kung Fu Panda 2 (3D)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.