„Kod Lyoko: Nowa Ewolucja” w teleTOON+

Kod Lyoko ewolucja Po raz pierwszy w Polsce „Kod Lyoko: Nowa Ewolucja”! Od poniedziałku, 10 marca br. widzowie teleTOON+ (teleTOON+ HD) będą mogli oglądać serial fantasy, który podbił serca młodych widzów we Francji. „Kod Lyoko: Nowa Ewolucja” to kontynuacja kultowego wśród nastolatków serialu animowanego „Kod Lyoko”

 

„Kod Lyoko: Nowa Ewolucja” – emisja od poniedziałku do piątku (od 10 marca 2014 roku) o 16:35 i 21:30, w soboty i niedziele o 14:30 i 21:30 w teleTOON+ (26 odc.).

Kod Lyoko ewolucjaPo raz pierwszy w Polsce „Kod Lyoko: Nowa Ewolucja”! Od poniedziałku, 10 marca br. widzowie teleTOON+ (teleTOON+ HD) będą mogli oglądać serial fantasy, który podbił serca młodych widzów we Francji. „Kod Lyoko: Nowa Ewolucja” to kontynuacja kultowego wśród nastolatków serialu animowanego „Kod Lyoko”. Serial łączy w sobie animację 3D z live-action. Opowiada o dalszych losach nastolatków z gimnazjum w Kadic, którzy w równoległym świecie zamieniają się w wojowników Lyoko. Walczą z szalonym Profesorem Tyronem i superinteligentnym procesorem X.A.N.A., aby ocalić Ziemię i rzeczywistość Lyoko przed zagładą.

Ulubieni bohaterowie znani z serialu „Kod Lyoko” powracają! Tym razem nastąpi ostateczne starcie między siłami zła a Wojownikami Lyoko.

Szóstka przyjaciół: William, Jeremy, Ulrich, Odd, Yumi i Aelita powraca do gimnazjum w Kadic. Nikt nie wie, że nastolatkowie w równoległym świecie zamieniają się we władających supermocami i nieustraszonych wojowników Lyoko. W tym samym czasie za sprawą szalonego naukowca zwanego Profesorem Tyronem dochodzi do reaktywacji procesora X.A.N.A.. Superprocesor jest teraz silniejszy niż kiedykolwiek i ma jeden cel: doprowadzić do zagłady ludzkości. Na dodatek owładnięty chęcią czynienia zła Profesor przewodzi grupie awatarów, którzy zostali stworzeni, aby pokonać wojowników Lyoko. Przyjaciele znów stawią czoła niebezpieczeństwu, aby ocalić ludzkość. Muszą dowiedzieć się w jaki sposób doszło do reaktywacji systemu X.A.N.A. i unicestwić sztuczną inteligencję, która znów zagraża światu. Pomoże im w tym Laura, nieco roztrzepana dziewczyna-geniusz.

Czy grupie przyjaciół uda się pokrzyżować niecne plany Profesora Tyrona? Czy procesor X.A.N.A. zostanie unicestwiony raz na zawsze? I jaką rolę odegra w tym zaginiona matka Aelity?

„Kod Lyoko: Nowa Ewolucja” – emisja od poniedziałku do piątku (od 10 marca 2014 roku) o 16:35 i 21:30, w soboty i niedziele o 14:30 i 21:30 w teleTOON+ i teleTOON+ HD.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.