FOX Life premiery stycznia 2013 „Grey’s Anatomy: Chirurdzy 9”, „Tancerki”, „Skandal 2”, „Sekrety rodzinne gwiazd 3”

W styczni obejrzymy nowy 9 sezon serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy „, „Czarodziejki” ostatni sezon 8, czy reality show „Sekrety rodzinne gwiazd” sezon 3. Po przerwie powrócą również nowe odcinki 2 sezonu serialu „Skandal” oraz serialu „Tancerki”.

PREMIERY W STYCZNIU NA FOX Life

 

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY, Sezon 9

Grey’s Anatomy, Season 9

PREMIERA: ŚRODA, 9 STYCZNIA, GODZ. 21:00 i 22:00

DWA PREMIEROWE ODCINKI

Emisja w środy o godz. 21:00

(24 odc. po 60 min.)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Lekarze ze szpitala Seattle Grace każdego dnia mierzą się z życiem
i śmiercią. To między sobą znajdują pocieszenie, przyjaźń, a czasami nawet coś więcej. Wspólnie odkrywają, że nic nie jest jednoznaczne i ani medycyna ani relacjemiędzyludzkie nie mogą być definiowane wyłącznie w kategoriach czerni i bieli.

Bohaterowie ze szpitala Seattle Grace wracają na FOX Life w dziewiątym sezonie tego niezwykle popularnego serialu, zdobywcy nagród Emmy
i Złotych Globów. Najnowsze odcinki obfitują w zwroty akcji, zarówno
w wątkach medycznych, jak i tych opowiadających o życiu i związkach głównych bohaterów, co dla fanów serialu jest równie ważne.

W tym sezonie chirurdzy stawią czoła następstwom katastrofy lotniczej, która miała miejsce w finale ósmego sezonu. Bohaterowie próbują pozbierać się po tym tragicznym wydarzeniu, jednak aby to się stało muszą nauczyć się żyć ze zmianami, pogodzić ze stratami i pozwolić aby zarówno ich kariery jak i związki ruszyły naprzód.

 

CZARODZIEJKI, Sezon 8

Charmed, Season 8

PREMIERA: CZWARTEK, 3 STYCZNIA, GODZ. 20:00

Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00

(22 odc. po 60 min.)

Po siedmiu latach bronienia niewinnych i ciągłego stawiania czoła demonom, siostry Halliwell rozpoczynają poszukiwania swojego nowego przeznaczenia – normalnego życia, wolnego od starć z siłami zła. Obdarzone ogromną mocą i równie wielkimi sercami czarownice, pozorują własną śmierć i na nowo tworzą swoje tożsamości.Teraz muszą pogodzić się z poczuciem winy spowodowanym porzuceniem walki z nadprzyrodzonymi mocami.

Phoebe, Paige i Piper muszą ukrywać swoje prawdziwe oblicza przed resztą świata. Piper próbuje utrzymać w ryzach swoich dwóch, dorastających synów. Phoebe kończy współpracę z magazynem Bay Mirror i spotyka mężczyznę, którego pragnie poślubić. Tymczasem Paige nie może zignorować Ducha Światłości i odpowiada na wezwanie młodej czarownicy imieniem Billie, której naturalny talent i opryskliwe zachowanie stają się olbrzymimi atutami w walce z siłami zła. Pracując z Billie, doskonaląc jej umiejętności i wprowadzając w to, co do tej pory robiły siostry, dziewczyny uświadamiają sobie jak bardzo brakowało im magii.

 

 

SEKRETY RODZINNE GWIAZD, Sezon 3

Who Do You Think You Are, Season 3

PREMIERA: SOBOTA, 26 STYCZNIA, GODZ. 18:00

Emisja w soboty o godz. 18:00

(12 odc. po 60 min.)

 

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Sekrety rodzinne gwiazd to amerykańska wersja inspirującej i pouczającej serii, której twórcami są producenci takich przebojów jak Przyjaciele (Lisa Kudrow) i Szminka w wielkim mieście (Dan Bucatinsky). Oparty na brytyjskim hicie program, zabiera widzów w podróż w głąb przeszłości doskonale znanych szerokiej publiczności gwiazd. Gościem każdego odcinka jest jeden z cele brytów, który krok po kroku odkrywa nieznane wcześniej, pełne heroizmu, tragedii, miłości i zdrady sekrety swoich przodków. Podczas gdy słynni

uczestnicy podróżują po świecie, poszerzając wiedzę o więzach rodzinnych, widzom przedstawiany jest proces kształtowania historii Stanów Zjednoczonych i całego świata. Fascynująca i absorbująca narracja kręci się wokół najważniejszych wydarzeń historycznych oraz rewolucji kulturalnej.

Podążając za ikonami światowego show biznesu, które udają się w prywatną podróż w celu śledzenia rodzinnego drzewa genealogicznego, program ukazuje czasy od irlandzkiej wojny o niepodległość po amerykańską rewolucję, przemierzając trasy od Kamerunu po Bułgarię. Trzeci sezon programu ukazuje materiały pochodzące praktycznie ze wszystkich okresów historycznych odkrywając sekrety rodzinne takich gwiazd jak: Helen Hunt, Martin Sheen, Marisa Tomei, Blair Underwood, Edie Falco, Reba McEntire, Jerome Bettis, Rita Wilson, Rob Lowe, Rashida Jones, Jason Sudeikis i Paula Deen.

SKANDAL, Sezon 2 (kontynuacja)

Scandal, Season 2 continuation

OD ŚRODY, 16 STYCZNIA, GODZ. 22:00

Emisja w środy o godz. 22:00

(odc. 7-22 po 60 min.)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Dalsze odcinki drugiego sezonu serialu autorstwa Shondy Rhimes – twórczyni kultowego „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” – „Skandal”, w którym autorka zagłębia się za kulisy pracy hipnotyzującej ekspertki od wizerunku i zarządzania kryzysowego – Olivii Pope (Kerry Washington), której pierwowzór istnieje naprawdę i jest współtwórczynią serialu. Judy Smith – znana w USA specjalistka od zarządzania kryzysowego, była zastępcą rzecznika prasowego Prezydenta George’a H.W. Busha i jej prawdziwa historia stała się inspiracją do napisania tego serialu. W dalszej części serialu Olivia stara się ułożyć życie po zakończonym romansie z prezydentem, co będzie miało wpływ nie tylko na jej własne życie. Wyjdą także na światło dzienne ukryte tajemnice z przeszłości.

Serial powraca z kolejnymi odcinkami po przerwie w emisji w USA.

 

 

TANCERKI, Sezon 1 (kontynuacja)

Bunheads, Season 1 continuation

OD NIEDZIELI, 27 STYCZNIA, GODZ. 22:00

Emisja w niedziele o godz. 21:00

(8 odc. po 60 min.)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Dalsze losy Michelle Simms (zdobywczyni nagrody Tony Sutton Foster) dobrze zapowiadającej się tancerki, która po tym jak poślubiła długoletniego adoratora – Hubbella Flowersa (Alan Ruck, „Wolny Dzień Ferrisa Buellera”)

i przeprowadziła się do jego rodzinnego miasteczka Paradise, została zmuszona przez los do prowadzenia szkoły tańca wspólnie z despotyczną teściową, byłą tancerką – Fanny Flowers (Kelly Bishop, „Kochane kłopoty”).

Michelle zaprzyjaźnia się z jej uczennicami: słodką „Boo” (Kaitlyn Jenkins), która zrobiłaby wszystko by zostać baletnicą, ale walczy z niedoskonałościami własnego ciała, buntowniczą Sashą (Julia Goldani Telles), która posiada odpowiednie atuty by w przyszłości zaistnieć na deskach największych teatrów tańca, lecz rozpraszana przez domowe problemy nie przykłada się do treningów jak należy, zgrabną Ginny (Baily Buntain), która nie czuje się zbyt komfortowo we własnym ciele, oraz kochającą zabawę Melanie (Emma Dumont), która bierze wszystko, co życie ma jej do zaoferowania. Przyjaźń z młodymi uczennicami pomaga Michelle odnaleźć się w małym miasteczku.

Serial powraca z kolejnymi odcinkami po przerwie w emisji, 20 dni po premierze w USA.

 

 

 

Przypominamy, że jeszcze w grudniu kanał FOX Life wyemituje serial DOKTOR HART, Sezon 1, PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 17 GRUDNIA, GODZ. 21:00 oraz

reality show W STYLU GWIAZD, Sezon 1, PREMIERA: NIEDZIELA, 16 GRUDNIA, GODZ. 14:00.

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.