FOX i FOX Comedy w listopadzie 2018

W listopadzie kanał FOX wyemituje nowy serial „Chicago Fire” „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” sezon 15 i „9-1-1″ sezon 2”. Na kanale Fox Comedy Obejrzymy 16 sezon serialu „Family Guy: Głowa rodziny” i 9 sezon serialu „Współczesna rodzina”.

 

 

PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX

Jesień za oknem! Dlatego FOX w listopadzie przygotował gorące serialowe premiery! Najpierw widzowie zawitają do niebezpiecznego świata pracowników służb ratunkowych dzięki drugiemu sezonowi produkcji Ryana Murphy’ego 9-1-1. Kolejna premiera przeniesie nas z Los Angeles do Seattle, ale tematycznie nie odchodzi daleko, bo opowiada o lekarzach ze szpitala Grey Sloan Memorial, którzy powrócą w 15. sezonie Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Do tego dochodzą filmowe hity kinowe jak: Green Lantern, Ścigany, Bez twarzy i Genialny Klan!

9-1-1, sezon 2
9-1-1, season 2
(18 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: WTOREK  6 LISTOPADA O GODZ. 22:00 (1 odcinek)
Emisja wtorki o godz. 22:00 (1 odcinek)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Ryan Murphy nie zwalnia tempa! Doceniany na świecie producent takich serialowych hitów jak American Horror Story, American Crime Story, Konflikt: Betty i Joan czy Glee powraca z drugim sezonem serialu 9-1-1!
Pierwszy sezon serialu ratowniczego spotkał się ze sporym entuzjazmem. Bazująca na prawdziwych wydarzeniach produkcja okazała się prawdziwym hitem wśród seriali medyczno-ratowniczych. Ryan Murphy wraz z Bradem Falchukiem i  Timem Minearem również w tym sezonie nie obniżają poprzeczki i szykują dla swoich widzów prawdziwą bombę! Ponownie będziemy mogli zobaczyć, jak niebezpieczna i pełna wyzwań jest praca policjantów, strażaków i dyspozytorów numeru alarmowego. Twórcy od podszewki pokazują najtrudniejsze i najciekawsze akcje służb ratowniczych i to, jak często ryzykują własnym życiem i zdrowiem, by nieść pomoc tym, którzy jej w danej chwili potrzebują.
W pierwszych odcinkach nowego sezonu będziemy świadkami potężnego trzęsienia ziemi w Los Angeles. Athena (Angela Basset) i reszta bohaterów będą musieli poradzić sobie ze zniszczeniami spowodowanymi przez żywioł i pomóc ludziom, którzy ucierpieli z tego powodu.
Ciekawostką jest to, że wszystkie sytuacje przedstawione w serialu inspirowane sa prawdziwymi wydarzeniami, a większość obsady również miała chociaż raz w życiu styczność z numerem alarmowym 9-1-1. Aisha Hinds, wcielająca się w postać Henrietty „Hen” Wilson, zapytana w jednym z wywiadów o to, czy w przeszłości kiedykolwiek bezpośrednio miała do czynienia z numerem 9-1-1, opowiedziała o groźnej sytuacji, która ją dotknęła i która ma duży związek z jej obecnym udziałem w serialu:

Niestety, byłam uczestniczką takiej sytuacji. Co prawda to nie ja dzwoniłam na  9-1-1, ale ktoś zrobił to w moim imieniu. Kiedy miałam szesnaście lat, wracałam do domu ze szkoły. Byłam o kilka metrów od domu, gdy nagle usłyszałam strzały. Myślałam, że ktoś postanowił wcześniej wypróbować fajerwerki na czwartego lipca. Gdy się odwróciłam, zobaczyłam upadającego na chodnik mężczyznę, a za nim grupę mężczyzn, z których jeden trzymał broń. Chciałam uciec do domu, ale nie mi się nie udało. Ostatnią rzeczą, którą pamiętam, to uderzenie głową o chodnik. W tamtym momencie nawet nie zorientowałam się, że zostałam postrzelona. W tej całej sytuacji straciłam nerkę. Kula przebiła moją aortę. Jestem więc bardzo wdzięczna, że tu jestem. I naprawdę muszę przyznać, że 9-1-1 zareagowało wtedy bardzo szybko.
Do niezłomnych ratowników dołączy nowa postać – Jennifer Love Hewitt (Zaklinacz dusz, Lista klientów) wcieli się w rolę Maddie. Młoda kobieta jest siostrą Bucka (Oliver Stark) i jak do tej pory życie jej nie oszczędzało. Już od pierwszych chwil Maddie będzie musiała zmierzyć się ze sporym kryzysem. Jak sobie poradzi? Wśród nowych postaci pojawi się również strażak Eddie Diaz, w którego wcieli się Ryan Guzman (Słodkie kłamstewka).
Premiera 2. sezonu 9-1-1 już 6 listopada o godz. 22:00 tylko na FOX!

 

GREY’S ANATOMY: CHIRURDZY, sezon 15
Grey’s anatomy, season 15
(22 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: ŚRODA 14 LISTOPADA O GODZ. 22:00 (1 odcinek)
Emisja we wtorki o godz. 22:00 (1 odcinek)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

 

Już 15 listopada na ekranach FOX po raz pierwszy w Polsce pojawi się najnowszy uwielbianego serialu medycznego Grey’s Anatomy: Chirurdzy!
Laureat Złotego Globu 2007 dla najlepszego serialu telewizyjnego oraz wielokrotnie nominowany do Emmy w kategorii najlepszy serial dramatyczny, Grey’s Anatomy: Chirurdzy i uważany za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat powraca z 15. sezonem! W najnowszej odsłonie nadal będziemy obserwować życie Meredith Grey i zespołu towarzyszących jej lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o sytuacjach wyłącznie medycznych, ale również o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani codzienne życie nie mogą być zdefiniowane jako czarne albo białe.
W pierwszych odcinkach lekarze Grey Solan Memorial rywalizują o nowe stanowisko. Wszystko za sprawą niedawnego ataku serca dr Bailey, która potrzebuje teraz się odciążyć i tym samym otwiera nabór na stanowisko zastępcy szefa chirurgii. Będziemy świadkami intensywnego wyścigu szczurów lekarzy gotowych poświęcić wiele, by dostać tę posadę. Nagabywanie dr Bailey doprowadzi do wyłonienia nowego zastępcy szefa, co do którego pojawia się wiele wątpliwości…
Grey’s Anatomy: Chirurdzy powróci już 15 listopada o godz. 22:00 tylko na FOX!

CHICAGO FIRE, sezon 1
Chicago Fire, season 1
(22 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 22 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 15:25 (2 odcinki)
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:25 (2 odcinki)

Kolejny serial ratowniczy stworzony przez Michaela Brandta i Dereka Hassa pojawi się na kanale FOX! Akcja serialu skupia się wokół heroicznych strażaków i paramedyków pracujących w Chicagowskiej Straży Pożarnej. Oprócz bohaterskiego nastawienia ratowników, będziemy również świadkami ich codziennego życia i problemów zwykłych ludzi, którymi stają się po służbie.

 

FILMOWY LISTOPAD NA FOX

ARMAGEDDON
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 15:05

SHERLOCK HOLMES: GRA CIENI
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 18:05

GREEN LANTERN
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 20:40

ŚCIGANY
SOBOTA 3 LISTOPADA O GODZ. 20:10

GENIALNY KLAN
SOBOTA 10 LISTOPADA O GODZ. 20:10

BEZ TWARZY
SOBOTA 17 LISTOPADA  O GODZ. 20:10

 

PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX COMEDY

W listopadzie FOX Comedy odwiedzą dwie znane serialowe rodzinki. Pierwsza z nich to Griffinowie, którzy wpadną z 16. sezonem Family Guy: Głowa rodziny. Druga, czyli Pritchettowie pokażą co u nich słychać w 9. sezonie Współczesnej rodziny. Na antenie stacji zagoszczą również filmy! Wszyscy fani parodii filmowych będą mogli bawić się przy czterech częściach Strasznego filmu, a miłośnicy dobrych filmów romantycznych mogą przygotować się na filmowy hit, czyli Kocha, lubi, szanuje.

 

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY, sezon 16
Family Guy, season 16
(20 odcinków po 30 minut)

PREMIERA 16. SEZONU: SOBOTA 3 LISTOPADA OD GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

 

Każdy zna pewną animowaną rodzinkę, która od zawsze wpada w kłopoty. Już na początku listopada będziemy mieli okazję przyjrzeć się jak te kłopoty wyglądają, a wszystko za sprawą 16. sezonu Family Guy: Głowa rodziny!
Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów, na którą składają się ojciec Peter, matka Lois, córka Meg, syn Chris, najmłodszy syn Stewie i pies Brian. Co czeka ich w 16. sezonie animacji? Widzów na pewno moc dobrego humoru!
W pierwszym odcinku będziemy świadkami mozolnej pracy Petera nad tym, by serial Family Guy: Głowa rodziny w końcu dostała nagrodę Emmy (to żart producentów, bo serial przez lata był 19 razy nominowany, z czego zdobył aż 8 nagród Emmy). W związku z tym zaaranżuje cały plan tak, by wyglądał wystarczająco elegancko. W kolejnych odcinkach będziemy również świadkami tego, jak Griffinowie wynajmują nianię, by ta zajęła się dziećmi, a oni w tym czasie będą mogli na nowo się poznawać i odkrywać. Ale to jeszcze zdecydowanie nie wszystko…
Stewie i Brian założą dziecięcy zespół i zyskają… ogromną sławę! Natomiast Chris zaczepi Taylor Swift i poprosi ją, by została jego partnerką na studniówkę. Czy się zgodzi? Quagmire (MacFarlane) również dołoży coś od siebie, bo pewnego dnia odkryje znaną aplikację randkową – Tinder. Czy nagle znajdzie rzeszę oddanych mu kobiet?
Sezon 16. w specjalny sposób uhonoruje również osoby, które w ostatnim czasie odeszły. Będą to  Adam West, który zasłynął telewizyjną rolą Batmana, oraz Carrie Fisher, czyli słynna księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen. Będziemy mogli również usłyszeć wiele ciekawych głosów gości, takich jak Sean Penn, mistrz NBA Steph Curry, mistrz NFL Rob Gronkowski, Kyle Chandler, David Tennant i Jacob Tremblay.Premiera 16. sezonu już 3 listopada o 22:00! Przygotujcie się na aż 4 odcinki!

 

WSPÓŁCZESNA RODZINA, sezon 9
Modern Family, season 9
(22 odcinki po 30 minut)

PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA OD GODZ. 19:10
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 18:15 (4 odcinki, 2 nowe)

Jay (Ed O’Neill, Świat według Bundych) ma dorosłe dzieci, wnuki i atrakcyjną, młodą żonę Glorię (Sofia Vergara, Gorący pościg), która ma syna z pierwszego małżeństwa. Cały klan Prittched-Dunphy-Tucker jest cudowną, dużą i wielokulturową rodziną. Dorosła córka Jaya, Claire, i jej mąż Phil budują własne życie, podczas gdy ich syn Luke porzuca szkołę, a właściwie odkłada ją na chwilę na bok, bo, jak sam mówi, ma inny plan na życie. Córka Alex próbuje połączyć szkołę z życiem towarzyskim, co nie jest takie proste. Natomiast najstarsza Haley nadal żyje w domu próbując i zdobyć karierę i tą jedyną, upragnioną miłość. To jednak nie koniec, bo syn Jaya, Mitchell, i jego mąż Cameron wraz ze swoją niezwykle utalentowaną córką wkraczają w lata szkolne, co przysporzy im wielu problemów.
Premierę serialu będzie można oglądać na kanale FOX Comedy już 12 listopada o godzinie 19:10!

 

FILMY NA FOX COMEDY
KOCHA, LUBI, SZANUJE
Crazy, Stupid, Love
PIĄTEK 9 LISTOPADA O GODZ. 22:00
NIEDZIELA 11 LISTOPADA O GODZ. 20:30

Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie pozornie idealne życie. Ma bardzo dobrą pracę, ładny dom, świetne dzieci i cudowną żonę – szkolną miłość. Gdy pewnego dnia dowiaduje się, że jego ukochana Emily (Julianne Moore) go zdradziła i chce się z nim rozwieść, wszystko zaczyna się sypać. Cal nie może odnaleźć się w życiu singli, dlatego w pubie przyjmuje pomoc przystojnego podrywacza po trzydziestce – Jacoba (Ryan Gosling). Jacob stara się pomóc Calowi rozpocząć nowe życie i ukazuje mu liczne możliwości, które się przed nim otwierają w postaci: kobiet, alkoholu i zabawy. Po drodze jednak wszystko zaczyna się lekko komplikować, a Cal dowiaduje się rzeczy, których chyba nie chciałby wiedzieć.
Film będzie można obejrzeć już 10 listopada o godzinie 22:00 na kanale FOX Comedy!

 

HALLOWEENOWY MARATON FILMOWY NA
FOX COMEDY

STRASZNY FILM 1
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 22:00

STRASZNY FILM 2
CZWARTEK 1 LISTOPADA O GODZ. 23:35

STRASZNY FILM 3
PIĄTEK 2 LISTOPADA O GODZ. 22:00

STRASZNY FILM 4
PIĄTEK 2 LISTOPADA O GODZ. 23:35

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.