FOX premiery stycznia 2013 „Jo”, „Bez nadzoru”, „Bob’s Burgers 2” „Simpsonowie 18 i 19”

W styczniu na kanale FOX, premiera serialu kryminalnego „Jo” z Jeanem Reno w roli głównej. Nowy serial animowany „Bez nadzoru”, oraz nowe sezony seriali animowanych „Bob’s Burgers” sezon 2 i „Simpsonowie” sezon 18 i 19.

 

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX

 

JO, Sezon 1

Jo, Season 1

(8 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PIĄTEK, 18 STYCZNIA, GODZ. 22:00

Emisja w piątki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Popularny gwiazdor Jean Reno (Leon zawodowiec, Nikita) wciela się
w postać Jo St–Claira, detektywa paryskiej, elitarnej brygady kryminalnej zajmującej się najtrudniejszymi przypadkami morderstw. Serial zabiera widzów za kulisy najbardziej znanych miejsc Paryża – Wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame, Katakumby, Place Vendome, ukazując St–Claira podczas jego nieustannego dążenia do sprawiedliwości.

Jo towarzyszy początkujący detektyw Bayard (Tom Austen) przystojny, wykształcony policjant, którego książkowe podejście do spraw rzadko zgadza się z metodami, które praktykuje samotny wilk Saint–Clair. Ich pracę nadzoruje komisarz Dormont (Orla Brady Wichrowe Wzgórza), bezkompromisowa szefowa, która ma za sobą długą i burzliwą przeszłość z Jo. Dopełnieniem drużyny są młoda, uszczypliwa koroner Angelique Alassane (Wunmi Mosaku) oraz ekscentryczny, ale utalentowany ekspert kryminalistyczny Nicolas Normand (Celyn Jones).

Życie osobiste Saint–Claira jest równie skomplikowane jak sprawy, które rozwiązuje. W przyjaciółkę i doradcę Jo, wciela się amerykańska gwiazda telewizyjna Jill Hennessy (Jordan) niekonwencjonalna zakonnica, pracująca w miejskim półświatku. Jak się okazuje największym wyzwaniem dla nieustraszonego detektywa jest jego własna córka Adele (Heida Reed), młoda pielęgniarka, która jest równie uparta jak jej ojciec.

 

BOB’S BURGERS, Sezon 2

Bob’s Burgers, Season 2

(9 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: ŚRODA, 2 STYCZNIA, GODZ. 22:00 i 22:30

Emisja w środy od godz. 22:00 po dwa odcinki

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Restaurator w trzecim pokoleniu, Bob (H. Jon Benjamin, Family Guy, Archer), prowadzi z pomocą swej żony i trójki dzieci restaurację Bob’s Burgers. Bob ma wspaniałe pomysły dotyczące hamburgerów, sałatek i dodatków, lecz niespecjalnie dba o obsługę klientów i zarządzanie firmą. Nie bacząc na zatłuszczone lady, hałaśliwe otoczenie i niekiedy niedoskonałą obsługę, mężczyzna jest przekonany, iż jego hamburgery mówią same za siebie.

Mimo, iż interesy idą kiepsko, Bob przystępuje do pracy wraz ze swoją rodziną. Jego żona, Linda (John Roberts), wspiera marzenia męża (choć prawdę mówiąc wiele ją to kosztuje). Ich najstarsza córka, Tina (Dan Mintz) to 13-letnia, bezradna romantyczka, która nie najlepiej radzi sobie w kontaktach towarzyskich. Średnie dziecko, Gene (Eugene Mirman) jest początkującym muzykiem i dowcipnisiem, który częściej serwuje żarty niż hamburgery. Najmłodsza córka, Louise (Kristen Schaal, Flight of the Conchords, Współczesna rodzina) wykazuje największy optymizm wobec firmy ojca, lecz jej niekonwencjonalne poczucie humoru i nadmiar energii sprawiają kłopoty w kuchni.

W sezonie drugim Bob i jego rodzina zabierają na jazdę próbną ciężarówkę, nurkują do świata pływania synchronicznego, poszukują skarbu w opuszczonej fabryce oraz biorą jako zakładnika bankowego rabusia. W tej serii gościnnie głosów użyczyli m.in. Kevin Kline (Rybka zwana Wandą) wcielający się w ekscentrycznego właściciela lokalu Boba – Pana Fischoedera, Sarah i Laura Silverman jako nierozłączni bliźniaczy synowie Jimmego Pesto – Ollie i Andy oraz Megan Mullally (Will i Grace) jako Tabitha Johnson, piosenkarka wykonująca seksowne piosenki
o środowisku i własnej anatomii.

Serial animowany Bob’s Burger znajduje się wśród 10 ulubionych programów, wymienianych przez mężczyzn w wieku 18-39 lat.

 

BEZ NADZORU, Sezon 1

Unsupervised , Season 1

(13 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: ŚRODA, 30 STYCZNIA, GODZ. 22:30

Emisja w środy o godz. 22:30

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Bez nadzoruto komedia animowana, opowiadająca o losach dwóch, zawsze optymistycznie nastawionych, najlepszych kumpli, Gary’ego i Joela, którzy wkraczają w burzliwy okres dorastania. Chłopcy starają się robić to jak należy, pomimo tego, iż żadnemu z nich rodzicielską radą nie służą opiekunowie. Ojciec Gary’ego odszedł rok wcześniej, pozostawiając nastolatka z wiecznie nieobecną macochą, natomiast rodzice Joela, którzy doczekali się syna w wyjątkowo późnym wieku, zupełnie nie angażują się w sprawy swojego dziecka. Na pierwszy rzut oka życie Gary’ego i Joela może wydawać się ponure, jednak nic bardziej mylnego, światopogląd nastolatków jest jasny i sprecyzowany, chłopaki wiedzą jak kroczyć przez życie i realizować wyznaczone wcześniej cele polegając wyłącznie na sobie.

Głosów tej zabawnej serii użyczyli m.in. Justin Long (Szklana Pułapka 4.0), David Hornsby (Obcy kontra Predator 2), Rob Rosell, Kristen Bell (Plotkara, Veronica Mars), Romany Malco, Fred Armisen, Maggie Wheeler,Glenn Howerton, Dave Foley, Sally Kellerman, Kaitlin Olson, Alexa Vega

 

SIMPSONOWIE, Sezon 18 i 19

The Simpsons , Season 18 and 19

(22+20 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: CZWARTEK, 3 STYCZNIA, GODZ.: 15:00 i 15:30

Emisja od poniedziałku do piątku od godz.: 15:00 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Simpsonowie autorstwa Matta Groeningaśmieszą widzów małego ekranu już ponad dwadzieścia lat. Inteligentnie napisana, najdłużej emitowana komedia w historii telewizji, swój sukces zawdzięcza przewrotnemu, humorystycznemu i uroczo dowcipnemu scenariuszowi. Uważany za ikonę pop kultury Homer Simpson doczekał się swojej gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd a jego irytujące chrząknięcie „D’oh!” figuruje jako oficjalny wyraz w oksfordzkim słowniku języka angielskiego. Z rekordową sprzedażą detaliczną Simpsonowie są najlepiej sprzedającym się serialem telewizyjnym na DVD wszechczasów.

Każdy bohater jest parodią samą w sobie. Homer to gruby, leniwy, pozbawiony motywacji nierób, kochający piwo i swoją żonę, Marge – głos rozsądku, umiarkowania i realności. Ich syn, 10-letni Bart to istny diabeł wcielony; Lisa to zbyt mądra jak na swój wiek 8-latka, która przeszła na wegetarianizm; najmłodsza z rodzeństwa Maggie komunikuje się i wyraża emocje ssąc smoczek.

W sezonie 18 i 19 w występach gościnnych pojawią się: Metallica, The White Stripes, Natalie Portman, Kiefer Sutherland, Ronaldo Lionel Richie, Plácido Domingo, Matt Dillon, Glen Close, Lance Armstrong, Jim Jarmusch, Zooey Deschanel i Beverly D’Angelo

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.