Jesień 2012 w TVN „Lekarze” „Mastercheff” „Prawo Agaty” Perfekcyjna Pani domu” „Mam talent”, „Ukryta prawda”

 Jesienią w TVN obejrzymy nowy serial „Lekarze” oraz nowy program kulinarny z Magdą Gessler „Masterchef” . Nowe odcinki seriali: „Na Wspónej”, „Julia”, „Ukryta prawda”, „Prawo Agaty”. Zobaczymy również nowe sezony programów „Mam talent”, „Kuchenne rewolucje”, „Kobieta na krańcu świata”, „Perfekcyjna Pani domu”, „Ugotowani”, „Kuba Wojewódzki”. Nie zabraknie również „Rozmów w Toku” „Detektywi” oraz „W-11″

 

 

 

 

 

 

 

 

LEKARZE

Serial obyczajowy

Obsada: Alicja Szymańska  (Magdalena Różczka), Maks Keller (Paweł Małaszyński), Piotr Wanat (Szymon Bobrowski), Elżbieta Bosak (Danuta Stenka), Leon Jasińki (Jacek Koman), Krzysztof Florczyk (Piotr Polk), Adam Gajewski „JIVAN” (Marcin Perchuć), Daniel Orda (Wojciech Zieliński), Sylwia Matysik (Katarzyna Bujakiewicz), Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha) i inni.

Emisja: poniedziałek, 21.30, od 3 września

lekarze.tvn.pl

„Lekarze” to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Opowiada
o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali.
Główna bohaterka – Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie: przyszłość z ukochanym Krzysztofem i wytyczoną ścieżkę kariery. Jednak los szykuje jej niespodziankę.  

„Alicja to zwyczajna dziewczyna, która ma niezwyczajną pasję – jest chirurgiem –
i uwielbia to co robi” – opowiada o swojej bohaterce Magdalena Różczka. Jest ambitna i wie, czego chce od życia. Gdy okazuje się, że nie została przyjęta na wymarzony staż, a Krzysztof zupełnie inaczej niż ona widzi wspólną przyszłość, Alicja robi – nomen omen –  chirurgiczne cięcie i rozpoczyna nowy rozdział. Porzuca Warszawę, narzeczonego i wyjeżdża do Torunia. W miejskim szpitalu „Copernicus” prowadzonym przez Elżbietę Bosak, ma szansę na zawodowy rozwój. W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji lekarzy – wszyscy na co dzień walczą nie tylko ze śmiercią, ale także z własnymi słabościami i codziennymi problemami. To z nimi przyjdzie jej dzielić radości, smutki, triumfy, a nawet miłość…

W serialowych lekarzy wcielili się najpopularniejsi aktorzy srebrnego ekranu jak Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka czy Katarzyna Bujakiewicz, a gościnnie zagrały takie sławy jak Ignacy Gogolewski czy Daniel Olbrychski.

Twórcom fabuły zależało na autentyczności opowieści stąd w scenariuszu przedstawione zostały prawdziwe przypadki medyczne, spotykane na co dzień                    w polskich szpitalach.

„Do każdej operacji mieliśmy zrobione ludzkie fantomy, które wyglądały w każdym szczególe tak, jak „pootwierani” ludzie. Przeprowadzaliśmy na tych fantomach prawdziwe operacje” – mówi Magdalena Różczka. Przed rozpoczęciem pracy na planie serialu uczyła się od samych lekarzy. „Jeździłam do szpitala i obserwowałam, jak lekarze się zachowują, a nawet jak operują. Spędziłam na planie sto dni. Ciągle chodziłam w kitlu, zastanawiałam się jak pomóc. Naprawdę czułam się jak lekarka”  – dodaje aktorka.

„Lekarze” to oparty na oryginalnym polskim scenariuszu najnowszy serial realizowany i produkowany przez TVN.Seriale medyczne należą do najpopularniejszych produkcji fabularnych” – mówi Dorota Chamczyk producent „Lekarzy”. – „Gatunek ten od wielu sezonów święci triumfy na całym świecie. Każdego sezonu pojawiają się nowe tytułu. Na naszym rynku od trzynastu lat nie pojawił się żaden nowy serial medyczny. Przyczyna? To nie tylko popularny gatunek, ale i bardzo trudny i bardzo drogi typ serialu. Jeśli chce się połączyć medyczną wiarygodność z atrakcyjnością fabularnej fikcji, szalenie ważne jest doświadczenie i przygotowanie: dokumentacja, tworzenie scenariuszy, konsultacje, preprodukcja, a potem realizacja. Zarówno aktorzy jak i pozostali twórcy, ekipa, nasi medyczni konsultanci byli pełni zaangażowania. Ufam, że temperatura, ciśnienie, bijące dla »Lekarzy« serca i umysły nas wszystkich przeniosły się na ekran i serial nie sprawi widzom zawodu”. 

 

JULIA

Serial obyczajowy

Obsada: Julia Rosnowska (Julia Chmielewska), Krystian Wieczorek (Jan Janicki), Michał Lewandowski (Maciej Janicki), Marta Żmuda Trzebiatowska (Monika Miller), Anna Tomaszewska (Hanna Janicka), Tadeusz Huk (Tadeusz Janicki), Maja Bohosiewicz (Anita Ziółkowska), Aldona Jankowska (Bożena Miller), Alina Kamińska (Alicja Chmielewska), Ewa Kaim (Katarzyna Baran), Łukasz Musiał (Sławek Malicki) i inni.

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 17.25, od 3 września

julia.tvn.pl

Janek rozstaje się z Moniką i zamierza walczyć o uczucia Julii! Ta z kolei słyszy od Sławka wyznanie miłości i prośbę o to, żeby dała mu szansę. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy w Klinice Piękna wybucha afera spowodowana błędem lekarskim popełnionym przez Janka. U jej podstaw tak naprawdę leży wielka tajemnica związana z rodziną Janickich… Janek odchodzi z Kliniki i przekazuje stery… Sławkowi. Nowe, bardzo emocjonujące odcinki „Julii” już od września!

Takiego rozwoju wydarzeń nikt nie mógł się spodziewać. Janek definitywnie rozstaje się z Moniką i chcę powiedzieć Julii, co tak naprawdę do niej czuje. Uprzedza go jednak Sławek, który wyznaje dziewczynie miłość i robi wszystko, aby ludzie dookoła byli przekonani, że dziewczyna odwzajemnia jego uczucia. Ta sytuacja jest bardzo na rękę Monice, która nie zamierza poddać się bez walki i ustąpić przedpola rywalce! Dlatego proponuje Sławkowi współpracę, która pomoże jemu zbliżyć się do Julii, a jej odzyskać Janka…

Sprawy zmieniają jednak swój obrót kiedy w klinice wybucha afera związana z operacją Agnieszki (Laura Breszka) – znajomej Sławka, która wspólnie z nim opracowała plan pogrążenia rodziny Janickich. Dziewczyna poddaje się operacji, którą przeprowadza Janek. Wcześniej celowo bierze leki, wywołujące poważne skutki uboczne… Operacja zostaje przerwana, a Agnieszka trafia do szpitala, gdzie walczy o życie. Janek zostaje posądzony o popełnienie błędu lekarskiego! Sprawa natychmiast zostaje nagłośniona przez media, które wydają na Janka wyrok. „W życiu Janka szykuje się ogromny przełom. Afera w klinice i błąd lekarski, o który zostaje posądzony, to zaledwie wierzchołek tej góry lodowej. Zgodnie z życzeniem ojca będzie musiał ustąpić ze stanowiska Dyrektora Kliniki Piękna i przekazać kompetencje Sławkowi. Na jaw wyjdzie również to, że pojawienie się Malickiego w klinice nie było przypadkowe. Sławek zna tajemnicę rodziny Janickich, którą chce wykorzystać tak, aby się na nich zemścić… I za cel obrał głównie mojego bohatera!”zdradza Krystian Wieczorek wcielający się w rolę Janka Janickiego. „I choć przez moment może się wydawać, że Sławek odbierze Jankowi wszystko – firmę, szacunek ojca, z którym Janek bardzo się liczy, oraz… ukochaną, to gwarantuję widzom, którzy kibicują związkowi Janka i Julii, że mój bohater nie podda się bez walki! Ale więcej nie zdradzę, bo musicie to Państwo zobaczyć sami!”dodaje aktor.  

 

NA WSPÓLNEJ

Serial obyczajowy

Obsada: Bożena Dykiel (Maria Zięba), Mieczysław Hryniewicz (Włodzimierz Zięba), Anna Korcz (Izabela Brzozowska), Grażyna Wolszczak (Basia Brzozowska), Tomasz Schimscheiner (Andrzej Brzozowski), Joanna Jabłczyńska (Marta Hoffer), Jakub Wesołowski (Igor Nowak), Kazimierz Mazur (Kamil Hoffer), Ewa Gawryluk (Ewa Hoffer), Marcin Chochlew (Filip Konarski) i inni.

Emisja: poniedziałek – czwartek, godz. 20.05, od 3 września

nawspolnej.tvn.pl

Nowe odcinki „Na Wspólnej” udowodnią, że serial im starszy, tym jeszcze lepszy! Już po wakacjach widzowie będą świadkami zaręczyn Żanety i Wojtka, ponownego wybuchu namiętności między Magdą i Igorem, powrotu famme fatale serialu – Ilony Zdybickiej, poważnych kłopotów Weroniki z odnalezioną siostrą Adą oraz rozwijającej się romantycznej więzi między Martą a Pawłem Wolińskim. Znajdzie się również powód do świętowania, gdyż „Na Wspólnej” będzie obchodzić swoje dziesiąte urodziny! Czy z tej okazji widzowie mogą się spodziewać jakichś niespodzianek?

Tomasz Karpiński – producent TVN serialu „Na Wspólnej”, zapewnia, że w nowych odcinkach aż roi się od zaskakujących zwrotów akcji i nowych bohaterów, którzy znacznie wpłyną na fabułę. „Dziesiąta rocznica zobowiązuje – dlatego gwarantuję, że emocji i niespodzianek nie zabraknie! Kto na przykład mógłby przewidzieć, że Paweł Woliński (Rafał Cieszyński), któremu przeszczepiono serce Janusza Gajewskiego, będzie zabiegał o względy Marty? I, co najciekawsze, on również nie będzie jej obojętny. Żadne z nich nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że w Pawle bije serce ukochanego Marty… Z pewnością zaskoczeniem dla widzów będzie również ponowne miłosne zbliżenie Magdy i Igora. Wygląda na to, że tych dwoje dojrzało w końcu do związku i spróbują stworzyć dla swojej córki prawdziwą rodzinę. Niestety, nie obejdzie się bez problemów – do Polski wraca bowiem dawna wielka miłość Igora, Maja… Moim cichym faworytem jest jednak wątek rutyny, która dopada małżeństwo Zimińskich. Rozczarowana swoim życiem Danka ulega urokowi tańca i… przystojnego instruktora Ricardo (Stefano Terrazzino)! Co na to Marek? Kolejnym hitem powinien być powrót do Polski Borysa (Oleg Sawkin), który jeszcze raz chce zawalczyć o Ewę. Niestety, przystojny Ukrainiec niespodziewanie wyląduje w więzieniu! Czy Ewa zostawi ukochanego w poważnych tarapatach? Spokoju nie zazna też Kinga. Los zetknie ją znowu ze Smolnym – czyli koszmar powraca… I na koniec polecam wątek, który szczególnie powinien porwać naszych młodych widzów – Ola Zimińska rozpoczyna studia i wpada w nowe towarzystwo, dla którego najważniejszy jest luz, pieniądze i… używki! Mocnych, odważnych scen nie zabraknie!” dodaje producent.

 

PRAWO AGATY 2 SEZON

Serial obyczajowy

Obsada: Agnieszka Dygant (Agata Przybysz), Daria Widawska (Dorota Gawron), Małgorzata Kożuchowska (Maria Okońska), Leszek Lichota (Marek Dębski), Tomasz Karolak (Wojtek Gawron), Marian Opania (Andrzej Przybysz), Michał Mikołajczak (Bartek Jankowski) i inni

Emisja: wtorek, 21.30, od 4 września

prawoagaty.tvn.pl

Po sukcesie w trudnej, i formalnie, i emocjonalnie, sprawie przeciwko ProSpectrum Agata, Marek i Dorota są uskrzydleni. Przed ich kancelarią kolejne wyzwania, a w ich życiu osobistym ani chwili spokoju. Jesienią na antenie TVN drugi sezon „Prawa Agaty”. Odtwórczyni głównej roli – Agnieszka Dygant, zdradza: „Agata pozostanie Agatą, nie zmieni się, nie będziemy obserwować metamorfozy tej bohaterki. Czekają ją natomiast trudne momenty tak w karierze, jak w życiu osobistym, ale, jak to ma w zwyczaju, poradzi sobie z nimi. Sprawdzianem dla bohaterki na pewno będzie konieczność zmierzenia się z przeszłością” i dodaje: „oczywiście pomoże jej w tym Dębski, ale czy koniec końców wszystko potoczy się po jej myśli, nie mogę zdradzać. Jeśli zaś chodzi o jej relacje z mężczyznami, to… będzie się działo! Trudno przewidzieć, jak postąpi Agata, mając do wyboru Maćka i Marka. W tym przypadku jest ona rozdarta pomiędzy tym, co podpowiada jej rozum, a głosem serca”.

Trochę więcej ujawnia producent serialu Bogumił Lipski: „Sukces pierwszej serii dodał nam skrzydeł i teraz podnosimy sobie poprzeczkę. Podtrzymanie zaufania, które zbudowaliśmy u widzów, jest dla nas wyzwaniem. Wątki bohaterów będą poprowadzone w taki sposób, żeby wciąż było interesująco i żeby widzowie nie czuli się rozczarowani”.

Konkrety? Producent dodaje: „Agatę już na początku czeka dość poważny problem z ojcem. Przybysz stanie przed sądem, a Agata, wbrew temu, co nakazuje logika i niepisane zasady, postanowi postawić na swoim i zostać adwokatem ojca. W drugim sezonie wrócimy do sprawy, na której rozwiązanie wszyscy czekali w poprzedniej serii. Hubert Sułecki ponownie pojawi się w życiu naszej bohaterki i zagości w nim na dobre. Rozwijać się będą także relacje między Okońską i Dębskim oraz Agatą i Maćkiem. Jak skończą się te znajomości, czy będą śluby, rozstania, tego zdradzić nie mogę. Dużo będzie się działo u pozostałych bohaterów – nieplanowana ciąża Doroty czy aplikacja Bartka. Na pewno te wątki również wciągną widzów”.

Gdyby tego było mało, twórcy zadbali o prawdziwą plejadę gwiazd w rolach gościnnych. Lipski podkreśla: „Tak jak w pierwszym sezonie, pojawią się znane wszystkim nazwiska, m.in.: Krzysztof Pieczyński, Szymon Bobrowski, Agnieszka Wagner, Agnieszka Warchulska, Damian Damięcki, Zdzisław Wardejn, Rafał Królikowski, z młodych aktorów zobaczyć będzie można m.in.: Macieja Musiała, Annę Smołowik czy Katarzynę Dorosińską”.

Agata wraca zatem w wielkim stylu!

 

UKRYTA PRAWDA

Serial

Emisja: od 3 września, poniedziałek – piątek., godz. 18.00

ukrytaprawda.tvn.pl

„Nowy sezon »Ukrytej prawdy« to zaskakujące historie ludzi, którzy żyją obok nas. Ich emocje – smutek, szczęście, zazdrość, miłość, nadzieję – rejestruje kamera. Radość – kiedy udaje się ludziom rozwiązać ich najtrudniejsze życiowe sprawy. Każdy z nas nosi przecież w sobie jakąś tajemnicę i właśnie o tych skrywanych problemach i uczuciach opowiemy w jesiennej edycji »Ukrytej prawdy«” – o programie mówi producent Piotr Fromowitz.

Jedna z historii, którą poznamy tej jesieni, opowie o dramacie samotnej matki zmuszonej walczyć o swoje dziecko. Aby polepszyć sytuację materialną, kobieta zdecydowała się na pracę za granicą, a córkę na pół roku zostawiła pod opieką zaufanej osoby. Po powrocie okazało się, że jej była teściowa nie chce oddać dziecka. Co więcej, nastawiła je przeciwko swojej matce.

Inny odcinek pokaże historię mężczyzny, który został skazany za pedofilię. Zarówno on, jak i jego żona utrzymują, że wyrok był niesłuszny. Jednak kiedy Marcin wychodzi z więzienia, mieszkańcy osiedla boją się o swoje dzieci. Gdy ginie dziesięcioletni chłopiec, mężczyzna staję się pierwszym podejrzanym. Wkrótce zostaje oczyszczony
z zarzutu i wszyscy wierzą, że nie stanowi zagrożenia. Czy słusznie?

Zaskakujący finał będzie miała opowieść o kolejnym bohaterze serialu. Robert zostaje posądzany o rzeczy, których nie zrobił. W skutek tego traci pracę, dobre imię, odchodzi od niego narzeczona. Mężczyzna podejrzewa u siebie chorobę psychiczną, bo żadnych z zarzucanych faktów nie pamięta. Wkrótce odkrywa, że ktoś podszywa się pod niego, rujnując mu życie. Osobą tą okazuje się jego brat bliźniak, o którego istnieniu nie wiedział. Czy uda mu się mimo wszystko wybaczyć bratu?

 

W11 WYDZIAŁ ŚLEDCZY

Serial fabularno-dokumentalny

Komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Potaczek i Maciej Dębosz, Anna Palka i Rafał Kopacz

Emisja: od 3 września, poniedziałek – czwartek, godz. 20.45

w11.tvn.pl

„Komisarzom z Wydziału Śledczego W11 nie damy jesienią chwili wytchnienia” – zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń. „Przygotowaliśmy wiele spektakularnych akcji, pościgów i trudnych do rozwiązania zagadek kryminalnych” – kontynuuje. Emisja nowych odcinków startuje 3 września.

 „W tym sezonie widzowie zobaczą m.in. śledztwo prowadzone przez komisarzy Joannę Czechowską i Sebastiana Wątrobę dotyczące napadów na kantory, w które zamieszana będzie policjantka. Z kolei pozornie zwyczajne śledztwo w sprawie morderstwa właścicielki pubu okaże się wyjątkowo skomplikowane. Ujawni rodzinny dramat i serię pomyłek, które doprowadziły do tragicznego finału. Z równie poruszającą historią będą mieli do czynienia Anna Potaczek i Maciek Dębosz. Ustalenie, kim jest dziewczyna podrzucona do szpitala w ciężkim stanie i odnalezienie jej nowo narodzonego dziecka, nie będzie łatwe. Inna sprawa ujawni trudne relacje rodzinne, pełne zazdrości i niedojrzałości jej członków. Starsza kobieta nieakceptująca synowej zniszczy szczęście swojego syna. Trudne wyzwanie będzie czekać również parę komisarzy Annę Palkę i Rafała Kopacza. Ich śledztwo ujawni szokujący proceder, jaki ma miejsce w jednej z placówek wychowawczych, którego skutkiem będzie śmierć szesnastolatki. To przykłady spraw czekających na widzów tej jesieni. Dużo kryminalnych zagadek i historii, które znamy z pierwszych stron gazet w ostatnich miesiącach” – opowiada o serialu Krystyna Lasoń.

 

DETEKTYWI

Serial fabularno-dokumentalny

Detektywi: Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób

Asystenci: Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcina Halbiniak, Ala Kalinowska

Emisja: od 3 września, poniedziałek-piątek, godz. 16.55

detektywi.tvn.pl

Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje.

„Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”.

Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano.

 

MASTERCHEF

Reality show

Jury: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran

Emisja: od 2 września, niedziela, godz. 20:00

masterchef.tvn.pl

Wielbiciele kulinarnych reality show mogą być zadowoleni! Już od 2 września na antenie TVN będzie można oglądać polską wersję znanego na całym świecie kulinarnego hitu – „MasterChef”. To poszukiwania najbardziej utalentowanych kucharzy amatorów w naszym kraju, którzy będą walczyć o tytuł „Mistrza Kuchni”, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kulinarnej.
To z pewnością będzie najbardziej widowiskowy konkurs kulinarny w Polsce!

Program „MasterChef” po raz pierwszy został wyemitowany w 1990 roku w Wielkiej Brytanii i doczekał się już edycji w ponad 30 krajach. W Stanach Zjednoczonych jego gospodarzem jest słynny i uwielbiany przez Polaków Gordon Ramsay. W polskiej wersji programu postępy początkujących w tej branży uczestników śledzić będą gwiazdy sztuki kulinarnej: najbardziej rozpoznawalna restauratorka w Polsce – Magda Gessler, zwyciężczyni konkursu „Gotuj o wszystko”, na stale goszcząca w kuchni „Dzień Dobry TVN” – Anna Starmach oraz szef kuchni w jednej z najlepszych polskich restauracji – Michel Moran.

„W polskiej wersji »MasterChefa« zobaczymy pasjonatów gotowania. Na castingi do programu zgłosili się najróżniejsi ludzie, których łączy miłość do kuchni. Wśród osób, z którymi spotkaliśmy się na przesłuchaniach, nie było ludzi przypadkowych, wszyscy wiedzieli, po co zjawiają się na castingu do tego programu. Kandydaci byli świetnie przygotowani, zaprezentowali wyśmienite, niesztampowe potrawy. To są ludzie, którym zależy na tym, aby pokazać, co potrafią, zdobyć doświadczenie,
bo w programie także wiele się nauczą, i po prostu wygrać w konkursie, zostać pierwszym »MasterChefem« w Polsce. Jak pokazały zagraniczne edycje, udział
w programie jest często początkiem ogromnych zmian w życiu uczestników. Wielu
z nich zmienia zawód, otwiera własną restaurację i żyje, robiąc to, co uwielbia. Mam nadzieję, że po naszym programie będziemy mogli rozkoszować się potrawami przygotowywanymi w miejscach założonych przez uczestników programu »MasterChef«” – zdradza Ewa Leja, producent programu.

Sponsorem głównym programu „MasterChef” jest Makro Cash & Carry.

 

KUCHENNE REWOLUCJE sezon 6

Prowadząca: Magda Gessler

Emisja: czwartek, godz. 21.30, od 6 września

kuchennerewolucje.tvn.pl

Magda Gessler – królowa kuchennych rewolucji – u jednych budzi lęk, a u innych pełne uwielbienie! Ale zarówno jedni, jak i drudzy chętnie oddają w jej ręce swoje restauracje, licząc na zawrotny sukces. Komu zatem się poszczęści w nowym sezonie programu i w czyjej kuchni zaprowadzi porządek sama Magda Gessler? Przekonamy się już we wrześniu!

W wielu miejscach już była, wiele widziała, wielu restauracjom podarowała nowe życie. I choć w rewolucji wyspecjalizowała się jak mało kto, to wciąż z sercem do gotowania na dłoni, skłonna jest podejmować się nowych wyzwań. A tych nie zabraknie w nowym sezonie. Będą Kujawiacy i Górale, będą dwie stolice Polski, będą kozy, kaczki, a nawet ostrygi. Stoły ugną się pod ciężarem mięsiw, a właścicielom ugną się nogi, kiedy dostrzegą wreszcie prawdę o własnych restauracjach. Magda Gessler zmierzy się z tirami, z kuchnią bez kucharzy, z gigantycznym kredytem, a potem wsiądzie do ekskluzywnego Orient Expressu, którego maszynistą okaże się być mechanik samochodowy.

Jaki plan na wyjście z kryzysu opracuje Magda Gessler? Przekonamy się oglądając nowe odcinki „Kuchennych rewolucji”! Jedno jest pewne, że ani właściciele restauracji, ani widzowie niczego nie są w stanie przewidzieć. „To jest żywioł. To jest chwila. To jest mój instynkt czarodziejki, który posiadam i który podpowiada mi co i jak należy zrobić. Ja to po prostu czuję w danym momencie – tu i teraz” – uchyla rąbka tajemnicy swojego przepisu na udaną rewolucję Magda Gessler.

 

MAM TALENT! Sezon 5

Program rozrywkowy na żywo

Emisja: od 1 września, sobota, godz. 20:00

Prowadzący: Marcin Prokop, Szymon Hołownia

Jury: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Robert Kozyra

mamtalent.tvn.pl

Po raz piąty jurorzy i prowadzący przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, aby wyłowić kolejnych wyjątkowo utalentowanych. Jak zapowiada Małgorzata Foremniak: „W ciągu czterech edycji »Mam Talent!«, mieliśmy okazję obserwować  wiele zaskakujących występów. Niektóre z nich były bardzo szalone. W tegorocznej, piątej edycji, w kategorii, nazwanej przeze mnie zjawiska nieprzewidywalne, widzowie zostaną również mile zaskoczeni”.

Kobieta ziejąca ogniem, po raz pierwszy w programie gra na ukulele, „Jezioro łabędzie” w wykonaniu niezwykłego baletu, show koszykarskie, kapele, kuglarstwo ekstremalne, iluzjoniści, akrobaci, pokazy aktorskie, śpiew, taniec
i burleska. Do wyboru do koloru. I dla jurorów, i dla widzów.

Jurorzy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Robert Kozyra, udowodnili już, że potrafią być nieprzewidywalni. Tym razem również mogą ponieść ich emocje… Team prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia – choć pod krawatem, ma poczucie humoru nie tylko na swój temat…

 

PERFEKCYJNA PANI DOMU sezon 2

Prowadząca: Małgorzata Rozenek

Emisja: poniedziałek, 22.30, od 3 września

perfekcyjna.tvn.pl

„Perfekcyjna Pani Domu” podbiła serca wszystkich bałaganiarzy. Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek programu od razu zabiera się do porządkowania mieszkania. Wystarczy wprowadzić kilka prostych zasad „Perfekcyjnej Pani Domu”, żeby zmienić dom i uporządkować swoje życie!

Według Małgorzaty Rozenek zajmowanie się domem na pełen etat to powód do dumy. „Pani domu to osoba niezwykła. Wokół niej skupia się cały mikroświat rodzinnego życia. Złości mnie niedocenianie pań zajmujących się prowadzeniem domu. Nazywanie ich kurami domowymi czy kuchtami to coś niegodziwego! Przecież one są niezwykłe! Muszą być lepiej zorganizowane niż niejeden szef  firmy. Silne, przebojowe, cierpliwe i kreatywne. Mam nadzieję, że program „Perfekcyjna Pani Domu” sprawi, że wszyscy docenią ten zawód!”.

„Królowa czystości” udowadnia, że każdy może być mistrzem porządków, niezależnie od tego, czy jest singlem, czy ma dużą rodzinę. Małgorzata Rozenek uważa, że cały sukces tkwi w dobrej organizacji. „Od 10 lat jestem panią domu i bez dobrej organizacji moje życie rodzinne wyglądałoby inaczej. Mam męża i dwóch synów. Dla nich, ale i dla samej siebie, staram się stworzyć miejsce, do którego zawsze chce się wracać.

W jesiennej edycji programu na Małgorzatę Rozenek czekają prawdziwe wyzwania.   Zaniedbane domy, sterty niepotrzebnych rzeczy oraz przepełnione szafy.
Czy „Perfekcyjnej Pani Domu” uda się sprowadzić na drogę czystości kolejnych bałaganiarzy?

 

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA 4

Program podróżniczy

Prowadząca: Martyna Wojciechowska

Emisja: od 9 września, niedziela, godz. 11.00

nakrancuswiata.tvn.pl

We wrześniu staruje czwarta edycja podróżniczego programu TVN Kobieta na krańcu świata. Tym razem w poszukiwaniu bohaterek Martyna Wojciechowska dotarła do najdalszych zakątków naszego globu – do Ameryki Łacińskiej, Azji, na Bliski Wschód. „Poznacie niezwykłe kobiety. Nieważne skąd pochodzą, z wielkich miast czy z dżungli – łączy je jedno – wyjątkowa historia ich życia” – mówi prowadząca program Martyna Wojciechowska. „Jak zawsze podczas spotkań na krańcu świata towarzyszyły mi skrajne emocje, od czystej radości, przez wzruszenie, smutek, a czasem łzy… szczególnie wtedy, kiedy musiałam wyjeżdżać” – dodaje.

W Ameryce Łacińskiej Martyna spotkała dwie fascynujące bohaterki. Jedna ujęła ją odwagą i ekstrawagancją, druga – ogromną miłością, którą obdarza zagrożone wyginięciem zwierzęta.

„Kiedy wyjeżdżałam do Meksyku realizować odcinek o kobiecie-wampirze, byłam przekonana, że to dziwaczka i nic nas nie łączy… Dziś wiem, że pod przerażającym wyglądem Maria kryje gołębie serce i jesteśmy do siebie bardzo podobne”.

Na Kostaryce Martyna poznała wzruszającą historię kobiety, która prowadzi jedyny na świecie sierociniec dla leniwców. „Te zwierzęta podbiją serca wszystkich widzów programu »Kobieta na krańcu świata«” – twierdzi autorka programu.

„W kolejnych odcinkach poznacie kobietę z plemienia Mentawai. Dla niej pojęcie czasu nie istnieje, a kanonem piękna są zęby wypiłowane w trójkąty i ciało całkowicie pokryte tatuażami” – zdradza Martyna i dodaje: „W Indiach ekipa programu gościła w domu dla wdów, które po śmierci mężów są odtrącane przez swoje rodziny, a ich życie jest często prawdziwym piekłem. Dotarłam też na step Kirgizji… Ale o tym później” – dodaje podróżniczka.

 

KUBA WOJEWÓDZKI

talk show

Prowadzący: Kuba Wojewódzki

Emisja:  wtorek, 22.30, od 4 września

kubawojewodzki.tvn.pl

Jakub nie schodzi do podziemia. W tym sezonie znowu go zobaczycie. I znowu weźmie w obroty celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Żyd, gej, patriota, prawdziwy Polak. Fan kobiecych kształtów. ldol młodzieży. Nic dziwnego – on  jeden zna odpowiedź na pytanie: Jak żyć? Zawstydził premiera. I Chucka Norrisa. Za przeproszeniem – taki tam… Kuba Wojewódzki…

I zasiadł na swojej skórzanej kanapie w studio. Jesienne programy jak zwykle pełne będą Kuby, a ten jak zawsze skromnie opowie o swoich talentach, zaletach i misji. Na kanapie obok zasiądą kolejni nieszczęśnicy, którzy odważyli się na spotkanie z mistrzem ciętej riposty. Wśród gości będą celebryci, artyści, politycy, sportowcy, dziennikarze. Znani, ale niekoniecznie lubiani. Na pewno ciekawi. Porozmawiają o bieżących wydarzeniach, ale przede wszystkim o ich życiu prywatnym, zawodowym, uczuciowym  i … o Kubie, bo to kopalnia tematów.  Kto odważy się w tym sezonie zmierzyć z kontrowersyjną gwiazdą show-biznesu? A może to Kuba będzie zaskoczony?

Na koniec show tradycyjnie występować będą znani, ale i debiutujący muzycy.

 

UGOTOWANI 3 sezon

Program kulinarno-rozrywkowy

Emisja: niedziela, godz. 18.00, od 9 września

ugotowani.tvn.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników „Ugotowanych”! Już jesienią nowa edycja tego programu, który ewidentnie „zasmakował” widzom TVN. Nowi bohaterowie, nowe kulinarne inspiracje i nowe emocje towarzyszące zmaganiom o apetyczną sumkę!

Przepis na zwycięstwo jest prosty: w każdym odcinku podczas czterech kolacji czwórka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie widzieli, zasiada do jednego stołu. W „Ugotowanych” przygotowują dla siebie kolację i walczą o pięć tysięcy złotych. Przepis jest prosty, ale rywalizacja towarzysząca gotowaniu zawsze ekscytująca.

 „Nowa edycja z pewnością będzie świetnym źródłem inspiracji dla tych, którzy nieustannie poszukują nowych wyzwań kulinarnych. Oczywiście nie zabraknie też emocji. Każdy odcinek to nie tylko pomysł na cztery kolacje, ale też spotkanie czterech kompletnie różnych światów. Przy jednym stole zasiadają osoby o skrajnych zainteresowaniach i zawodach. W nowej edycji pojawią się między innymi: kowal, śpiewaczka klasyczna, harleyowiec, konferansjer, pin-up girl, dyrygentka i telemarketer”– zdradza producentka programu Adrianna Przepiórska.

„W trzeciej odsłonie »Ugotowanych« widzowie zobaczą czternaście odcinków i poznają bohaterów z dwunastu miast. Po raz pierwszy do walki w programie staną mieszkańcy Rzeszowa, Częstochowy, Białegostoku i Podhala. Z pewnością nie zabraknie oryginalnych pomysłów na przepisy, świetnej zabawy i ostrej krytyki, której nie szczędzą sobie bohaterowie w drodze po wygraną”. – dodaje producentka.  

 

ROZMOWY W TOKU

Talk show

Prowadząca: Ewa Drzyzga

Emisja: poniedziałek-piątek, 15.55, od 3 września

rozmowywtoku.tvn.pl

 

Nowe odcinki, nowi goście, nowe historie i nowe cykle. Wśród nich „Akademia nastoletniej mamy” i „Biuro matrymonialne Rozmów w toku”. Czy Ewa Drzyzga sprawdzi się w roli swatki?    

On – samotny rolnik, który nie może znaleźć żony. Ona – szukająca miłości
i stabilizacji nauczycielka. Kamera „Rozmów w toku” odwiedzi oboje w ich domach, zajrzy do ich rodzin i przyjaciół, a Ewa sprawdzi, czy ta panna i ten kawaler mogą się polubić? „Biuro matrymonialne Rozmów w toku” to cykl, w którym ekipa programu pomoże samotnikom znaleźć swoje drugie połówki. Kolejny cykl jest przeznaczony dla młodziutkich dziewczyn, które muszą się zmierzyć z macierzyństwem. „Akademia nastoletniej mamy” pochyli się nad ich problemami i wskaże rozwiązania.

Ale „Rozmowy w toku” to także goście w studiu, którzy opowiadają o swoich często niesamowitych historiach. Tak jest w przypadku Corinne Hofmann, szerzej znanej jako „Biała Masajka”. Ta Szwajcarka w trakcie wakacji w Kenii zakochała się w Masaju. Poślubia wojownika, zamieszkuje z jego rodziną w szałasie i podporządkowuje się regułom plemiennym. Ukoronowaniem jej szczęścia wydają się narodziny córki Napirai, ale już wkrótce szalona zazdrość męża zamienia życie Corinne w piekło. Groźba wydania kilkuletniej córeczki za mąż skłania ją wreszcie do ucieczki. Wróciła tam tylko raz – by już prawie dorosła Napirai spotkała się z ojcem. Corinne opowie Ewie o pobycie w Afryce, swoim zauroczeniu oraz o napisaniu książki, dzięki której świat usłyszał historię niezwykłej Europejki… Zobacz „Białą Masajkę” w pierwszym odcinku „Rozmów..” po wakacjach, 3 września, w poniedziałek.  

 

FILMY

W nadchodzącym sezonie premiery filmowe w Superkinie nie zawiodą entuzjastów dobrego kina. „Saga Zmierzch: zaćmienie”, „Sherlock Holmes”, „Jak wytresować smoka”, „Iron Man 2”, „Starcie tytanów” oraz „Shrek forever” to tylko część  piątkowych propozycji, które dostarczą wielu emocji i humoru. 

Bohaterowie „Zaćmienia”, czyli trzeciej części popularnej „Sagi Zmierzch”, zmierzą się z armią wampirów stworzoną przez mściwą Victorię, która w imię utraconej miłości postanowiła zniszczyć rodzinę Cullenów. Sherlock Holmes – czyli Robert Downey Jr, oraz dr Watson – czyli Jud Law wspólnie zdemaskują spisek zagrażający bezpieczeństwu Anglii. Nastoletni Wiking o imieniu Czkawka udowodni swoją waleczność w animacji „Jak wytresować smoka”. Superbohater Tony Stark z pomocą przyjaciół stawi czoła potężnym przeciwnikom w filmie „Iron Man 2”. „Starcie tytanów”  to historia Perseusza, który rusza na wyprawę w podziemia, by pomścić swoich bliskich zgładzonych przez gniewnego Hadesa. Shrek i Osioł już po raz czwarty przeżyją niesamowite przygody w „Shrek forever”. Spokojne życie bohaterów zakłóci układ zawarty z podstępnym karłem.

Dobrego kina nie zabraknie również w pozostałe dni tygodnia. W środowe i czwartkowe wieczory na ekranie królować będzie sensacja. Soboty to czas komedii, a niedziela sprzyjać będzie rodzinnym chwilom i polskim produkcjom filmowym.

 

Oczywiście nie zabraknie stałych programów TVN-u takich jak: „Fakty”, „Superwizjer” „Uwaga!”, „Dzień dobry TVN” i „Co za tydzień”

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.