Fox Life w czerwcu, nowy 3 sezon serialu „Cougar Towan: Miato kocic”, nowy serial „Zemsta” już 27 maja

Już 4 czerwca na kanale Fox Life nowy 3 sezon serialu komediowego z Courtney Cox w roli głównej „Cougar Town: Miasto kocic”. Od 28 maja premiera nowego serialu „Zemsta”

COUGAR TOWN: MIASTO KOCIC, Sezon 3

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 4 CZERWCA, GODZ. 22.00 I 22.30

Emisja w poniedziałki od 22.00 po dwa odcinki

(15 odc. po 30 min.)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE TYLKO na FOX Life!

Courteney Cox wciela się ponownie w rolę Jules Cobb, za którą była nominowana do Złotych Globów. Jules to świeżo rozwiedziona kobieta po czterdziestce, matka nastolatka, która często musi stawiać czoła zabawnym pułapkom nowego etapu

w życiu. W tych przygodach towarzyszą jej nastoletni syn, były mąż i przyjaciele, którzy wspólnie tworzą nieco dysfunkcyjną, ale oddaną i opiekuńczą rodzinę… nawet jeśli czasem okazują to w zabawny sposób.

Nowe odcinki przynoszą ze sobą nowe wyzwania. Jules, nieoficjalna liderka grupy ekscentrycznych przyjaciół i rodziny, żyjąca na swojej ślepej uliczce, archetypiczna kocica, w końcu usłyszy pytanie, na które czekają kobiety. Wszyscy przyjaciele będą przeżywać zaręczyny i zabiegać o role w przygotowaniach do ślubu.

 

ZEMSTA, Sezon 1, nowy serial.

PREMIERA: NIEDZIELA, 27 MAJA, GODZ. 22.00 I 23.00

Emisja w niedziele od 22.00 po dwa odcinki

(22 odc. po 44 min.)

 

„Zemsta” to najnowsza produkcja Mike’a Kelley, twórcy emitowanego na FOX Life serialu „Powrót do Providence”. „Zemsta” to współczesna historia hrabiego Monte Christo. Serial rozpoczyna się od cytatu Konfucjusza: „Zanim wyruszysz w podróż zemsty wykop dwa groby.”, a narrator w pierwszych słowach mówi, że nie jest to historia o przebaczeniu. Serial opowiada historię młodej kobiety, która wkracza w życie i świat ludzi, którzy zniszczyli jej rodzinę, tylko po to, by się zemścić. W jednej z głównych ról widzowie zobaczą znaną m.in. z „Ostatniego Mohikanina”, „12 małp” czy „Sprawy honoru” Madeleine Stowe.

Emily Thorne bogata, młoda dziewczyna wynajmuje na czas wakacji dom w Hamptons i rozkoszuje się urlopem w popularnej miejscowości wypoczynkowej. Wkrótce okazuje się, że ta miła dziewczyna nie przyjechała tu tylko dla relaksu. Naprawdę nazywa się Amanda Clarke, a jej ojciec został siedemnaście lat temu podstępnie wrobiony w popełnienie przestępstwa – z którym nie miał nic wspólnego – i skazany na dożywocie. Emily przez lata nienawidziła ojca, a kiedy poznała jego prawdziwą historię było już za późno. Teraz przybyła do Hamptons by zemścić się na tych, którzy zniszczyli jej życie, zdradzili jej ojca i wysłali go do więzienia.

Victoria Grayson (Madeleine Stowe) jest czarującą, dojrzałą kobietą, głową rodu Graysonów, królową panującą w Hamptons. Skrywa jednak pewną tajemnicę – ona również przyczyniła się do tego, że życie Emily legło w gruzach, gdy była małą dziewczynką. Conrad Grayson (Henry Czerny „Mission Impossible”, „Drużyna A”) jest głową rodziny, mężczyzną, który jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, by wyślizgnąć się z niezręcznych sytuacji. Daniel Grayson (Josh Bowman) – syn Graysonów, nie może oprzeć się urokowi Emily. Charlotte Grayson (Christina B. Allen), ich córka, to typowa bogata nastolatka z Hamptons, która ma słabość do „niegrzecznych chłopców”. Nolan Ross (Gabrielle Mann) zna przeszłość Emily, jej obecną sytuację i jej tajemnicę. Jack Porter (Nick Wechsler) całe życie pomagał ojcu w tawernie Stowaway, wiele lat temu był przyjacielem małej Amandy. Gdy los wprowadza Emily do jego życia, ma duże opory przed nawiązaniem z nią znajomości. Declan Porter (Connor Paolo), młodszy brat Jacka, jest zafascynowany życiem bogatej elity oraz Charlotte Grayson. Bliska przyjaciółka Emily, Ashley Davenport (Ashley Madekwe), ma nadzieję na to, że zyska sympatię i łaskawość Victorii, co umocni jej pozycję wśród mieszkańców Hamptons.

Nic w tym serialu nie jest takie, jakie się wydaje na pierwszy rzut oka. Każdy ma swoje tajemnice, które wychodzą na jaw w niespodziewanych momentach. Bohaterowie za fasadą uśmiechów i pięknych domów kryją fałsz, obłudę, zdradę, a nawet zbrodnię.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.