Już w tę niedzielę ostatni dwugodzinny odcinek serialu „Gotowe na wszystko” na kanale Fox Life

Dwuodcinkowy finał ostatniego sezonu „Gotowych na wszystko” Już 20   maja w niedzielę,      7 dni po światowej premierze, tylko
na Fox Life.


Dwa odcinki ósmego, finałowego sezonu w niedzielę
o godz. 22:00 i 23:00na FOX Life
.

Niezwykle emocjonujący ósmy sezon „Gotowych na wszystko” dobiega końca. FOX Life zaprasza na pełen atrakcji dwugodzinny finał tego popularnego serialu – w niedzielę, 20 maja od godz. 22:00.

 

Premiera „Gotowych na wszystko” odbyła się 3 października 2004 roku. Serial od razu stał się hitem, zdobył dwa Złote Globy, w 2005 i 2006 roku, dla najlepszego serialu komediowego.

 

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, jednak w ostatnim sezonie tej przełomowej i kultowej produkcji atmosfera będzie naprawdę gorąca.
Serial „Gotowe na wszystko” w humorystyczny sposób pokazuje przedmieścia – gdzie życie kobiet, gospodyń domowych, nie zawsze wygląda tak, jak sobie to wyobrażamy – zaczynając od Mary Alice Young
i jej idealnego domu w uroczej okolicy, która bierze życie w swoje ręce. Opowiadając historie z własnej perspektywy, odkrywa przed widzem życie swojej rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

 

W „Gotowych na wszystko” występują: Teri Hatcher jako Susan Mayer, Felicity Huffman jako Lynetter Scavo, Marcia Cross jako Bree Van de Kamp, Eva Longoria jako Gabrielle Solis, Vanessa Williams jako Renee Perry, Ricardo Antonio Chavira jako Carlos Solis, Doug Savant jako Tom Scavo, Charles Mesure jako Ben Faulkner i Madison de la Garza jako Juanita Solis, Brenda Strong jako Mary Alice Young i James Denton jako Mike.

 

Twórcą i głównym producentem serialu jest Marc Cherry. “Gotowe na wszystko” powstawały w ABC Studios.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.