Marcowy powrót do przyszłości w AXN

Seriale: Intelligence, Nowe gliny i Detektyw Monk oraz filmy: Twister, Góra Dantego i Powrót do przyszłości w marcu w AXN

 

 


8 marca bohaterowie serialu AXN Nowe gliny wyruszą na ulice miasta, aby zmierzyć się z przestępczością. Agenta amerykańskiego cyberwywiadu, któremu wszczepiono do mózgu wyjątkowy mikrochip, widzowie poznają 23 marca w serialu Intelligence. Od 29 marca uśmiech będą wywoływać przygody cierpiącego na nerwicę natręctw Detektywa Monka. W marcu AXN pokaże też kinowe superprodukcje sprzed lat: Twister, Góra Dantego i Powrót do przyszłości.
Serial Intelligence to historia agenta specjalnego amerykańskiego cyberwywiadu (United States Cyber Command), któremu wszczepiono do mózgu mikrochip. Gabriel Vaughn (w tej roli Josh Holloway, znany z serialu Lost: Zagubieni) jest pierwszym człowiekiem na świecie, który dzięki specjalnemu implantowi ma bezpośredni dostęp do globalnej sieci informatycznej, baz danych i materiałów wywiadowczych. Do ochrony Gabriela zostaje przydzielona agentka Secret Service, Riley Neal (Meghan Ory). Razem biorą udział w misjach, które mają chronić Stany Zjednoczone i ich mieszkańców. W międzyczasie Vaugh wykorzystuje implant w prywatnym śledztwie – próbuje odnaleźć swoją żonę, która zaginęła przed laty w czasie tajnej akcji CIA. Premiera serialu Intelligence w czwartek 23 marca o godz. 19:00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o 19:00.

 

 

 
Nowe gliny to kanadyjki serial, pokazujący życie pięciu świeżo upieczonych absolwentów Akademii Policyjnej w Toronto. Andy McNally (Missy Peregrym), Dov Epstein (Gregory Smith), Chris Diaz (Travis Milne), Gail Peck (Charlotte Sullivan) i Traci Nash (Enuka Okuma) już pierwszego dnia pracy zostają rzuceni na głęboką wodę i na własnej skórze przekonują się, jak bardzo w ich zawodzie liczą się refleks, intuicja i zdecydowanie. Muszą szybko nauczyć się nie tylko jak wypełniać swoje obowiązki zawodowe, ale również jak stawić czoła problemom osobistym i  wymaganiom ze strony najbliższych. Premiera serialu Nowe gliny w środę 8 marca o godz. 20:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.
Bohaterem serialu Detektyw Monk jest były policjant, Adrian Monk (w tej roli Tony Shalhoub). Nerwica natręctw, która pojawiła się u niego po brutalnym morderstwie jego żony, uniemożliwiła mu dalszą pracę w policji. Dzięki pomocy osobistej pielęgniarki, Sharony Fleming (w tej roli Bitty Schram), obejmuje posadę konsultanta policji w San Francisco i stara się walczyć ze swoimi dziwactwami. W pracy jest geniuszem. Ma doskonałą pamięć wzrokową i umiejętność dostrzegania i kojarzenia ze sobą nawet najmniejszych śladów. Monk, pomagając kapitanowi Lelandowi Stottlemayerowi (w tej roli Ted Levine) rozwiązywać najdziwniejsze zagadki kryminalne, stara się jednocześnie odnaleźć mordercę swojej żony. Premiera serialu Detektyw Monk w środę 29 marca o godz. 17.00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

 

 

 

 

W piątkowe, sobotnie i niedzielne wieczory na widzów czekają największe hity kina sprzed lat. 11 marca o 19:45 stacja wyemituje głośną produkcję katastroficzną Twister, w której grupa łowców burz, chcąc udoskonalić system ostrzegania przed tornadami, staje oko w oko z groźnymi siłami natury. Tego samego dnia o 22:00 widzowie AXN zobaczą Górę Dantego. Pierce Brosnan wcielił się w niej w rolę naukowca, Harry’ego Daltona, który stara się ostrzec świat przed erupcją uśpionego wulkanu. 17 marca o 21:00 AXN pokaże Powrót do przyszłości, czyli kultowy film fantasy, w którym Marty McFly, za pomocą wehikułu czasu dr. Emmetta Browna, przenosi się w przeszłość i niechcący przeszkadza swoim rodzicom w poznaniu się.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.