„Legenda Korry” sezon 2 w Nickelodeon Polska

Legenda Korry 2Korra powraca!

Jesteście ciekawi jak potoczą się nickelodeonprzygody Korry? Nie musicie już dłużej czekać! Drugi sezon „Legend Korry” będzie miał swoją premierę na antenie Nickelodeon już 19 lutego. Korra opanowała już magię powietrza, jaki żywioł będzie następny?

 

 

W drugim sezonie Korra będzie kontynuować podążanie duchową ścieżką, którą sobie obrała, ale okaże się to trudniejsze, niż przypuszczała. Jej rodzice zostaną przez pomyłkę aresztowani, a prezydent Miasta Republiki odmówi udzielenia im pomocy. Czyżby miał w tym jakiś ukryty zysk?

Podążaj za Korrą i przeżywaj wraz z nią nowe, ekscytujące przygody! Drugi sezon możesz oglądać od 19 lutego, od poniedziałku do piątku o 15:30! (14 odc.)

Legenda Korry

Główną bohaterką „Legendy Korry” jest uparta, zbuntowana, ale także przebojowa dziewczyna, która nieustannie szuka nowych wyzwań. Jej największym marzeniem jest bycie Awatarem. Korra przeprowadza się wiec do Republic City, aby rozpocząć treningi Awatara. Na początku niezbyt dobrze sobie radzi, co wzmaga jej frustrację. Nauczenie się wszystkich magicznych zaklęć, aby zostać Awatarem, to duże wyzwanie. W tym samym czasie pod przewodnictwem groźnego Amona, anty-magowie zaczynają wprowadzać w życie swoje plany – odbierają czarodziejom ich moc. Pomimo braku doświadczenia, Korra postanawia stanąć do walki przeciwko Amonowi i pozostałym członkom gangu, żeby chronić swoich nowych przyjaciół. Czy uda jej się pokonać złe moce?

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.