FOX i FOX Comedy w kwietniu 2022

W kwietniu na kanałach FOX m.in: nowy serial „Cała prawda o Pam”,Zabójcze umysły” sezon 15, „9-1-1” sezon 5b, „Resident Alien” sezon 2 oraz serial z lat 90-tych „Skrzydła”.

Kwiecień przyniesie ze sobą zarówno nowości, jak i kontynuacje ulubionych produkcji. 25 kwietnia premierowo wyłącznie na FOX pojawi się serial „Cała prawda o Pam”, w którym tytułową Pamelę Hupp zagra Renee Zellweger. Ponadto, widzowie będą mogli przypomnieć sobie serial „CSI: Kryminalne zagadki Miami” od pierwszego sezonu, a także obejrzeć kolejne odcinki „9-1-1” i finałową część „Zabójczych umysłów”. FOX Comedy również zaskoczy – już na początku miesiąca na widzów będą czekać przygody Harry’ego w drugim sezonie „Resident Alien” oraz serial „Skrzydła”.

KWIECIEŃ NA KANALE FOX

Cała prawda o Pam


(6 odcinków po 1 h)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 25 kwietnia o godzinie 22:00
Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00
POWTÓRKI: WTORKI o 22:55, SOBOTY po seansie filmowym

„Cała prawda o Pam” to pasjonujący dramat oparty na sprawie zabójstwa Betsy Farii z 2011 roku. Ta szokująca i prawdziwa historia obiła się w USA szerokim echem i była tematem kilku niezwykle popularnych odcinków Dateline NBC (amerykański magazyn informacyjny i program telewizyjny) oraz znanego podcastu o tej samej nazwie. Serial pokazuje niespodziewane zwroty akcji w śledztwie, które ostatecznie ujawniło diaboliczny plan pozornie zwyczajnej kobiety o imieniu Pam Hupp.
W rolę tytułowej Pam wcieliła się Renee Zellweger, która przeszła sporą metamorfozę, aby jak najlepiej odtworzyć wizerunek zamieszanej w zbrodnię Hupp. Serial liczy 6 godzinnych odcinków.

W serialu występują również: Katy Mixon jako Betsy Faria, Glenn Fleshler jako Russ Faria, Josh Duhamel jako Joel Schwartz, Judy Greer jako Leah Askey, Gideon Adlon jako Mariah Day, Sean Bridgers jako Mark Hupp, Suanne Spoke jako Janet oraz Mac Brandt jako detektyw McCarrick.
Premiera 25 kwietnia o godzinie 22:00 na kanale FOX. Powtórki odcinków w każdy wtorek o 22:55 i w soboty po seansie filmowym.

9-1-1, sezon 5B


(18 odcinków po 1 h)
PREMIERA: WTOREK 12 kwietnia o godzinie 21:05
Kolejne odcinki we wtorki o 21:05
POWTÓRKI: ŚRODY o 22:55, NIEDZIELE o 17:25

Szybka reakcja strażaków z oddziału 118 pozwala uratować rodzinę, której w samochodzie została wykryta bomba. Sytuację utrudniał fakt, że bomba miała wybuchnąć, jeśli pojazd zwolni poniżej 55 mil na godzinę. Eddie (Ryan Guzman) przechodzi trudny okres w nowej pracy, Buck (Oliver Stark) podejmuje impulsywną decyzję dotyczącą swojego związku. Do zespołu 118 dołączą także dwie nowe osoby.
Kontynuacja piątego sezonu serialu już od 12 kwietnia o 21:05, a kolejne odcinki w każdy wtorek na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać we wtorki, FOX przygotował powtórki – w środy o 22:55 oraz w niedziele o 17:25.

Zabójcze umysły, sezon 15


(10 odcinków po 1 h)
PREMIERA: PONIEDZIAŁE 25 kwietnia o godzinie 20:10
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:10
POWTÓRKI: PIĄTKI od 22:00, PONIEDZIAŁKI-PIĄTKI w nocy

W piętnastym, ostatnim sezonie „Zabójczych umysłów” zespół Jednostki Analiz Behawioralnych bada sprawę, który wykazuje uderzające podobieństwa do ostatniej obsesji Davida Rossiego (Joe Mantegna), w której „Kameleon”, znany także jako Everett Lynch, prawie go zabił, a następnie zniknął. Tym razem J.J (A.J. Cook) skonfrontuje się z przestępcą, w skutek czego wyląduje w szpitalu, a reszta ekipy będzie kontynuować poszukiwania Lyncha i jego córki.
Czy Lynch zostanie w końcu złapany i poniesie konsekwencje swoich czynów, a ekipie uda się doprowadzić całą sprawę do końca? Odpowiedzi na te i inne pytania już 25 kwietnia o godzinie 20:10 na kanale FOX. Kolejne odcinki na ekranie od poniedziałku do piątku o 20:10.

CSI: Kryminalne zagadki Miami, sezon 1


(24 odcinki po 1 h)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 11 kwietnia o godzinie 16:30 (dwa odcinki)
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 17:25
POWTÓRKI: PONIEDZIAŁKI-PIĄTKI o 10:05 i 16:30, SOBOTY od 14:40, NIEDZIELE od 12:50

Serial CSI: Kryminalne zagadki Miami śledzi pracę grupy detektywów i techników kryminalnych, których zadaniem jest rozwiązywanie najbardziej niecodziennych spraw w Miami. Zespołem kieruje bezkompromisowy specjalista od materiałów wybuchowych porucznik Horatio Caine (David Caruso), a w skład zespołu, którym dowodzi wspólnie z Duqesne (Emily Procter), wchodzą: chemiczka Megan Donner (Kim Delaney) i ekspert ds. podwodnego rozbrajania bomb – Eric Delko (Adam Rodriguez). Wspiera ich także lekarka sądowa Alexx Woods (Khandi Alexander).
11 kwietnia o godzinie 16:30 na kanale FOX widzowie będą mogli obejrzeć dwa odcinki pierwszego sezon CSI: Kryminalne zagadki Miami – serialu, który był pierwszym z serii spin-offów związanych z CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. Kolejne przygody detektywów od poniedziałku do piątku o 17:25.

KWIECIEŃ NA KANALE FOX COMEDY

Resident Alien, sezon 2


(16 odcinków po 1 h)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 4 kwietnia o godzinie 20:00
Kolejne odcinki w poniedziałki o 20:00
POWTÓRKI: SOBOTY I NIEDZIELE przed seansem filmowym

Pod koniec ubiegłego sezonu, podczas powrotu na swoją rodzinną planetę, Harry (Alan Tudyk) odkrył, że na statku ma pasażera na gapę. Postanowił odstawić Maxa (Judah Prehn) na Ziemię. Powody, dla których Harry zostanie, będą interesujące. Czy wraca po więcej pizzy, czy może już tęskni za swoją przyjaciółką Astą (Sara Tomko)? Serial opowiada nie tylko o przygodach Harry’ego, ale też mieszkańców miasta Patience w Kolorado. Jak przybrany ojciec Asty – Dan (Gary Farmer), poradzi sobie z informacją, że Harry jest kosmitą? Dodatkowo wygląda na to, że Harry nie jest jedynym potencjalnym zagrożeniem dla ludzkości. Czy generał McCallister (Linda Hamilton) i agent Casper (Mandell Maughn) w końcu dorwą swojego kosmitę? Co się stanie z lekarzem, którego błędnie złapali, myśląc, że jest „tym” kosmitą? Czy Szeryf Mike (Corey Reynolds) i jego zastępca Liv (Elizabeth Bowen) odkryją, kim naprawdę jest Harry?
Na te wszystkie pytania, widzowie znajdą odpowiedź w drugim sezonie Resident Alien, który na kanale FOX Comedy pojawi się 4 kwietnia o godzinie 20:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 20:00.

Skrzydła, sezony 1-3


(sezon 1: 16 odcinków po 0,5 h)
(sezon 2: 21 odcinków po 0,5 h)
(sezon 3: 22 odcinki po 0,5 h)
PREMIERA:
Sezon 1: PONIEDZIAŁEK 11 kwietnia o godzinie 15:00 (4 odcinki)
Sezon 2: ŚRODA 13 kwietnia o godzinie 16:00 (2 odcinki)
Sezon 3: CZWARTEK 28 kwietnia o godzinie 16:00 (2 odcinki)
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 16:00
POWTÓRKI: PONIEDZIAŁKI-PIĄTKI o 15:00

W kwietniu na FOX Comedy pojawią się 3 sezony popularnego w latach 90-tych serialu „Skrzydła”. Akcja rozgrywa się na „Tom Nevers Field”, fikcyjnym małym lotnisku dla dwóch linii lotniczych w Nantucket w stanie Massachusetts. Bracia i piloci Joe i Brian Hackettowie (Tim Daly i Steven Weber) oraz stewardessa Fay (Rebecca Schull) obsługują firmę Sandpiper Air, a szefem ich bezpośredniej konkurencji Aeromass jest Roy Biggins (David Schramm). Pracownikami lotniska są ponadto mechanik Lowell (Thomas Haden Church) oraz właścicielka bufetu i przyjaciółka Hackettów z dzieciństwa Helen (Crystal Bernard).
Od 11 kwietnia na kanale FOX Comedy widzowie będą mogli oglądać trzy sezony serialu „Skrzydła”. Aż cztery odcinki pierwszego z nich już w poniedziałek 11 kwietnia o godzinie 15:00. Drugi sezon startuje w środę 13 kwietnia o godzinie 16:00 – 2 premierowe odcinki, a trzecie będzie dostępny od czwartku 28 kwietnia o godzinie 16:00 – również po 2 odcinki.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.