FOX i FOX Life w lipcu 2013 „The Bridge: Na granicy”, „Dochodzenie 3”, „Gwiazdy pod lupą 2”, „Top Chef 5”

TheBridgeNaGranicyW lipcu na kanale FOX nowy FOX LIFEkryminalny serial „The Bridge: Na granicy” już 6 dni po premierze w USA. Obejrzymy również najnowszy 3 sezon serialu „Dochodzenie”. Kanał FOX Life wyemituje 5 sezon FOX HDkucharskiego reality show „Top Chef” oraz drugi sezon programy „Gwiazdy pod lupą”

 

 

PREMIERY W LIPCU NA FOX

 

THE BRIDGE: NA GRANICY, Sezon 1

The Bridge, Season 1

(13 odcinków po 60 minut)

TheBridgeNaGranicy

PREMIERA: WTOREK, 16 LIPCA, GODZ. 22:00

Emisja we wtorki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Już 6 dni po amerykańskiej premierze widzowie w Polsce zobaczą premierę serialu „The Bridge”, który opowiada o dwóch detektywach, jednym z Meksyku (Demian Bichir, Lepsze życie), drugim ze Stanów Zjednoczonych (Diane Kruger, Bękarty wojny), którzy muszą współpracować ze sobą aby złapać działającego po obu stronach meksykańsko – amerykańskiej granicy seryjnego mordercę.

Marco Ruiz (Demian Bichir) jest detektywem wydziału zabójstw w stanie Chihuahua, na co dzień mieszkającym w Ciudad Juarez. Mężczyzna będący głową rodziny to ostatni dobry człowiek w skorumpowanej i apatycznej policji, sterowanej przez potężne gangi narkotykowe. Jest ostry, uważny i uroczy, ale przede wszystkim boleśnie świadomy tego, iż jego miasto ciągle pogrąża się w chaosie. Gdy na łączącym amerykańskie El Paso z meksykańskim Ciudad Juares moście zostaje porzucone ciało Ruiz zmuszony jest do współpracy ze swoją amerykańską odpowiedniczką – detektyw Sonią Cross (Diane Kruger), zawziętą policjantką z nierozpoznaną, podobną do autyzmu chorobą. Sonya jest szokująco szczera, nazywa rzeczy po imieniu, widząc je takimi jakie są, jej zachowanie często okazuje się być odpychające dla kolegów, lecz niezwykle skuteczne dla jej pracy.

Tajemniczy seryjny morderca nie jest zwykłym, chaotycznym szaleńcem, działa według planu. Wraz z kolejnymi odcinkami poznajemy jego motywację, którą jest… edukacja. Za pomocą makabrycznych zbrodni, tydzień po tygodniu, zarówno bohaterowie jak i widzowie dostają lekcję dotyczące kwestii społecznych.

Gdy na amerykańsko – meksykańskiej granicy zostaje znalezione rozczłonkowane ciało rozpoczyna się pierwsza z owych lekcji. Dolna część zwłok należy do meksykańskiej prostytutki, górna zaś do amerykańskiej sędzi, sprzeciwiającej się reformom migracyjnym. Trudniąca się prostytucją meksykanka została uznana za zaginioną rok wcześniej i od tamtej pory nikt jej nie szukał, podczas gdy zaangażowana politycznie kobieta została natychmiast rozpoznana przez detektywów. Morał wypływający
z morderstwa jest prosty: WSZYSCY LUDZIE SĄ SOBIE RÓWNI (pierwszy paragraf Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych).

 

DOCHODZENIE, Sezon 3

The Killing, Season 3

(12 odcinków po 60 minut)

Dochodzenie3

PREMIERA: SOBOTA, 6 LIPCA, GODZ. 20:00

Emisja w soboty o godz. 20:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Doceniany przez krytyków na całym świecie serial jest amerykańską wersją popularnej, duńskiej serii „Forbrydelsen”. Pierwsze dwa sezony ukazują trzy, wątki poboczne, które łączy jedno: morderstwo Rosie Larsen.

Sezon trzeci serialu rozpoczyna się rok po zakończeniu dochodzenia w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny. Sarah Linden (Mireille Enos) nie jest już detektywem, ma chłopaka, a swoje zarówno prywatne jak i zawodowe życie próbuje ułożyć w Vashon Island. Jest szczęśliwa, przestała palić, lecz jej sytuacja rodzinna w dalszym ciągu nie uległa poprawie. Syn Sarah – Jack, postanowił opuścić zaniedbującą go matkę i zamieszkać z ojcem w Chicago.

Po zamknięciu sprawy Rosie w życiu byłego partnera Linden – Stephena Holdera (Joel Kinnaman) wiele rzeczy uległo zmianie. Mężczyzna pracuje z nowym partnerem, a ukochaną bluzę z kapturem porzucił na rzecz stylowego garnituru. Spotyka się z zastępczynią prokuratora okręgowego oraz przygotowuje do egzaminów na sierżanta. Prowadząc dochodzenie dotyczące zbiegłej dziewczyny odkrywa makabryczny ciąg morderstw. Sprawa prowadzi do jednego z pierwszych dochodzeń Linden – tego samego, które wpędziło ją w problemy zdrowotne i zmusiło do pobytu
w szpitalu psychiatrycznym.

 

PREMIERY W LIPCU NA FOX Life

 

TOP CHEF, Sezon 5

Top Chef, Season 5

(15 odc. po 60 min.)

TopChef5

PREMIERA: PIĄTEK, 12 LIPCA, GODZ. 22:00

Emisja w piątki o godzinie 21:00 (po dwa odcinki)

Program Top Chef łączy w sobie sztukę gotowania z fascynującą rywalizacją na najwyższym, światowym poziomie.

Autorka książek kucharskich, aktorka i gospodyni programu – Padam Lakshmi, zasiada za jurorskim stołem, a obok niej miejsce zajmą: przewodniczący jury Tom Colicchio, słynna postać w kulinarnym świecie, szef i właściciel Craft Restaurants znajdujących się m. in. w Nowym Jorku, Los Angeles i Las Vegas, Gail Simmons z magazynu Food & Wine, a także Toby Young, kulinarny krytyk i autor światowego bestsellera „Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi?”, na którym oparty jest kinowy hit o tym samym tytule. W każdym odcinku na stających do rywalizacji uczestników czekają dwa wyzwania. Pierwsze, sprawdza podstawowe zdolności do bycia szefem kuchni, drugie, poddaje próbie ich wszechstronność oraz pomysłowość, które weryfikowane są za pomocą kulinarnych wyzwań: sporządzenia egzotycznych potraw czy przygotowania cateringu dla niezwykle wymagających klientów. Postawione przez jurorów zadania nie tylko sprawdzają zdolności w kuchni, ale również umiejętność zarządzania zespołem czy rozeznanie w kwestiach managerskich. Kandydaci do tytułu Top Chef poddani są niezwykle stresującej rywalizacji. Co tydzień, ten, kto najgorzej wypadnie podczas zadań poproszony zostanie o spakowanie swoich noży i opuszczenie programu.

 

GWIAZDY POD LUPĄ, Sezon 2

Close Up, Season 2

(26 odc. po 30 min.)

PREMIERA: SOBOTA, 13 LIPCA, GODZ. 9:25

Emisja w soboty o godzinie 9:25

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Historie, blask, kinematografia, plotki o ulubionych gwiazdach z Hollywood… to najlepsza kombinacja aby przyciągnąć rzesze widzów przed telewizory. Gwiazdy, które kochasz oglądać i o których chcesz wiedzieć wszystko. Poznasz ich kariery oraz sekrety z prywatnego życia. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję aby zobaczyć i dowiedzieć się wszystkiego na ich temat od dzieciństwa aż po czasy współczesne. Wśród gwiazd, które znajdą się pod naszą lupą w tym sezonie są m.in. Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Al Pacino, Catherine Zeta Jones, Demi Moore, Dustin Hoffman, Scarlett Johannson, Robert de Niro, Sarah Jesscia Parker, Uma Thurman, Jamie Foxx, Eddie Murphy, a także Tommee Lee Jones, Mickey Rourke, Adam Sandler, Woody Harrelson, Vin Diesel, Jude Law, Kim Bassinger i Robert Redford.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.