Cartoon Network i Boomerang w maju 2014

Wujcio dobra rada W maju na antenie Cartoon Network CARTOON NETWORKpremiera serialu animowanego „Wujcio dobra rada” oraz nowe odcinki seriali „Ben 10: Omniverse” i „Młodzi tytani: Akcja!”. Kanał Boomerang wyemituje nowy serial „Opowieści z farmy” oraz nowe odcinki serialu animowanego „Strażackie opowieści”.

Boomerang

 

BEN 10: OMNIVERSE

NOWE ODCINKI

sezon 3, odc. 41-48, 51 i 52

PREMIERA: w niedzielę 11 maja o 13:35

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 19:25

ben10omniverseWięcej akcji, więcej obcych, więcej bohaterskich czynów do dokonania! Nowe przygody Bena Tennysona i jego niestrudzonych przyjaciół już niedługo zawitają na Waszych ekranach, a tuż przed nimi będzecie mogli obejrzeć specjalny maraton pt. “Każdy bohater potrzebuje pomocnika”. Nie przegapcie tego!

 

 

 

 

MŁODZI TYTANI: AKCJA!

NOWE ODCINKI

sezon 1, 14-26

PREMIERA: w poniedziałek 19 maja o14:50

EMISJA: od poniedziałku do piątku o 14:50

Mlodzi Tytani akcjaDalsze przygody rozbrykanych Młodych Tytanów będziecie mogli śledzić już od maja. Zobaczcie jakie problemy dnia codziennego będą musieli rozwiązać tym razem i jaki komiczny sposób na nie wymyślą.

 

 

WUJCIO DOBRA RADA

PREMIERA

sezon 1, odc. 1-13

PREMIERA: w sobotę 24 maja o 11:15

EMISJA: w soboty i niedziele o 11:15

Wujcio dobra radaWujcio Dobra Rada jest magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w tarapatach, zmieniając przy tym ich życie na zawsze. Uwielbia przygody i rozwiązywanie problemów, a wspierają go w tym Pan Gustaw, Stefek Pizza, Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica i Torba Borba. Razem poróżują w kamperze, który jest magicznym domem na kółkach. Sam się prowadzi, a jego wnętrze to wielki plac zabaw i nieskończony labirynt dziwacznych pomieszczeń.

 

KAŻDY BOHATER POTRZEBUJE POMOCNIKA

PROGRAM SPECJALNY

odc. 1-3, 5-13, 15-18, 24,27,28,40,34

EMISJA: w sobotę 10 maja od 9:05 i niedzielę 11 maja od 9:05

Bycie superbohaterem jest ekstra, ale bycie superbohaterem, którego wspiera drugi bohater jest jeszcze lepsze! Zobaczcie jak ważna jest przyjaźń, gdy ma się za zadanie ocalić świat przed obcymi. W najnowszym maratonie CN będziecie mogli prześledzić jak toczyły się dzieje Bena i Rooka odkąd się poznali!

 

POWITALNA IMPREZA DLA WUJCIA DOBRA RADA

PROGRAM SPECJALNY

EMIJSA: sobota 24 maja od 9:05 do 11:45

Czas na imprezę w Cartoon Network! Gwiazdy stacji postanowiły przywitać Wujcia Dobra Rada z właściwą sobie pompą. Będą Scooby-Doo, Gumball, Lazlo, Adam Leww i Jake Małpka oraz wiele więcej postaci, które sprawią, że ten dzień będzie szczególnie wesoły. Cały maraton zakończy emisja dwóch odcinków nowego serialu o Wujciu Dobra Rada.

 

 

KINO CARTOON NETWORK

FILM

EMISJA: w sobotę i niedziele o 9:05 i 18:10

3/05 Transformers Predacons Rising
5/05 Scooby-Doo i meksykański potwór

 

17/05 Billy i Mandy: Gniew królowej pająków

18/05 Scooby-Doo i oporny wilkołak

24/05 Scooby-Doo na tropie mumii

25/05 101 opowieści Scooby-Doo

 

31/05 Garfield – Little Trouble in Big China

 

 

 

BOOMERANG

OPOWIEŚCI Z FARMY

PREMIERA

sezon 1, odc. 1-6

PREMIERA: sobota 31 maja o 10:00

EMISJA: weekendy o 10:00

MUH UND MÄH - BOOMERANG BAUERNHOF-GESCHICHTENCzwórka rodzeństwa mieszka na co dzień z rodzicami na farmie, gdzie pomagają opiekować się dużymi i małymi zwierzętami. W każdym odcinku dzieci przeżywają ekscytujące przygody. Podczas wykonywania codziennych obowiązków, poznawania okolicznych lasów, czy wyrabiania ciasta na chleb własnej roboty wyjaśniają widzom na czym polega życie na wsi. „Opowieści z farmy” to świetne połączenie programu edukacyjnego i rozrywki.

 

 

STRAŻACKIE OPOWIEŚCI

NOWE ODCINKI

sezon 1, odc.14-26

PREMIERA: poniedziałek 12 maja o 7:00

EMISJA: codziennie o 7:00

Strazackie OpowiesciTrzy dzielne wozy strażackie każdego dnia są gotowe na spotkanie z nową przygodą i ratowanie innych z opresji. Rudy nigdy się nie poddaje, uwielbia spędzać czas na zewnątrz i zawierać nowe znajomości. Zrzęda jest żółty i trochę marudny. Bardziej lubi być pod dachem niż w terenie. Gazik jest pomarańczowy i łatwo go wystraszyć, ale ostatecznie udaje się mu zdobyć na odwagę.

 

SYLWESTER I TWEETY NA TROPIE

MARATON

sezon 1, odc.14-24

EMISJA: w sobotę i niedzielę 17-18 maja od 10:00 do 13:45

A gdyby tak spędzić weekend na tropie zagadki wraz z Sylwestrem i Tweetym? Gdy oni są w akcji, wszystkie sprawy zaginionych kosztowności zostaną rozwiązane. Tego możecie być pewni. Każda przygoda to nowa tajemnica i nowa sposobność dla Sylwestra, by próbować pożreć słodkiego kanarka. Na szczęście buldog Hektor ma na uwadze zapędy futrzaka i skutecznie broni Tweety’ego.

 

KINO BOOMERANGA

EMISJA: w środy i soboty o 14:30

W maju na antenie Boomeranga nie zabraknie kina familijnego:

03/05/14 Scooby-Doo i potwór Loch Ness

10/05/14 Tom i Jerry: Wielka ucieczka

17/05/14 Scooby-Doo spotyka Braci Boo

24/05/14 Człowiek zwany Flintstonem

31/05/14 Scooby-Doo i Baśnie z Tysiąca i Jednej Nocy

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.