„Ironman”, „Wolverine”, „Max’s Midnight Movies” na kanale AXN SCI-FI

Już od 5.10 w ten piątek, kanał AXN Sci-fi wyemituje seriale anime z bohaterami Marvela „Ironman” i „Wolverine”. Zostanie wyemitowana również polska produkcja „Max’s Midnight Movies”, a od dłuższego czasu w weekendy można obejrzeć serial anime „Naruto 3”. Pozycje te były już emitowane na kanale AXN Spin, ale jeśli ktoś nie ma tego kanału może nadrobić to teraz.

 

 

 

Ironman emisja w piątki od 5.10, po 2odc. godz 22:00 i 22:30

Tony Stark, milioner, prezes zarządu i geniusz w zakresie inżynierii wojskowej, przyjeżdża do Japonii, aby zbudować reaktor niezanieczyszczający środowiska w oparciu o własną technologię reaktorów łukowych. Wybiera Japonię ze względu na obecność Lab 23, które kierowane jest przez doktor Chikę Tanakę, w której Stark się zakochuje. Jest to jedyne laboratorium na świecie, które jest w posiadaniu niezbędnej technologii. W trakcie konferencji prasowej media i minister obrony Kuroda zaczynają mieć podejrzenia co do jego motywów. Dokładnie w chwili, gdy Stark przeprowadza lot próbny w nowym kostiumie Iron Mana, atakuje go tajemnicza, robotyczna broń. To tylko początek serii wyniszczających ataków w wykonaniu zaawansowanej technologicznie organizacji terrorystycznej, zwanej Zodiac. Stark musi zmierzyć się z nią, będąc pod nieustannym atakiem mediów i presją polityczną ze strony Kurody.

 

Wolverine, emisja w piątki od 5.10, po 2odc. godz 23:00 i 23:30

Logan a.k.a. Wolverine zostaje poinformowany przez swojego przyjaciela, agenta japońskich sił wywiadowczych, że Mariko, dziewczyna Logana, nagle zniknęła z Nowego Jorku i jest teraz w Tokyo. Została porwana przez członków organizacji Kuzuryu, którą kieruje ojciec Mariko, Shingen Harada. Logan leci do Japonii, aby zniszczyć Kuzuryu i ocalić Mariko. Na miejscu okazuje się, że Shingen nie jest jedynym, z którym przyjdzie mu walczyć. Musi pojechać do miasta -wyspy Madripoor pełnej przestępców – by dokończyć to, co zaczął w Tokyo. By tego dokonać, musi wpierw pokonać Kikyo, japońskiego mutanta z gatunku Wolverina, i Omega Reda, rosyjskiego mutanta, który jest nemezis Wolverina od czasów zimnej wojny.

 

Max’s Midnight Movies emisja w piątki od 5.10,  godz 00:00

Program Max’s Midnight Movies prowadzi seksowna dziewczyna o imieniu Max, która przedstawia widzom sceny ze starych filmów fantastyczno-naukowych, horrorów i filmów o potworach. Są to niezapomniane dzieła, takie jak „Mózg, który nie może umrzeć”(The Brain That Wouldn’t Die), „Córka Frankensteina”(Frankenstein’s Daughter), „Zamek koszmarów”(Nightmare Castle) i „Sklepik z horrorami”(The Little Shop of Horrors). Max składa również hołd wielkim artystom związanych z filmami tego gatunku, na przykład Rogerowi Cormanowi i Edowi Woodowi.
Wiele filmów uwzględnionych w programie, kiedyś uznawano za bezwartościowe, teraz nabrały wartości historycznej. Są też bardzo zabawne, zwłaszcza dzięki komentarzom Max. Każdy odcinek poświęcony jest innej tematyce, od zombie po wilkołaki, od potworów po obcych.
Max wybrała najbardziej zwariowane sceny ze stu filmów klasy B. Podczas ich wyświetlania słyszymy spostrzegawcze i sarkastyczne komentarze niewidocznego Igora. Przedstawia on też nieznane fakty z filmów klasy B, udowadniając, że prawda może być dziwniejsza od fikcji. Na ekranie pojawiają się również okienka z różnymi żartami i ciekawostkami.
Filmy klasy B czekają aż odkryje je nowe pokolenie. Razem z nami poznajcie klejnoty historii kina klasy B.

Ciekawostką jest to, że kanał AXN Sci-fi po emisji „Max’s Midnight Movies” wyemituje stare filmy klasy „B”, niektóre znane z tego programu.

 

Podziel się na:
 • Dodaj do ulubionych
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Blogger.com
 • RSS
 • Wykop

2 myśli w temacie “„Ironman”, „Wolverine”, „Max’s Midnight Movies” na kanale AXN SCI-FI

  • Przepraszam, niedopatrzenie, już naprawione, ciekawostką jest to, że kanał wyemituje stare filmy klasy „B”, niektóre znane z tego programu. Wielkie dzięki za uwagę.

   W najbliższy piątek np. wyemitują „Indestructible Man”, horror USA, 1956, w przyszły piątek „The Beast of Borneo, film przygodowy USA, 1934”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.