FOX i FOX Life w grudniu 2012 „Breaking Bad 5” „Dawno, Dawno temu 2”, „Dokto Hart”, „Bogate życie w New Jersey 4”, „Czarodziejki 7”

 

 

W grudniu kanał FOX wyemituje ostatni 5 sezon serialu „Breaking Bad”, oraz 2 sezon seriali „Dawno, Dawno temu”.

Na kanale FOX Life obejrzymy 4 sezon reality show „Bogate życie w New Jersey” oraz 7 sezon serialu „Czarodziejki”.

 

PREMIERY W GRUDNIU NA FOX

 

DAWNO, DANO TEMU, Sezon 2

Once Upon A Time, Season 2

(22 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA, 2 GRUDNIA, GODZ. 20:00

Emisja: niedziele o godz. 20.00

Po raz pierwszy w Polsce, tylko na FOX!

 

Mistrzowie w opowiadaniu historii Edward Kitsis i Adam Horowitz (Zagubieni, Tron: dziedzictwo) zapraszają wszystkich do Storybrooke, małego lecz pełnego magii miasteczka.

Aby mieć całkowitą pewność, iż w bajkowej krainie nikt, a zwłaszcza królewna Śnieżka nie zazna już nigdy szczęścia, zła królowa Regina (Lana Parilla, JAG – Wojskowe Biuro Śledcze) rzuca klątwę, zamrażając wszystkie postaci w czasie i przenosząc je do naszego, współczesnego świata. Chociaż bohaterowie wciąż pozostają przy życiu, nie zdają sobie sprawy z własnej tożsamości. Nie starzejąc się przez 28 lat, kroczą przez życie niczym lunatycy, aż do momentu w którym pojawia się ich wybawiciel w postaci Emmy Swan (Jennifer Morrison, Dr.House, Jak poznałem waszą matkę). Emma nie ma pojęcia o tym, iż jest córką Śnieżki i Księcia z bajki, którzy pragnąc uchronić ją przed straszliwą klątwą, wysyłają do naszego świata jeszcze jako niemowlę. Życie Emmy pozbawione było wszystkiego z wyjątkiem magii. Gdy jej oddany do adopcji wiele lat wcześniej, 10-letni syn Henry, staje w drzwiach, trzymając w ręku książkę pełną bajek i opowieści o tym, iż Emma jest córką magicznych bohaterów uwięzionych w miasteczku Storybrooke, ta myśli, że chłopiec jest szalony. Ciekawość bierze jednak górę, córka Śnieżki przybywa z chłopcem do miasta, którym rządzi Regina – pani burmistrz i przybrana matka Henry’ego. Emma szybka odkrywa, iż miejsce w którym mieszka jest czymś więcej niż się wszystkim wydaje. Z biegiem czasu zaczyna wierzyć w historię Henry’ego, a przy pomocy przyjaciół udaje jej się złamać klątwę.

Rzeczywistość i mity łączą się, gdy po zdjęciu złego czaru bajkowe postaci doznają przebudzenia, przypominając sobie kim tak naprawdę są. Lecz ku ich przerażeniu wciąż tkwią we współczesnym świecie, a co gorsza Rumplestiltskin – Mr. Gold (Robert Carlyle, Goło i wesoło, Niebiańska plaża) w celu zdobycia przewagi w walce z Reginą sprowadza magię do rzeczywistego świata. W bajkowej krainie siły nadprzyrodzone mają swoje miejsce, jednak w realnym świecie, konsekwencje ich działania mogą być ogromne. Teraz wszyscy bohaterowie, aby znaleźć drogę do domu, muszą dodatkowo zmagać się z magią. Wraz z ujawnianiem się kolejnych bajkowych postaci, starzy znajomi powracają, a ci, którym do tej pory można było ufać zwracają się przeciwko własnej naturze.

 

BREAKING BAD, Sezon 5

Breaking Bad, Season 5

(16 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: WTOREK , 11 GRUDNIA, GODZ. 22:00

Emisja: wtorki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce, tylko na FOX!

 

Ten uhonorowany licznymi nagrodami, bijący rekordy popularności serial Breaking Bad pochodzi od wielokrotnie nagradzanych producentów Vince’a Gilligana (Z Archiwum X) i Marka Johnsona (Pamiętnik, Rain Man).Serial opowiada historię pozbawionego charyzmy nauczyciela chemii, który po tym jak dowiaduje się, że choruje na nieuleczalny nowotwór odkrywa w sobie nową pasję…

Walter uczy apatycznych licealistów i pracuje na pół etatu w myjni samochodowej, aby utrzymać swoją trzyosobową rodzinę: żonę Skyler, której skromne dochody pochodzą z kupna i sprzedaży przedmiotów na serwisie aukcyjnym eBay oraz cierpiącego na porażenie mózgowe siedemnastoletniego syna – Waltera Juniora. Zdając sobie sprawę, że nie posiada nic więcej poza najbliższymi, Walter staje się człowiekiem czynu, wkracza do narkotykowego świata i zaczyna prowadzić kryminalne życie, by ochronić tych których kocha.

W wyczekiwanym przez fanów na całym świecie, ostatnim sezonie kultowego już serialu, Walter White (Bryan Cranston, Szeregowiec Ryan, Zwariowany świat Malcolma) staje się coraz bardziej bezlitosny. Pod koniec czwartego sezonu, wojna pomiędzy Walterem, a Gusem Fringiem (Giancarlo Esposito, Pragnienie, Nic do stracenia) kończy się triumfalnym zwycięstwem tego pierwszego. Teraz jego przemiana z przykładnej głowy rodziny w bezwzględnego, znanego całej branży narkotykowej twórcę metamfetaminy – Heisenberga jest kompletna. Walter, wraz ze swoim byłym uczniem Jessem (Aaron Paul, Mission Impossible III) próbuje  zbudować własne imperium. Tymczasem Skyler (Anna Gunn, Wróg publiczny) zmaga się z rzeczywistością i nową rolą męża, a Hank (Dean Norris, Kosiarz umysłów) ciężko pracuje by zakończyć dochodzenie w sprawie Gusa.

 

PREMIERY W GRUDNIU NA FOX Life

 

DOKTOR HART, Sezon 1

Hart Of Dixie, Season 1

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 17 GRUDNIA, GODZ. 21:00

Emisja w poniedziałki o godzinie 21:00

(22 odc. po 60 min.)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Wszystko szło zgodnie z planem wygadanej, pięknej i utalentowanej, mieszkającej w Nowym Jorku, Zoe Hart (Rachel Bilson, Życie na fali), znajdującej się na najlepszej drodze aby tak jak jej ojciec zostać kardiochirurgiem. Kiedy pewnego dnia dowiaduje

się, że ze względu na brak odpowiedniego podejścia do pacjentów nie otrzymuje ważnego stażu, załamuje się. W akcie desperacji, przyjmuje ofertę uprzejmego nieznajomego, poznanego na rozdaniu dyplomów uczelni medycznej, doktora Harleya Wilkesa (Nicholas Pryor, Morderstwo w Białym Domu), który proponuje jej wspólne prowadzenie kliniki w Blubell w Alabamie.

Kiedy Zoe przyjeżdża do malowniczego, uroczego Blubell szybko zaprzyjaźnia się z przystojnym, popularnym w mieście prawnikiem – Georgem Tuckerem (Scott Porter Wciąż ją kocham). George jest podekscytowany faktem, iż dziewczyna pochodzi z Nowego Jorku, w którym sam spędził kilka lat zanim powrócił do rodzinnego miasteczka. Świeżo upieczona pani doktor, po spotkaniu z tym prawdziwym, południowym gentelmanem, jest pełna optymizmu, jednak jej nastrój szybko ulega zmianie, gdy po dotarciu do biura doktora Wilkesa dowiaduje się, że mężczyzna zmarł, a jego ostatnią wolą było przekazanie Zoe połowy gabinetu.

Sprawy dodatkowo komplikuje fakt, iż dziewczyna owy gabinet dzielić ma wraz z innym, lokalnym doktorem – Brickiem Breelandem (Tim Matheson Wieczny Student, Sypiając z Diabłem) wyniosłym człowiekiem, który nie jest szczególnie zadowolony ze zbliżającej się współpracy. Sympatią do Zoe nie pała również jego córka Lemon (Jaime King Sin City – Miasto grzechu) słodka, południowa piękność, narzeczona Georga Tuckera, ciesząca się opinią członkini jednej z najwybitniejszych rodzin w Blubell.

Zoe zatrzymuje się w domku gościnnym burmistrza miasta Lavona Hayesa (Cress Williams Skazany na śmierć) dawnej gwiazdy ligi futbolu amerykańskiego, który szybko zostaje jej powiernikiem. Nowym sąsiadem dziewczyny jest złośliwy, lecz czarujący lekkoduch Wade Kinsella (Wilson Bethel Żar młodości). Dr Hart nie zdaje sobie sprawy, że może zadomowić się w tym mieście bardziej niż mogła przypuszczać.

Serial ma również polski akcent, gościnnie pojawia się w nim młoda, obiecująca aktorka Claudia Lee (Mirkowski), która wcieli się w postać młodszej siostry Lemon.

 

W STYLU GWIAZD, Sezon 1

Styled To Rock, Season 1

PREMIERA: NIEDZIELA, 16 GRUDNIA, GODZ. 14:00

Emisja w niedziele o godzinie 14:00

(10 odc. po 60 min.)

 

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

W stylu gwiazd wychodzi na ulice Wielkiej Brytanii aby odkryć kolejną generację utalentowanych projektantów, dając im możliwość przebicia się do świata mody. Ci młodzi designerzy otrzymują życiową szansę podczas której muszą udowodnić, że to właśnie oni mają to, czego potrzeba do tworzenia kreacji dla jednej z największych gwiazd muzycznych na świecie: ikony mody Rihanny. W tym sezonie, zawodnicy muszą zaprojektować stroje sceniczne między innymi dla Pixie Lott, Scissor, Sisters, Cheryl Cole, Katty Perry.

 

BOGATE ŻYCIE W NEW JERSEY, Sezon 4

The Real Housewives of New Jersey, Season 4

PREMIERA: SOBOTA, 1 GRUDNIA, GODZ. 12:00

Emisja w soboty o godz. 12:00 (po dwa odcinki)

(20 odc. po 60 min.)

 

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Life!

Niezwykle popularna seria, pełna wielkich domów, wielkich fryzur, wielkich pieniędzy i równie wielkich dramatów. Witajcie w New Jersey, miejscu, które zamieszkują najbardziej zamożne panie i ich rodziny. Program prezentuje wystawny styl życia i konflikty między kobietami, które wierzą, że za pieniądze można kupić nie tylko wszystko, ale i wszystkich.

Teresa Giudice, Melissa Gorga, Jacqueline Laurita, Caroline Manzo, i Kathy Wakile powracają w pełnym słońca, zabawy i mnóstwa życiowych problemów sezonie. Ulubienice z Garden State udowadniają, iż nawet w te najsłoneczniejsze dni nie mają czasu na błogie lenistwo. Melisa nadal koncentruje się na swojej karierze muzycznej, pomaga jej w tym znany i ceniony choreograf Cris Judd (były mąż Jennifer Lopez). Caroline cały swój wolny czas poświęca na przygotowanie wesela brata geja oraz pomoc swojej córce Lauren w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Kathy ma ręce pełne roboty, w związku z rozszerzeniem linii swoich smacznych deserów i trzymaniu w ryzach dwójki nastoletnich dzieci. Mimo napiętych grafików i wielu absorbujących obowiązków panie znajdują czas by cieszyć się wycieczką do Jersey Shore czy północnej Kalifornii.

 

 

CZARODZIEJKI, Sezon 7

Charmed, Season 7

PREMIERA: WTOREK, 4 GRUDNIA, GODZ. 20:00

Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00

Ochrona słabszych i niewinnych, walka ze złem oraz pomoc w naprawianiu wyrządzonych krzywd nie dla wszystkich znajdują się na liście życiowych priorytetów, jednak dla sióstr Halliwell stały się one przeznaczeniem.

Serial produkcji Spelling Television pełen jest czarujących gwiazd. Alyssa Milano (Melrose Place), Holly Marie Combs (Gdzie diabeł mówi dobranoc),
i Rose McGowan (Cukiereczek, Małpiszon) wcielają się w trzy, posiadające nadprzyrodzone zdolności siostry, które ze względu na swoją skrywaną przed światem magiczną tożsamość, mogą polegać tylko na sobie. W serialu pojawiają się również Brian Krause (Lunatycy) i Julian McMahon (Portret Zabójcy).

Siostry Halliwell wstrząśnięte są zdradą Gideona, który w finałowym odcinku poprzedniego sezonu stracił wiarę w siebie i swój instynkt. To przeżycie ma ogromny wpływ na pracę Phoebe, której szef sugeruje chwilową przerwę od obowiązków, zatrudniając w jej zastępstwie innego dziennikarza. Gdy Elise odkrywa, że do prowadzenia kobiecej kolumny wynajęto mężczyznę Lesliego St. Claire, z początku odnosi się do niego niechętnie, jednak
z czasem ich relacje ocieplają się.

Piper musi radzić sobie z trudnościami związanymi z wychowaniem nowego syna Chrisa i ratowaniem Leo, który nie może dojść do siebie po ataku Gideona i śmierci pochodzącego z przyszłości Chrisa. Mężczyzna popada w paranoje obawiając się, że po nim przyjdzie czas na resztę Starszyzny. Leo prześladowany jest przez tajemniczą, nieznaną siłę, która ostatecznie okazuje się być Avatarami potężnej, marzącej o stworzeniu ziemskiej utopii mocy. Początkowo siostry odnoszą się do niej z dystansem, jednak powoli nabierają zaufania, zwłaszcza gdy wychodzi na jaw, iż właśnie Leo jest jednym z Avatarów.

Paige angażuje się w walkę o utrzymanie szkoły magii i w końcu dopina swego stając się jej dyrektorem, w tym samym czasie wplątuje się w romans z agentem Kylem Brodym. W drugiej połowie sezonu czarodziejka wynajmuje Drakea, demona, który pokutując za swoje grzechy prowadzi pełne dobrych uczynków życie.

W siódmym sezonie pojawia się również Zankou. Demon zła, przez setki lat zamknięty w magicznej pułapce. Zanoku dąży do tego by zniszczyć siostry, które aby unicestwić jego plany zmuszone są podjąć wiele decyzji, które zmienią ich życie.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.