FOX i FOX Comedy w marcu

W marcu kana FOX wyemituje 2 sezon serialu „Podwójna gra”. Kanał FOX Comedy wyemituje serial „Różowych lat 70.” oraz 17 sezon serialu animowanego „Family Guy. Głowa rodziny”.

PREMIERY W MARCU NA FOX

Marzec na kanale FOX to premiera 2. sezonu hitowego izraelskiego serialu Podwójna gra, który opowie widzom zupełnie nową historię z nowymi bohaterami. Dodatkowo widzowie będą mogli zagłębić się w komiksowy świat wampirów w drugiej i trzeciej części serii Blade, a także zawitać do amerykańskiej piechoty morskiej w filmie Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej.

PODWÓJNA GRA, sezon 2

(10 odcinków po 60 minut)


PREMIERA: NIEDZIELA 17 MARCA O GODZ. 20:10
Emisja niedziele o godz. 20:10
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE TYLKO NA FOX!

False Flag – według definicji to działania pod obcą „flagą”, oznaczające tajne operacje rządowe, korporacyjne lub służb specjalnych odbywające się w obcych barwach narodowych.

Po raz kolejny producenci serialu postanowili zagłębić się w rządowe spiski, w które wplątane są nie tylko rządy, ale także zwykli obywatele, którzy po raz kolejny będą musieli walczyć o swoje życie!

Kiedy wybucha rurociąg z ropą naftową łączący Izrael z Turcją, pierwszym i bezpośrednim podejrzanym jest organizacja Hezbollah, która zagroziła Izraelowi, twierdząc, że rurociąg biegnie przez wody terytorialne należące do Libanu. Eitan – detektyw, którego poznaliśmy w pierwszym sezonie serialu – zostaje wezwany do nadzorowania tego wyjątkowo delikatnego śledztwa.

Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło na wieść o tym, że ich bliscy zaginęli w wybuchu rurociągu. Każda z tych rodzin szybko przekona się, że śmierć ich bliskich to tylko początek kłopotów, a codzienność zmieni się nie do poznania. Plotki, kłamstwa i oskarżenia, które z dnia na dzień zaczynają narastać, są nie do zniesienia. Jak się okaże, nie wszyscy są tacy święci, na jakich się kreują.

W drugim sezonie „Podwójnej gry” występują: Angel Bonanni jako Sean Tilson; Moris Cohen jako Eli Mazor; Mickey Leon jako Eitan Kopel; Hanna Azoulay Hasfari jako Miriam Levi; Hani Furstenberg jako Joan „Jo” Berger; Yousef „Joe” Sweid jako Amir Cohen.

Kto stoi za wybuchem i spiskiem? Czy rodziny rzeczywiście są niewinne? Tego dowiemy się już w niedzielę 17 marca o godz. 20:10 tylko na FOX!

FILMOWY MARZEC NA FOX

BLADE: WIECZNY LOWCA II
SOBOTA 2 MARCA O GODZ. 20:10
WTOREK 5 MARCA O GODZ. 23:50

BLADE: MROCZNA TRÓJCA
SOBOTA 9 MARCA O GODZ. 20:10
WTOREK 12 MARCA O GODZ. 23:50

JARHEAD: ŻOŁNIERZ PIECHOTY MORSKIEJ
SOBOTA 16 MARCA O GODZ. 20:10
WTOREK 19 MARCA O GODZ. 23:50

PREMIERY W MARCU NA FOX COMEDY

RÓŻOWE LATA 70., sezon 1
That ’70s Show, season 1
(25 odcinków po 30 minut)


PREMIERA 1. SEZONU PONIEDZIAŁEK 4 MARCA OD GODZ. 16:50 (4 ODCINKI)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godz. 16:50 (4 odcinki)

Serial opowiada o perypetiach sześciu nastolatków z wymyślonego miasta Point Place w Wisconsin. Liderem grupy jest Eric Forman (Topher Grace), który codziennie musi mierzyć się z twardą dyscypliną swoich rodziców – Reda i Kitty (Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp). Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, na którą składają się sympatia Erica Donna (Laura Prepon) oraz jej (delikatnie mówiąc) wyróżniający się rodzice – Bob i Midge (Don Stark oraz Tanya Roberts). Resztę grupy tworzą: Fez (Wilmer Valderrama) – student z wymiany zagranicznej, który wchłania kulturę amerykańską niczym gąbka; rozpuszczona, głupiutka córka biznesmena Jackie Burkhart (Mila Kunis); solidnie nierozgarnięty Michael Kelso (Ashton Kutcher) oraz Steven Hyde (Danny Masterson), który wszędzie węszy spisek rządu. Cała nastoletnia szóstka spędza większość czasu w piwnicy Erica na rozmowach o życiu, pierwszych miłościach i szalonych pomysłach, które w latach siedemdziesiątych często wpędzały ich w niemałe tarapaty.
Pierwszy odcinek Różowych lat 70. trafił na antenę 23 sierpnia 1998 r., natomiast ostatni 18 maja 2006 r. W ciągu ośmiu lat nakręcono 200 odcinków, a serial stał się jednym z najdłużej trwających w stacji FOX. Wystąpiło w nim gościnnie wiele bardzo rozpoznawalnych w tamtych czasach gwiazd, między innymi: Mitch Pileggi, Brooke Shields, Isaac Hayes, Bruce Willis, Jessica Simpson, Shannon Elizabeth, Lindsay Lohan czy Amy Adams. W ósmym, ostatnim sezonie nastąpiły zmiany, ponieważ z serialu postanowiła odejść dwójka głównych aktorów – Topher Grace i Ashton Kutcher, którzy zdecydowali poświęcić więcej czasu na karierę filmową. Powrócili jednak w odcinku finałowym, w którym cała paczka znów mogła pokazać się w całości.
Początek akcji serialu osadzono w 1976 roku, ponieważ chciano odnieść się do rewolucji seksualnej, poprawki o równouprawnieniu czy kryzysu naftowego oraz prezydentury Richarda Nixona. Wszystko to wpłynęło na kulturę tamtych lat i ukształtowało wizerunek bohaterów przedstawionych w Różowych latach 70.

W pierwszym odcinku Red Forman i jego żona Kitty przekazują klucze do Vista Cruiser ich synowi Ericowi, który pod naciskiem przyjaciół użyje auta, żeby pojechać na koncert poza miasto. Jednak oprócz Donny, Hyde’a i Kelso, Eric postanawia zaprosić na wycieczkę również nowego ucznia o imieniu Fez, który niedawno przyjechał z zagranicy. Podróż jednak nie przebiega zgodnie z planem, bo po drodze pada akumulator, a jedyną opcją zdobycia nowego jest oddanie dwóch biletów na koncert mechanikom. Co jeszcze spotka bohaterów serialu?

Zabawne historie, szalone przygody i dużo śmiechu – to wszystko będzie można zobaczyć w wielkim powrocie Różowych lat 70. Już w poniedziałek 4 marca o godz. 16:50 na kanale FOX Comedy!

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, sezon 17
Family Guy, season 17
(20 odcinków po 30 minut)


PREMIERA: SOBOTA 16 MARCA OD GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja w soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów mieszkających w fikcyjnym mieście Quahog. Na członków rodziny składają się ojciec Peter, matka Lois, córka Meg, syn Chris, najmłodszy syn Stewie i pies Brian. Co czeka ich w 17. sezonie animacji? Widzów na pewno moc dobrego humoru!

W tym sezonie na fanów tej szalonej rodzinki czeka dużo niespodzianek. W pierwszym odcinku będziemy świadkami mozolnej pracy Petera nad tym, by serial Family Guy: Głowa rodziny  w końcu dostała nagrodę Emmy (to żart producentów, bo serial przez lata był 19 razy nominowany, z czego zdobył aż 8 nagród Emmy). W związku z tym przearanżuje cały plan tak, by wyglądał wystarczająco elegancko. W kolejnych odcinkach będziemy również świadkami tego, jak Griffinowie wynajmują nianię, by ta zajęła się dziećmi, a oni w tym czasie będą mogli na nowo się poznawać i odkrywać. Ale to jeszcze zdecydowanie nie wszystko…

Stewie i Brian założą dziecięcy zespół i zyskają… ogromną sławę! Natomiast Chris zaczepi Taylor Swift i poprosi ją, by została jego partnerką na studniówkę. Czy się zgodzi? Quagmire (MacFarlane) również dołoży coś od siebie, bo pewnego dnia odkryje znaną aplikację randkową – Tinder. Czy nagle znajdzie rzeszę oddanych mu kobiet?

Sezon 17. w specjalny sposób uhonoruje również osoby, które w ostatnim czasie odeszły. Będą to  Adam West, który zasłynął telewizyjną rolą Batmana, oraz Carrie Fisher, czyli słynna księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen. Będziemy mogli również usłyszeć wiele ciekawych głosów gości, takich jak Danny Trejo, Ian McKellen, Kristen Bell, Louis C.K., Bill Maher, a także aktorzy z serialu Współczesna rodzina Ty Burrell, Julie Bowen i Sofia Vergara.

Co jeszcze wydarzy się w najnowszym sezonie Family Guy: Głowy Rodziny? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już 16 marca o godz. 22:00 tylko na FOX Comedy!

KOMEDIOWY MARZEC NA FOX COMEDY

MAMA DO WYNAJĘCIA
PIĄTEK 1 MARCA O GODZ. 22:00

WITAJ W DOMU, PANIE JENKINS
PIĄTEK 8 MARCA O GODZ. 22:00

BYŁO SOBIE KŁAMSTWO
PIĄTEK 15 MARCA O GODZ. 22:00

NA DOBRE I ZŁE
PIĄTEK 22 MARCA O GODZ. 22:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.