FOX i FOX Comedy w lipcu 2018

W lipcu na kanale FOX obejrzymy: 7 sezon serialu „Homeland” i 15 sezon serialu animowanego „Family Guy: Głowa rodziny”. Kanał FOX Comedy wyemituje finałowy 7 sezon serialu „Jess i chłopaki”, 8 sezon serialu animowanego „Bob’s Burgers” oraz powrót po przerwie serialu „Agenci paranormalni”.

 

 

PREMIERY W LIPCU NA FOX

Już za chwilę rozpoczynamy wakacje, ale kanał FOX nie planuje urlopu! Już w lipcu wszyscy fani teorii spiskowych, rządowych machlojek i tajemniczych morderstw będą mogli rozkoszować się 7. sezonem Homeland! Do tego prosto z siostrzanego kanału – FOX Comedy – z 15. sezonem wpada w odwiedziny Family Guy: Głowa rodziny! A każdy miłośnik kina odpocznie przed telewizorem, oglądając takie hity jak Troja, Starcie tytanów czy Seks w wielkim mieście 2!

 

HOMELAND, sezon 7
Homeland, season 7
(12 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 29 LIPCA O GODZ. 20:10 (4 odcinki)
Emisja: niedziele o godz. 20:10 (4 odcinki)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

W 7. sezonie Homeland Carrie (Claire Danes) porzuca pracę w Białym Domu i zamieszkuje ze swoją siostrą Maggie (Amy Hargreaves). Jednak życie szybko pokazuje, że aby walczyć z dawną swoją sojuszniczką, a obecnie największym wrogiem, czyli Panią Prezydent Keane (Elizabeth Marvel), bohaterka znów będzie musiała zebrać siły oraz zacząć pracować z dawnymi i nowymi sojusznikami. Wszystko po to, by po raz kolejny uratować swój kraj. Czeka ją wiele nieprzyjemności i niebezpieczeństw. Czy Carrie poradzi sobie z tą sytuacją?
W jednym z wywiadów Claire Danes opowiada o sezonie siódmym:

W ostatnim sezonie na Carrie niespodziewanie spadło bardzo dużo cierpienia. Na przestrzeni wydarzeń zaczyna zdawać sobie sprawę, że prezydent nie jest tą osobą, za którą ją uważała. Carrie robi się w stosunku do niej bardzo podejrzliwa i przestaje jej ufać, więc podejmuje własną misję. Wszystko jest bardzo niestałe, niepewne i pełne obaw i to właśnie jest tematem przewodnim siódmego sezonu.
Aby przygotować się do swojej roli jak najlepiej, Claire Danes wiele dni spędziła na rozmowach z agentami CIA i obejrzała wiele filmów przedstawiających zachowania ludzi chorych na chorobę afektywną dwubiegunową, z którą zmaga się grana przez nią bohaterka. Odbyła również kilka rozmów z autorką książek Julie Fast, która również cierpi na tę chorobę.
Pośród wielu nagród, które zdobył Homeland, serial ma na swoim koncie osiem statuetek Emmy oraz pięć Złotych Globów, w tym dwa dla odtwórczyni głównej roli Claire Danes.
Premiera 7. sezonu Homeland już 29 lipca o godz. 20.10 tylko na FOX!

GŁOWA RODZINY, sezon 15
Family Guy, season 15
(20 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 9 LIPCA O GODZ. 21:05 (2 ODCINKI)
Emisja: poniedziałki od godz. 21:05 (2 odcinki)

Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Griffinów, którą tworzą ojciec Peter, matka Lois, córka  Meg, syn Chris, mały Stewie i pies Brian.
W 15. sezonie Peter zostanie kierowcą Ubera, a Quagmire (sąsiad Griffinów) odkryje Tindera i stanie się żigolo. Widzowie zobaczą również, jak Chris staje się gwiazdą baseballa oraz co się stanie, gdy znany footballista Robbie Gronkowski wprowadzi się niedaleko Griffinów ze swoim imprezowym autobusem. Gdyby tego było mało, to Peter wstąpi do ruchu przeciwko szczepieniom oraz dowie się, że w młodości odwiedził bank nasienia. Czego się tam dowie?
15. sezon Family Guy: Głowa rodziny będzie można oglądać już od soboty 19 maja od godz. 22:00 na FOX Comedy!

 

FILMOWY LIPIEC NA FOX

TROJA
SOBOTA 7 LIPCA O GODZ. 22:00

STARCIE TYTANÓW
NIEDZIELA 1 LIPCA O GODZ. 17:55

NIE WSZYSTKO ZŁOTO, CO SIĘ ŚWIECI
SOBOTA 14 LIPCA O GODZ. 17:45

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE 2
WTOREK 17 LIPCA O GODZ. 21:05

 

 

 

PREMIERY W LIPCU NA FOX COMEDY

 

JESS I CHŁOPAKI, sezon 7
New Girl, season 7
(8 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 15 LIPCA O GODZ. 22:00 (2 ODCINKI)
Emisja: niedziele od godz. 22:00 (2 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY!

Jess (Zooey Deschanel) to atrakcyjna, trzydziestokilkuletnia dziewczyna, która po zerwaniu ze swoim wieloletnim chłopakiem próbuje się odnaleźć w życiu singla. Stanęła przed wyzwaniem znalezienia sobie nowego mieszkania i tak właśnie trafiła na trójkę samotnych, przystojnych facetów – barmana Nicka, casanovę Schmidta i trenera „Coacha” Erniego. Wprowadzając się do nich, nie wiedziała, że jej życie ani przez chwilę nie będzie nudne!
Początkowo 6. sezon planowany był jako finałowy, jednak postanowiono dokręcić dodatkowe osiem odcinków mieszczących się w sezonie 7., który z kolei umiejscowiony jest trzy lata później. Co spotka tę zgraną paczkę tym razem?
W pierwszym odcinku Nick i Jess wracają ze swojej romantycznej wycieczki po Europie, natomiast Cece i Schmidt mają problemy ze zorganizowaniem przyjęcia urodzinowego ich córce.
Zooey Deschanel, odtwórczyni roli tytułowej Jess, w jednym z wywiadów opowiada o swoich odczuciach dotyczących zakończenia serialu i skrócenia go do ośmiu odcinków:

To dobra decyzja. Pracowaliśmy nad serialem przez długi czas, że teraz chcieliśmy zakończyć go w dobrym stylu, nie wpinając się, że musi to być kilkanaście odcinków. To prawdziwy wyczyn i jestem bardzo dumna z tego, że w jakimś sensie wspólnie napisaliśmy kolejny rozdział dla telewizji komediowej. To trochę słodko-gorzka sytuacja, ponieważ będę tęsknić za wszystkimi moimi przyjaciółmi. Uwielbiam ludzi, z którymi pracowałam przez te wszystkie lata.
Również Jake Johnson opowiada o swoich odczuciach na temat ostatniego sezonu:

Naprawdę podoba mi się to, co wydarzyło się między Nickiem i Jess. Trudno będzie mi brać udział w jakimkolwiek innym projekcie niż „Jess i chłopaki”. Zaczynając pracę w tym serialu, nie miałem pojęcia, w co się pakuję. Nie zdawałem sobie sprawy, że to przedsięwzięcie na siedem lat.
Jak zakończą się losy „Jess i chłopaków”? Tego wszystkiego dowiemy się już w niedzielę 15 lipca o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy!

 

BOB’S BURGERS, sezon 8
Bob’s Burgers, season 8
(21 odcinków po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 28 LIPCA O GODZ. 22:00 (4 ODCINKI)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY!

Serial Bob’s Burgers opowiada o perypetiach Boba Belchera, który wraz z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację Bob’s Burgers. Mężczyzna stawia sobie wielkie cele, jednak jego rodzina nie daje sobie rady z prowadzeniem interesu. Pomimo kiepskiej lokalizacji i braku klientów, starają się, aby ponowne otwarcie restauracji przyniosło sukces.
W ósmym sezonie Bob’s Burgers na bohaterów czeka wiele dziwnych i niebezpiecznych sytuacji: Bob postanawia zorganizować brunch, podczas którego próbuje rywalizować z Jimmym Pesto, Louise prosi Millie o pomoc w znalezieniu winnego, który zaatakował laleczki terapeutyczne pana Fronda, natomiast w noc Halloween Linda próbuje zaimponować dzieciom, zabierając je na poszukiwania wilka, który terroryzuje miasto. Tymczasem okaleczony Bob podejrzewa, że Teddy zmienił się w wilkołaka.
Premierowy odcinek sezonu 8. będzie zupełnie inny niż dotychczasowe. Twórcy postanowili stworzyć konkurs, w którym fani mogli wysyłać im własne szkice inspirowane postaciami Bob’s Burgers. Widzowie wysyłali projekty postaci, tła i wszystkiego, co tylko przyszło im do głowy. Ze wszystkich prac stworzono premierowy odcinek, którego każda scena zbudowana została z innych projektów. O całym przedsięwzięciu w jednym z wywiadów opowiedział Loren Bouchard, twórca serialu:

Uwielbiamy robić dla naszych fanów wszystko, co tylko możemy. W tym przypadku jest to właściwie sytuacja: od fana dla fana. Dostaliśmy mnóstwo prac i wykorzystaliśmy wszystkie te, z których mogliśmy stworzyć spójną całość. Zdecydowaliśmy się na zmienianie stylu w każdej scenie. Nad tym projektem pracowało wielu ludzi. Wcale nie chcieliśmy wybierać tych najpiękniejszych i najbardziej dopracowanych szkiców, chcieliśmy wybrać te, które nas po prostu zainteresowały. Jeśli chodzi o mnie – uwielbiam oglądać ten odcinek, ponieważ mogę na nowo odkrywać ten serial i go reinterpretować.
8. sezon Bob’s Burgers premierowo już 28 lipca o godz. 22:00 tylko na FOX Comedy!

 

POWRÓT PO PRZERWIE

AGENCI PARANORMALNI, sezon 1
Ghosted, season 1

PREMIERA: SOBOTA 14 LIPCA OD GODZ. 22:55 (ODCINEK 11 i 12)
Emisja: soboty od godz. 22:00 (4 odcinki)

 

KOMEDIE NA FOX COMEDY

PIĄTEK 6 LIPCA
Seks w wielkim mieście 2
O GODZ. 22:00

SOBOTA 14 LIPCA
Austin Powers i Złoty Członek
O GODZ. 14:40

SOBOTA 21 LIPCA
Austin Powers 2 – Szpieg, który nie umiera nigdy
O GODZ. 20:05

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.