FOX i FOX Comedy w lutym 2019

W lutym na kanale FOX obejrzymy nowy serial „Przejście”, 5 sezon serialu „Chicago Fire” oraz powroty po przerwie „The Walking Dead” sezon 9 i „Greys Anatomy Chirurdzy” sezon 15. Kanał FOX Comedy wyemituje nowe seriale: „Straszaki” oraz „Rodzice nie do pary”.

PREMIERY W LUTYM NA FOX

Luty na kanale FOX będzie obfitował w gorące serialowe premiery. Wszyscy fani adaptacji książek i komiksów już mogą zacierać ręce, bo z drugą połową 9. sezonu powróci The Walking Dead, w którym nowym zagrożeniem dla wszystkich bohaterów będą tak zwani Szeptacze. To jednak nie wszystko, bo także w lutym swoją premierę będzie miał serial Przejście oparty na książce Justina Cronina o tym samym tytule. Dodatkowo z 5. sezonem powrócą strażacy z Chicago Fire oraz po przerwie lekarze w 15. sezonie Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Do tego wielbiciele filmów będą mogli oglądać Królewnę Śnieżkę i łowcę, Górę czarownic oraz Wodny świat.

PRZEJŚCIE, sezon 1
The Passage, season 1
(10 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 18 LUTEGO O GODZ. 21:05 
Emisja w poniedziałki o godz. 21:05
PO RAZ PIERWSZY TYLKO NA FOX!

W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem, który został odkryty kilka lat wcześniej w boliwijskiej dżungli. Eksperymenty prowadzone są pod nazwą „Projekt Noah”. Wirus wydłuża życie i zwiększaja siłę fizyczną. Jednak okazuje się, że są też skutki uboczne jego działania, gdyż zmienia ludzi w istoty podobne do wampirów, zwanymi Wirolami. Widząc jak silne stają się te „istoty” wojsko chce wykorzystać je do własnych celów, bo nowy gatunek wydaje się doskonałą bronią biologiczną. Jednak dopóki trwają badania zarażeni przetrzymywani są w specjalnej, tajnej placówce. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że eksperyment może wymknąć się spod kontroli i zagrozić całej ludzkości.
To właśnie tam agent specjalny FBI Brad Wolgast (Mark-Paul Gosselaar, Cenny ładunek) dostarcza wybranych przez agencję ludzi, którzy mają zostać poddani eksperymentom. W kolejnej fazie projektu wirus ma zostać podany dziecku. Dlatego Wolgast dostaje za zadanie dostarczenie do Kolorado dziesięcioletniej dziewczynki o imieniu Amy (Saniyya Sindey), która po śmierci matki trafiła do domu opieki. Jednak po przejęciu dziewczynki w agencie zaczynają budzić się wyrzuty sumienia aż w końcu postanawia porzucić swoją pracę i pomóc jej uciec przed czekającym na nią niebezpieczeństwem. Od tej pory pomiędzy nim a Amy tworzy się niezwykle silna więź. Oboje będą musieli stawić czoła amerykańskiej armii, agentom specjalnym oraz bezwzględnym naukowcom.
Serial oparty na trylogii Justina Cronina: Przejście, Dwunastu i Miasto Luster. W jednym z wywiadów autor książek powiedział:

Spędziłem nad tym materiałem w sumie 10 lat z taką myślą, że pewnego dnia uda się stworzyć z tego serial telewizyjny. To co mogę teraz powiedzieć, to że jest cudowny.
Za sterami serialu stoją Liz Heldens oraz Matt Reeves (Ewolucja planety małp). Wśród producentów jest także Ridley Scott (Gladiator, Obcy). W obsadzie znaleźli się również: Mark-Paul Gosselaar, Saniyya Sindey, Vincent Piazza, Brianne Howey, Jamie McShane, Caroline Chikezie oraz Emmanuelle Chriqui.
Premiera Przejścia odbędzie się w poniedziałek 18 lutego o godz. 21:05 tylko na FOX!

THE WALKING DEAD, sezon 9
The Walking Dead, season 9
(16 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 11 LUTEGO O GODZ. 22:00 
Emisja w poniedziałku o godz. 22:00

Finał pierwszej połowy 9. sezonu The Walking Dead, który oglądaliśmy pod koniec listopada, zaskoczył niejednego najwierniejszego fana produkcji. W jednej z ostatnich scen, na zamglonym cmentarzu, bohaterowie walcząc z hordą wygłodniałych zombie, natrafili na Szeptaczy, czyli grupę ludzi, która ubierając się w skóry zombie, żyje i porusza się wśród nich. W konfrontacji z nimi zginął jeden z głównych i ulubionych bohaterów – Jesus (Tom Payne). Kim jest nowe zagrożenie, z którym będą mierzyć się bohaterowie?
Szeptacze to nie jest zwykła grupka osób, które znalazły sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, polując i brutalnie mordując zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), obok której stoi jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst), a także córka Lydia (Cassady McClincy).
Co czeka na bohaterów serialu? Nadal będziemy obserwować ich jak mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat oraz z tym, jaki wpływ mają na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się obcych dla siebie nawzajem, ale pod pewnymi względami nie poznają też samych siebie. Jednak po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu w jak wielkim są niebezpieczeństwie, będą musieli zebrać siły, aby połączyć się i rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem. Wkrótce okaże się, że wszystko co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym co ich czeka, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali nie gwarantują im już bezpieczeństwa.
Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców? The Walking Dead powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00.

CHICAGO FIRE, sezon 5
CHICAGO FIRE, season 5
(16 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 18 LUTEGO O GODZ. 15:25 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:25 (2 odcinki)

Akcja Chicago Fire serialu skupia się wokół heroicznych strażaków i paramedyków pracujących w Chicagowskiej Straży Pożarnej, a dokładnie w Remizie 51. Oprócz bohaterskiego nastawienia bohaterów i spektakularnych akcji ratowniczych będziemy również świadkami ich codziennego życia i problemów z którymi muszą się mierzyć kończąc służbę.

POWRÓT PO PRZERWIE
GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY, sezon 15
Grey’s Anatomy, season 15

PREMIERA: ŚRODA 6 LUTEGO O GODZ. 22:00 (od 9. odcinka)
Emisja środy o godz. 22:00

W najnowszej odsłonie nadal obserwujemy życie Meredith Grey i zespołu towarzyszących jej lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o sytuacjach wyłącznie medycznych, ale również o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani codzienne życie nie mogą być zdefiniowane jako czarne albo białe.

FILMOWY LUTY NA FOX

KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA
SOBOTA 2 LUTEGO O GODZ. 20:10

GÓRA CZAROWNIC
SOBOTA 2 LUTEGO O GODZ. 22:45

WODNY ŚWIAT
SOBOTA 9 LUTEGO O GODZ. 20:10

OCEAN’S ELEVEN: RYZYKOWNA GRA
SOBOTA 16 LUTEGO O GODZ. 20:10

OCEAN’S TWELVE: DOGRYWKA
SOBOTA 23 LUTEGO O GODZ. 20:10

PREMIERY W LUTYM NA FOX COMEDY

STARSZAKI, sezon 1
The Cool Kids, season 1
(22 odcinki po 30 minut)


PREMIERA 1. SEZONU: SOBOTA 2 LUTEGO OD GODZ. 20:05 (2 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 20:05 (2 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY!

Starszaki to pełna gagów komedia o hałaśliwej, niecodziennej grupie przyjaciół mieszkających w domu spokojnej starości. Są gotowi złamać każdą regułę, żeby się dobrze bawić – bo czy w ich wieku ma się cokolwiek do stracenia?

Hank (David Alan Greir, Jumanji) jest liderem ekipy.  To szorstki, uparty facet, który zrobi wszystko, by dobrze się bawić. Jego lojalni, ale raczej niezbyt pomocni przyjaciele to między innymi Charile (Martin Mull, Sabrina, nastoletnia czarownica), nieporadny marzyciel, za którym cały czas ciągnie się dziwny i ledwo wiarygodny epizod z jego życia; Sid (Leslie Jordan, American Horror Story, Will i Grace), kochający zabawę hedonista z talentem do dramatyzowania. Trójkę przyjaciół łączy jedna ważna, ale również przykra sprawa – niedawno zmarł ich kolega Jerry, więc krzesło przy ich stoliku jest teraz puste. Sprawy komplikują się, gdy niespodziewanie krzesło to zajmuje Margaret (Vicki Lawrence, Ally McBeal) – zuchwała, pewna siebie kobieta, która wdziera się do ich grupy i nie chce odejść, ponieważ nie przywykła, by komukolwiek się podporządkowywać – a zwłaszcza nie tej trójce. Margaret nie jest zbytnio zainteresowana tym co robią Hank, Charlie i Sid, ani ich postrzeganiem własnego statusu wśród innych emerytów. Margaret jest zdeterminowana, by robić to co chce i siadać tam, gdzie chce – nawet jeśli oznacza to konfrontację z „tymi fajnymi”. Kobieta dręczy Hanka, który mimo twardej, zewnętrznej skorupy, wciąż walczy ze swoimi skomplikowanymi uczuciami po odejściu Jerry’ego. Okazuje się, że męczy go myśl o tym, że pewnego dnia on również zostanie upamiętniony jedynie krótkim oświadczeniem dotyczącym nagłych wypadków oraz talerzem taniego jedzenia, które zostało podane podczas pożegnania przyjaciela.

Starszaki to zupełnie niecodzienna komedia, która nie odsyła 60-letnich i starszych ludzi na drugi plan, aby tam grali rodziców lub dziadków młodszych bohaterów z przestronnymi mieszkaniami i fajnym życiem. Serial jest sposobem na udowodnienie tego, że dysfunkcja też funkcjonuje. I to w przypadku tej czwórki – całkiem nieźle! Tak przedstawione historie tworzą czarującą komedię o błędnych przekonaniach i prawdach na temat starzenia się.

Tym, co jednoczy całą grupę, jest głębokie przekonanie o tym, że starość z niczego ich nie wyklucza. Uważają, że starzenie się z godnością jest dla „przegrańców”. Te samozwańcze starszaki są zdeterminowane aby trzeci akt swojego życia uczynić jeszcze bardziej szalonym.

W serialu zobaczyć będzie można takich aktorów jak: David Alan Grier jako Hank, Martin Mull jako Charlie, Leslie Jordan jako Sid, Vicki Lawrence jako Margaret.

Co jeszcze wymyśli paczka szalonych staruszków? Premiera pierwszego sezonu Starszaków już w sobotę 2 lutego o godzinie 20:05 tylko na FOX Comedy!

RODZICE NIE DO PARY, sezon 1
Single Parents, season 1
(6 odcinków po 30 minut)


PREMIERA: SOBOTA 2 LUTEGO OD GODZ. 21:00 (2 ODCINKI)
Emisja w soboty od godz. 21:00 (2 odcinki)

Rodzice nie do pary to komedia o grupie samotnych rodziców, którzy wspierają się nawzajem w wychowywaniu swoich pociech, ale również walczą o to, by poza rodzicielstwem mieć jakieś życie prywatne. Serial rozpoczyna się, gdy Angie (Leighton Meester, Plotkara), Douglas (Brad Garrett, Wszyscy kochają Raymonda), Poppy (Kimrie Lewis, Oko w oko z teściem) i Jake (Miggy Park, Zakładnik z Wall Street) spotykają Willa Coopera (Taran Killam, Nowożeńcy), około trzydziestoletniego faceta, który ostatnimi czasy tak bardzo skupiał się na wychowaniu swojej córki, że zupełnie zapomniał o tym kim właściwie jest. Kiedy inni samotni rodzice zauważają, jak bardzo Will pogubił się w codziennych sprawach, zbierają siły i postanawiają wspólnie uwolnić go z życiowego letargu i uświadomić mu, że bycie wspaniałym rodzicem nie oznacza poświęcenia wszystkiego kosztem własnej tożsamości.

Rodzice nie do pary to nie tylko serial komediowy. W miarę oglądania nowych odcinków widzowie będą mogli zagłębić się również w bardzo ważne sfery życia domowego, takie jak odejście bliskiej osoby, śmierć czy zmiana pracy.

W serialu będzie można zobaczyć takich aktorów jak: Taran Killam  jako Will Cooper, Leighton Meester jako Angie D’Amato, Kimrie Lewis jako Poppy Banks, Jake Choi jako Miggy Park, Marlow Barkley jako Sophie Cooper, Tyler Wlaids jako Graham D’Amato, Mia Allan jako Emma Fogerty, Ella Alan jako Amy Fogerty, Devin Trey Campbell jako Rory Banks, Brad Garret jako Douglas Fogerty.
Premiera Rodziców nie do pary już 2 lutego o godzinie 21:00 tylko na kanale FOX Comedy!

KOMEDIOWY LUTY NA KANALE FOX COMEDY

GORĄCA LASKA
PIĄTEK 1 LUTEGO O GODZ. 22:00

MISS AGENT
PIĄTEK 8 LUTEGO O GODZ. 22:00

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA
PIĄTEK 15 LUTEGO O GODZ. 22:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.