FOX i FOX Comedy w listopadzie 2015

agenci tarczy 3W listopadzie na kanale FOX: 3 sezon serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, 3 sezon serialu „Jeździec bez głowy” oraz serial „Z archiwum X” od 1 sezonu. Kanał FOX Comedy wyemituje 2 sezon serialu „Czarno to widzę”, oraz 6 sezon serialu „Współczesna rodzina”.FOX HD

 

PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX

Agenci T.A.R.C.Z.Y., Sezon 3
Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Season 3
(22 odcinki po 60 minut)
agenci tarczy 3
PREMIERA: PIĄTEK, 6 LISTOPADA, GODZ. 22:00

Emisja w piątki o godz. 22:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Phil Coulson (Clark Gregg „Avengers”) tworzy niewielką, starannie dobraną grupę agentów ze światowej organizacji znanej pod nazwą T.A.R.C.Z.A. Ich misją jest badanie tego, co nowe, dziwne i nieznane oraz ochrona tego, co zwyczajne przed niezwyczajnym. Zespół Coulsona składa się z agenta Granta Warda (Brett Dalton „Lincoln: Historia zamachu”), który specjalizuje się w broni, walce wręcz oraz szpiegostwie, agentki Melindy May (Ming-Na Wen „Gwiezdne wrota: Wszechświat”), która jest pilotem i ekspertem w dziedzinie sztuk walki, agenta Leo Fitza (Iain De Caestecker „Lost River”), wybitnego inżyniera, oraz agentki Jemmy Simmons (Elizabeth Henstridge „Motywacja”), genialnej biolog. W podróż w nieznane dołącza do nich nowy rekrut i haker Skye.

W trzecim sezonie Clark Gregg ponownie wciela się w rolę agenta Phila Coulsona
z filmów Marvela. Pod przewodnictwem jego oraz agentki Daisy Johnson (Chloe Bennet „Nashville”), T.A.R.C.Z.A. podróżuje po świecie w poszukiwaniu kolejnych osób o niezwykłych umiejętnościach, w następstwie epickiego starcia z Jiaying (Dichen Lachman „Być człowiekiem”) i jej armią Inhumans, czyli rasy superludzi. Gdy Coulson z zespołem odkrywają nowego przedstawiciela tej rasy, T.A.R.C.Z.A. staje twarzą w twarz z inną organizacją, która, jak się okazuje, ma taką są misję do wykonania. Z kolei agent Leo Fitz (Ian De Caestecker „Brud”), wciąż nie mogąc otrząsnąć się po dramatycznym zniknięciu agentki Jemmy Simmons (Elizabeth Henstridge „Motywacja”, podejmuje ryzykowną próbę, by dowiedzieć się, jak ją odzyskać.

 

JEŹDZIEC BEZ GŁOWY, Sezon 3
Sleepy Hollow, Season 3
(18 odcinków po 60 min.)
jezdziec bez glowy 3
PREMIERA: PIĄTEK, 13 LISTOPADA, GODZ. 21:00

Emisja w piątki o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

„Jeździec bez głowy” powraca w trzecim sezonie serialu przepełnionego akcją, intrygą i nietuzinkową postacią Ichaboda (Tom Mison „Połów szczęścia  w Jemenie”). Gdy Ichabod Crane po raz pierwszy obudził się z trwającego 250 lat snu, dołączył do porucznik Abbie Mills (Nicole Beharie „Wstyd”) z jednostki policji  w miasteczku Senna Kotlina. Przez dwa sezony ta osobliwa para zbierała wskazówki i walczyła z demonami, czarnoksiężnikami oraz rozbójnikami, aby ocalić świat przed zagładą. W zaskakującym zakończeniu drugiego sezonu para odniosła zdecydowane zwycięstwo nad złem, jednak okupione śmiercią żony Crane’a,  Katriny Crane i jego syna Henry’ego Parrisha.

Sezon trzeci rozpoczyna się od niepokojącej przerwy w występowaniu zjawisk paranormalnych. Abbie jest w rozterce, rozmyśla nad kolejnym krokiem w swojej karierze, podczas gdy Ichabod stara się bliżej poznać kraj, który pomógł stworzyć  – poza granicami Sennej Kotliny. Jednakże, jak to zwykle bywa, nic nie jest takie, jakim się wydaje. Dziwny spokój już wkrótce zostanie zmącony kolejną, zaskakującą obecnością sił nadprzyrodzonych. W nowym sezonie pojawia się siostra Abbie – Jenny Mills (Lyndie Greenwood „Nikita”), silna i mądra kobieta niegdyś związana  z Ichabodem – Betsy Ross (Nikki Reed „Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2”), oraz agent FBI Daniel Reynolds (Lance Gross „Stan kryzysowy”), który ma być nowym „szefem” w mieście. Ponadto powrót Joe Corbina (Zach Appelman „Na śmierć i życie”) oraz pojawienie się tajemniczej Pandory (Shannyn Sossamon „Nieodebrane połączenie”) sprawią, że Senna Kotlina już nigdy nie będzie taka, jak wcześniej.

 

Kultowy serial „Z Archiwum X” w listopadzie na FOX!
Emisja 1 sezonu serialu rozpocznie się w poniedziałek,
2 listopada

z archiwum x

„Z Archiwum X” to wielokrotnie nagradzana produkcja, która ma na swoim koncie m.in. pięć statuetek Złotych Globów. Serial spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów na całym świecie i został okrzyknięty najbardziej przewrotną produkcją o zjawiskach paranormalnych. Pomimo lat, które upłynęły od premiery pierwszego odcinka, grono fanów, spragnionych mocnych doznań, nieprzerwanie poszerza się o nowe pokolenia. Ten kultowy i przyprawiający o dreszcze serial będzie można oglądać na kanale FOX już od 2 listopada.
W 2012 roku Magazyn Entertainment Weekly umieścił „Z Archiwum X” na czwartym miejscu w rankingu 25 najbardziej kultowych seriali ostatniego ćwierćwiecza, określając serial jako pean na cześć fanów science fiction, spiskowych teorii
i tajemnic słynnej Strefy 51. Swoją popularność „Z Archiwum X” zawdzięcza nie tylko wiernym fanom, ale też ogromnej rzeszy zwolenników teorii zakładającej istnienie pozaziemskiej cywilizacji. Tylko w samych Stanach Zjednoczonych aż 30 milionów osób, wierzy że miało do czynienia z UFO. Sam serial z pewnością przyczynił się do tego, że grono to stale się powiększa.
Fabuła serialu „Z Archiwum X” skupia się wokół dwójki agentów FBI – Foxa Muldera (David Duchovny) i Dany Scully (Gillian Anderson), którzy wspólnie prowadzą Archiwum X, sekcję FBI zajmującą się nierozwiązanymi sprawami  o podłożu paranormalnym. Agenci znani z długoletniej współpracy bardzo się od siebie różnią. Mulder jest przekonany o istnieniu istot pozaziemskich, podczas gdy jego partnerka jest raczej sceptyczna. Wszystkie odkrycia stara się poddawać naukowej analizie, gdyż wierzy, że tylko w ten sposób obali mętne teorie i w konsekwencji powróci do prowadzenia typowych dla FBI spraw. Obok Foxa i Dany na ekranie zobaczymy Waltera Skinnera (Mitch Pileggio), bezpośredniego przełożonego agentów Muldera i Scully, Melvina Frohike (Tom Braidwood), niezastąpionego pomocnika agentów, którego zdolności okażą się nieocenione przy rozwiązywaniu wielu spraw, czarnego charakteru CGB Spendera (Williama B. Davis) oraz Johna Fitzgeralda Bayersa (Bruce Harwood), który bogatą wiedzą z zakresu nauk przyrodniczych razem z Melvinem Frohike wpiera agentów w rozwiązywaniu zagadek.
W pierwszym sezonie bohaterowie będą rozwiązywać sprawy związane
z tajemniczymi zaginięciami i brutalnymi morderstwami. Każdy z odcinków opowiada inną, mroczną historię, która bez wątpienia ma ponadnaturalne podłoże.
1. sezon serialu „Z Archiwum X” będzie emitowany na kanale FOX po dwa odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18.10.

 

 

PREMIERY W LISTOPADZIE NA
FOX COMEDY

WSPÓŁCZESNA RODZINA, Sezon 6
Modern Family, Season 6
(24 odcinki po 30 minut)
Wspolczesna rodzina 5
PREMIERA: ŚRODA, 4 LISTOPADA, GODZ. 21:00
(CZTERY ODCINKI)

Emisja: środy o godz. 21:00 (po cztery odcinki)

Zwariowana rodzina powraca!

Losy rodzin Pritchettów, Dunphych i Tuckerów zostały ze sobą w uroczy i umiejętny sposób splecione z Jayem Prittchetem – głową rodziny (w tej roli Ed O’Neill, znany m.in. z serialu „Świat według Bundych”). Jay ma u swego boku energiczną i sporo młodszą drugą żonę Glorię (Sofia Vergara „Maczeta zabija”) z którą doczekał się syna Joe. Dumna ze swoich kolumbijskich korzeni, pełna temperamentu Gloria jest również mamą nastoletniego chłopca o imieniu Manny (Rico Rodriguez, „Wielkie kino”).
Z kolei Claire (Julie Bowen, „Trawka”), dorosła córka Jay’a, oraz jej mąż Phil
(Ty Burrell, „Incredible Hulk”), próbują radzić sobie z dorastającymi dziećmi, najmłodszym o imieniu Luke (Nolan Gould, „To tylko seks”), córką Alex (Ariel Winter, „Pan i Pani Killer”), która w tym roku kończy liceum i rozgląda się za uniwersytetem, oraz najstarszą córką Haley (Sarah Hyland, „Chłopaki do wzięcia”), która mieszka z rodzicami i koncentruje się na karierze. Jest też Mitchell (Jesse Tyler Ferguson, „Cudowny świat”), brat Claire i dorosły syn Jaya, który właśnie poślubił swojego wieloletniego partnera Camerona (Eric Stonestreet, „Zła kobieta”). Wspólnie cieszą się życiem i wychowują adoptowaną w Wietnamie, charakterną, sześcioletnią córkę Lily (Aubrey Anderson-Emmons, „Distance”). Te trzy rodziny, a raczej jedna wielka familia, mają w sobie coś wyjątkowego, razem tworząc często przezabawny obraz współczesnej rodziny!
W nowym sezonie Mitchell i Cameron powracają z miesiąca miodowego i próbują odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości, co nie będzie łatwe, zwłaszcza, że podczas oglądania filmu ze ślubu wychodzą na jaw pewne niespodzianki i sytuacja robi się gorąca. Jay i Gloria obchodzą swoją rocznicę i nie mogą zdecydować czy związany
z nią prezent powinien być sentymentalny czy po prostu drogi? Żeby tylko takie zmartwienia miała rodzina Dunphych! Muszą oni opuścić swój dom i przenieść się tymczasowo do ciasnego pokoiku w hotelu…
W opinii krytyków „Współczesna rodzina” wniosła nową jakość do seriali komediowych, szybko stając się wyznacznikiem ostatnich zjawisk społeczno-kulturowych. Serial otrzymał pięć razy z rzędu nagrodę Emmy dla najlepszego serialu komediowego, wyrównując tym samym rekord ustanowiony wcześniej przez serial „Frasier”, oraz Złoty Glob za najlepszy telewizyjny serial komediowy.

CZARNO TO WIDZĘ, Sezon 2
Black-Ish, Season 2
(22 odcinki po 30 minut)

czarno to widze 2
PREMIERA: WTOREK, 17 LISTOPADA, GODZ. 21:55
(DWA ODCINKI)

Emisja: wtorki o godz. 21:55 (po dwa odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Jak wszyscy rodzice, Andre „Dre” (Anthony Anderson „Faceci z dzieciakami”), nominowany do nagrody Emmy 2015 w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu komediowym) i Rainbow Johnson (Tracee Ellis Ross „Przyjaciółki”), chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. Jednak okazuje się, że dorastanie ich pociech diametralnie różni się od ich dzieciństwa. Zdali sobie sprawę co najmniej z dwóch rzeczy: za zapewnienie dzieciom tego, czego oni sami nigdy nie mieli, trzeba zapłacić pewną cenę, a ci kochający rodzice są na to zupełnie nieprzygotowani. Z pomocą swojego ojca (Laurence Fishburne „Matrix”) Dre postanawia zaszczepić w swojej rodzinie poczucie kulturowej tożsamości, która cechuje się poszanowaniem przeszłości, a zarazem otwartością na przyszłość.
Mniej więcej w połowie sezonu w serialu gościnnie wystąpi Tyra Banks, modelka
i prowadząca programu „America’s Next Top Model”. Banks zagra samą siebie wcielając się w rolę najlepszej przyjaciółki Dre. W 2. sezonie „Czarno to widzę” jako Rasheida, przyjaciółka Zoey, gościnnie wystąpi również amerykańska piosenkarka, aktorka i tancerka – Zendaya.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.