Kryminalny sierpień w AXN

profil 6Seriale Glina i Oficer, nowe sezony Castle’a i Profilu oraz filmy: Van Helsing, Hellboy 2: Złota armia, Szybko i wściekle.

AXN_2015

Od 15 sierpnia na antenie AXN nonszalancki autor kryminalnych bestsellerów, Richard Castle, oraz zasadnicza i pewna siebie pani detektyw, Kate Beckett, będą rozwiązywać kolejne zagadki tajemniczych morderstw w 6. sezonie serialu Castle. Zaraz po nim w AXN premiera 6. sezonu serialu Profil, w którym inny, pełen sprzeczności duet – doświadczony detektyw i młoda pani kryminolog – zajmą się rozwiązywaniem spraw kryminalnych nad Sekwaną. 24 sierpnia AXN pokaże klasykę polskiego kina akcji seriale Glina i Oficer, z doskonałymi kreacjami Jerzego Radziwiłowicza i Borysa Szyca. Natomiast w weekendowe wieczory AXN wyemituje hollywoodzkie produkcje, m.in. Van Helsing, Hellboy 2: Złota armia oraz Szybko i wściekle.

 

Serial Castle to historia znanego nowojorskiego pisarza, Richarda Castle’a (Nathan Fillion), który w wyniku niemocy twórczej postanawia pomóc nowojorskiej policji w ujęciu mordercy, który naśladuje zabójstwa wcześniej pojawiające się na kartkach jego powieści kryminalnych. Osobą prowadzącą śledztwo okazuje się nieprzejednana pani detektyw, Kate Beckett (Stana Katic), której Castle ma towarzyszyć w roli konsultanta. Po rozwiązaniu sprawy, Castle postanawia na stałe zawitać do życia zawodowego Kate i pomóc jej w rozwiązywaniu kolejnych, skomplikowanych spraw. W 6. sezonie serialu Beckett i Castle będą planować ślub, a kością niezgody okaże się nowa praca Kate w FBI. Premiera 6. sezonu serialu Castle w poniedziałek 15 sierpnia o godz. 21:00, kolejne odcinki w poniedziałki o godz. 21:00 tylko w AXN.

 

profil 6Profil to francuski serial kryminalny. Dowódca brygady z jednej z dzielnic Paryża, Matthew Pérac (Guillaume Cramoisan), to racjonalnie myślący i poukładany policjant. Pewnego dnia jego szef, komisarz Grégoire Lamarck (Jean-Michel Martial), przydziela mu do zespołu młodą panią kryminolog. Jako ekspertkaw dziedzinie psychologii, Chloe Saint-Laurent (w tej roli Odile Vuillemin), ma zupełnie inne podejście do prowadzenia śledztwa. Okazuje się, że dzięki wyjątkowej zdolności do empatii, potrafi odtworzyć myśli zarówno mordercy, jak i jego ofiar. W 6. Sezonie serialu Chloe powraca po miesiącach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym po tragicznych wydarzeniach z poprzedniego sezonu. Tymczasowo zostaje przydzielona do pracy w archiwum. Jednak szybko powróci do działań operacyjnych, rozwiązując m.in. sprawę zaginięcia ośmioletniego chłopca i śmierci uczennicy w szkolnej piwnicy. Premiera 6. sezonu serialu Profil w poniedziałek 15 sierpnia o godz. 22:00, kolejne odcinki w poniedziałki o godz. 22:00 tylko w AXN.

 

Oficer to polski serial sensacyjny, przedstawiający losy warszawskich policjantów ze specjalnej grupy pościgowej. Akcja serialu toczy się w Warszawie, gdzie młodzi bandyci, m.in. Grand (Paweł Małaszyński), Juby (Eryk Lubos) i Zidane (Rafał Cieszyński) próbują przejąć władzę w „mieście” z rąk od lat rządzącego przestępczym światkiem Topora (Krzysztof Globisz). Wyszkoleni w Legii Cudzoziemskiej, są brutalni i bezwzględni. Na ich drodze staje nieokrzesany i impulsywny podkomisarz Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), członek grupy pościgowej z Centralnego Biura Śledczego. Kruszon zostaje tajnym agentem, by zdobyć zaufanie przeciwnika. Premiera serialu Oficer w środę 24 sierpnia o godz. 21:00, kolejne odcinki w środy o godz. 21:00 tylko w AXN.

 

Serial Glina w reżyserii Władysława Pasikowskiego jest brutalną opowieścią o miłości, nienawiści i ludzkich namiętnościach prowadzących do zbrodni. Głównym bohaterem jest komisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz), pracownik wydziału zabójstw, prowadzący jednocześnie kilka trudnych spraw, które w miarę rozwoju akcji się ze sobą łączą. Gajewski jest uparty, uczciwy, przebiegły i lojalny wobec swoich. Dla pracy poświecił życie prywatne. Najbliższymi współpracownikami Gajewskiego są samotnik Jerzy Pawlak (Robert Gonera), niezbyt rozgarnięty maniak sprawiedliwości Bonifacy Jóźwiak (Jacek Braciak) oraz Artur Banaś (Maciej Stuhr), świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej i syn jednego z dawnych współpracowników Gajewskiego. Premiera serialu Glina w środę 24 sierpnia o godz. 22:10, kolejne odcinki w środy o godz. 22:10 tylko w AXN.

 

Już 5 sierpnia o 21:00 stacja wyemituje film Van Helsing, w którym słynny łowca potworów (Hugh Jackman) zostaje wysłany do Transylwanii, gdzie musi powstrzymać hrabiego Drakulę, który wykorzystuje badania doktora Frankensteina do niecnych celów. 12 sierpnia o 21:00 w AXN Hellboy 2: Złota armia w reżyseri Gullermo del Toro. Świat mitycznych stworzeń rozpoczyna krwawą rebelię wymierzoną w ludzi. Hellboy wraz z grupą towarzyszy musi powstrzymać rozlew krwi i ocalić ludzkość. 14 sierpnia o 22:00 widzowie AXN będą mogli zobaczyć  Szybko i wściekle. Dominic Toretto (Vin Diesel) wraca do Los Angeles zdruzgotany śmiercią swojej ukochanej. W Mieście Aniołów spotyka Briana O’Connera (Paul Walker), którego przywrócono do służby w FBI. Dominic i Brian, będą zmuszeni do zażegnania dawnego sporu i połączenia sił, by stawić czoła wspólnemu wrogowi.
Premiera filmu Van Helsing już 5 sierpnia o godz. 21:00 w AXN
Premiera filmu Hellboy 2: Złota armia już 12 sierpnia o godz. 21:00 w AXN
Premiera filmu Szybko i wściekle już 14 sierpnia o godz. 22:00 w AXN

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.