Miesiąc grozy w październiku na kanale Scifi Universal

topor3Scifi Universal przygotował prawdziwą ucztę dla scifiuniversalgłodnych wrażeń fanów horrorów. Co tydzień, przez cały październik, we wtorki, środy i czwartki o godz. 22.00 poszukiwacze adrenaliny będą mogli oglądać premiery mrożących krew w żyłach filmów. Wśród nich Tropiciele Mogił, Pośród Wilków, Noc Zombie, Nad Grobem, Topór II i wiele innych. Większość z tych produkcji nigdy nie pojawiła się w telewizji w Polsce. W pozostałe dni widzowie będą mieli okazję zobaczyć inne horrory – w październiku nie będzie na Scifi ani jednego wieczoru, który nie byłby przerażający.

Cykl „Środowe archiwum odzyskanych filmów” rozpocznie emitowany 1 października film Tropiciele Mogił, śledzący losy ekipy telewizyjnej kręcącej dokument w starym, nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym. W pewnym momencie, w tajemniczych okolicznościach, ginie rolka filmu, a bohaterowie muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, czy odzyskanie dowodu na występowanie nadprzyrodzonych zjawisk jest na tyle ważne, aby ryzykować własnym życiem.

Druga część horroru zostanie wyemitowana w kolejną środę, 8 października. Grupa amatorów filmów grozy podejmuje rozpaczliwą próbę udowodnienia, że udokumentowane na taśmie zjawiska paranormalne nie są wytworem wyobraźni. Śmiałkowie włamują się do szpitala, gdzie zostają zaatakowani przez mordercze istoty nie z tego świata.

W środę, 15 października, Scifi zaprasza na film Pośród Wilków. Gang lekkomyślnych deskorolkarzy, w poszukiwaniu idealnego toru do jazdy, trafia na kompletne odludzie. Wycieczka zamienia się jednak w koszmar, gdy jej uczestnicy zostają zaatakowani i opętani przez demony. Przyjaciele odwracają się od siebie, narażając grupę na śmiertelne niebezpieczeństwo…

Środowy cykl horrorów kończy oparty na prawdziwej historii film Skórozmienni, który zostanie wyemitowany 22 października. Opowiada on historię tajemniczego zaginięcia syna hodowcy bydła, w której nagrania z kamer rozstawionych na farmie wskazują na zjawiska paranormalne.

We wtorki, począwszy od 7 października, Scifi Universal zaprasza na spotkania z psychopatycznymi zabójcami. Horror Nad grobem to historia Johna (Sharlto Copley), który budzi się w rowie wypełnionym ludzkimi zwłokami. Zdezorientowany mężczyzna natyka się wkrótce na inne żyjące osoby. Wspólnie z nimi próbuje ustalić, co się wydarzyło, i nie dopuścić do kolejnej tragedii. Wkrótce bohater i jego towarzysze zaczynają odzyskiwać pamięć, co wywołuje liczne spięcia.

W kolejne dwa wtorki (14 i 21 października) Scifi Universal wyemituje drugą i trzecią część filmu Topór. Horror skupia się na sylwetce bezlitosnego rzeźnika z bagien, który niegdyś więził główną bohaterkę, Marybeth (Danielle Harris). Kobieta powraca na moczary w towarzystwie uzbrojonych tropicieli, by odszukać zabójcę i wymierzyć mu sprawiedliwość.

W cyklu „Czwartkowe spotkania z zombie” Scifi Universal wyemituje premierowo aż trzy filmy: Noc Zombie (2 października), Apokalipsa Zombie (9 października) i Inwazja Zombie (16 października). Dramat rozgrywa się na dwóch płaszczyznach – z jednej strony ukazana zostaje przerażająca walka ludzi z krwiożerczymi istotami, z drugiej zaś, konflikty pomiędzy tymi, którzy w obliczu nadciągającego kataklizmu, powinni trzymać się razem.

 

WTORKI PSYCHOPATYCZNYCH ZABÓJCÓW

Nad grobem – 7 października o godz. 22.00

Topór II – 14 października o godz. 22.00

Topór III – 21 października o godz. 22.00

 

ŚRODOWE ARCHIWUM ODZYSKANYCH FILMÓW

Tropiciele Mogił – 1 października o godz. 22.00

Tropiciele Mogił II – 8 października o godz. 22.00

Pośród Wilków – 15 października o godz. 22.00

Skórozmienni – 22 października o godz. 22.00

 

CZWARTKOWE SPOTKANIA Z ZOMBIE

Noc Zombie – 2 października o godz. 22.00

Apokalipsa Zombie – 9 października o godz. 22.00

Inwazja Zombie – 16 października o godz. 22.00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.