FOX i FOX Comedy w sierpniu 2018

W sierpniu na kanale FOX obejrzymy 2 sezon serialu „Atlanta”, 5 sezon serialu „Castle” oraz 6 sezon serialu „CSI” Kryminalne zagadki Nowego Jorku”.

 

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX

Sierpień na kanale FOX to kolejna porcja dobrych seriali oraz popularnych filmowych hitów! Śledź najciekawsze sprawy kryminalne w 5. sezonie serialu Castle oraz w 6. sezonie CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Dodatkowo, prosto z FOX Comedy zawita na FOX 2. sezon serialu Atlanta – wymienianego wśród najlepszych w minionym roku. Kinomani będą mogli rozkoszować się dwiema częściami Kill Bill w reżyserii kultowego Quentina Tarantino, dowiedzieć się, dlaczego szpieg, który nie umiera nigdy, nazywa się Austin Powers, i o co chodzi z tym złotym członkiem? Na dodatek wszystkich wielbicieli parodii filmowych FOX zaprasza na dwudniowy maraton z filmami z serii Straszny film!

 

ATLANTA, sezon 2
Atlanta: Robbin’ Season, season 2
(11 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 13 SIERPNIA O GODZ. 22:00 (2 odcinki)
Emisja poniedziałki od godz. 22:00 (2 odcinki)

Prosto z kanału FOX Comedy na antenę FOX trafia jedna z najlepszych, komediowych produkcji telewizyjnych ostatnich lat – Atlanta! Serial zdobył szereg prestiżowych nagród, w tym: Złoty Glob za najlepszy serial komediowy oraz dla najlepszego aktora w serialu komediowym dla Donalda Glovera, statuetkę Emmy dla Donalda Glovera w kategorii najlepszy aktor w serialu komediowym oraz najlepsza reżyseria serialu komediowego, która również trafiła do jego rąk.
W drugim sezonie widzowie nadal będą śledzić historię kuzynów – Earnesta „Earna” Marksa i Alfreda Milesa – którzy starają się dostać na szczyt lokalnej sceny raperskiej. W tym samym czasie stawiają czoła wielu realnym i absurdalnym problemom czarnoskórej społeczności w mieście.
Ciekawostką jest oficjalny tytuł drugiego sezonu, który brzmi „Atlanta Robbin’ Season”. Odnosi się do okresu przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy w Atlancie znacząco wzrasta przestępczość. Wszystko zostanie pokazane i wytłumaczone już na początku pierwszego odcinka, w którym Earn i Darius składają wizytę „Człowiekowi Aligatorowi”, wujowi tego pierwszego.
Drugi sezon pokazuje widzom, jak to jest żyć w Atlancie. To południe Stanów, które jest superrasistowskim miejscem, ale jednocześnie jest to jedno z najbardziej czarujących miejsc na świecie. Kultura afroamerykańska jest tym przesiąknięta. Kiedy słuchasz muzyki z Atlanty, to wiesz, jak żyją tam ludzie. To życie tam naprawdę istnieje, to miasto tragedii i triumfu – mówił Donald Glover, dodając przy tym, że ważnym elementem drugiej serii będzie temat niesprawiedliwości.
Już teraz producenci myślą o trzecim sezonie! Donald Glover niedawno podzielił się swoimi pierwszymi pomysłami na kolejne odcinki:

Myślę, że Atlanta kryje w sobie również mnóstwo historii, które można opowiedzieć z perspektywy kobiet. Mamy kilka fajnych pomysłów, dzięki którym w sezonie trzecim na ekranie będzie ich więcej. Perspektywa kobiety pochodzącej z Atlanty jest bardzo specyficzna i myślę, że to właśnie będziemy odkrywać w sezonie trzecim – tłumaczył w jednym z wywiadów.
Drugi sezon serialu Atlanta będzie miał premierę w poniedziałek 13 sierpnia o godz. 22:00 tylko na FOX!

NOWE SEZONY NA FOX
CASTLE, sezon 5
Castle, season 5
(24 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: CZWARTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 12:40 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 12:40 (2 odcinki)

Richard Castle (Nathan Fillion), popularny autor kryminałów, pomaga detektyw Kate Beckett (Stana Katic) z wydziału zabójstw nowojorskiej policji w ściganiu najgroźniejszych przestępców w mieście.

Dwuodcinkowa premiera 5. sezonu serialu Castle w czwartek 16 sierpnia o godz. 12:40 na kanale FOX!
CSI: KRYMINALNE ZAGADKI NOWEGO JORKU, sezon 6
CSI: NY, season 6
(23 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: ŚRODA 29 SIERPNIA O GODZ. 19:10 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 19:10 (2 odcinki)

Serial opowiada o pracy wybitnych ekspertów z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego. Na jego czele stoi detektyw Mac Taylor (Gary Sinise), były żołnierz piechoty morskiej, którego żona zginęła w zamachu na World Trade Center. Wraz ze swoimi partnerami z pracy Stellą (Melina Kanakaredes), Dannym (Carmine Giovinazzo), Aiden (Vanessa Ferlito), Donem Flackiem (Eddie Cahill) i Sheldonem (Hill Harper) stawiają czoła najbardziej zagadkowym zbrodniom, jakie mają miejsce w najludniejszym mieście Stanów Zjednoczonych – Nowym Jorku.

Dwuodcinkowa premiera 6. sezonu serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w środę 29 sierpnia o godz. 19:10 na kanale FOX!

 

FILMOWY SIERPIEŃ NA FOX
KILL BILL
SOBOTA 18 SIERPNIA O GODZ. 21:50
CZWARTEK 23 SIEPRNIA O GODZ.. 21:05

KILL BILL 2
SOBOTA 25 SIERPNIA O GODZ. 22:10
CZWARTEK 30 SIERPNIA O GODZ. 21:05

AUSTIN POWERS I ZŁOTY CZŁONEK
NIEDZIELA 12 SIERPNIA O GODZ. 18:10
PONIEDZIAŁEK 13 SIERPNIA O GODZ. 23:05

AUSTIN POWERS 2 – SZPIEG, KTÓRY NIE UMIERA NIGDY
NIEDZIELA 19 SIERPNIA O GODZ. 18:10
SOBOTA 25 SIERPNIA O GODZ. 20:10
STRASZNY FILM MARATON
ŚRODA 15 SIERPNIA
STRASZNY FILM 1  – GODZ. 21:05
STRASZNY FILM 2 – GODZ. 22:45

CZWARTEK 16 SIERPNIA
STRASZNY FILM 3  – GODZ. 21:05
STRASZNY FILM 4 – GODZ. 22:40

 

PREMIERY W SIERPNIU NA FOX COMEDY

NOWE FILMY NA FOX COMEDY
COP OUT: FUJARY NA TROPIE
Cop Out

NIEDZIELA 12 SIERPNIA O GODZ. 21:05
PIĄTEK 17 SIERPNIA O GODZ. 22:00
Bohaterami filmu są dwaj amerykańscy policjanci – Jimmy Monroe (Bruce Willis) i Paul Hodges (Tracy Morgan), którzy zostali zawieszeni przez przełożonych za nieudaną akcję. Jimmy, którego córka ma wyjść za mąż, nie może wyjawić rodzinie, że został ukarany. By opłacić ślub, postanawia sprzedać kartę baseballową o znacznej wartości, jednak podczas sprzedaży w komisie dochodzi do napadu oraz kradzieży tej kolekcjonerskiej karty. Policyjni partnerzy postanawiają odzyskać własność, którą posiada teraz boss handlarzy narkotyków. Odzyskanie karty pozwoli Jimmy’emu uratować honor ojca, ale także powrócić do służby.

 

RYCERZE Z SZANGHAJU
Shanghai Knights

PIĄTEK 3 SIERPNIA O GODZ. 22:00
SOBOTA 4 SIERPNIA O GODZ. 15:20

Akcja filmu rozpoczyna się w 1887 roku w Zakazanym Mieście w Pekinie. Wysłannicy Wu Chowa (Donnie Yen) kradną Pieczęć Imperialną i zabijają Strażnika Pieczęci (Kim Chan). Przed śmiercią Strażnik daje swojej córce Chon Lin (Fann Wong) pudełko z klejnotem, aby ta przekazała je bratu, który wyjechał do Ameryki i o którym ojciec starał się zapomnieć. Chon Wang (Jackie Chan) vel John Wayne jest szeryfem w Carson City w Nevadzie. Wysłał list do siostry i przez długie miesiące oczekuje na odpowiedź. Gdy ta wreszcie nadchodzi, okazuje się, że ojciec zza grobu powierzył mu odzyskanie Pieczęci Imperialnej i przywrócenie honoru rodzinie.

 

POŻYCZONE Z FOX 😉
Zabójcza broń
PIĄTEK 10 SIERPNIA O GODZ. 22:00
CZWARTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Zabójcza broń 4
PIĄTEK 31 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Nie wszystko złoto, co się świeci
NIEDZIELA 19 SIEPRNIA O GODZ. 13:05
WTOREK 21 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Ocean’s 13
NIEDZIELA 19 SIERPNIA O GODZ. 20:35
CZWARTEK 23 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.