Premiery w kwietniu 2014 na FOX.

Stan kryzysowyW kwietniu na kanale FOX FOX HDobejrzymy nowy serial thriller „Stan kryzysowy” (Crisis) w którym występują m.in. Gillian Anderson i Rachael Taylor. Poza tym 2 sezon serialu „Demony Da Vinci”, 2 sezon serialu „Zawód: Amerykanin”, 5 sezon serialu „Community” oraz 6 sezon serialu „Kości”.

 

PREMIERY W KWIETNIU NA FOX

 

DEMONY DA VINCI, Sezon 2

Da Vinci’s Demons, Season 2

(10 odcinków po 60 minut)

 Demony DaVinci 2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 7 KWIETNIA, GODZ. 21:00 (DWUODCINKOWA PREMIERA)

Emisja: w poniedziałki, o godz. 22:15

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Zdobywca dwóch nagród Emmy, serial autorstwa Davida S. Goyera, współtwórcy scenariusza do trylogii „Mroczny rycerz powstaje” i „Człowieka ze stali” śledzi „nieopowiedzianą” historię jednego z największych geniuszy świata, w okresie jego burzliwej młodości

w renesansowej Florencji. Błyskotliwy i pełen pasji dwudziestopięcioletni da Vinci to artysta, wynalazca, fechmistrz, kochanek, marzyciel i idealista. Jako wolnomyśliciel o niemalże ponadludzkim intelekcie i talentach, próbuje żyć w granicach danej mu rzeczywistości i epoki.

W drugim sezonie serialu Leonardo (Tom Riley) zostaje wciągnięty w panujący we Florencji chaos w wyniku spisku rodziny Pazzich, Wawrzyniec (Elliot Cowan, „Miłość i inne nieszczęścia”) jest poważnie chory, więc da Vinci musi niezwykle wysilić zarówno swój umysł jak i ciało aby bronić miasta przed siłami Rzymian. Główny bohater w dalszym ciągu będzie próbował odnaleźć księgę liści oraz rozwiązać sekretną historię swojej matki. Ale nie tylko Leonardo poszukuje pradawnej księgi, mężczyzna odkrywa nowych wrogów, którzy mogą być jeszcze gorsi niż siły Papieża Sykstusa (James Faulkner, „X-Men: Pierwsza klasa”). Poszukiwania Leonardo zmuszą go do odwiedzenia odległych krain oraz do przewartościowania wszystkiego co wiedział o świecie i swojej własnej historii.

W serialu zobaczymy m.in. Laurę Haddock („Capitan America: Pierwsze starcie”), Laurę Pulver („True Blood”) oraz Blakea Ritsona („Serena”).

 

STAN KRYZYSOWY, Sezon 1

Crisis, Season 1

(13 odcinków po 60 minut)

 Stan kryzysowy

PREMIERA: CZWARTEK, 3 KWIETNIA, GODZ. 21:00

Emisja: w czwartki, o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Zobacz co dzieje się, gdy najważniejsi ludzie na świecie zostają rzuceni na kolana…

Pełen gwiazdorskiej obsady (Gillian Anderson „Z archiwum X”, Dermot Mulroney „Sierpień w hrabstwie Osage”, Rachael Taylor „666 Park Avenue”) i wielkich emocji serial skupia się na losach agenta służb specjalnych (Secret Services), idealisty – Marcusa Finleya (Lance Gross, „Zakazane pragnienia”), który pierwszego dnia swojej pracy trafia w sam środek międzynarodowego kryzysu. Aby odkryć prawdę mężczyzna musi stawić czoła wielu przeciwnościom, złamać prawo i zasady moralne, które do tej pory wyznaczały jego życiową drogę, zwłaszcza, że w kryzys zaangażowane są osobistości najwyższego szczebla.

Nikt nie podejrzewał, że szkolna wycieczka uczniów z liceum Ballard, topowej placówki wśród elity Waszyngtonu: prezesów międzynarodowych korporacji, dyplomatów, a nawet samego prezydenta Stanów Zjednoczonych zamieni się w dramat. Gdy na odludnej, wiejskiej drodze autobus wpada w zasadzkę, a uczniowie wraz z opiekunami zostają uprowadzeni, rozpoczyna się międzynarodowy kryzys. Teraz, gdy jedni z najpotężniejszych ludzi w kraju skazani są na miłosierdzie mściwego geniusza, pojawia się pytanie, na które wielu z nich wolałoby nigdy nie udzielać odpowiedzi: ile jesteś w stanie poświęcić, by uratować własne dziecko?

 

ZAWÓD:AMERYKANIN, Sezon 2

The Americans, Season 2

(13 odcinków po 60 minut)

 Zawod Amerykanin

PREMIERA: PIĄTEK, 25 KWIETNIA, GODZ. 21:00 (DWUODCINKOWA PREMIERA)

Emisja: w piątki o godz. 21:00 (dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

„Zawód: Amerykanin” to trzymająca w napięciu seria, opowiadająca historię dwójki szpiegów KGB. Udający szczęśliwe małżeństwo, żyjący na przedmieściach Waszyngtonu w czasach prezydentury Ronalda Reagana, Philip (Matthew Rhys, „Bracia i siostry”) i Elizabeth Jennings (Keri Russell, „Felicity”, „Zaginiona”) zajmują się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego. Philip i Elizabeth posiadają dwójkę dzieci, które nie mają pojęcia czym trudnią się ich rodzice i jaka jest ich prawdziwa tożsamość.

Z dnia na dzień związek Philipa i Elizabeth staje się coraz bardziej namiętny i szczery, jednak ciągła eskalacja zimnej wojny sprawia, iż w ich życie coraz mocniej ingeruje siatka szpiegów, pod której kontrolą się znajdują. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ich sąsiadem zostaje Stan (Noah Emmerich, „The Truman Show”), agent FBI pracujący dla kontrwywiadu.

W drugim sezonie serialu Stan znajduje się niebezpiecznie blisko odkrycia prawdy o Philipie i Elizabeth, ale udaremnia mu to Nina (Annet Mahendru). – jego kret w KGB i jednocześnie kochanka. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy miłością do swojej żony Sandry (Susan Misner „Chicago”) oraz pogłębiającym się uczuciem do Niny. Agent FBI nie ma pojęcia, iż piękna Rosjanka to w rzeczywistości podwójna agentka, raportująca jego każdy krok radzieckim służbom. Tymczasem córka Jenningsów staje się coraz bardziej podejrzliwa, Paige zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, iż rodzice ukrywają przed nią jakiś wielki sekret.

 

KOŚCI, Sezon 6

Bones, Season 6

(23 odcinki po 60 minut)

 Kosci 6

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 7 KWIETNIA, GODZ. 20:05

Emisja: od poniedziałku do piątku, o godz. 20:05

Kości to mroczny, pełen niebanalnego humoru serial, zainspirowany prawdziwym życiem sądowego antropologa i jednej z najlepiej sprzedających się pisarek Kathy Reichs. Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel, „Wzgórze nadziei”) jest wysoko wykwalifikowanym antropologiem sądowym, która oprócz pracy w Instytucie Jeffersona zajmuje się również pisaniem książek. Gdy szczątki są spalone bądź całkowicie zniszczone, a standardowe metody identyfikacji ciał okazują się bezużyteczne, kryminalistyka zwraca się do Brennan, by użyła swoich niesamowitych umiejętności odczytywania wskazówek pozostawionych w kościach ofiar.

Większość organów ścigania nie jest w stanie poradzić sobie z inteligencją Temperance oraz metodami, które stosuje aby dociec prawdy, lecz agent specjalny FBI z wydziału zabójstw Seeley Booth (David Boreanaz, „Buffy postrach wampirów”) nauczył się nie dostrzegać społecznej nieporadności Brennan i brać pod uwagę jej spostrzeżenia, które wnosi do każdej ze spraw. Były snajper armii jest sceptycznie nastawiony zarówno do nauki, jak i ludzi, którzy się nią zajmują. „Zezulce”, bo tak ich nazywa, godzinami ślęczą nad dowodami, zamknięci w ciemnych ścianach laboratorium, ale nawet Booth nie może zaprzeczyć, że połączenie mądrości pracowników Instytutu Jeffersona z naukową przenikliwością Brennan czyni z nich świetny, profesjonalny, budzący nie tylko szacunek, ale i grozę zespół.

Poza Boothem, Brennan najbardziej komfortowo czuje się ze swoimi równie genialnymi kolegami z laboratorium Instytutu Jeffersona. Najlepszą przyjaciółką Temperance jest Angela Montenegro (Michaela Conlin, „Prawnik z Lincolna”), prostolinijna i sprośna artystka, specjalizująca się w rekonstrukcji twarzy i scen zbrodni; fachowiec w dziedzinie owadów, insektów i minerałów, wyznawca teorii spiskowych, dr Jack Hodgins (T.J. Thyne, „Lepiej późno niż później”) oraz pełna życiowej mądrości dr Camille „Cam” Saroyan (Tamara Taylor, „Wschodząca gwiazda”) inteligentny koroner, nadzorujący całą grupę ekspertów.

W ostatnim sezonie Booth ujawnia swoje prawdziwe uczucia do Brennan, która nie jest w stanie ich odwzajemnić. W emocjonującym finale pani antropolog, agent FBI i reszta zespołu postanawiają podjąć nowe wyzwania i opuścić Waszyngton, obiecując jednocześnie, iż za rok spotkają się w tym samym składzie. Czy rzeczywiście?

 

COMMUNITY, Sezon 5

Community, Season 5

(13 odcinków po 30 minut)

 Community -- Season 5

PREMIERA: ŚRODA, 9 KWIETNIA, GODZ. 21:00 (DWUODCINKOWA PREMIERA)

Emisja: w środy, o godz. 21:00 (dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Chwalony przez krytyków serial Community to mądra i żywiołowa komedia, opowiadająca o losach zżytych ze sobą studentów, uczęszczających do najgorszej placówki edukacyjnej na świecie – Greendale Community College. W centrum grupy znajduje się Jeff Winger (Joel Edward McHale, „Ted”, „Spider Man 2”) wygadany prawnik, który po tym, jak traci uprawnienia do wykonywania zawodu, zmuszony jest powróć na studia by odzyskać licencję.

W skład grupy wchodzą m.in. religijna gospodyni domowa Shirley Bennett (Yvette Nicole Brown „Jaja w tropikach”), która trafia do Greendale Community College po burzliwym rozwodzie i odkrywa w sobie przedsiębiorcze zdolności. Była licealna gwiazda piłki nożnej – Troy Barnes (Donald Gover „Dziewczyny”), Abed Nadir, w którego postać wciela się posiadający polskie korzenie Danny Pudi, bardzo nerwowa perfekcjonista Annie Edison (Alison Brie „Mad Men”), oraz były nauczyciel języka hiszpańskiego, Ben Chang (Ken Jeong „Kac Vegas”).

„Władzę” w collegu dzierży dziekan Pelton (Jim Rash „Raport mniejszości”), którego nieudolność przewyższa tylko jego miłość do szkoły i przywiązanie do uczniów.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.