FOX Life luty 2013 „Anatomia prawdy 3”, „Żona dla milionera 6”

Anatomia prawdy 3W lutym na kanale FOX Life FOX LIFEobejrzymy najnowszy 3 sezon serialu „Anatomia prawdy” już 2 tygodnie po premierze w USA oraz 6 sezon reality show „Żona dla milionera”.

 

 

ANATOMIA PRAWDY, Sezon 3

Body Of Proof, Season 3

PREMIERA: CZWARTEK, 21 LUTEGO, GODZ. 21.00

Anatomia prawdy 3

Emisja w czwartki o godz. 21:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Siądźcie wygodnie i weźcie głęboki oddech, Anatomia Prawdy powraca z trzecim sezonem oraz dwoma nowymi postaciami.

20 lat temu Megan (Dana Welles Delany Gotowe na wszystko, Ucieczka do Edenu) miała złamane serce, lecz nigdy tego nie przyznała. Jako rezydent chirurgii w Nowym Jorku, przeżyła burzliwy romans z rannym podczas strzelaniny, młodym policjantem o imieniu Tommy (Mark Thomas Valley Human target). Ich relacja zakończyła się równie nagle jak się zaczęła, gdy wyszło na jaw, że mężczyzna ją zdradził. Wstrząśnięta tym faktem, początkująca lekarz, wraca do Filadelfii, zaklinając się, że już nigdy nie da się zranić. Latami buduje swoją imponującą karierę oraz równie udane małżeństwo. Przynajmniej tak jej się wydawało. Dr Megan Hunt nigdy nie zdawała sobie sprawy z tego jak duży wpływ na jej karierę ma życie osobiste, aż do momentu gdy jej mąż postanowił się z nią rozwieść, pozbawiając praw do opieki nad ich siedmioletnią córką Lacey. Emocjonalna trauma oraz pozostałe po wypadku samochodowym drętwienia i skurcze dłoni dają o sobie znać podczas pierwszego powrotu Megan na salę operacyjną. Kobieta traci kontrolę nad przyrządami, a jej pacjent umiera na operacyjnym stole. Życie Megan jako neurochirurga kończy się.

W ciągu dwóch lat pracy jako lekarz medycyny sądowej Megan wykorzystuje swój geniusz i niezawodny instynkt do rozwiązywania medycznych zagadek i odkrycia tego kto i dlaczego zabił. Równocześnie próbuje naprawić emocjonalne szkody wyrządzone córce i pozostałym bliskim. Gdy wydaje się, że kobiecie udaje się osiągnąć wewnętrzny spokój, w jej życiu na nowo pojawia się Tommy Sullivan.

Po wieloletniej karierze w biurze detektywistycznym w Nowym Jorku, Tommy Sullivan zostaje przeniesiony do Filadelfii, gdzie on i jego nowy partner Adam Lucas współpracując z zespołem Megan zajmują się sprawami samobójstw. Była partnerka jest zaskoczona jego obecnością, nie chce mieć z nim do czynienia i podejrzewa, że mężczyzna w jakiś sposób ingerował w swoje przeniesienie aby na nowo ożywić ich związek. Czy ma racje?

 

ŻONA DLA MILIONERA, Sezon 6

The Milionaire Matchmaker, Season 6

PREMIERA: PIĄTEK, 1 LUTEGO, GODZ. 21:00

zonadlamilionera6

Emisja w piątki o godz. 21:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Szósta odsłona programu otwiera nowy rozdział w życiu Patti. Po pięciu sezonach poszukiwań miłości samotnym milionerom, ta niezwykle zaradna kobieta jest
w końcu gotowa na to by zadbać o własne szczęście. Słynna swatka znana jest ze swojej bezpośredniości i trzymania w ryzach bogatych klientów, jednak czy jej samej uda się przestrzegać własnych zasad? Patti nie tylko poszukuje odpowiednich kandydatek, ale również odkrywa nieznane wcześniej informacje o swoich rodzicach, co sprawia, że jej podejście do relacji damsko–męskich ulega drastycznej zmianie. Kobieta ponownie udowadnia, że potrafi spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, jednak czy jest w stanie zadowolić tego najwybredniejszego… siebie samą?

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.