FOX i FOX Comedy w październiku 2019

W październiku na kanale FOX obejrzymy 10 sezon serialu „The Walking Dead”, nowy serial „Wojna światów”  oraz 4 sezon serialu „Mentalista”. Kanał FOX Comedy wyemituje 9 sezon serialu animowanego „Bob’s Burgers”.

PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX

Ciemne i długie noce, deszcze i mgły, zbliżające się Halloween – październik upłynie pod znakiem grozy, szczególnie na FOX, gdzie swoją premierę będzie miał długo oczekiwany, dziesiąty już sezon jednego z najchętniej oglądanych seriali – The Walking Dead. Znani widzom bohaterowie wreszcie powrócą na ekrany, ale dla żądnych wrażeń FOX zaplanował również czwarty sezon emocjonującego Mentalisty i pełne akcji filmy: Operacja Argo, Godziny szczytu oraz Showtime.

THE WALKING DEAD, sezon 10
The Walking Dead, season 10
 (16 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 7 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00
Emisja: poniedziałki o godz. 22:00 (1 odcinek)
TYLKO NA FOX!

W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy. Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Twórcy serialu i aktorzy nie mogą doczekać się nadchodzącego sezonu. Samantha Morton, która wciela się w postać Alfy, tak zachęca fanów do oglądania:

-Jestem niezwykle przejęta tym, co przyniesie 10. sezon. Mamy masę niespodzianek. Angela i jej zespół scenarzystów wykonali kawał niesamowitej roboty, naprawdę kapitalnej.Gdy czytałam scenariusz, miałam łzy w oczach. Rozpiera mnie duma, że jestem częścią tego serialu.

Dla wszystkich widzów, którzy nie mogą spać w nocy, FOX ma bardzo dobre wieści – premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.

Pierwszy odcinek 10. sezonu The Walking Dead pojawi się premierowo w Polsce już w poniedziałek 7 października o godz. 22:00 tylko na kanale FOX!

MENTALISTA, sezon 4
The Mentalist, season 4
 (24 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 4 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 13:35
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 13:35 (1 odcinek)

Tytułowym bohaterem serialu jest Patrick Jane (Simon Baker, Diabeł ubiera się u Prady), mistrz manipulacji i oszust, który po wielkiej osobistej tragedii postanawia stanąć po stronie prawa. Jako prywatny detektyw i konsultant w Kalifornijskim Biurze Śledczym wykorzystuje swoje niezwykłe zdolności do walki z przestępcami.
W pełnym zwrotów akcji czwartym sezonie Patrick nadal zmaga się ze swoim największym nemezis – Czerwonym Johnem. Widzów czekają kolejne emocjonalne zawirowania, psychologiczne manipulacje i wybuchowy finał serii, który nikogo nie pozostawi obojętnym.

W serialu występują między innymi: Simon Baker jako Patrick Jane, Robin Tunney jako Teresa Lisbon, Tim Kang jako Kimball Cho, Owain Yeoman jako Wayne Rigsby, Amanda Righetti jako Grace van Pelt.

4. sezon Mentalisty będzie można oglądać już od piątku 4 października o godzinie 13:35 na kanale FOX. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 13:35.

Serial WOJNA ŚWIATÓW zadebiutuje na antenie FOX już 31 października o 21:00!

Katastrofalny w skutkach atak kosmitów prowadzi do niemal całkowitej zagłady ludzkości. W jakim celu przybyli na Ziemię? Jak Ty przetrwałbyś w tym nowym, niebezpiecznym świecie?  Spółka Urban Myths Films przedstawia nową adaptację Wojny Światów.

W gwiazdorskiej obsadzie serialu występują Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Adel Bencherif, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan, Stéphane Caillard i Guillaume Gouix.

Pomysłodawcą liczącej osiem odcinków produkcji jest znany scenarzysta i zdobywca nagrody BAFTA, Howard Overman. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią zwycięzcy Emmy Johnny Capps i Julian Murphy. Serial jest koprodukcją CANAL+, Fox Networks Group, Europe & Africa i AGC Television.

Przygotujcie się na nowy, ośmioodcinkowy serial WOJNA ŚWIATÓW, który jest niecodzienną adaptacją głośnej powieści H.G. Wellsa. Tym razem akcja tej ponadczasowej historii toczy się we współczesnej Europie, gdzie dochodzi do dramatycznych wydarzeń – Ziemię atakują kosmici, a inwazja prowadzi do niemal całkowitej zagłady ludzkości. Główną osią dramatyczną serialu są konsekwencje doświadczane przez walczących o przetrwanie bohaterów. WOJNA ŚWIATÓWz gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się Gabriel Byrne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker, Natasha Little, Daisy Edgar Jones, Stéphane Caillard, Adel Bencherif i Guillaume Gouix, zadebiutuje na antenie FOX już 31 października o 21:00 (dwa odcinki). Kolejne odcinki (po 2) będą emitowane co tydzień.

Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni ludzkość zostaje niemal całkowicie unicestwiona, a na opustoszałym świecie zostaje przy życiu jedynie garstka ludzi.

Patrząc się na nadlatujące statki kosmiczne, ci, którzy przetrwali, zadają sobie pytanie – kim są wrogo nastawieni do nich obcy i dlaczego chcą za wszelką cenę zniszczyć Ziemię? Jest to opowieść o zwykłych ludziach w niezwykłych okolicznościach, którzy nie są jedynie ofiarami brutalnej wojny. Szybko bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że brutalny atak kosmitów na Ziemię nie był dziełem przypadku, bo na naszych oczach rodzi się nienawiść.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza WOJNY ŚWIATÓW jest zdobywca nagrody BAFTA, scenarzysta Howard Overman (Wyklęci, Crazyhead, Merlin). Obowiązki producentów wykonawczych ze strony Urban Myths Films pełnią Howard Overman, Julian Murphy i Johnny Capps.

– Nakręcona z rozmachem najnowsza adaptacja WOJNY ŚWIATÓW będzie trzymać widzów w napięciu. Ten pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji serial jest fascynującym studium ludzkiej natury. Gdyby jutro Ziemię zaatakowali kosmici, którzy zniszczyliby życie, jakie znamy, jak poradzilibyśmy sobie w nowej sytuacji? Co powiedziałoby to nam o innych ludziach, i przede wszystkim, o nas samych? – powiedział producent wykonawczy i scenarzysta Howard Overman.

Johnny Capps, producent wykonawczy ze spółki Urban Myth Films, dodał:
-WOJNA ŚWIATÓW to świetnie nakręcony, emocjonujący serial z wyrazistymi bohaterami, który łączy w sobie elementy dramatu i gatunku science-fiction. Tym razem akcja słynnej powieści H. G. Wellsa została przeniesiona do XXI wieku. To ponadczasowa opowieść, która będzie trzymać widzów w napięciu.

Najnowsza adaptacja jest własną produkcją stacji CANAL+ i spółki FNG Europe & Africa. Serial będzie emitowany na antenie stacji CANAL+ we Francji i na kanale FOX w ponad 50 krajach w Europie i Afryce. Za dystrybucję serialu WOJNA ŚWIATÓW na północnoamerykańskim rynku odpowiedzialna jest spółka AGC Television. STUDIOCANAL zajmie się dystrybucją produkcji w krajach Ameryki Łacińskiej, Azji, Australii, Nowej Zelandii i na Bliskim Wschodzie, a spółka FNG Content Distribution będzie sprzedawać prawa do emisji na terenie Europy i Afryki (za wyjątkiem francuskojęzycznych terytoriów).

Pierwsze dwa odcinki serialu WOJNA ŚWIATÓW już 31 października o 21:00 na antenie FOX. Kolejne odcinki (po 2) będą emitowane co tydzień.

NOWE FILMY NA FOX

OPERACJA ARGO
SOBOTA 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 17:50
NIEDZIELA 6 PAŹDZIERNIKA 0 GODZ. 20:15

GODZINY SZCZYTU
SOBOTA 12 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 17:55
NIEDZIELA 13 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 20:00

SHOWTIME
SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 17:55
NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 20:00

FOX COMEDY

PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX COMEDY

Szklana pogoda sprzyja oglądaniu telewizji i chociaż jesienne wieczory kojarzą się raczej z dreszczowcami, to FOX Comedy udowadnia, że mogą być również pełne śmiechu. W październiku stacja zaprasza swoich widzów na spotkanie z dawno niewidzianą rodziną Belcherów. Uwielbiany przez krytyków i widzów animowany serial Bob’s Burgers powraca na antenę z dziewiątym sezonem! A gdyby ktoś potrzebował jeszcze większej dawki dobrego humoru, to z pewnością dostarczą mu go szalone komedie: Tower Heist: Zemsta cieciów czy American Pie: Zjazd absolwentów.

BOB’S BURGERS, sezon 9
Bob’s Burgers, season 9
(22 odcinki po 30 minut))

PREMIERA: SOBOTA 26 PAŹDZIERNIKA OD GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)  Emisja: soboty od godz. 22:00 (po 4 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY!

Serial animowany Bob’s Burgers opowiada o perypetiach Boba Belchera, który z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację z burgerami. Burgerownia to jedyny sposób Boba na utrzymanie całej rodziny w ryzach. Nie zawsze mu się to jednak udaje, a restauracyjny interes potrafi przysporzyć wielu kłopotów, co prowadzi do mnóstwa zabawnych sytuacji. Serial był wielokrotnie nominowany do nagród Emmy, dwukrotnie zdobywając tę najważniejszą telewizyjną nagrodę w kategorii najlepszego programu animowanego. Głosów kreskówkowym postaciom użyczyli wybitni amerykańscy aktorzy i komicy.

W dziewiątym sezonie Bob’s Burgers rodzinę Belcherów znów czeka sporo szalonych przygód. Premierowy odcinek nowej serii to zarazem jubileuszowy 150. odcinek serialu. Twórcy przygotowali z tej okazji prawdziwą niespodziankę – musicalową fantazję Tiny! W najnowszej odsłonie serialu sympatia 13-letniej Tiny, Jimmy Junior, dostanie szansę odkupienia swoich win, po tym jak w ubiegłym sezonie złamał jej serce. Szkolne przyjaźnie 11-letniego Gene’a zostaną wystawione na próbę, a 9-letnia Louise weźmie udział w prawdziwej wojnie… o górkę do zjeżdżania na sankach.

9. sezon Bob’s Burgers pojawi się premierowo już 26 października o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy!

KOMEDIOWY PAŹDZIERNIK NA FOX COMEDY:
TOWER HEIST: ZEMSTA CIECIÓW
SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 13:45

AMERICAN PIE: ZJAZD ABSOLWENTÓW
PIĄTEK 25 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00DORWAĆ SMARTA

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.