„Haven” sezon 3 na kanale SCIFI Universal

 haven_s3
„HAVEN” Z NOWYM SEZONEM POWRACA DO SCIFI UNIVERSAL

W niedzielę 6 stycznia o godzinie 21:00 pierwszy odcinek 3. sezonu serialu „Haven” na kanale Scifi Universal. Czy Audrey odkryje sekrety tajemniczego miasteczka?

 

 

Agentka FBI Audrey Parker (w tej roli znana z seriali: „Jericho”, „Bracia i siostry”, „Ostry Dyżur” – Emily Rose) przyjechała do miasteczka Haven w Nowej Anglii, by poprowadzić rutynowe śledztwo. Parker ścigała zbiegłego więźnia, który wkrótce po dotarciu do miasta umarł w tajemniczych okolicznościach. Na miejscu odkrywa, że na pozór spokojne miasteczko jest schronieniem dla wielu ludzi o niesamowitych, ponadnaturalnych zdolnościach.

Pierwszy epizod, nowego 3. sezonu rozpoczyna się dokładnie w momencie, w którym zakończył się ostatni odcinek sezonu poprzedniego. Audrey zostaje porwana przez nieznajomego. Kim on jest i dlaczego desperacko pragnie dowiedzieć się czegokolwiek o Kolorado Kidzie? Co wspólnego z dzieciństwem Audrey ma tajemnicze miasteczko? Czy Nathan i Duke dojdą do porozumienia i wspólnie odnajdą uprowadzoną agentkę FBI? Nowe odcinki przyniosą nowe informacje, ale i  zrodzą kolejne pytania.

W 3. sezonie oprócz dobrze znanych nam bohaterów pojawią się też nowe postacie. Do obsady dołączy Bree Williamson  (gościnnie między innymi  w „Gossip Girl”, która zagra w „Haven” rolę miejscowego lekarza psychiatry. W serialu zobaczymy również Claudię Black („Gwiezdne wrota”,„90210”) oraz Nolan’a North’a („JAG”, „Agenci NCIS”).

W każdą niedzielę o godzinie 21:00 premierowy odcinek 3. sezonu serialu „Haven” tylko na kanale Scifi Universal. Premiera 6 stycznia 2013.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.