FOX i FOX Comedy w sierpniu 2022

W sierpniu na kanałach FOX obejrzymy m.in. 4 sezon serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów”.

Co zobaczymy w sierpniu na FOX i FOX Comedy?

W sierpniu na widzów FOX i FOX Comedy czekać będą liczne spotkania z dobrze znanymi bohaterami ulubionych seriali. Na kanale FOX w weekendy zawitają duety, które rozwiążą niejedną zagadkę, a to za sprawą Genialnej Morgane i Magnuma: Detektywa z Hawajów. FOX Comedy zabierze widzów w podróż do lat 90-tych, gdzie będą mogli jeszcze raz przeżyć tamte kolorowe czasy wraz z postaciami z seriali Skrzydła, Diabli nadali oraz Bajer z Bel-Air.

SIERPIEŃ NA KANALE FOX

Od 27 sierpnia, w soboty i niedziele o godzinie 12:00, a następnie 12:55 na ekranie pojawią się ulubieni detektywi.

SOBOTY
Godzina 12:55
Genialna Morgane, sezon 1

Główną bohaterką serialu jest 38-letnia Morgane Alvaro (Audrey Fleurot), która urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym. Samotna matka trójki dzieci, mimo że jest obdarzona talentem intelektualnym, pozostaje nieprzystosowana społecznie. Szczególne problemy ma z budowaniem relacji interpersonalnych. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązuję bliską więź. Utrzymanie pracy dłużej niż kilka miesięcy jest również dla niej dużym wyzwaniem, przez co zajmuje się zleceniami dorywczymi. Podczas sprzątania posterunku policji w Lille, dostrzega akta śledztwa, które natychmiast uruchamiają jej mentalny radar. Dzięki poprawkom, jakie nanosi w aktach, policjanci są bliżej znalezienia podejrzanych. Po przesłuchaniu i przetestowaniu jej metody, policja postanawia dołączyć Morgane do zespołu.

NIEDZIELE
Godzina 12:00 i 12:55
Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 4

Czwarty sezon serialu przyniesie głównemu bohaterowi – Magnumowi – nowe i ekscytujące sprawy, zarówno w kwestiach zawodowych, jak i prywatnych. A to między innymi przez próby utrzymania w sekrecie swojego nowego związku. Pod nieobecność Higgins, która jest w podróży, detektyw pracuje w pojedynkę. Otrzymuje zlecenie znalezienia samotnej matki ściganej przez dwa niebezpieczne gangi. Tymczasem Higgins, będąca za granicą z Ethanem (Jay Ali), popełnia błąd i musi zwrócić się z prośbą o pomoc do dawnego pracodawcy.

SIERPIEŃ NA KANALE FOX COMEDY

Z kolei na kanale FOX Comedy w tym miesiącu przeniesiemy się do szalonych lat 90-tych. Na widzów od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 będą czekać trzy kultowe seriale – Skrzydła, Diabli nadali (17:00) oraz Bajer z Bel-Air (19:00).

Skrzydła, sezon 5 i 6


PREMIERA: Sezon 5: WTOREK 9 sierpnia o godzinie 16:00
Sezon 6: WTOREK 25 sierpnia o godzinie 16:00
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 16:00
POWTÓRKI: soboty od 15:00

Kolejne sezony serialu to mnóstwo przygód i perypetii bohaterów, zarówno miłosnych, jak i tych codziennych. Szykuje się też kilka inwestycji. Lowell otrzyma 20 tysięcy dolarów, które postanowi przeznaczyć na stare muzeum figur woskowych. Mimo wątpliwości innych bohaterów odnawia je i nie poddaje się nawet, kiedy ponowne otwarcie okazuje się klapą. Gdy dochodzi do pożaru, z ulgą przyjmuje fakt, że budynek był ubezpieczony, co pozwoli mu na odzyskanie pieniędzy.

Diabli nadali, sezon 6 – 8

W sierpniu na kanale FOX Comedy pojawią się aż 3 sezony serialu. Widzowie będą mogli śledzić kolejne historie i perypetie Douga oraz Carrie przez 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Z pewnością nie zabraknie emocji i wzruszeń.

Bajer z Bel-Air

Serial przedstawia przygody nastoletniego Willa Smitha pochodzącego z biednej dzielnicy w zachodniej Filadelfii. Zostaje on wysłany przez swoją matkę do bogatego wujostwa w Bel-Air, gdzie spotyka go szereg przygód, ale także musi mierzyć się z wyzwaniami. Finalnie wpływają one na zmianę postrzegania przez niego świata, ale także podejmowane w późniejszym czasie decyzje. Pierwsze trzy sezony perypetii Willa będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.