HBO w czerwcu 2022

W czerwcu na kanałach HBO m.in.: animowany „Rodzina Adamsów 2”, horror „Nie oddychaj 2″, przygodowy „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, film akcji „Venom 2: Carnage”, nowe seriale  „Irma Vep”, „Kung Fu”, nowe seozny: „Westworld” sezon 4, „All American” sezon 4, „Lepsze życie” sezon 5 i „Genialna przyjaciółka” sezon 3.

NIEDZIELNE MEGAHITY

Rodzina Addamsów 2
THE ADDAMS FAMILY 2

animowany USA 2021

premiera 5.06.2022 godz. 18:30

Reżyseria
Greg Tiernan, Conrad Vernon

Rodzina Addamsów powraca, aby ruszyć w rodzinną podróż przez Amerykę, podczas której muszą zmierzyć się z wieloma barwnymi postaciami.
Ulubiona upiorna rodzina powraca w animowanej kontynuacji komedii. Morticia i Gomez są zrozpaczeni, że ich dzieci dorastają, pomijają rodzinne obiady i są całkowicie pochłonięte „czasem na krzyki”. Aby odzyskać więź z nimi, postanawiają wepchnąć Wednesdaya, Pugsleya, wujka Festera i resztę ekipy do nawiedzonego kampera i wyruszyć w drogę na ostatnie, nieszczęśliwe rodzinne wakacje. Ich przygoda w Ameryce jest zabawnym starciem z kultowym kuzynem, IT, a także wieloma nowymi, barwnymi postaciami. Co może pójść nie tak?

Nie oddychaj 2
DON’T BREATHE 2

horror USA 2021

premiera 12.06.2022 godz. 20:00

Reżyseria Rodo Sayagues
Obsada Stephen Lang, Brendan Sexton III, Madelyn Grace, Bobby Schofield, Adam Young

Niewidomy weteran Norman Nordstrom powraca, aby wyrwać swoją ukochaną kobietę z rąk bandziorów.
Normana Nordstroma (Stephen Lang) przez kilka lat ukrywał się w chatce na uboczu. Mężczyźnie udało się odbudować rodzinę skradzioną mu przez pijanego kierowcę i teraz mieszka z młodą dziewczyną. Ich spokojne wspólne życie zostaje zakłócone, gdy grupa przestępców porywa kobietę. Norman jest zmuszony zrobić wszystko, aby ją ocalić.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a
FANTASTIC BEASTS: THE SECRETS OF DUMBLEDORE

przygodowy USA 2022

premiera 19.06.2022 godz. 20:30

Reżyseria David Yates
Obsada Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler, Alison Sudol

Profesor Albus Dumbledore prosi magizoologa Newta Skamandera, żeby stanął na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Wspólnie muszą wyruszyć w niebezpieczną misję.
Kolejna przygoda, która toczy się w świecie magii stworzonym przez J.K. Rowling. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i bardzo zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę i powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Podczas niebezpiecznej misji staną oko w oko ze znanymi i nieznanymi zwierzętami oraz będą walczyć z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, kiedy gra toczy się o tak wysoką stawkę?

Venom 2: Carnage
VENOM: LET THERE BE CARNAGE

film akcji USA 2021

premiera 26.06.2022 godz. 20:10

Reżyseria Andy Serkis
Obsada Tom Hardy, Michelle Williams, Naomie Harris, Woody Harrelson, Reid Scott

Tom Hardy powraca na duży ekran jako Venom, jedna z najważniejszych i najbardziej złożonych postaci Marvela.
W poszukiwaniu kolejnej wielkiej historii dziennikarz Eddie Brock (Tom Hardy) przeprowadza ekskluzywny wywiad z więźniem z celi śmieci, Cletusem Kasadym (Woody Harrelson). Skazaniec odkrywa sekret Eddiego i staje się gospodarzem Carnage, groźnego i przerażającego symbionta.

PROPOZYCJE TYGODNIA

Rewolucja przegranych kobiet
WOMEN IS LOSERS

dramat USA 2021

premiera 2.06.2022 godz. 20:10

Reżyseria Lissette Feliciano
Obsada Lorenza Izzo, Bryan Craig, Chrissie Fit, Simu Liu, Liza Weil

Ciężarna nastolatka postanawia zatrzymać dziecko po tym, jak jej przyjaciółka umiera podczas próby aborcji. Mierzy z problemami związanymi z byciem samotną matką w San Francisco lat 60. i znajduje na swojej drodze sojuszników i mentorów.
San Francisco, lata 60. XX wieku. Celina Guerrera jest błyskotliwą i utalentowaną uczennicą liceum z obiecującą przyszłością. Jednak nieplanowana ciąża radykalnie zmienia jej życie. Będąc świadkiem, jak jej najlepsza przyjaciółka umiera w wyniku nieudanej aborcji, postanawia zatrzymać dziecko. Mimo braku wsparcia rodziców i przemocowego domu, Celina jest zdeterminowana, by wyjść z biedy i zbudować lepszą przyszłość dla swojego nowonarodzonego syna. Pracuje na wielu etatach i rozważnie oszczędza pieniądze na kupno domu. Jednocześnie stawiaj czoła rasizmowi i seksizmowi w miejscu pracy oraz instytucjom pożyczkowym odmawiającym pożyczek samotnym kobietom. Ten prowokacyjny film inspirowany jest prawdziaą postacią i piosenką Janis Joplin.

Tina
TINA

dokumentalny USA 2021

premiera 2.06.2022 godz. 21:40

Reżyseria Daniel Lindsay, T.J. Martin

Intymny portret muzycznej ikony Tiny Turner pokazujący jej niepowtarzalny talent i odważną drogę do międzynarodowej sławy.
Wyreżyserowane przez zdobywców Oscara – Dana Lindsaya i T.J. Martina – intymne i odkrywcze spojrzenie na życie i karierę Tiny Turner. Obraz pokazuje drogę królowej rock’n’rolla do okresu wczesnej sławy, jej osobiste i zawodowe zmagania z losem, a także niespodziewane odrodzenie się jej gwiazdy w latach 80. XX wieku. Produkcja pokazuje niezwykle utalentowaną artystkę, która nie bała się i odważnie opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach związanych z przemocą domową. Nie pozwoliła, aby wiek, płeć lub trudna przeszłość stanęły jej na drodze. Pełnometrażowy dokument HBO oddaje hołd inspirującej artystce i ugruntowuje jej pozycję gwiazdy.

Nowy kurs
SENIOR MOMENT

romantyczny USA 2021

premiera 4.06.2022 godz. 20:10

Reżyseria Giorgio Serafini
Obsada William Shatner, Jean Smart, Christopher Lloyd, Don Mcmanus, Katrina Bowden

Emerytowany pilot testowy NASA traci prawo jazdy za udział w nielegalnych wyścigach, co wywraca jego życie do góry nogami. Zmuszony do korzystania z transportu publicznego mężczyzna spotyka kobietę, która jest jego całkowitym przeciwieństwem.
Victor Martin (William Shatner) jest emerytowanym pilotem testowym NASA, który często bywa widzianym w Palm Springs ze swoim najlepszym przyjacielem Salem (Christopher Lloyd) w zabytkowym kabriolecie Porsche. Jego życie zmienia się, gdy traci prawo jazdy za udział w wyścigach, a jego samochód zostaje skonfiskowany. Zmuszony po raz pierwszy do korzystania z transportu publicznego, spotyka Caroline (Jean Smart), która jest jego całkowitym przeciwieństwem. Mężczyzna na nowo uczy się nawigować po miłości i życiu. Staje też przeciwko nowemu prokuratorowi okręgowemu, aby odzyskać swoje prawo jazdy i samochód.

Frederick Douglass: W pięciu mowach
FREDERICK DOUGLASS: IN FIVE SPEECHES

dokumentalna USA 2022

premiera 9.06.2022 godz. 22:00

Reżyseria Julia Marchesi
Obsada Nicole Beharie, Colman Domingo, Jonathan Majors, Denzel Whitaker, Jeffrey Wright

Film dokumentalny HBO na podstawie biografii Fredericka Douglassa napisanej przez historyka Davida Blighta. Dokument przedstawi sylwetkę najbardziej znanego amerykańskiego aktywisty działającego przeciw niewolnictwu – Fredericka Douglassa.
Film dokumentalny HBO, który powstał na podstawie biografii Fredericka Douglassa napisanej przez historyka Davida Blighta. Dokument przedstawi sylwetkę najbardziej znanego amerykańskiego aktywisty działającego przeciw niewolnictwu – od jego narodzin w niewoli, po czas wolności i działań, które podejmował jako mówca i pisarz abolicjonistyczny.

Nowy porządek
NEW ORDER

dramat Meksyk 2020

premiera 10.06.2022 godz. 21:10

Reżyseria Michel Franco
Obsada Naian González Norvind, Diego Boneta, Mónica Del Carmen, Fernando Cuautle, Darío Yazbek Bernal

W dystopijnej przyszłości przepaść między klasami społecznymi w Meksyku coraz bardziej się pogłębia. Grupa uzbrojonych buntowników organizuje powstanie i przerywa przyjęcie weselne, biorąc jego uczestników jako zakładników.
Zapoczątkowana sześć lat wcześniej dystopia Michela Franco wydaje się wyrwana z nagłówków prasowych, które nie zostały jeszcze napisane. Podczas gdy na ulicach szaleją protesty, rodzina z wyższych sfer szykuje się na wesele. Z początku uroczystość zakłócają odpryski zielonej farby i pojawienie się Rolando, byłego pracownika szukającego nagłej pomocy medycznej. Z czasem chaos zaczyna narastać…

Kim Wall, zaginiona na morzu, 
UNDERCURRENT: THE DISAPPEARANCE OF KIM WALL (AKA. LOST AT SEA) 

Dokumentalny USA 2022

premiera 16.06.2022 godz. 20:05

Produkcja opowiada historię Kim Wall, młodej duńskiej reporterki, która została zwabiona do łodzi podwodnej zbudowanej przez niesławnego, samozwańczego „wynalazcę”, Petera Madsena, który ją zamordował i poćwiartował.
Produkcja opowiada historię Kim Wall, młodej duńskiej reporterki, która została zwabiona do łodzi podwodnej zbudowanej przez niesławnego, samozwańczego „wynalazcę”, Petera Madsena, który ją zamordował i poćwiartował.

Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom
PENGUIN BLOOM

DRAMAT Australia 2020

premiera 18.06.2022 godz. 20:10

Reżyseria Glendyn Ivin
Obsada Naomi Watts, Andrew Lincoln, Griffin Murray-Johnston, Felix Cameron, Jacki Weaver

Naomi Watts jako młoda matka, której rzeczywistość zmienia się o 180 stopni za sprawą wypadku, w wyniku którego przestaje chodzić.
Sam Bloom (Naomi Watts) jest młodą matką, której rzeczywistość zmienia się o 180 stopni za sprawą wypadku, w wyniku którego przestaje chodzić. Jej mąż (Andrew Lincoln), trzej synowie oraz matka (Jacki Weaver) starają się przystosować do nowej sytuacji. Pewnego dnia niespodziewanie do ich świata wkracza nieoczekiwany sojusznik: sroka, której nadają imię Penguin. Pojawienie się ptaka jest mile widzianą rozrywką dla rodziny Bloom i ostatecznie przyczynia się do ogromnej zmiany w ich życiu.

Papierowe miasta
PAPER TOWNS
dramat USA 2015

premiera 23.06.2022 godz. 20:10

Reżyseria Jake Schreier
Obsada Nat Wolff, Cara Delevingne, Halston Sage, Austin Abrams, Justice Smith

Opowieść o dojrzewaniu skupiająca się na nastolatku i jego enigmatycznej sąsiadce Margo. Dziewczyna wyciąga go na nocną eskapadę po mieście, po czym następnego dnia znika, pozostawiając po sobie jedynie tajemnicze wskazówki.
Quentin (Nat Wolff) od dzieciństwa kochał się w swojej sąsiadce – pełnej zagadek Margo (Cara Delevingne). Kiedy pewnej nocy dziewczyna niespodziewanie prosi go o pomoc, ten bez zastanowienia korzysta z okazji i rusza na spotkanie przygody. Jednak następnego dnia Margo znika. Pozostawia jedynie tajemnicze wskazówki, które Quentin musi rozszyfrować. Chłopak angażuje do pomocy swoich kolegów i rusza w podróż, która pozwoli mu odkryć prawdziwe znaczenie przyjaźni i miłości. Ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena, autora ”Gwiazd naszych wina”. W głównej roli wystąpiła próbująca swoich sił w filmie supermodelka Cara Delevingne (Valerian i Miasto Tysiąca Planet).

Perpetual Planet: Bohaterowie oceanów
PERPETUAL PLANET: HEROES OF THE OCEANS

dokumentalny Wielka Brytania 2021

premiera 23.06.2022 godz. 22:00

Reżyseria Naomi Austin

Legendarna oceanografka Sylvia Earle i grupa prekursorskich naukowców morskich opowiadają historię niesamowitej pracy podjętej na całej planecie w celu ochrony delikatnego ekosystemu oceanów.

Pokolenie Momentum
MOMENTUM GENERATION

DOKUMENTALNY USA 2018

premiera 23.06.2022 godz. 23:55

Reżyseria Jeff Zimbalist, Michael Zimbalist

Po raz pierwszy członkowie legendarnej grupy nie tylko zgodzili się opowiedzieć przed kamerą swoją historię, ale udostępnili także filmowcom swoje archiwalne zdjęcia i nagrania.
Kelly Slater i legendarni członkowie kultowej grupy surferów Momentum Generation opowiadają widzom swoją niesamowitą historię w pełnometrażowym dokumencie, który jest zapisem ich drogi do sławy. Wywiady z surferami zestawione z materiałami archiwalnymi sprzed wielu lat oraz zdjęciami zapierających dech w piersiach wyczynów członków grupy ilustrują początki jej powstania na Hawajach, chwile grozy pośród olbrzymich fal oraz triumfy w międzynarodowych mistrzostwach w surfingu. Dzięki grupie zapaleńców surfing stał się częścią popularnej kultury, a opinia publiczna zaczęła inaczej postrzegać ten sport.

Czarna skrzynka
BLACK BOX

dramat Francja 2021

premiera 24.06.2022 godz. 21:10

Reżyseria Yann Gozlan
Obsada Pierre Niney, Lou De Laâge, André Dussollier, Sébastien Pouderoux, Olivier Rabourdin

Młody, utalentowany analityk ma zadanie wyjaśnić przyczyny śmiertelnej katastrofy zupełnie nowego samolotu. Kiedy sprawa zostaje zamknięta, mężczyzna nie może oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak z dowodami i rozpoczyna własne śledztwo.
Matthieu jest młodym i utalentowanym analitykiem, którego zadanie polega na ustaleniu przyczyn śmiertelnej katastrofy zupełnie nowego samolotu. Jednak gdy sprawa zostaje zamknięta przez władze, bohater nie może oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak z dowodami. Kiedy ponownie przesłuchuje nagrania, zaczyna dostrzegać pewne niepokojące szczegóły. Czy taśma mogła zostać zmodyfikowana? Wbrew szefowi rozpoczyna własne śledztwo – obsesyjne i niebezpieczne poszukiwanie prawdy, która szybko zaczynają zagrażać jego karierze i życiu.

Nahuel i magiczna księga
NAHUEL AND THE MAGIC BOOK

animowany Chile 2021

premiera 25.06.2022 godz. 18:25

Reżyseria Germán Acuña

Nahuel mieszka z ojcem w rybackim miasteczku, ale bardzo boi się morza. Pewnego dnia znajduje magiczną księgę, w której wydaje się być rozwiązanie jego problemu. Niestety to tylko pułapka i mroczny czarodziej porywa jego ojca.
Nahuel mieszka z ojcem w rybackim miasteczku, ale bardzo boi się morza. Pewnego dnia znajduje magiczną księgę, w której wydaje się być rozwarte rozwiązanie jego problemu. Niestety to tylko pułapka i mroczny czarodziej porywa ojca Nahuela. Tak zaczyna się jego fantastyczna przygoda: ratowanie ojca i przezwyciężanie swoich najgłębszych lęków.

Nowi mutanci
THE NEW MUTANTS

film akcji USA 2020

premiera 25.06.2022 godz. 20:10

Reżyseria Josh Boone
Obsada Blu Hunt, Henry Zaga, Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga

Pięciu młodych ludzi, którzy mają szczególne moce, jest zmuszonych do poddania się leczeniu w tajnej instytucji – rzekomo, aby uchronić się przed swoimi zdolnościami. Widowiskowy film akcji na podstawie komiksu Marvela.
Pięciu młodych ludzi, którzy mają szczególne moce, jest zmuszonych do poddania się leczeniu w tajnej instytucji – rzekomo, aby uchronić się przed swoimi zdolnościami. Poproszeni przez dr. Cecilię Reyes o podzielenie się swoimi historiami, młodzi „pacjenci” szybko zaczynają rozumieć, że należą do klasy ludzi zwanych mutantami, którzy historycznie byli marginalizowani. Gdy ponownie przeżywają historie związane ze swoim pochodzeniem, ich wspomnienia zdają się zamieniać w przerażającą rzeczywistość. Wkrótce kwestionują to, co jest prawdą, a co nią nie jest. Jasne staje się też, że opiekująca się nimi instytucja nie jest tym, czym się z pozoru wydaje. Pytanie brzmi – dlaczego są przetrzymywani w niewoli i kto próbuje ich zniszczyć?

Miłość, nienawiść
HATESHIP LOVESHIP

dramat USA 2013

premiera 30.06.2022 godz. 20:10

Reżyseria Liza Johnson
Obsada Kristen Wiig, Guy Pearce, Hailee Steinfeld, Nick Nolte, Jennifer Jason Leigh

Johanna zostaje zatrudniona przez McCauley do opieki nad jego wnuczką Sabithą. Okrutna sztuczka Sabithy wpędza Johannę w niezręczną relację z ojcem dziewczyny, ale jej nowo odkryta ambicja dodaje jej odwagi, by wpłynąć na swój los.
Johanna Parry jest bardzo nieśmiałą, skromną kobietą zatrudnioną przez pana McCauley’a jako gosposia i opiekunka jego wnuczki Sabithy. Pomimo swojej otwartej natury, Sabitha przeżywa śmierć matki, za którą dziadek wciąż obwinia jej ojca, Kena, nieszczęsnego narkomana o mrocznym uroku. W ramach buntu, Sabitha wykorzystuje nowoczesną technologię, by zainicjować wiązek między Johanną i jej ojcem, zupełnie nie mając na uwadzę potencjalnej krzywdy dla którejkolwiek ze stron. Działania młodej dziewczyny prowokuje Johannę do poddania się czemuś, czego w jej życiu od dawna brakowało: marzeniom o przyszłości i własnym domu.

Tony Hawk: Aż odpadną kółka
TONY HAWK: UNTIL THE WHEELS FALL OFF
dokumenta USA 2022

premiera 30.06.2022 godz. 21:50

Reżyseria Sam Jones
Obsada Tony Hawk

Dokument dający szerokie spojrzenie na życie i niesamowitą karierę Tony’ego Hawka oraz jego związek ze sportem, którego Hawk pozostaje synonimem od lat.

Sir Alex Ferguson: Never Give In
SIR ALEX FERGUSON: NEVER GIVE IN

dokumentalny Wielka Bytania 2021

premiera 30.06.2022 godz. 23:55

Reżyseria Jason Ferguson
Obsada Eric Cantona, Alex Ferguson, Jason Ferguson, Ryan Giggs, Gordon Strachan

Dokument przedstawia portret życia jednego z najwybitniejszych menedżerów w historii futbolu: Sir Alexa Fergusona.
Dokument przedstawia portret życia jednego z najwybitniejszych menedżerów w historii futbolu: Sir Alexa Fergusona. Film wyreżyserowany przez jego syna Jasona pozwala na nowo przeżyć historię Fergusona, skupiając się przede wszystkim na pamiętnych i wypełnionych licznymi zwycięstwami 26 latami kierowania Manchesterem United.

SERIALE

Irma Vep

serial komediowy USA 2022

premiera 6/7.06.2022 godz. 03:00

powtórki 7.06.2022 godz. 20:10

Mira (Alicia Vikander) jest amerykańską gwiazdą filmową. Kobieta doświadczyła na swojej skórze, jakimi zasadami rządzi się branża, w której pracuje. Po niedawnym zakończeniu związku aktorka udaje się do Francji, gdzie ma zagrać w uwspółcześnionej wersji klasyka francuskiego kina niemego „Les Vampires” rolę Irmy Vep. Produkcja jest utrzymana w konwencji mrocznego thrillera, co sprawia, że Mira zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoją bohaterką. Stopniowo granice między jej osobowością a odczuciami odgrywanej postaci niebezpiecznie się zacierają.

Genialna przyjaciółka III, 
MY BRILLIANT FRIEND III. 

serial dramat Włochy 2021

premiera 21.06.2022 godz. 21:10

Obsada Margherita Mazzucco, Gaia Girace

Na prezentacji swojej książki w Mediolanie Elena niespodziewanie spotyka Nino. Podczas kolacji uświadamia sobie, że zauroczenie nim nigdy jej nie przeszło i zaczyna wątpić w swój związek z Pietro, który jest jej narzeczonym.
Na prezentacji swojej książki w Mediolanie Elena niespodziewanie spotyka Nino. Podczas kolacji uświadamia sobie, że zauroczenie nim nigdy jej nie przeszło i zaczyna wątpić w swój związek z Pietro, który jest jej narzeczonym.

Westworld IV, 
WESTWORLD IV. 

serial science fiction USA 2022

premiera 26/27.06.2022 nd/pon godz. 03:00

powtórki w poniedziałki godz. 20:10

Genialny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins) razem ze swoim pomocnikiem, Bernardem Lowem (Jeffrey Wright), stworzył futurystyczny park rozrywki – tytułowy Westworld. Jest to miejsce, w którym odwiedzający mają możliwość urzeczywistnić swoje nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. Goście parku mogą w nim spotkać postaci żywcem wyciągnięte z filmów o Dzikim Zachodzie: przystojnego rewolwerowca Teddy’ego Flooda (James Marsden) albo piękną i dobrą córkę farmera, prowincjuszkę Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood). W parku pojawia się też często tajemniczy Mężczyzna w czerni (Ed Harris). Serial został zainspirowany filmem Michaela Crichtona z 1973 roku, w Polsce znanym pt. „Świat Dzikiego Zachodu”. Pierwszy sezon wyróżniono trzema nominacjami do Złotego Globu, w tym w kategorii „najlepszy serial dramatyczny”. Oprócz tego produkcja otrzymała cztery statuetki Emmy.

HBO 3

All American IV, 
ALL AMERICAN IV. 

serial dramat, sportowy USA 2021

premiera 1.06.2022 godz.21:00

kontynuacja 4sezonu od 10 odcinka

Obsada Daniel Ezra, Greta Onieogou, Samantha Logan, Michael Evans Behling

Wraz z końcem lata i początkiem kariery futbolowej w college’u Spencer stara się znaleźć czas na coś więcej niż tylko na mordercze treningi. Olivia jest podekscytowana nową pracą, choć spodziewała się czegoś innego.
Wraz z końcem lata i początkiem kariery futbolowej w college’u Spencer stara się znaleźć czas na coś więcej niż tylko na mordercze treningi. Olivia jest podekscytowana nową pracą, choć spodziewała się czegoś innego. Patience prosi Laylę o pomoc w zmotywowaniu Coop, ale sprawy nie idą zgodnie z planem. Asher spotyka kogoś ze swojej przeszłości i dowiaduje się, co się naprawdę się wydarzyło Tymczasem Grace dołącza do komitetu poszukującego nowego dyrektora i wydaje jej się, że zna kogoś, kto odnalazłby się w tej roli.

Lepsze życie V, 
BETTER THINGS V. 

serial komediowy USA 2020

PREMIERA 12.06.2022 około godz.:  11:40

Reżyseria Pamela Adlon
Obsada Pamela Adlon, Celia Imrie, Mikey Madison, Hannah Riley, Olivia Edward

Los Angeles. Sam Fox (Pamela Adlon) samotnie wychowuje trzy córki, Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) i Duke (Olivia Edward). Opiekuje się także swoją mieszkającą naprzeciwko matką, Phyllis (Celia Imrie). W nawale obowiązków usiłuje jednak nie zapomnieć o własnych ambicjach i prywatnych marzeniach. Chciałaby zostać aktorką, lubi też od czasu do czasu nieco zaszaleć.

Kung Fu

serial akci USA 2021

premiera 18.06 godz. 19:15

Reżyseria Hanelle M. Culpepper
Obsada Olivia Liang, Tzi Ma, Kheng Hua Tan, Jon Prasida, Shannon Dang

Amerykanka chińskiego pochodzenia wykorzystuje umiejętności sztuk walki do zwalczania przestępczości i korupcji, by chronić swoją rodzinną społeczność.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.