FOX w pażdzierniku 2014

 The-Walking-Dead5W październiku obejrzymy nowe sezony seriali, już kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. 5 sezon serialu „The Walking Dead”, 4 sezon serialu „American Horror Story” oraz 2 sezon serialuAgenci T.A.R.C.Z.Y.”.FOX HD

 

 

PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX

THE WALKING DEAD, Sezon 5

The Walking Dead, Season 5

(16 odcinków po 60 minut)

The-Walking-Dead5

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 13 PAŹDZIERNIKA, GODZ.22:00

Emisja: w poniedziałki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Sezon na zombie rozpoczęty! Zapoluj na nie z FOX!

Uwielbiany przez widzów na całym świecie, najchętniej oglądany serial w historii telewizji kablowej powraca! I to już niecałą dobę po premierze w Stanach Zjednoczonych!

Sezon czwarty „The Walking Dead” zakończył się w momencie, gdy Rick (Andrew Lincoln „To właśnie miłość”) wraz z grupą ocalałych dociera do Terminusa – miejsca, które miało im zapewnić azyl w świecie opanowanym przez zombie. Lecz zamiast w bezpiecznej kryjówce znaleźli się w pułapce. Pozbawieni broni, uwięzieni w kontenerze, czekają na to, co ma ich spotkać…

Sezon piąty rozpoczyna się krótko po tych wydarzeniach. Poznamy w nim prawdziwe intencje ludzi zamieszkujących Terminusa. Żyjąc perspektywą znalezienia lekarstwa w Waszyngtonie, martwiąc się o los zaginionych towarzyszy, stawiając czoła nowym konfliktom i lokalizacjom, grupa robi wszystko by trzymać się razem i pozostać przy życiu. Ale w dążeniach do znalezienia bezpiecznego schronienia, które mogliby nazwać domem, jedno pytanie będzie ich prześladować… Po tym wszystkim, co widzieli, co zrobili i co poświęcili… Kim się stali?

 

AMERICAN HORROR STORY: FREAK SHOW, Sezon 4

American Horror Story: Freak Show, Season 4

(13 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: CZWARTEK, 9 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 23:00

 american-horror-story-4

Emisja: w czwartki o godz. 23:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Będzie jeszcze mroczniej i jeszcze bardziej przerażająco. Kolejna odsłona wychwalanej przez krytyków serii „American Horror Story” podniesie ciśnienie polskim widzom kanału FOX już kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

„American Horror Story: Freak Show” swoją opowieść rozpoczyna w cichej, sennej wiosce Jupiter w stanie Floryda. Jest rok 1952. Niemiecka emigrantka i była gwiazda kabaretu Elsa Mars (Jessica Lange „Błękit nieba”) prowadzi jeden z ostatnich gabinetów osobliwości w kraju. Gdy popularność jej widowiska zaczyna drastycznie spadać kobieta postanawia odnaleźć i zrekrutować bliźniaczki syjamskie Bette oraz Dot (Sarah Paulson „Zniewolony. 12 Years a Slave”) – dwie różne osobowości dzielące to samo ciało.

Wśród unikatowej trupy Elsy oglądać można m.in. Jimmy’ego (Evan Peters „Amerykańska zbrodnia”) chłopca o dziwacznych dłoniach oraz jego brodatą matkę Ethel (Kathy Bates „Misery”), upadłą gwiazdę cyrkową, która przechodząc załamanie nerwowe po urodzeniu syna, od dna odbiła się wyłącznie dzięki pomocy Mars. Ale życie przewidziało dla Ethel znacznie więcej dramatów, bowiem do miasta powraca ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości jej były mąż i ojciec Jimmy’ego, mężczyzna o niezwykłej sile – Dell Toledo (Michael Chiklis „Fantastyczna czwórka”). „American Horror Story: Freak Show” pełne jest dziwacznych postaci, ale jedna z nich jest wyjątkowo przerażająca. Klaun morderca, w którego wciela się John Caroll Lynch („Zawód: Amerykanin”) na pewno spędzi sen z powiek wielu fanom serialu.

Trzy poprzednie serie „American Horror Story” wyróżnione zostały w sumie ośmioma nagrodami Emmy oraz Złotym Globem.

 

Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, Sezon 2

Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. 2, Season 2

(22 odcinki po 60 minut)

agenci tarczy 2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 14 PAŹDZIERNIKA, GODZ.21:00

Emisja: we wtorki o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Joss Whedon, reżyser filmu fabularnego „Avengers”, jednego z największych kasowych przebojów wszech czasów oraz kultowej serii „Buffy: Postrach wampirów” jest współtwórcą „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” – dynamicznego, napakowanego akcją serialu, w którym agent Phil Coulson przewodzi grupie wysoko wykwalifikowanych agentów, prowadzących śledztwa w sprawie ludzi posiadających super moce i paranormalnych wydarzeń na całym świecie.

W drugim sezonie po tym, jak dopomógł w pokrzyżowaniu planów Hydry, agent Phil Coulson (Clark Gregg, „Avengers”, „Thor”) otrzymuje nominację na stanowisko dyrektora i powierzone mu zostaje zadanie odbudowania agencji. Agentka Melinda May (Ming-Na Wen, „Ostry dyżur”, „Eureka), doświadczona pilotka, mistrzyni sztuk walki i długoletnia przyjaciółka nadal będzie pilnować Coulsona, w obliczu tajemniczych rytów, które ten wyżłabia na ścianach.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.