„Hotel Gwiazd” w TVN Style Gordon Ramsay, Mary Portas i Gok Wan w jednym programie!

HotelGwiazd TVN Style wyemituje program „Hotel TVNSTYLEgwiazd” w którym brytyjskie gwiazdy z Gordonem Ramsayem na czele przejmą władzę nad jednym z brytyjskich hoteli i zatrudnią w nim  bezrobotnych brytyjczyków.

TVN Style: Gordon Ramsay, Mary Portas i Gok Wan w jednym programie!

HOTEL GWIAZD (HOTEL GB) 5 odc.

PREMIERA: 26 MAJA, NIEDZIELA, GODZ. 12.50

Gordon Ramsay menadżerem hotelowej siłowni? Gok Wan wymyślający imprezy i atrakcje dla gości? Mary Portas odpowiedzialna za czystość pokoi?„Hotel gwiazd” to jedyna okazja, żeby zobaczyć znanych prowadzących w zupełnie innych rolach. Zapraszamy do „Hotelu gwiazd”, jednego z najchętniej oglądanych programów w Wielkiej Brytanii.

Tego jeszcze nie było! Gordon Ramsay, Mary Portas i Gok Wan w jednym programie! Ulubieńcy widzów przejmą władzę nad jednym z brytyjskich hoteli i zatrudnią w nim bezrobotnych brytyjczyków. Żaden z nich nie ma doświadczenia w pracy w hotelarstwie, ale udowodnią, że wiara i ogrom pracy czynią cuda. Gordon Ramsay zostanie menadżerem restauracji, baru i siłowni hotelowej. Mary Portas zajmie się zarządzaniem pokojami, recepcją i spa. Gok Wan będzie odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju imprezy organizowane w hotelu. Wszyscy mieli tylko tydzień na szkolenie i rozpoczęcie pracy na swoich stanowiskach. Każdego dnia hotelowa restauracja tętni życiem, goście meldują się, rezerwują pokoje oraz oczekują obsługi i rozrywki na wysokim poziomie. Czy wszyscy klienci będą zadowoleni? („Hotel gwiazd”, premiera: 26 maja, niedziela, godz. 12.50).

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.