FOX i FOX Comedy w kwietniu 2019

 W kwietniu na kanale FOX obejrzymy 2 sezon serialu „Orville” oraz kontynuację 2 sezonu serialu „9-1-1”. Kanał Fox Comedy wyemituje serial anime „Shin-Chan” oraz 3 sezon serialu „Nie ma mowy”.

W kwietniu na FOX z odległych zakątków galaktyki przyleci kapitan Ed Mercer, aby przedstawić widzom sprawozdanie ze swoich kosmicznych wojaży w 2. sezonie serialu Orville. Do tego po przerwie na antenę powraca serial 9-1-1, który pokaże widzom jak ciężka jest praca ratowników. Za to wszyscy spragnieni filmów będą mogli delektować się takimi produkcjami jak: Constantine, Contagion – Epidemia strachu czy Kocha, lubi, szanuje.

ORVILLE, sezon 2
ORVILLE, season 2
(14 odcinków po 60 minut)


PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 29 KWIETNIA O GODZ. 21:05
Emisja poniedziałki o 21:05
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE TYLKO NA FOX!

Kosmiczny serial przygodowy stworzony przez Setha MacFarlane’a powraca w drugim sezonie, aby zabrać widzów w podróż do kolejnych nowych światów. Akcja toczy się 400 lat w przyszłości na pokładzie statku badawczego USS Orville. Jego załoga, złożona zarówno z ludzi, jak i z obcych, mierzy się z wyzwaniami czyhającymi w kosmosie oraz problemami codziennego życia.

W pierwszym sezonie Unia Planetarna awansowała Eda Mercera na kapitana statku badawczego U.S.S. Orville. Jego entuzjazm związany z objęciem nowego stanowiska został szybko ostudzony, gdy okazało się, że na pierwszego oficera przydzielono jego byłą żonę, Kelly Grayson (Adrianne Palicki).

W drugim sezonie relacja Eda i Kelly obierze nowy kurs, podczas gdy załoga promu spotka się niewidzianymi do tej pory kosmitami, stawi czoła starym wrogom oraz nawiąże kontakt z nową cywilizacją. Nowe przygody rozpoczną się od wycieczki załogi Orville na planetę Moclus, gdzie ma odbyć się coroczna ceremonia oddawania… moczu, w której bierze udział cała męska cześć populacji planety. Przy okazji będzie to też dobra okazja, żeby załoga zapoznała się z porucznik Janel Tyler (Michaela McManus), która dołączyła do załogi jako nowy kartograf.

Byłem dumny z tego, co pokazaliśmy w pierwszym sezonie. Jednak mogę powiedzieć, że ten sezon jest dużym krokiem naprzód w porównaniu do poprzedniego. Nie tylko budżet jest większy, ale również mamy więcej charakteryzacji, lepsze efekty specjalne. Myślę, że zaskoczymy widzów rozmachem – tłumaczył w jednym z wywiadów Seth MacFarlane.

Jakie jeszcze przygody spotkają załogę U.S.S. Orville? Dowiemy się już 29 kwietnia o godz. 21:05 tylko na FOX!

POWRÓT PO PRZERWIE
9-1-1, sezon 2
9-1-1, season 2
(18 odcinków po 60 minut)


PREMIERA: WTOREK 2 KWIETNIA O GODZ. 22:00
Emisja wtorki o 22:00
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE TYLKO NA FOX!

NOWE FILMY NA FOX
CONSTANTINE
SOBOTA 6 KWIETNIA O GODZ. 20:10
WTOREK 9 KWIETNIA O GODZ. 22:55

CONTAGION – EPIDEMIA STRACHU
SOBOTA 13 KWIETNIA O GODZ. 20:10
WTOREK 16 KWIETNIA O GODZ. 22:55

KOCHA, LUBI, SZANUJE
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 20:10
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 18:45

FILMOWA WIELKANOC NA FOX
SOBOTA 20 KWIETNIA
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA O GODZ. 17:35
KOCHA, LUBI, SZANUJE O GODZ. 20:10
PARK JURAJSKI O GODZ. 22:30

NIEDZIELA 21 KWIETNIA
PARK JURAJSKI O GODZ. 14:15
ZAGINIONY ŚWIAT: JURRASIC PARK O GODZ. 16:45
PARK JURAJSKI III O GODZ. 19:15
GLADIATOR O GODZ. 21:05

PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA
ZAGINIONY ŚWIAT: JURRASIC PARK O GODZ. 13:25
ROBIN HOOD O GODZ. 15:55
KOCHA, LUBI, SZABUJE O GODZ. 18:45
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA O GODZ. 22:00

PREMIERY W KWIETNIU NA FOX COMEDY

NIE MA MOWY, sezon 3
Speechless, season 3
(22 odcinki po 30 minut)


PREMIERA 3. SEZONU: NIEDZIELA 7 KWIETNIA OD GODZ. 15:50 (2 ODCINKI)
Emisja: w niedziele od godz. 15:50 (2 odcinki)
TYLKO NA FOX COMEDY!

Serial Nie ma mowy opowiada o Mai DiMeo (Minnie Driver, Buntownik z wyboru), która jest w stanie zrobić wszystko dla swojej rodziny – męża Jimmy’ego (John Ross Bowie, Teoria wielkiego podrywu) i trójki dzieci: Raya (Mason Cook, Mockingbird Lane), Dylan (Kyla Kenedy, The Walking Dead) i najstarszego syna JJ’a (Micah Fowler, Długi wrześniowy weekend), który cierpi na porażenie mózgowe, przez co nie jest w stanie mówić ani poruszać się o własnych siłach. Kobieta musi stawić czoła przeciwnościom losu oraz walczyć z niesprawiedliwością społeczną, zarówno tą prawdziwą, jak i wyimaginowaną, a rodzina próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce do życia.

Razem z trzecim sezonem tej zabawnej i często zaskakującej komedii rodzina DiMeo – wspólnie z JJ’em oraz opiekunem Kennethem – udaje się do Londynu. Wybierają się tam, by spotkać się z ojcem Mai, Martinem, który już od dawna jest nieobecny w jej życiu. Maya postanawia poprosić go o pomoc finansową, dzięki której będzie mogła uratować dom. Czy rodzina połączy się na nowo? Tymczasem Jimmy nakłada na siebie „maskę zabawnego taty”, aby zapewnić JJ’owi wspaniałą podróż. W najnowszym sezonie serialu pojawi się też inny problem – Maya boryka się z faktem, że jej dzieci szybko dorastają, a JJ wkrótce wyruszy na studia, pozostawiając jej dużo więcej wolnego czasu na skupienie się na sobie i wychowywanie Raya i Dylan.

W jednym z wywiadów Minnie Driver, odtwórczyni roli Mai DiMeo, opowiedziała o trzecim sezonie Nie ma mowy:

Jeśli chcecie obejrzeć serial zupełnie inny od tego, co jest obecnie dostępne, serial o integracji i przyszłościowo myślącym społeczeństwie, to koniecznie musicie obejrzeć nasz serial. Jest zabawny, luźny i nie brakuje w nim słodko-gorzkiego humoru, który jednak nikogo nie rani. To jest właśnie coś, co sama chcę oglądać.

Jak potoczą się dalsze losy rodziny DiMeo? Czy Maya poradzi sobie z nieuniknionym dorastaniem swoich dzieci? Nie ma mowy już 7 kwietnia o godzinie 15:50 na FOX Comedy!

SHIN-CHAN
Schin-Chan
(36 odcinków po 30 minut)


PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 8 KWIETNIA OD GODZ. 08:05 (4 ODCINKI)
Emisja od poniedziałku do piątku od godz. 08:05 (4 odcinki)
POWRÓT KULTOWEJ ANIMACJI!

Shinnosuke Nohara, znany jako Shin-chan, ma pięć lat. Mieszka w mieście Kasukabe razem ze swoimi rodzicami: Hiroshim i Misae, siostrzyczką Himawari i psem Śnieżkiem. Swoim zachowaniem wprawia dorosłych w zakłopotanie i przysparza mamie zmartwień. Razem z przyjaciółmi: Kazamą, Masao, Boo i Nene oraz psem przeżywa szalone przygody w domu, przedszkolu, na placu zabaw i w parku. Jednak „anormalność” chłopca sprawia, że przytrafia mu się mnóstwo różnorakich, dziwnych i śmiesznych przygód.

Bohater jest niezwykle psotnym i buntowniczym dzieckiem, które wbrew wszystkiemu i wszystkim, non stop przytłacza dorosłych swoim bezwstydnym zachowaniem. Aroganckie i lekceważące maniery Shin-Chana kontrastują z rygorystycznymi normami społecznymi w Japonii, co jest źródłem niezadowolenia jego rodziny, zwłaszcza matki, która stara się przywołać malca do porządku, jednak bez większego powodzenia. Wulgarny Shin-Chan to istny wulkan! Zachowanie chłopca bardzo często wyprowadza ją z równowagi.

Shin-Chan często porównywany jest do takich kultowych animacji jak Simpsonowie czy Family Guy: Głowa rodziny. Dzieje się tak za sprawą odważnego humoru, który jest znakiem rozpoznawczym wszystkich trzech animacji. Seria będzie emitowana na FOX Comedy w wersji HD.
Co jeszcze spotka niecodziennego przedszkolaka Shin-Chana oraz jego kolegów? Shin-Chan już 8 kwietnia o godzinie 08:05 na FOX Comedy!

KOMEDIOWA WIELKANOC NA FOX COMEDY
SOBOTA:
MICKEY NIEBIESKIE OKO
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 23:55

MISS AGENT
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 15:55

PIŁKI Z JAJAMI – NOWOŚĆ!
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 18:05

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE – NOWOŚĆ!
SOBOTA 20 KWIETNIA O GODZ. 22:00

NIEDZIELA:
AKADEMIA POLICYJNA 7: MISJA W MOSKWIE
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 12:55

PRZYJĘTY – NOWOŚĆ!
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 14:25

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 16:05

SZEFOWIE WROGOWIE
NIEDZIELA 21 KWIETNIA O GODZ. 21:30

PONIEDZIAŁEK:
PRZYJĘTY
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 10:30

MISS AGENT
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 12:10

PIŁKI Z JAJAMI
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 16:10

MISS AGENT 2: UZBROJONA I UROCZA
PONIEDZIAŁEK 22 KWIETNIA O GODZ. 22:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Jedna myśl nt. „FOX i FOX Comedy w kwietniu 2019

  1. Mam nadzieję, że Fox wie, że jednym z atutów Shin Chana emitowanego na dawnym Fox Kids (nomen-omen ich imienniku!) był świetny polski dubbing. Oby nie zrobili głupoty, jaką byłaby emisja z lektorem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.