FOX i FOX Life w sierpniu 2013

DotorHart2W tym miesiącu na obu kanałach mnóstwo premier. Na kanale FOX FOX HDobejrzymy 4 sezon serialu „The Listener: Słyszący myśli”, 2 sezon „Pułapki umysłu”, 2 sezon serialu „Jednostka” również 2 sezon serialu komediowego „Wilfred”, 4 sezon FOX LIFE„The League” oraz 6 sezon serialu „Kości”. Kanał FOX Life wyemituje: 2 sezon serialu „Doktor Hart”, 2 sezon serialu komediowego „Jess i chłopaki”, również 2 sezon serialu „Nie zadzieraj z zołzą spod 23”, 7 już sezon serialu „Poślubione Armii” oraz nowy reality show „Singielki”.

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX

 

THE LISTENER: SŁYSZĄCY MYŚLI, Sezon 4

The Listener, Season 4

(13 odcinków po 60 minut)

TheListenerSlyszacyMysli4

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 19 SIERPNIA, GODZ. 21:00

Emisja w poniedziałki o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Po dramatycznym finale trzeciego sezonu Toby (Craig Olejnik, „Trzynaście duchów”) jeszcze ciężej pracuje by wyostrzyć swoje zmysły. Praca w IIB na pełnym etacie wymaga od niego maksymalnej koncentracji. Życie osobiste telepaty również nabiera tempa, wszystko wskazuje na to, iż jego związek z reporter śledczą Tia Tremblay (Melanie ScrofanoNie z tego świata”), jedyną osobą, której myśli nie potrafi odczytać, zmierza we właściwym kierunku.

W czwartym sezonie sierżant Michelle McCluskey (Lauren Lee SmithCSI”) oraz jej mąż Adam (Kris Holden – RiedDynastia Tudorów”) muszą poradzić sobie z kryzysem w ich małżeństwie. Los nie oszczędza również Alvina Kleina (Peter Stabbings Defendor”). Szef IIB musi bronić siebie i swojego zespołu przed politycznymi zagrywkami nowej, ambitnej komisarz Nicholii Martelli (Ingrid Kavelaars „Łowca snów”), która nie cofnie się przed niczym, nawet jeżeli oznacza to kompromitację IIB. Tymczasem w szpitalnym świecie, nowy dyrektor służb ratowniczych Oz Bey (Ennis Esmer „Magiczna kula”) na własnej skórze przekonuje się, że bycie szefem wcale nie jest takie łatwe jak mu się początkowo wydawało.

 

PUŁAPKI UMYSŁU, Sezon 2

Perception, Season 2

(14 odcinków po 60 minut)

PulapkiUmyslu2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 12 SIERPNIA, GODZ. 22:00

Emisja w poniedziałki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Zdobywca nagrody Emmy Eric McCormack (Will & Grace) powraca w drugim sezonie emocjonującego serialu „Pułapki umysłu”.  McCormack wciela się w postać doktora Daniela Pierce’a, ekscentrycznego profesora neurobiologii, którego schizofrenia paranoidalna pomaga agentom federalnym w rozwiązywaniu najcięższych ze spraw. Grana przez Rachael Leigh Cook (Cała ona) agentka FBI i była studentka Pierce’a, Kate Moretti w przeciwieństwie do swoich kolegów z pracy pragnie poznać historię choroby Daniela.

W drugim sezonie serialu życie Pierce’a komplikuje się jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko mu odejść od wyimaginowanej przyjaciółki Natalie Vincent, aby rozpocząć romans ze swoją lekarką Caroline Newsome. W obie postaci wciela się Kelly Rowan doskonale znana ze swojej roli w serialowym hicie „Życie na fali”. W tym sezonie zobaczymy również wielokrotnie nagradzanego LeVara Burton’a („Star Trek VII: Pokolenia”), który zagra postać najlepszego przyjaciela głównego bohatera – Paula Haley’a , dziekana uniwersytetu.

Do obsady dołączą także Scott Wolf („Ich pięcioro”) jako Donnie, niedługo już były mąż Kate. Donnie jest charyzmatycznym zastępcą prokuratora generalnego USA, którego niedawno z powrotem przeniesiono do Chicago. Chociaż mężczyzna twierdzi, iż jego powrót do miasta był przypadkowy to jasne jest, że ma w zanadrzu ukryty plan z udziałem Kate.

 

JEDNOSTKA, Sezon 2

The Unit, Season 2

(23 odcinki po 60 minut)

Jednostka2

PREMIERA: SOBOTA, 10 SIERPNIA, GODZ. 22:00

Emisja w soboty o godz. 22:00 (dwa odcinki)

Jednostka” to niezwykle trzymająca w napięciu produkcja,  luźno oparta na powieści Erica L.Haney’a  „Delta Force”, skupiająca się na ściśle tajnym, najbardziej elitarnym oddziale komandosów armii USA . Obciążeni misjami i zadaniami bojowymi o których nie mogą rozmawiać nawet z najbliższymi, żołnierze dodatkowo muszą poradzić sobie ze świadomością, że gdy oni znajdują się w terenie ich żony próbują normalnie funkcjonować aż do czasu ich powrotu. Chroniąc tożsamości swoich mężów i zapewniając bezpieczeństwo  tajemnicom, które mogłyby być wykorzystane przeciwko komandosom, wierne i kochające kobiety z równie wielką niecierpliwością co strachem czekają na powrót swoich mężczyzn.

W drugim sezonie Abby Brammel („Sześć stóp pod ziemią”) , czyli grana przez nią Tiffy popada w tarapaty gdy decyduje się kryć Charlotte, (Rebecca Pidgeon) żonę pułkownika Ryana (Robert PatrickCzłowiek, który gapił się na kozy”,  „Terminator 2: Dzień sądu”). Dodatkowo jednostka badana jest przez CIA w świetle wykroczeń, które mogą spowodować postawienie zarzutów.

 

WILFRED, Sezon 2

The Wilfred, Season 2

(13 odcinków po 30 minut)

Wilfred2

PREMIERA: ŚRODA, 7 SIERPNIA, GODZ. 22:00

Emisja w środy o godz. 22:00 (dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

„Wilfred” to zabawna i inteligentna komedia, ukazująca losy Ryana – młodego mężczyzny, który bez powodzenia poszukuje swojego miejsca w życiu. Tak jest do czasu kiedy Ryan zawiera wyjątkową przyjaźń z Wilfredem – psem sąsiadki, która prosi go o opiekę nad czworonogiem w momencie gdy załamany Ryan postanawia odebrać sobie życie. Wszyscy dookoła widzą Wilfreda jako zwykłego psa, jednak Ryan widzi nieokrzesanego i nieco gburowatego, ale śmiałego i rozbrajająco szczerego Australijczyka w tanim uniformie psa. Prowadząc Ryana przez szereg zabawnych i egzystencjonalnych przygód, Wilfred pokazuje mężczyźnie jak przezwyciężyć jego obawy i przejść z radością przez nieprzewidywalne i często szalone wydarzenia otaczającego świata.

W roli Ryana widzowie zobaczą znanego z trylogii Władca pierścieni Elijah Wooda, zaś w postać tytułowego Wilfreda wcielił się Jason Gann, który był współtwórca oryginalnej, australijskiej wersji serialu.

 

THE LEAGUE, Sezon 4

The League, Season 4

(13 odcinków po 30 minut)

TheLeague4

PREMIERA: CZWARTEK, 22 SIERPNIA, GODZ. 21:00

Emisja w czwartki o godz. 21:00 (dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Częściowo improwizowany serial komediowy „The League” przedstawia losy grupy starych przyjaciół, bez reszty pochłoniętych grą Football Fantasy League. Rywalizacja absorbuje ich  tak mocno, iż pełni żądzy wygranej nie przepuszczą żadnej okazji by uprzykrzyć życie swoim przeciwnikom. Aby być fanem serialu nie musisz znać się na footballu czy sporcie, wystarczy, że posiadasz przyjaciół, których nienawidzisz…

Obsada „The League” to wschodzący aktorzy i komicy. Mark Duplass („Siostra Twojej siostry”) wciela się w postać Pete’a, wielokrotnego mistrza ligi, który ma trudności z dorośnięciem. Stephen Rannazzisi („Kim jest Samantha?”) gra Kevina, cenionego asystenta prokuratora okręgowego, szczęśliwego męża i ojca, który jednocześnie pragnie zdobyć nieosiągalne trofeum Ligi. Nick Kroll („Stary, kocham cię”) wciela się w postać Ruxina, któremu nigdy nie udało się zwyciężyć w lidze chociaż przekonany jest
o swojej nieprzeciętnej mądrości. Grany przez Paul’a Scheer’a („30 Rock”) Andre jest najbardziej popularny z grupy, ale od czasów licealnych wszyscy traktują go jako worek treningowy. Jon Lajoie („Everyday Normal Crew”) wciela się w Taco, młodszego brata Kevina, który poza muzykiem na pół etatu jest również pełnoetatotywym palaczem marihuany. Nie interesuje go futbol, ani nic innego poza spędzaniem czasu z kumplami, których wyglądu czasami nie pamięta. Katie Aselton („Biuro”) gra Jenny, żonę Kevina,
a także jego tajną, lepszą połowę w lidze. Leslie Bibb („Iron Man”) wciela się w Meegan, drugą połówkę Pete’a, która bardzo kocha swojego męża i chce mieć z nim dzieci, ale nienawidzi tej zmyślonej gry. Nadine Velazquez („Mam na imię Earl”) gra żony Ruxina, Sofie, w której ten jest całkowicie zakochany… i jednocześnie której panicznie się boi.

 

BONES, Sezon 5

Kości, Season 5

(22 odcinki po 60 minut)

 Kosci6

PREMIERA: ŚRODA, 28 SIERPNIA, GODZ. 20:05

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:05

 

„Kości” to mroczny, pełen niebanalnego humoru serial, zainspirowany prawdziwym życiem sądowego antropologa i jednej z najlepiej sprzedających się pisarek Kathy Reichs. Dr Temperance Brennan (Emily Deschane Wzgórze nadziei”) jest wysoko wykwalifikowanym antropologiem sądowym, która oprócz pracy w Instytucie Jeffersona zajmuje się również pisaniem książek. Gdy szczątki są spalone bądź całkowicie zniszczone, a standardowe metody identyfikacji ciał okazują się bezużyteczne, kryminalistyka zwraca się do Brennan, by użyła swoich niesamowitych umiejętności odczytywania wskazówek pozostawionych w kościach ofiar. Większość organów ścigania nie jest w stanie poradzić sobie z inteligencją Temperance oraz metodami, które stosuje aby dociec prawdy, lecz agent specjalny FBI z wydziału zabójstw Seeley Booth (David Boreanaz „Buffy postrach wampirów”) nauczył się nie dostrzegać społecznej nieporadności Brennan i brać pod uwagę jej spostrzeżenia, które wnosi do każdej ze spraw. Były snajper armii jest sceptycznie nastawiony zarówno do nauki, jak i ludzi, którzy się nią zajmują. „Zezulce”, bo tak ich nazywa, godzinami ślęczą nad dowodami, zamknięci w ciemnych ścianach laboratorium, ale nawet Booth nie może zaprzeczyć, że połączenie mądrości pracowników Instytutu Jeffersona z naukową przenikliwością Brennan czyni z nich świetny, profesjonalny, budzący nie tylko szacunek, ale i grozę zespół.

Poza Boothem, Brennan najbardziej komfortowo czuje się ze swoimi równie genialnymi kolegami z Laboratorium Instytutu Jeffersona. Najlepszą przyjaciółką Temperance jest Angela Montenegro (Michaela Conlin „Prawnik z Lincolna”), prostolinijna i sprośna artystka, specjalizująca się w rekonstrukcji twarzy i scen zbrodni; posiadający IQ geniusza, antropolog sądowy dr Zack Addy (Eric Millegan „On_Line”); fachowiec w dziedzinie owadów, insektów i minerałów, wyznawca teorii spiskowych, dr Jack Hodgins (T.J. Thyne „Lepiej późno niż później”) oraz pełna życiowej mądrości dr Camille „Cam” Saroyan (Tamara Taylor „Wschodząca gwiazda”) inteligentny koroner, nadzorujący całą grupę ekspertów.

Wraz z początkiem piątego sezonu Booth i Brennan muszą stawić czoła ich emocjonującej relacji, zwłaszcza w wyniku wydarzeń, które miały miejsce w czwartym sezonie, prośba Brennan by Booth został ojcem jej dziecka czy śpiączka agenta dodatkowo wzmocniły ich więź. Teraz Both musi poradzić sobie z tym co czuje do Temperance, podczas gdy ona nalega aby oboje skupili się na pracy, która do nich należy: łapaniu morderców, których nikt inny nie jest w stanie dorwać.

LOUIE, Sezon 3

Louie, Season 3

(13 odcinków po 30 minut)

Louie3

PREMIERA: CZWARTEK, 1 SIERPNIA, GODZ. 22:00

Emisja w czwartki o godz. 22:00 (dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

„Louie” to chwalona prze krytyków, brutalnie szczera komedia ukazująca codzienne życie czterdziestoletniego rozwodnika.

Serial jest owocem wyobraźni amerykańskiego komika, Louisa C.K.
i również jego życiem jest inspirowany. Mężczyzna występuje zarówno
w roli komika jak i świeżo rozwiedzionego ojca dwóch dziewczynek, który musi poradzić sobie z zaistniałą sytuacją.

Każdy odcinek to nowa historia z życia C.K. urozmaicona wstawkami z jego występami kabaretowymi, filmowanymi zwykle w nowojorskich klubach, głównie w Comedy Cellar i Carolines na Manhattanie. Co ciekawe, materiał filmowany jest głównie ze sceny, a nie z perspektywy publiczności.

 

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX Life

 

DOKTOR HART, Sezon 2

Hart of Dixie, Season 2

(22 odc. po 60 min.)

DotorHart2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 12 SIERPNIA, GODZ. 22:00

Emisja w poniedziałki o godzinie 22:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Rachel Bilson (Życie na fali) gra główną rolę w tej pełnej gwiazdorskiej obsady komedii obyczajowej, opowiadającej o życiu w małym mieście, wielkomiejskich marzeniach i skomplikowanych trójkątach miłosnych.

 

Mijają prawie 2 lata odkąd dr Zoe Hart (Rachel Blison) przeprowadziła się do BlueBell w Alabamie i wstrząsnęła życiem tego małego miasteczka. Teraz Zoe lawiruje pomiędzy niegrzecznym Wadem Kinsellem (Wilson Bethel Żar młodości) i znanym z dobrego serca Georgem Tuckerem (Scott Porter Wciąż ją kocham), podczas gdy Lemon Breeland (Jaime King Sin City – Miasto grzechu) spełniła swoje marzenie o prowadzeniu własnego biznesu i jej radości nie psuje nawet fakt, że jest to bar The Rammer Jammer, a jej wspólnikiem został ktoś tak do niej niepasujący jak Wade. Najlepszemu przyjacielowi Zoe, od którego ta wynajmuje domek gościnny, burmistrzowi Lavonowi Hayesowi (Cress Williams Skazany na śmierć) udaje się wyleczyć z miłości do Lemon i znajduje szczęście
u boku AnnaBeth (Kaitlyn Black), które mąci jedynie fakt, że jest najlepszą przyjaciółką Lemon. Współpracownik Zoe, dr Brick Breeland (Tim Matheson Wieczny Student, Sypiając z Diabłem), ugania się za nową miłością ale jego córka nie chce zaakceptować tego związku. Natomiast życie miłosne Zoe to nadal wielki chaos i dziewczyna ciągle nie wie co przyszłość dla niej szykuje, ale będzie zapewne soczyście i zabawnie.

 

JESS I CHŁOPAKI, Sezon 2

New Girl, Season 2

(25 odc. po 30 min.)

JessIChlopaki2

PREMIERA: WTOREK, 20 SIERPNIA, GODZ. 21:00

Emisja we wtorki od godziny 21:00 (po cztery odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Jess i chłopaki” to serial komediowy ukazujący nowoczesne spojrzenie na przyjaźń i romanse. W drugim sezonie zobaczymy jeszcze więcej zabawnych przygód
z życia uroczej, młodej singielki, jej trzech współlokatorów oraz pięknej przyjaciółki.

W nowym sezonie, Jess (Zooey Deschanel) po tym jak traci posadę nauczycielki, postanawia dokonać oceny swojego dotychczasowego życia i kariery w konsekwencji czego dokonuje kilku wątpliwych wyborów jakim jest praca kelnerki, nawiązanie romansu opartego wyłącznie na seksie z przystojnym uwodzicielem, czy nieudolna próba zakumplowania się z ekipą młodych sąsiadów, których niezdarnie próbuje przekonać do siebie żartami rodem z lat 80. Także Nick (Jake Johnson) w tym sezonie zostanie zaskoczony, kiedy przeżyje odwiedziny swojego alter ego z przyszłości, zaś Winston (Lamorne Morris) będzie musiał zmierzyć się ze swoją pełną dezaprobaty matką oraz siostrą – gwiazdą koszykówki, zaś Schmidt (Max Greenfiled) zacznie panikować na myśl o starzeniu się po czym stanie się zazdrosny o CeCe (Hannah Somine), kiedy ta zacznie spotykać się z jego własnym przeciwieństwem.

Jess i chłopaki” to serial komediowy, który otrzymał wiele nominacji do prestiżowych nagród w tym 5 do Emmy (m. in. dla najlepszej aktorki w serialu komediowym – Zooey Deschanel i najlepszego aktora drugoplanowego w serialu komediowym – Maxa Grienfielda. Serial zdobył także nominację do Złotego Globu dla najlepszego serialu komediowego. Zooey Deschanel za rolę Jess otrzymała nagrodę Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych (Television Critics Association).

 

NIE ZADZIERAJ Z ZOŁZĄ SPOD 23, Sezon 2

Don’t Trust The B—in Apartment 23, Season 2

(19 odc. po 30 min.)

NieZadzierajZZolzaSpod23

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 12 SIERPNIA, GODZ. 21:00

Emisja w poniedziałki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Kiedy naiwne wyobrażenia June (Dreama Walker, Plotkara, Żona idealna) – dziewczyny ze środkowego zachodu o życiu w wielkim mieście legły w gruzach w pierwszym tygodniu pobytu w Nowym Jorku, okazuje się, że zmuszona szukać nowego lokum natrafia na Chloe (Krysten Ritter, Breaking Bad, Co się zdarzyło w Las Vegas), współlokatorkę jedynie z pozoru idealną. „Nie zadzieraj z zołzą spod 23” to zabawna, współczesna komedia opowiadająca o dziwnej relacji pomiędzy dwoma dziewczynami, które są otoczone przez niesamowite grono zabawnych znajomych.

 

June przeprowadza się na Manhattan z nadzieją na podjęcie pracy marzeń
i znalezienie idealnej współlokatorki. Marzenia nikną już po pierwszym starciu
z rzeczywistością. Pogrążona w długach i bez dachu nad głową, June miota się
w poszukiwaniu jakiegokolwiek zajęcia i lokum. Wydaje się, że jej szczęście wróciło, kiedy dostała pracę w kawiarni i poznała Chloe, czarującą i energiczną współlokatorkę – ale z manierami pirata. Chloe szybko oskubuje June z oszczędności. Jednak zarówno ona jak i jej irytujący przyjaciel – znany z serialu Jezioro marzeń, James Van Der Beek, który gra samego siebie, równie szybko dowiadują się, że choć June jest naiwna, to nie jest głupia. June pomysłowo odwraca sytuację, a Chloe jest tak zaskoczona zachowaniem June, że postanawia wprowadzić ją w kolorowy krąg swoich znajomych. Środowisko jest dysfunkcyjne, dziwne i przytłaczające – tak jak cały Nowy Jork. Z pomocą Chloe i reszty otaczających ją ekscentryków, June przechodzi szkołę przetrwania w tym mieście.

 

 

POŚLUBIONE ARMII, Sezon 7

Army Wives, Season 7

(13 odc. po 60 min.)

PoslubioneArmii7

PREMIERA: NIEDZIELA, 11 SIERPNIA, GODZ. 10:20

Emisja w niedziele o godzinie 10:20 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Serial opowiada o walce, marzeniach i przyjaźniach różnorodnej grupy kobiet
i jednego mężczyzny. Bohaterowie żyją wspólnie z małżonkami i rodzinami, zgodnie z rytmem i tradycjami wytyczonymi przez armię. Służba i poświęcenie ojczyźnie daje o sobie znać najbliższym, zwłaszcza gdy ich ukochani ruszają na front. Serial opiera się na książce „Niepisany kodeks kobiet armii” Tanyi Biank.

W siódmym sezonie grupę czekają nowe wyzwania w tym łamiące serce pożegnanie z jedną z nich w najbardziej dramatycznym i decydującym momencie serialu. Do obsady serialu dołączą cztery nowe osoby, w tym laureatka nagrody Grammy – piosenkarka, autorka tekstów i aktorka Ashanti (Resident Evil: Zagłada, John Tucker musi odejść, Trener), Torrey DeVitto (Słodkie kłamstewka, Pamiętniki wampirów), Elle McLemore (Dziewczyny z drużyny, Nie ma to jak statek) oraz nominowany do nagród Emmy i Grammy Jesse McCartney (All My Children).

 

SINGIELKI, Sezon 1

Girlfri3nds US, Season 1

(8 odc. 1×90+7×60 min.)Singielki1

PREMIERA: NIEDZIELA, 4 SIERPNIA, GODZ. 17:05

Emisja w niedziele o godzinie 17:05 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Trzy atrakcyjne singielki w różnym wieku i z różnym bagażem doświadczeń życiowych wybierają się we wspólną podróż na poszukiwanie drugiej połówki.

Zamieszkają razem na trzy miesiące w pięknym domu nad jeziorem w Chicago, gdzie będą dzieliły swoje codzienne życie, umawiając się na randki i wzajemnie wspierając w poszukiwaniu miłości. W tym programie łączącym mechanizmy typowe dla programów reality z randkowaniem, trzy kobiety rozpoczynają od ogólnokrajowych castingów na których natychmiast decydują, który z kandydatów nadaje się na randkę, a który nie. Ale nasze singielki nie są jedynymi, które dyktują warunki. Tak jak w prawdziwym życiu decyzja zawsze podejmowana jest przez dwie strony, zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą mieć ochotę na kolejne randki. Tak więc po setkach godzin przesłuchań i dziesiątkach randek ostateczna decyzja o dalszej podróży musi zostać podjęta. Kto znajdzie miłość?

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.