Herosi do zadań specjalnych w AXN

Premiera nowych sezonów seriali: S.W.A.T. – Jednostka Specjalnaw AXN i Poza czasem w AXN White oraz filmowy weekend z Denzelem Washingtonem w AXN.

Kontynuacja serialowego hitu z lat 70-tych, Maria Skłodowska-Curie pomagająca osobom podróżującym w czasie i jeden z najbardziej utytułowanych aktorów Hollywood. Na marzec kanały AXN i AXN White przygotowały nowe sezony seriali S.W.A.T. – Jednostka Specjalnai Poza czasem oraz weekend filmów z Denzelem Washingtonem.

W serialu Poza czasem bezwzględny przestępca, Garcia Flynn (w tej roli znany z Ostrego Dyżuru Goran Višnjić) kradnie wehikuł czasu, aby zmienić przeszłość i zniszczyć Amerykę. W pogoń za nim ruszają żołnierz Wyatt (Matt Lanter), naukowiec Rufus (Malcolm Barrett) i profesor historii Lucy (Abigail Spencer). Wykorzystując prototyp skradzionej maszyny podróżują w czasie, aby zatrzymać nadchodzącą apokalipsę. W drugim sezonie trójka bohaterów znajdzie się na francuskich polach bitwy w czasie I Wojny Światowej i zrekrutuje do pomocy samą Marię Skłodowską-Curie. Premiera 2. sezonu serialu Poza czasem w czwartek 14 marca o godz. 21.05. Kolejne odcinki w czwartki o 21.05 w AXN White.

Serial S.W.A.T. – Jednostka Specjalnato remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W drugim sezonie widzowie zobaczą dalszy ciąg wydarzeń z ostatniego odcinka pierwszej serii, kiedy sierżant Daniel Hondo odsunął od obowiązków oficera Jima Streeta za niepodporządkowanie się rozkazom. Teraz Street planuje zemstę. W drugim sezonie poznamy też lepiej kapitan Jessicę Cortez. Premiera 2. sezonu serialu S.W.A.T. – Jednostka Specjalna w poniedziałek 18 marca o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

Filmowy weekend z Denzelem Washingtonemto trzy kinowe hity ze zdobywcą dwóch Oskarów i dwóch Złotych Globów, które AXN pokaże 9 i 10 marca. W sobotę o godz. 22:00 widzowie zobaczą Metro strachu, w którym przestępcy uprowadzają pociąg metra i żądają okupu za pasażerów. Plany może im pokrzyżować tylko szef ochrony podziemnej kolei. W niedzielę o godz. 19:00 AXN pokaże Raport Pelikana, w którym studentka prawa (Julia Roberts) odkrywa szereg oszustw związanych z wydobyciem ropy i w obliczu grożącego niebezpieczeństwa prosi o pomoc dziennikarza śledczego. Tego samego dnia o godz. 22:00 AXN przygotował dla widzów film Agenci, w którym oficer wywiadu marynarki wojennej i agent do walki z narkotykami kradną pieniądze gangsterów, żeby przekazać je na cele charytatywne.

Film Metro strachu w sobotę 9 marca o godz. 22:00 w AXN

Film Raport Pelikana w niedzielę 10 marca o godz. 19:05 w AXN

Film Agenci w niedzielę 10 marca o godz. 22:00 w AXN

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 thought on “Herosi do zadań specjalnych w AXN

  1. Byłem bardzo zadowolony że wszedłem na ten wpis w sieci. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chyba powinienem wyrazić uznanie za Twoją pracę . Koniecznie będę rekomendował to miejsce i częściej odwiedzał by poczytać nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.