FOX i FOX Comedy w sierpniu 2019

W sierpniu na kanale FOX obejrzymy nowy 6 sezon serialu „Chicago Fire”. Kanał FOX Comedy wyemituje 7 i 8 sezon serialu „Biuro” oraz 6 i 7 sezon serialu „Różowe lata 70-te”.

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX

Wakacje i ciepłe temperatury niedługo się skończą, ale FOX ma na to rozwiązanie, bo nadchodzi kolejny sezon supergorącego serialu w postaci ognistej produkcji o strażakach, którzy każdego dnia ryzykują życiem, by pomóc innym – Chicago Fire! Oprócz tego, w długi, sierpniowy weekend będzie można cieszyć się kultowymi filmami. Na ekranach pojawią się między innymi: Krzyk, Park Jurajski, Wyspa czy Tożsamość – thriller z Liamem Neesonem w roli głównej!

CHICAGO FIRE, sezon 6
Chicago Fire, season 6
(23 odcinki po 60 minut)


PREMIERA: WTOREK 20 SIERPNIA O GODZ. 21:05 (3 odcinki)
Emisja we wtorek 27 sierpnia o 21:05 (3 odcinki)
Emisja we wtorki od 3 września o 21:05 (po 2 odcinki)
TYLKO NA FOX!

Nadchodzi kolejny sezon serialu producenta wykonawczego nagrodzonego Emmy – Dicka Wolfa! Chicago Fire to trzymające w napięciu historie strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie.

Ostatni sezon rozgrzał widzów do czerwoności i zakończył się dramatycznym cliffhangerem, a życie kilku głównych postaci zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń. Nie zabraknie również gorących romansów, akcji trzymającej w napięciu oraz sytuacji, w których bohaterowie codziennie ryzykują swoje życie.

W pierwszym odcinku będziemy mogli na nowo przeżywać historię z finału poprzedniego sezonu. Przywódca remizy Walles Boden musi podjąć bardzo trudną decyzję o gaszeniu pożaru, podczas gdy w budynku znajdowali się jeszcze strażacy.

Koleje odcinki wcale nie zwolnią tempa. W jednym z nich podczas wykonywania tajnego zlecenia Dawson (Monica Raymund) zostaje uwięziona pod gruzami zawalonego parkingu. Czy uda się ją uratować?
Odtwórczyni roli Stelli Kidd, Miranda Rae Mayo, w jednym z wywiadów opowiedziała również o kulisach pracy na planie:

Mieliśmy szansę pracować z prawdziwymi strażakami. Najważniejszą rzeczą, której się od nich nauczyłam, jest sposób, w jaki odnoszą się do siebie nawzajem, sposób, w jaki żartują lub pocieszają się nawzajem. To bardzo specyficzna energia i więź, którą się dzielą. Mam na myśli to, że mimo że każda osoba jest inna, są między nimi pewne stałe podobieństwa. Nie użalają się nad sobą, łagodzą traumatyczną naturę swojej pracy śmiechem. Tym śmiechem zagłuszają te wszystkie tragiczne wydarzenia, które dzieją się dookoła nich.

W serialu występują między innymi: Jesse Spencer jako kapitan Matthew Casey, Taylor Kinney jako porucznik Kelly Severide, Monica Raymund jako strażak/sanitariuszka Gabriela Dawson, Kara Killmer jako ratownik medyczny Sylvie Brett, David Eigenberg jako strażak Christopher Herrmann, Yuri Sardarov jako strażak Brian „Otis” Zvonecek, Joe Minoso jako strażak Joe Cruz.

Jak zakończy się mrożąca krew w żyłach akcja ratownicza, podczas której poszkodowani są również strażacy? Jak decyzja Bodena odbije się na załodze? Gorąca premiera Chicago Fire już 20 sierpnia o godzinie 21:05!

NOWE FILMY NA FOX

TOŻSA​MOŚĆ
CZWARTEK 15 SIERPNIA O GODZ. 20:45
NIEDZIELA 18 SIERPNIA O GODZ. 17:55

FILMOWY DŁUGI WEEKEND NA FOX
CZWARTEK 15 SIERPNIA
PARK JURAJSKI O GODZ. 15:35
WODNY ŚWIAT O GODZ. 18:05
TOŻSAMOŚĆ O GODZ. 20:45
KRZYK O GODZ. 00:00

PIĄTEK 16 SIERPNIA
ZAGINIONY ŚWIAT: JURASSIC PARK O GODZ. 16:20
NIE WSZYSTKO ZŁOTO, CO SIĘ ŚWIECI O GODZ. 18:50

SOBOTA 17 SIERPNIA
PARK JURAJSKI III O GODZ. 18:05
JARHEAD: ŻOŁNIERZ PIECHOTY MORSKIEJ O GODZ. 20:00
KRZYK 2 O GODZ. 22:25

NIEDZIELA 18 SIERPNIA
WYSPA O GODZ. 15:15
TOŻSAMOŚĆ O GODZ. 17:55
PARK JURAJSKI O GODZ. 20:10
ZAGINIONY ŚWIAT: JURASSIC PARK O GODZ. 22:40

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX COMEDY

BIURO, sezony 7, 8
The Office, seasons 7, 8
(7: 26 odcinków po 30 minut)
(8: 24 odcinki po 30 minut)

 
PREMIERA 7. SEZONU: ŚRODA 7 SIERPNIA OD GODZ. 17:45 (2 ODCINKI)
PREMIERA 8. SEZONU: WTOREK 27 SIERPNIA OD GODZ. 17:45 (2 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku od 17:45 (2 odcinki)

Pełen śmiechu i emocji, nagrodzony Emmy serial komediowy Biuro powraca na ekrany FOX Comedy z kolejnymi sezonami! Nowo upieczeni rodzice, Jim (John Krasinski) i Pam (Jenna Fischer), próbują zgrać swoje grafiki pracy z opieką nad córeczką Cece. W międzyczasie Andy (Ed Helms) staje się zazdrosny o rozkwitający romans między Erin (Ellie Kemper) i Gabem (Zach Woods). Tymczasem Michael Scott (Steve Carell) przygotowuje się do pożegnania z Dunder Mifflin, jednak przed wyjazdem w ostatniej chwili ma do załatwienia pewien interes, który na nowo rozpali jego romans z Holly (Amy Ryan). Sezon 7. jest ostatnim sezonem Biura, w którym można zobaczyć Steve’a Carella.

Sezon 8. kręci się głównie wokół wybryków nowego prezesa, Roberta Californii (James Spader). Początkowo wygląda na spokojnego i ułożonego człowieka, jednak z kolejnymi odcinkami sezonu staje się oczywiste, że jego styl zarządzania powoli prowadzi do zniszczenia firmy

W serialu występują między innymi: Steve Carell jako Michael Scott, John Krasinski jako Jim Halpert, Jenna Fischer jako Pam Beesly, Rainn Wilson jako Dwight Schrute, B.J. Novak jako Ryan Howard, James Spader jako Robert California.

Jak zmiana prezesa wpłynie na losy Dunder Mifflin? Czy współpracownicy zaakceptują nowego, superekscentrycznego szefa? Jakie losy czekają paczkę po odejściu Michaela? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już 7 sierpnia o godzinie 17:45!

RÓŻOWE LATA 70., sezony 6, 7
That ’70s Show, seasons 6, 7
(6: 25 odcinków po 30 minut)
(7: 25 odcinków po 30 minut)

 
PREMIERA 6. SEZONU: PONIEDZIAŁEK 12 SIERPNIA OD GODZ. 16:50 (2 ODCINKI)
PREMIERA 7. SEZONU: CZWARTEK 29 SIERPNIA OD GODZ. 16:50 (2 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 16:50 (2 odcinki)

Serial opowiada o perypetiach sześciu nastolatków z wymyślonego miasta Point Place w Wisconsin. Liderem grupy jest Eric Forman (Topher Grace), który codziennie musi mierzyć się z twardą dyscypliną swoich rodziców – Reda i Kitty (Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp). Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, na którą składają się sympatia Erica Donna (Laura Prepon) oraz jej (delikatnie mówiąc) wyróżniający się rodzice – Bob i Midge (Don Stark oraz Tanya Roberts). Resztę grupy tworzą: Fez (Wilmer Valderrama) – student z wymiany zagranicznej, który wchłania kulturę amerykańską niczym gąbka; rozpuszczona, głupiutka córka biznesmena Jackie Burkhart (Mila Kunis); solidnie nierozgarnięty Michael Kelso (Ashton Kutcher) oraz Steven Hyde (Danny Masterson), który wszędzie węszy spisek rządu. Cała nastoletnia szóstka spędza większość czasu w piwnicy Erica na rozmowach o życiu, o pierwszych miłościach i o szalonych pomysłach, które w latach siedemdziesiątych często wpędzały ich w niemałe tarapaty.

W pierwszych odcinkach 6. sezonu widzów ponownie czeka spora dawka śmiechu! Eric jest rozdarty, ponieważ desperacko chce opuścić dom, ale nie może, ponieważ jest potrzebny na miejscu po łagodnym zawale serca swojego ojca. Oprócz tego Kelso udowadnia, że jest prawdziwym przyjacielem, akceptując związek swojej byłej dziewczyny Jackie ze swoim przyjacielem Hyde’em. Gdy para się kłóci, Michael postanawia dyplomatycznie rozwiązać ten problem i, nie mówiąc zbyt wiele i zbyt konkretnie, sprawia, że Jackie wierzy, że to Hyde przeprosił ją pierwszy, natomiast Hyde wierzy, że pierwsza przeprosiła go Jackie…

W serialu występują między innymi: Mila Kunis jako Jackie Burkhart, Danny Masterson jako Steven Hyde, Laura Prepon jako Donna Pinciotti, Wilmer Valderrama jako Fez, Debra Jo Rupp jako Kitty Forman, Kurtwood Smith jako Reginald „Red” Forman, Don Stark jako Bob Pinciotti, Ashton Kutcher jako Michael Kelso, Topher Grace jako Eric Forman.

Jak tym razem potoczą się losy szóstki przyjaciół? Czy Ericowi uda się wyjechać, jak to zaplanował? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już 12 sierpnia o godzinie 16:50 na FOX Comedy!

NOWE FILMY NA FOX COMEDY

DEPRESJA GANGSTERA
PIĄTEK 23 SIERPNIA O GODZ. 22:00

NAWRÓT DEPRESJI GANGSTERA
PIĄTEK 30 SIERPNIA O GODZ. 22:00

KOMEDIOWY DŁUGI WEEKEND Z FOX COMEDY
CZWAR​TEK:
MISS AGENT
CZWARTEK 15 SIERPNIA O GODZ. 10:35

WITAJ W DOMU, PANIE JENKINS
CZWARTEK 15 SIERPNIA O GODZ. 12:45

WIELKA HECA BOWFINGERA
CZWARTEK 15 SIERPNIA O GODZ. 15:00

SZEFOWIE WROGOWIE
CZWARTEK 15 SIERPNIA O GODZ. 20:10

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE
CZWARTEK 15 SIERPNIA O GODZ. 22:10

PIĄTEK:
PIŁKI Z JAJAMI
PIĄTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 11:00

DWÓCH GNIEWNYCH LUDZI
PIĄTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 12:40

ZATAŃCZ ZE MNĄ
PIĄTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 14:45

IDOL Z PIEKŁA RODEM
PIĄTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 20:10

COP OUT: FUJARY NA TROPIE
PIĄTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 22:10

SOBOTA:
AUSTIN POWERS I ZŁOTY CZŁONEK
SOBOTA 17 SIERPNIA O GODZ. 13:00

ACE VENTURA: PSI DETEKTYW
PIĄTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 15:55

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.