„Jeden gniewny Charlie” sezon 2 i „Teoria wielkiego podrywu 6” na kanale Comedy Central już w lutym

 

jedenGniewnyCharlie2

Już w tę niedzielę 17.02 obejrzymy najnowszy 2 sezon serialu komediowego „Jeden gniewny Charlie”. Od21.02 Comedy Central wyemituje również 6 sezon serialu „Teoria ComedyCentralwielkiego podrywu”.

 

 

 

 

„Jeden gniewny Charlie” sezon 2 (Anger Management) serial komediowy USA 2013

występują: Charlie Sheen, Selma Blair, Shawnee Smith, Daniela Bobadilla

emisja niedziele od 17.02, godz. 21:55

jedenGniewnyCharlie2Najnowszym serial, nakręconym na bazie kultowego filmu „Dwóch gniewnych ludzi” z Adamem Sandlerem i Jackiem Nicholsonem. Sheen wcieli się w rolę genialnego psychologa, który przeprowadza terapię mającą na celu opanowanie gniewu. Niestety (albo stety), jemu samemu nie zawsze uda się zachować spokój… To może zrodzić dość śmieszne sytuacje – a wiemy jak zabawny może być człowiek, który nad sobą nie panuje. Obok Charliego w serialu pojawi się Selma Blair, znana m.in. z filmu „Legalna Blondynka”, która wcieli się w rolę dr. Kate Wales. Kto jest fanem doskonałego, cynicznego humoru i ciężkich, nieco niesmacznych żartów, może się w każdą niedzielę o 22:00 czuć bardzo usatysfakcjonowany!

 

„Teoria wielkiego podrywu” sezon 6 (The Big Bang Theory) serial komediowy USA 2012-2013

występują: Kaley Cuoco, Johnny Galecki, Jim Parsons, Simon Helberg

emisja pon-pt od 21.02, po 2 odc. godz. 22:20 i 22:50

Od 2007 roku widzowie serialu zobaczyli wiele zabawnych perypetii niezwykłych kumpli- mózgowców: Leonarda, Sheldona, Rajesha oraz Howarda. Są tak oryginalni, niekonwencjonalni i nietuzinkowi, że ciężko im wieść normalne życie. Interesują ich głównie komiksy, gry komputerowe i… fizyka. Przez to nie potrafią nawiązać najprostszych więzi społecznych, a już w szczególności więzi z kobietami. Ich uporządkowany świat zostaje przewrócony do góry nogami, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny. W najnowszej serii „Teorii wielkiego podrywu” gościnnie pojawi się jeden z najwybitniejszych przedstawicieli współczesnego świata mózgowców – astrofizyk Stephen Hawking. W jednym z odcinków spotka się on z Sheldonem, który wie, jak rozszczepić atom, ale z babkami nie idzie mu zbyt gładko. Czy profesor matematyki, kosmolog i geniusz astrofizyki będzie potrafił udzielić porady w dziedzinie relacji damsko-męskiej? Czy Sheldon ośmieli się zwierzyć geniuszowi z osobistych problemów?

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.