FOX w listopadzie 2012 „The Glades 2”, „Dorastająca nadzieja 2”, „Kości 3”, „Simpsonowie 17”

W listopadzie na kanale FOX obejrzymy nowy 2 sezon serialu kryminalnego „The Glades”, oraz 2 sezon serialu komediowego „Dorastająca nadzieja”. Obejrzymy również kolejne sezony emitowanych już seriali na innych kanałach, ale nie emitowanych na kanale FOX, czyli kolejny 3 sezon „Kości”, oraz już 17 sezon serialu animowanego „Simpsonowie”.

 

 

 

 

 

 

 

PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX

 

THE GLADES, Sezon 2

The Glades, Season 2

(13 odcinków po 60 minut)

EMIERA: PONIEDZIAŁEK, 5 LISTOPADA, GODZ. 22:00

Emisja: poniedziałki o godz. 22.00

Po raz pierwszy w Polsce, tylko na FOX!

The Glades to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Palm Glade na Florydzie. W serialu widzowie zobaczą Matta Passmore’a („Córki McLeoda”, „Porachunki”), Kiele Sanchez („Zagubieni”, „Kim jest Samantha?”), Carlosa Gomeza („Shark”, „Uśpiona komórka”)
i Michelle Hurd („Prawo i porządek”, „Plotkara”).

Matt Passmore wciela się w rolę Jima Longwortha, atrakcyjnego
i błyskotliwego detektywa wydziału zabójstw, który ma reputację trudnego we współpracy. Po tym jak pomyłkowo zostaje oskarżony przez swojego szefa o romans z jego żoną oraz postrzelony, zostaje zmuszony do przeprowadzki w inne miejsce. Ląduje w malutkim, pełnym słońca i pól golfowych miasteczku Palm Glade, gdzie przestępczość pozornie wydaje się w ogóle nie istnieć. Lecz wkrótce, wraz z pojawianiem się serii niewyjaśnionych morderstw, Longworth przekonuje się, iż miejsce to, nie jest tak spokojne jak mu się początkowo wydawało.

W tym sezonie, Longworth i reszta wydziału zabójstw, muszą rozwiązać tajemnicę śmierci córki osławionego, kubańskiego gangstera, by zapobiec wojnie pomiędzy dwoma, rywalizującymi o wpływy na mieście rodzinami. Tymczasem Callie (Kiele Sanchez) przygotowuje się na wyjście z więzienia swojego męża…

 

DORASTAJĄCA NADZIEJA, Sezon 2

Raising Hope, Season 2

(22 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: ŚRODA, 14 LISTOPADA, GODZ. 21:00 i 21:30

Emisja: środy o godz. 21:00 i 21:30 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce, tylko na FOX!

Dorastająca nadzieja to uznany przez krytyków serial komediowy, którego producentem jest nagrodzony Emmy Greg Garcia (Nazywam się Earl, Tak, kochanie). Pełen humoru serial pokazuje codzienne perypetie rodziny Chance, której życie wywraca się do góry nogami za sprawą dziecka
o imieniu Hope (Nadzieja) – gościnnie Baylie i Rylie Cregut.

Hope jest córką Jimmiego (Lucas Neff), na którego spada obowiązek wychowania dziecka po tym jak Lucy – matka dziewczynki, z którą spędził przypadkową noc, okazuje się być poszukiwaną przestępczynią i zostaje osadzona w więzieniu. W wychowaniu małej Hope pomagają Jimmiemu rodzice Virginia (Martha Plimpton) i Burt (Garret Dillahunt), którzy sami zostali jego rodzicami w wieku 15 lat i teraz mają szansę na wychowanie małego dziecka w pełni świadomie. Rodzina Chance mieszka razem
z cierpiącą na Alzheimera, żyjącą w przekonaniu, iż dom opanowany jest przez mangusty, prababcią – Maw Maw (Cloris Leachman).

Jimmy, gdy nie pracuje w firmie ojca, dorabia w lokalnym supermarkecie. Głównie po to by znaleźć się bliżej Sabriny (Shannon Woodward), zgryźliwej kasjerki z wkurzającym chłopakiem, ale także z powodu ubezpieczenia zdrowotnego przysługującego pracownikom.

Wraz z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami i współpracownikami Jimmy stara się jak najlepiej wychować małą Hope, stawiając czoła najtrudniejszej pracy swojego życia – byciu ojcem.

W tym sezonie Dorastającej nadziei, rodzina Chance wybierze się na ślub do Las Vegas, Burt zostanie uprowadzony, sekrety Sabriny wyjawione
a wszyscy będą się martwić o przyszłość Hope.

KOŚCI, Sezon 3

Bones, season 3

(15 odcinków po 60 min.)

PREMIERA: CZWARTEK 1 LISTOPADA, GODZ. 20.00

Emisja: poniedziałek – piątek o godz. 20.00

 

Kości to mroczny, pełen niebanalnego humoru serial, zainspirowany prawdziwym życiem sądowego antropologa i jednej z najlepiej sprzedających się pisarek Kathy Reichs.

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest wysoko wykwalifikowanym antropologiem sądowym, która oprócz pracy
w Instytucie Jeffersona zajmuje się również pisaniem książek. Gdy szczątki są spalone bądź całkowicie zniszczone, a standardowe metody identyfikacji ciał

okazują się bezużyteczne, CSI zwraca się do Brennan, by użyła swoich niesamowitych umiejętności odczytywania wskazówek pozostawionych w kościach ofiar. Większość organów ścigania nie jest
w stanie poradzić sobie z inteligencją Temperance oraz metodami, które stosuje aby dociec prawdy, lecz agent specjalny FBI z wydziału zabójstw Seeley Booth (David Boreanaz) nauczył się nie dostrzegać społecznej nieporadności Brennan i brać pod uwagę jej spostrzeżenia, które wnosi do każdej ze spraw. Były snajper armii jest sceptycznie nastawiony zarówno do nauki jak i ludzi, którzy się nią zajmują. „Zezulce”, bo tak ich nazywa, godzinami ślęczą nad dowodami, zamknięci w ciemnych ścianach laboratorium, ale nawet Booth nie może zaprzeczyć, że połączenie mądrości pracowników Instytutu Jeffersona z naukową przenikliwością Brennan czyni z nich świetny, profesjonalny, budzący nie tylko szacunek, ale i grozę zespół.

Poza Boothem, Brennan najbardziej komfortowo czuje się ze swoimi równie genialnymi kolegami z Laboratorium Instytutu Jeffersona. Najlepszą przyjaciółką Temperance jest Angela Montenegro (Michaela Conlin), prostolinijna i sprośna artystka, specjalizująca się w rekonstrukcji twarzy
i scen zbrodni; posiadający IQ geniusza, antropolog sądowy Dr. Zack Addy (Eric Millegan); fachowiec w dziedzinie owadów, insektów i minerałów, wyznawca teorii spiskowych Dr Jack Hodgins (TJ Thyne) oraz pełna życiowej mądrości Dr Camille (Cam) Saroyan (Tamara Taylor) inteligentny koroner, nadzorujący całą grupę ekspertów.

Sezon drugi pozostawia nurtujące pytania bez odpowiedzi: co stanie się ze związkiem Angeli i Hodginsa po tym jak uciekli sprzed ołtarza? Czy Zack pojedzie do Iraku? Jeśli tak, to co się z nim stanie oraz czy Cam i Booth są gotowi by dać swojemu związkowi kolejną szansę?

W trzecim sezonie Kości, Brennan i Booth podążają tropem seryjnego mordercy, który ciał swoich ofiar pozbywa się na autostradach. Brennan musi również poradzić sobie z procesem ojca Maxa Keenan (gościnnie Ryan O’Neal) oskarżonego o zabójstwo agenta FBI.

SIMPSONOWIE, Sezon 17

The Simpsons, Season 17

(22 odcinki po 30minut)

PREMIERA: CZWARTEK, 1 LISTOPADA, GODZ. 19.30

Emisja: poniedziałek – piątek o godz. 19:00 i 19:30 (po dwa odcinki)

Simpsonowie autorstwa Matta Groeninga śmieszą widzów małego ekranu już ponad dwadzieścia lat. Inteligentnie napisana, najdłużej emitowana komedia w historii telewizji, swój sukces zawdzięcza przewrotnemu, humorystycznemu i uroczo dowcipnemu scenariuszowi. Uważany za ikonę pop kultury Homer Simpson doczekał się swojej gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd (Hollywood Walk of Fame), a jego irytujące chrząknięcie „D’oh!” figuruje jako oficjalny wyraz w oksfordzkim słowniku języka angielskiego. Z rekordową sprzedażą detaliczną

Simpsonowie są najlepiej sprzedającym się serialem telewizyjnym na DVD wszechczasów.

Akcja serialu rozgrywa się w Springfield, amerykańskim miasteczku, średniej wielkości, w którym codzienne przygody przeżywa rodzina Simpsonów: Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie. Popularna seria, uwielbiana przez ludzi na całym świecie przyciąga również setki gwiazd gościnnie występujących w odcinkach komedii, w sezonie siedemnastym zobaczymy takie sławy jak Alec Baldwin, Michaela York, William H. Macy and Joe Frazier, Susan Sarandon, Ricky Gervais, Richard Dean Anderson, Melanie Griffith, Larry Hagman, Mandy Moore i Stacy Keach.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.