Jesień 2019 w Polsacie

Jesienią w Polsacie obejrzymy nowy serial „Zawsze warto” dwa nowe programy „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska”. Poza tym nowe sezony m.in.: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Nasz nowy dom”.

NOWOŚĆ – „Love Island. Wyspa miłości”
Premiera: 2 września (od poniedziałku do piątku oraz w niedziele), godz. 22:15

Najgorętsze reality show na świecie „Love Island. Wyspa miłości” już jesienią w Polsacie! Kto okaże się mistrzem flirtowania i znajdzie miłość?

„Love Island” to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie.  W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna – Karolina Gilon. Emisja programu od września na antenie Telewizji Polsat!

NOWOŚĆ – „Ninja Warrior Polska”
Premiera: 3 września (wtorek), godz. 20:05
„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi i hartu ducha. Ten niewyobrażalny tor ma 150 metrów. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe oraz łańcuchy. Waży około 500 ton i został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Imponującą konstrukcję dostarczono 14 ciężarówkami. Kolejnym elementem toru są baseny z 430 tonami wody.

Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja Warrior i nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych, każdy z uczestników musi pokonać 32 przeszkody w określonym czasie. Dokonali tego nieliczni! W ciągu 31 sezonów emitowanych w 19 krajach tylko 7 śmiałków ma prawo nazywać się prawdziwymi Wojownikami Ninja

NOWOŚĆ – „Zawsze warto”
Premiera: 4 września (środa), godz. 21:05
Marta, Dorota i Ada. Na co dzień każda z innego świata, każda z innymi problemami, ale dzięki sile i determinacji wychodzą nawet z najmroczniejszych traum.

– W życiu każdej z nas pojawiają się prawda i kłamstwo, miłość i nienawiść, tajemnice i problemy, których nie można tak łatwo rozwiązać. Ale solidarność i siła kobiet przenoszą góry. I o tym jest ten serial – mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji POLSAT.

Kim są trzy główne bohaterki? Marta (Weronika Rosati) jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała. Na skutek licznych życiowych zmian Marta zamierza opuścić prowadzoną przez ojca rodzinną kancelarię i założyć własną. Na drodze staje jej ukochany ojciec, Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski), skrywający liczne tajemnice i podwójne życie adwokat, który nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (10. edycja)
Premiera: 13 września (piątek), godz. 20:05
Parkiet show rozbłyśnie nowymi jedenastoma gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze!

Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze taneczne sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. Od 13 września w każdy piątkowy wieczór czeka nas wielka dawka rozrywki i emocji, czyli gorące samby, zmysłowe rumby i zachwycające walce.
W jesiennej edycji show oko w oko z tańcem towarzyskim staną piosenkarka, wulkan energii Joanna „Ruda” Lazer w parze z Rafałem Maserakiem, ulubienica publiczności, aktorka Barbara Kurdej-Szatan, nad którą czuwać będzie Jacek Jeschke, fotomodelka Monika Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca show Janek Kliment, youtuberka i influencerka roku Magda Bereda u boku Kamila Kuroczko, prezenterka Radia Eska i Eska TV – Ola Kot, którą zobaczymy w parze z Tomkiem Barańskim, od lat zakręcona piosenkarka Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie debiutujący w programie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak i Sara Janicka, którą publiczność poznała w programie „World of Dance – Polska”, wokalista i aktor Rafał Szatan u boku ślicznej Lenki Klimentovej, komik z Formacji Chatelet – Adam Małczyk, któremu świat tańca pokaże Hania Żudziewicz, kucharz i youtuber Damian Kordas u boku Janji Lesar i supermodelka Sandra Kubicka, której partnerować będzie… Adam Adamonis, czyli serialowy mąż Małgorzaty Sochy z uwielbianych przez widzów „Przyjaciółek”. Okazuje się, że jest nie tylko aktorem, ale i zawodowym tancerzem klasy S!

„Przyjaciółki” (14. sezon)
Premiera: 5 września (czwartek), godz. 21:05
Serial zadebiutował na antenie 6 września 2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek, a w nowym sezonie na pewno ich nie zabraknie! Anka, Inga, Patrycja i Zuza mają za sobą mnóstwo wzlotów, upadków, rozstań, powrotów i trudnych decyzji, jednak los nadal nie odkrył przed nimi wszystkich kart. Przyjaciółki jeszcze niejeden raz wstrzymają oddech z zachwytu i uronią łzę szczęścia. Będą też musiały się zmierzyć z dramatycznymi sytuacjami, w których nieoceniona okaże się siła kobiecej przyjaźni

W rytmie serca” (5. sezon)
Premiera: październik 2019 r.
Miłość „W rytmie serca” jest niezmiennie tematem numer jeden i siłą napędową wszelkich dobrych, trudnych, ale i zabawnych doświadczeń, które będą spotykać naszych bohaterów, zarówno tych dobrze już widzom znanych, jak i nowych, których los, a czasem po prostu rytm serca, przywiedzie do Kazimierza nad Wisłą.

W obawie o własne życie Adam (Mateusz Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan) musieli się ukryć, a następnie rozdzielić. Młody doktor wyruszy na misję, którą przerwie… porwanie! Jego ukochana tymczasem nadal nie będzie umiała wybrać pomiędzy doktorem a Piotrem (Filipem Bobkiem), z którym nadal potajemnie się spotyka. Pech nie opuszcza też Ewy i Szarka (Elżbiety Romanowskiej i Dariusza Toczka). Ich pierwszy ślub się nie odbył, ze względu na zaginięcie Adama i Marii, a na drugim, tuż przed ceremonią pojawia się chłopiec, który twierdzi, że jest… synem pana młodego. Czyżby do trzech razy sztuka?
W malowniczym Kazimierzu pojawi się też piękna Irena (Agnieszka Wagner), do której mocniej zabije serce jednego z bohaterów. I wreszcie, jak potoczą się losy Weroniki (Maria Dębska) i prokuratora Siedleckiego (Antoniego Pawlickiego)? Czy miłość w końcu zatriumfuje?

„Pierwsza miłość” (16. sezon)
Premiera: 2 września (od poniedziałku do piątku), godz. 18:00
To jeden z najdłużej emitowanych seriali obyczajowych w Polsce. 4 listopada 2019 roku obchodzi 15-lecie emisji na antenie Telewizji POLSAT! Losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa od lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Nic dziwnego, bo życie bohaterów serialu od samego początku to nieustające pasmo dramatycznych chwil, życiowych zawirowań i zaskakujących rozwiązań.

Jesienne odcinki zapowiadają się równie emocjonująco. Miłosne dylematy Melki, bolesna prawda o pochodzeniu Marysi, to zaledwie garstka emocjonujących wrażeń, które czekają na nas premierowo. Poznamy również dalszy ciąg zdarzeń w firmie Karola Wekslera związanych z katastrofą budowlaną i korupcją, do której skłonny był biznesmen, aby bronić interesów firmy.
Wielkie życiowe zmiany szykują się również w życiu Emilki, która postanowi iść za głosem serca i związać się z Mateuszem. Radosnych chwil nie zabraknie w życiu Kingi, która po dramatycznych doświadczeniach ze sportami ekstremalnymi niespodziewanie zacznie robić karierę medialną.

Do głównej obsady serialu: Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Wojciech Błach, Edyta Herbuś, niedawno dołączyli: Jan Wieczorkowski oraz Daniel Olbrychski.

„Świat według Kiepskich” (29. sezon)
Premiera: wrzesień 2019 r.
Osiedle Kosmonautów to bez wątpienia najbardziej zwariowane miejsce na ziemi. Szalone pomysły Kiepskich i ich sąsiadów, od lat bawią i wzruszają widzów. Kosmiczną mieszankę humorystyczną otrzymamy również w premierowych odcinkach.

Co się wydarzy? Ferdek będzie poszukiwany przez oddział amerykańskiego Delta Force, mieszkańcy kamienicy zajmą się genealogią, a w pustostanie zamieszka nowy lokator Oskar, który wpadnie w oko Mariolce. W najnowszych odcinkach mieszkańcy kamienicy zostaną objęci pilotażowym programem Unii Europejskiej wspomagającym odchudzanie. Między sąsiadami dojdzie również do poważnych podziałów za sprawą niewinnego urządzenia do badania genów, które Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) przyniesie z pracy. Pomysł szukania swoich przodków nie spodoba się jednak wszystkim mieszkańcom. Czy mimo istotnych różnic, będą potrafili dojść do porozumienia? Z kolei Ferdek (Andrzej Grabowski), Janusz Paździoch (Sławomir Szczęśniak) i Boczek (Dariusz Gnatowski) odkryją historię magicznej flaszki, która niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sama napełnia się alkoholem. W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się nowy lokator, Oskar (Sebastian Stankiewicz), kuzyn Badury.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (12. edycja)
Premiera: 7 września (sobota), godz. 22:05
Elektryzujący show, który znają w Polsce wszyscy! Kolejnych ośmiu artystów będzie pokonywać swoje ograniczenia i słabości, aby najwierniej wcielić się w wylosowane ikony polskiej i światowej muzyki. Każdy uczestnik programu musi zdobyć uznanie jurorów oraz swoich kolegów, aby wygrać odcinek i przekazać nagrodę, czyli czek na 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Wisienką na torcie jest zwycięstwo w całej serii i możliwość wsparcia wybranej organizacji kwotą aż 100 tysięcy złotych.

Jesienią zobaczymy jak zawsze cztery kobiety i czterech mężczyzn. Swoje doskonałe umiejętności zaprezentują: aktorka teatralna i telewizyjna, której popularność przyniosły seriale „Na dobre i na złe” oraz „Ranczo” – Emilia Komarnicka; detektyw Natalia Nowak z najchętniej oglądanej produkcji paradokumentalnej w Polsce, czyli emitowanego w Polsacie serialu „Gliniarze” – Ewelina Ruckgaber, aktorka, odtwórczyni roli Beatki w „Na Wspólnej” – Katarzyna Ptasińska, oraz wokalistka, którą obserwuje ponad 600 tysięcy fanów na Facebooku, więcej niż 200 tysięcy na Instagramie, a jej teledyski zanotowały miliony wyświetleń w serwisie YouTube, czyli Ewelina Lisowska.

„Nasz nowy dom” (13. edycja)
Premiera: 4 września (środa i czwartek), godz. 20:05
Dwa razy więcej rodzin i trzeci architekt. „Nasz nowy dom” znów rusza z pomocą!

142 – tylu rodzinom pomogła dotąd ekipa programu. W tym sezonie będzie ich jeszcze więcej, bo jesienią Polsat wyemituje dwa razy więcej odcinków. Zamiast trzynastu, dwadzieścia sześć!
Dwa razy więcej domów to także dwa razy więcej pracy. Do zespołu dołącza więc Wojciech Strzelczyk, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Budowlańców wspomoże z kolei nowy szef Michał Przybylak z ekipą.
Prowadzącą program niezmiennie pozostaje Katarzyna Dowbor. Obok Wojciecha Strzelczyka zobaczymy też znanych już architektów – Martynę Kupczyk i Macieja Pertkiewicza. Czekają ich kolejne trudne wyzwania w trakcie projektowania odnawianych domów i mieszkań

Kabaret na żywo” (7. edycja)
Premiera: 8 września (niedziela), godz. 20:00
Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli humoru na najwyższym poziomie. Po trzech latach emisji, kabarety tradycyjnie w niedzielę na antenie Telewizji POLSAT. W tym sezonie będziemy mogli rozkoszować się ich dowcipami już od godz. 20:00.

W poprzednim sezonie nasi widzowie mogli oglądać całe programy takich formacji jak Neo-Nówka, Kabaret Skeczów Męczących, czy Smile. Na specjalne życzenie publiczności i tym razem niektóre z odcinków poświęcone będą jednemu kabaretowi ale na pewno nie zabraknie niespodzianek!
I tak już w premierowym odcinku, który rozpocznie Kabaret Czesuaf swoim programem „Przyjęcie”, gościnnie na scenie pojawi się nie kto inny jak przepiękna Anna Mucha i ulubieniec widzów z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Rafał Maserak. Wszystko zaś w pięknym anturażu secesyjnego teatru w Cieszynie, w którym kręcono między innymi kultowy polski film „Ziemia obiecana

Trudne Sprawy – jesień 2019

„Trudne sprawy” to codzienny serial paradokumentalny. Prezentujemy w nim poruszające, chwytające za serce historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach i tajemnicach ludzi żyjących tuż obok nas. Każdy z odcinków to oddzielna historia i nowi bohaterowie.

Dlaczego Ja? – jesień 2019

„Dlaczego ja”? to codzienny serial paradokumentalny, prezentujący uniwersalne historie, inspirowane prawdziwymi, życiowymi rozterkami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach żyjących obok nas, którym życie dramatycznie się skomplikowało. Śledzimy zmagania bohaterów tych opowieści z niecodziennymi kłopotami, wraz z nimi szukamy rozwiązania w kryzysowej sytuacji i odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego ja?”. W najnowszych odcinkach poznamy kolejne zaskakujące historie z życia wzięte.

Źródło Polsat

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.