FOX i FOX Comedy w lipcu 2015

czarno to widze W lipcu na kanale FOX 2 sezon serialu grozy „Wirus”. Kanał FOX Comedy wyemituje nowy serial komediowy FOX HD„Czarno to widzę”.fox_comedy-blue

 

PREMIERY W LIPCU

NA FOX

WIRUS, Sezon 2
The Strain, Season 2
(13 odcinków po 60 minut)

wirus2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 27 LIPCA, GODZ. 21:00 (DWA ODCINKI)

Emisja: w poniedziałki o godz. 21:00

Skażeni złem

Transformacja została rozpoczęta. Temu już nikt nie może zaprzeczyć – Nowy Jork coraz bardziej pogrąża się w śmiertelnej epidemii.

Dr Ephraim Goodweather (Corey Stoll, „House of Cards”, „O północy  w Paryżu”) oraz jego sojusznicy, zrobili wszystko, co mogli, by zadać ostateczny cios najpotężniejszemu z wampirów – Mistrzowi (Robert Maillet „300”, Sherlock Holmes”). Lecz ich pełna poświęceń misja zakończyła się porażką. Teraz Ephraim i dr Nora Martinez (Mia Maestro, „Agentka o stu twarzach”, „Frida”) muszą skupić się na stworzeniu broni biologicznej, która pozwoli im unicestwić szerzące zarazę stworzenia. W tym samym czasie Abraham Setrakian (David Bradley, „To już jest koniec”, saga „Harry Potter”) udaje się na poszukiwanie starożytnej księgi, która pozwoli mu  w całości poznać historię tajemniczych istot oraz być może dostarczy informacji jak je pokonać. Cała trójka musi uważnie stawiać kroki, bowiem pałający chęcią zemsty Mistrz nie cofnie się przed niczym, by zgładzić wciąż krzyżujący mu plany zespół. Drużyna Ephraima zaczyna wyścig  z czasem, muszą znaleźć sposób na pokonanie Mistrza, zanim transformacja stanie się powszechna, a co gorsze nieodwracalna.
Serial oparty jest na bestsellerowej trylogii autorstwa Guillermo del Toro oraz Chucka Hogana o tytule „Wirus” („The Strain”).
Amerykańska premiera serialu odbędzie się 12 lipca, zaś polscy widzowie zobaczą serial już dwa tygodnie później.

 

 

PREMIERY W LIPCU NA
FOX COMEDY

CZARNO TO WIDZĘ, Sezon 1
Black–ish, Season 1
(24 odcinki po 30 minut)

czarno to widze

PREMIERA: ŚRODA, 1 LIPCA, GODZ. 21:00 (trzy odcinki)

Emisja: w środy o godz. 22:00 (po dwa odcinki)

Andre “Dre” Johnson (Anthony Anderson “Romeo musi umrzeć”) ma świetną pracę, piękną żonę Rainbow (Tracee Ellis Ross “Przyjaciółki”), czwórkę średnio rozgarniętych dzieci oraz kolonialny dom na przedmieściach.
Jak każdy rodzic Andre i Rainbow pragną podarować swoim pociechom, wszystko to, co najlepsze. Ale marzenia ich latorośli znacznie różnią się od tych, które zaprzątały głowę państwu Johnson, gdy jeszcze, jako dzieci beztrosko bawili się na podwórku. Czasy się zmieniły i szczerze mówiąc ani Andre ani nawet liberalna Rainbow nie są na to do końca przygotowani. Wychowując potomstwo w typowej „białej” dzielnicy codziennie muszą borykać się ze skutkami ich asymilacji. Zoye, Andre Jr, Jack oraz Diane to typowi przedstawiciele pokolenia XXI wieku. Dla nich kolor skóry nie ma znaczenia, wszyscy są sobie równi i choć 24 godziny na dobę wyszykują informacji w sieci, jakoś umknął im fakt, iż obecnie najważniejszą funkcję w państwie pełni pierwszy afroamerykański prezydent.
Z małą pomocą konserwatywnego seniora rodu – Popsa (Laurence Fishburne, „Trylogia Matrix”) Andre próbuje zaszczepić w rodzinie poczucie tożsamości kulturowej, które pozwoliłoby im należycie uhonorować przeszłość oraz ciężko pracujących na swój byt przodków.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.