FOX i FOX Comedy w marcu 2015

tyranW marcu na kanale FOX nowy serial FOX HDtwórców Homeland „Tyran” oraz 4 sezon serialu „Homeland”. Kanał FOX Comedy wyemituje 4 sezon serial „Jess i chłopaki” oraz 3 sezon serialu „Świat według Mindy”.fox_comedy-blue

 

PREMIERY W MARCU NA FOX

 

HOMELAND, Sezon 4

Homeland, Season 4

(12 odcinków po 60 minut)

homeland4

PREMIERA: SOBOTA, 7 MARCA, GODZ. 22:00 (DWUODCINKOWA)

Emisja: w sobotę o godz. 22:00 (po dwa odcinki)

W służbie ojczyźnie…

„Homeland” to opowieść o losach agentki CIA, Carrie Mathison (nagrodzona Emmy oraz Złotym Globem Claire Dans „Romeo i Julia”), która oprócz stawiania czoła światowemu terroryzmowi zmaga się również z afektywną chorobą dwubiegunową. Sezon czwarty rozpoczyna się około rok po wydarzeniach kończących serię trzecią. Carrie nie nosi już w sobie dziecka Broody’ego, lecz mierzy się z macierzyństwem. Pełni również rolę szefowej placówki w Kabulu, jednej z najniebezpieczniejszych stacji CIA, czyli ponownie staje na pierwszej linii frontu w wojnie z terroryzmem.

Oprócz doskonale znanych postaci takich jak Saul Berenson (Mandy Patinkin „Zabójcze umysły”) czy Peter Queen (Rupert Friend „Chłopiec w pasiastej piżamie”) na ekranie zobaczymy również gwiazdę emitowanego na kanale FOX serialu „Wirus” – Cory’ego Stolla.

Do tej pory „Homeland” wyróżniono wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym pięcioma Złotymi Globami oraz ośmioma statuetkami Emmy.

 

TYRAN, Sezon 1

Tyrant, Season 1

(10 odcinków po 60 minut)

tyran

PREMIERA: PIĄTEK, 6 MARCA, GODZ. 22:00

Emisja: w piątek godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

„Demokracja zaczyna się w rodzinie.”

Barry Al Fayeed (Adam Rayner „Ścigana”) choć urodził się na Bliskim Wschodzie od 20 lat czuje się Amerykaninem. To właśnie w Stanach Zjednoczonych założył rodzinę i zdobył wymarzony zawód, realizując powoli swój amerykański sen. Gdy wydawać by się mogło, że Barry posiada wszystko, a nawet znacznie więcej niż planował zdobyć, nad jego głową zaczynają gromadzić się czarne chmury. Za namową ukochanej żony – Molly (Jennifer Finnigan „We dwoje razem”) oraz syna – Sammy’ego (Noah Silver „Misja kadrowego”) mężczyzna postanawia wziąć udział w ceremonii zaślubin bratanka, a w tym celu udać się musi do dawno opuszczonej ojczyzny. Gdy tylko Fayeed ląduje na Bliskim Wschodzie momentalnie uwikłany zostaje w polityczne intrygi dawno niewidzianych krewnych. Za sprawą dzierżącego władzę ojca dyktatora oraz starszego brata – tyrana (Aszraf Barhum „300: Początek imperium”) Barry musi powrócić do świata, z którego dwadzieścia lat temu tak bardzo starał się uciec.

„Tyran” to najnowsza produkcja Gideona Raffa – twórcy obsypanego nagrodami serialu „Homeland”.

 

PREMIERY W MARCU NA
FOX COMEDY

JESS I CHŁOPAKI, Sezon 4
New Girl, Season 4
(23 odcinki po 30 minut)

jess i chlopaki

PREMIERA: CZWARTEK, 5 MARCA, GODZ. 22:00 (dwa odcinki)

Emisja: czwartki o godzinie 22:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Co wydarzy się, gdy trzech średnio rozgarniętych mężczyzn przyjmie pod swój dach pełną życia, nieco ekscentryczną nauczycielkę? Na pewno sporo, zwłaszcza, gdy jej złamane serce jest równie wielkie, co hipnotyzujące oczy. „Jess i chłopaki” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów komediowego talentu Zooey Deschanel („500 dni miłości”)!

W czwartym sezonie Jess i Nick (Jake Johnson „Udając gliniarzy”)  w dalszym ciągu próbują realizować swój plan utrzymania wyłącznie przyjacielskich relacji. Niewiele zmienia się również na froncie Schmidt (Max Greenfield „Veronica Mars”) – Cece (Hannah Simone „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa”), chłopak bezustannie próbuje odzyskać serce ukochanej.

W serialu pojawia się za to kilka nowych twarzy, do obsady dołączył znany z produkcji „Słodkie kłamstewka” Julian Morris, a występ gościnny w serialu zaliczyła żona Justina Timberlake’a – Jessica Biel („Iluzjonista”).

ŚWIAT WEDŁUG MINDY, Sezon 3
The Mindy Project, Season 3
(21 odcinków po 30 minut)

swiat wedlug mindy3

PREMIERA: CZWARTEK, 5 MARCA, GODZ. 21:00 (dwa odcinki)
Emisja: czwartki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Zorganizowani, pomocni, współczujący. Tak wyobrażasz sobie lekarzy?
W takim razie najwyższy czas poznać Mindy (Mindy Kaling „Jeszcze dłuższe zaręczyny”)! Niecierpliwą, niepoprawną politycznie, a zarazem wykwalifikowaną położną–ginekolog, która rozpaczliwie pragnie zrealizować wystawioną przez siebie receptę na udane życie: odnaleźć romantyczną miłość.
Mindy potrafi zacytować teksty ze wszystkich komedii romantycznych, w których gra Meg Ryan, zarówno klasyków, jak i tych mniej udanych produkcji, ponieważ grane przez Meg postaci, bez względu na wszystko, zawsze na końcu znajdują miłość. Mindy jest zdeterminowana, aby być bardziej punktualną, wydawać mniej pieniędzy, schudnąć i czytać więcej książek, a wszystko po to, by stać się idealną kobietą, która wreszcie spotka idealnego mężczyznę.
Pomimo braku organizacji w życiu osobistym, Mindy jest wykwalifikowaną ginekolog-położnik dzielącą praktykę z dwoma innymi lekarzami, którzy nie ułatwiają jej życia. Danny Castellano (Chris Messina, „Vicky, Christina, Barcelona”) jest porywczym facetem, który ma w zwyczaju podkradanie pacjentów Mindy oraz krytykowanie wszystkich jej poczynań, niezależnie czy dotyczą one pracy czy też życia miłosnego dziewczyny, chociaż wszyscy dookoła wiedzą, poza Mindy oczywiście, że tak naprawdę podziwia zarówno ją, jak i jej pracę. Totalnym przeciwieństwem Danny’ego jest Jeremy Reed (Edd Weeks, „Technicy–magicy”), czyli chodząca definicja złych wiadomości.
Życie Mindy kręci się wokół jej medycznej kariery i zawirowań w życiu osobistym, dziewczyna wciąż marzy o spotkaniu mężczyzny, który przeszedłby jej test (brak uzależnień od narkotyków, obcisłych jeansów  i skrywanej rodziny). Tylko czas pokaże czy znajdzie ona swoje szczęśliwe, romantyczne zakończenie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.