FOX i FOX Comedy w styczniu 2022

W styczniu na kanale FOX premiera czwartego sezonu serialu „New Amsterdam”.  Pojawią się również dwa kolejne sezony serialu „W rodzince najlepiej” i „Futurama”, a także premierowo sobotnie maratony z serialem „Sposób użycia”.

Na tę premierę czeka wielu fanów! Styczeń w FOX i FOX Comedy pozytywnie zaskoczy!

Nowy rok nie może zacząć się lepiej, szczególnie dla fanów lekarzy ze szpitala New Amsterdam. Już 19 stycznia, wyłącznie na kanale FOX, pojawi się premiera czwartego sezonu serialu z przygodami dyrektora medycznego Maksa Goodwina i jego zespołu. Widzowie będą mogli oglądać kontynuację ich zmagań, w których nie zabraknie wątków miłosnych. Zostając w romantycznym klimacie, FOX przygotował także filmowe klasyki, które pojawią się już w pierwszym tygodniu stycznia. FOX Comedy także wejdzie w Nowy Rok z przytupem, zaczynając od komediowych maratonów filmowych. Pojawią się również dwa kolejne sezony serialu „W rodzince najlepiej” i „Futurama”, a także premierowo sobotnie maratony z serialem „Sposób użycia”.

STYCZEŃ NA KANALE FOX

Szpital New Amsterdam, sezon 4


(22 odcinki po 1 h)
PREMIERA: ŚRODA 19 stycznia O GODZINIE 22:00
Kolejne odcinki w środy o 22:00
POWTÓRKI: PIĄTKI o godzinie 21:05 oraz SOBOTY o 17:25

Dyrektor medyczny Max Goodwin i jego zespół ze szpitala New Amsterdam po trudnym pandemicznym roku w końcu zaczynają patrzeć z nadzieją na przyszłość. Po latach romantycznego napięcia, jakie budowało się pomiędzy Maksem i dr Helen Sharpe (Freema Agyeman), w końcu zaczynają oni podążać za swoimi uczuciami. Goodwin rozpoczyna nowy związek, kontynuując jednocześnie swoje idealistyczne dążenie do naprawy zepsutego systemu opieki zdrowotnej. Optymizm Maksa, Helen i reszty zespołu – w tym głównie dr Bloom (Janet Montgomery), dr. Frome’a (Tyler Labine) i dr. Reynoldsa (Jocko Sims) jest jednak kwestionowany przez Veronikę Fuentes (Michelle Forbes), nieustraszoną panią doktor, która pojawia się i planuje zmienić wizerunek borykającego się z problemami szpitala, likwidując wszystkie dotychczasowe działania wprowadzone przez Maksa.

W serialu występują również: Alejandro Hernandez jako Casey Acosta, Debra Monk jako Karen Brantley, Megan Byrne jako Gladys oraz Shiva Kalaiselvan jako Leyla Inwary.
Co nowego wydarzy się w życiu prywatnym i zawodowym lekarzy ze szpitala New Amsterdam? Jak odnajdą się w nowej, popandemicznej rzeczywistości? Tego widzowie dowiedzą się już 19 stycznia o godzinie 22:00 na kanale FOX. Powtórki odcinków czwartego sezonu w każdy piątek o 21:05 i sobotę o 17:25.

FILMY NA FOX

Sylwester i Nowy Rok z FOX będą filmowe i niezwykłe. Maraton zacznie się już 31 grudnia od 14:00. Na widzów czekać będzie między innymi wzruszający „Holiday”, magiczny „Pana Magorium cudowne emporium”, ale także ponadczasowy „Strażnik” i „Sahara”. Natomiast od 6 stycznia na kanale pojawi się nuta romantyzmu. Czwartek i piątek od 9:55 rozpocznie się od filmów „Niania w Nowym Jorku”, „Notting Hill” oraz „To właśnie miłość”.

 
WYBRANE FILMY:

Strażnik
Sobota 1 stycznia o 14:00
Holiday
Sobota 1 stycznia o 16:20
Sahara
Sobota 1 stycznia o 19:05
Mumia
Niedziela 2 stycznia o 14:00
Niania w Nowym Jorku
Czwartek 6 stycznia o 9:55 / Piątek 7 stycznia o 12:40
Notting Hill
Czwartek 6 stycznia o 12:10 / Piątek 7 stycznia o 14:55
To właśnie miłość
Czwartek 6 stycznia o 14:40 / Piątek 7 stycznia o 9:55

STYCZEŃ NA KANALE FOX COMEDY

Początek stycznia w FOX Comedy będzie humorystyczny! Filmowy Nowy Rok rozpocznie się już 31 grudnia od „Stażystów”. A tuż przed przejściem w rok 2022 widzowie będą mogli obejrzeć „Wybuchową parę”. Pierwszy dzień stycznia umili Eddie Murphy w komedii „Mów mi Dave” oraz ekipa z „Radio na fali”. Ale to nie koniec! Pojawią się też nowe sezony ulubionych seriali.

W rodzince najlepiej


(65 odcinków po 30 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 10 stycznia O GODZINIE 9:20 (dwa odcinki)
Kolejne odcinki w od poniedziałku do piątku o 9:20
POWTÓRKI: w weekendy

„W rodzince najlepiej” to wielokrotnie nagradzany serial komediowy, wypełniony krótkimi humorystycznymi scenami, pokazującymi niebezpieczną sztukę bycia nowoczesnym rodzicem. Poznajemy w nim pięcioosobową rodzinę – ojca i matkę, zmagających się z trzema, czasami hałaśliwymi chłopcami. To zdecydowanie świat pełen emocji – miłości, czułości i śmiechu, doprawiony krzykami i grymasami. To ciekawe spojrzenie na życie rodzinne XXI wieku.

W serialu występują: Anne Dorval jako Natalie Rivard, Daniel Briere jako Louis-Paul Parent oraz Joey Scarpellino jako Thomasa Parent.
Dwa nowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, zaczynając od 10 stycznia o 9:20 na kanale FOX Comedy. Dla tych, co przegapili nowe rodzinne perypetie – powtórki w weekendy.

Futurama
(26 odcinków po 30 min)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 17 stycznia O GODZINIE 23:30 (cztery odcinki)

POWTÓRKI: późnym wieczorem od poniedziałku do piątku

Fani Futuramy, radujcie się! Mamy jeszcze więcej odcinków waszego ulubionego programu z XXXI wieku. Dołączcie do ekipy Planet Express i poznajcie jeszcze więcej futurystycznych wybryków. Tym razem cały gang stanie się dwuwymiarowy, Fry i Leela spróbują znaleźć trochę czasu dla siebie, Bender zostanie strażakiem-piromaniakiem, a Profesor zmieni strukturę czasu.

Brzmi intrygująco? Oczywiście! Na widzów co poniedziałek czekać będą cztery nowe odcinki tych niesamowitych historii. Start już 17 stycznia od 23:30 na kanale FOX Comedy.

Sposób użycia


Sobotnie maratony
W SOBOTY OD 8 stycznia OD GODZINY 8:30

„Sposób użycia” to serial komediowy pokazujący różne etapy damsko-męskich relacji, widzianych oczami: narzeczonych – Adama i Jennifer, małżeństwa z wieloletnim stażem – Jeffa i Audrey, poszukującego singla – Russella i jego asystenta – Timmy’ego. Na własnej skórze przekonują się, że dzielenie życia z drugą osobą może wydawać się jazdą na kolejce górskiej: ludzie mogą ci je opisać, ale aby naprawdę wiedzieć, jak to jest, musisz samemu się nią przejechać.
W serialu występują m.in. David Spade jako Russell Dunbar, Patrick Warbuton jako Jeff Bingham oraz Megyn Price jako Audrey Bingham.

FILMY NA FOX COMEDY

Stażyści
Piątek 31 grudnia godzina 17:35
Wybuchowa para
Piątek 31 grudnia godzina 20:00
Mów mi Dave
Sobota 1 stycznia godzina 17:35
Radio na fali
Niedziela 2 stycznia godzina 20:10

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

1 komentarz do “FOX i FOX Comedy w styczniu 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.