FOX i FOX Comedy w kwietniu 2015

zawod amerykanin 3W kwietniu na kanale FOX obejrzymy 3 sezon serialu „Zawód: FOX HDAmerykanin” oraz 2 sezon serialu „Salem”. Kanał FOX Comedy wyemituje 6 sezon serialu „Community” oraz 6 sezon serialu „Cougar Town: Miasto kocic”.

 

 

 

PREMIERY W KWIETNIU NA FOX

ZAWÓD: AMERYKANIN, Sezon 3
The Americans, Season 3
(13 odcinków po 60 minut)
zawod amerykanin 3
PREMIERA: WTOREK, 7 KWIETNIA, GODZ. 22:00 i 23:00

Emisja: wtorki o godz. 22:00 (po dwa odcinki)

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Sekretne życie szpiega…
„Zawód: Amerykanin” to trzymający w napięciu, chwalony przez krytyków serial, w którym w jedną z głównych ról wciela się zdobywczyni Złotego Globu i odtwórczyni uwielbianej na całym świecie tytułowej postaci serialu „Felicity” – Keri Russell. Tym razem Keri wciela się w postać Elizabeth Jennings, przykładnej żony Phillipa Jenningsa (Matthew Rhys, „Bracia
i siostry”), kochającej matki Paige (Holly Taylor „Ashley”) oraz Henry’ego (Keidrich Sellati „The Jesuit”), a zarazem oddanej agentki KGB. Małżeństwo Jenningsów przybyło do Stanów Zjednoczonych tylko  w jednym celu: by gromadzić informacje dla ukochanej ojczyzny – Związku Radzieckiego i aby tego dokonać są w stanie poświęcić naprawdę wiele. Do tej pory udawało im się godzić życie rodzinne z powierzanymi misjami bez konieczności informowania dzieci, czym tak naprawdę się zajmują. Jednak w nadchodzącym, trzecim sezonie wszystko ma się zmienić, bowiem KGB żąda od nich bezwzględnego posłuszeństwa. Posłuszeństwa, które mają przejawić największym poświęceniem, jakie mogą okazać rodzice: włączeniem do siatki rosyjskich szpiegów swojej 16-letniej córki. Czy Elizabeth i Philip zdecydują się na taką ingerencję w życie wkraczającej w dorosłość Paige?
Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w roku 1982, zaraz po śmierci Leonida Breżniewa, czyli w momencie, gdy stery okrętu zwanego Związkiem Radzieckim przejmuje Jurij Władimirowicz Andropow. Widzowie wiedzą już jak ta zmiana wpłynie na losy świata, ale co będzie oznaczała dla naszych bohaterów?

 

SALEM, Sezon 2
Salem, Season 2
(13 odcinków po 60 minut)
salem 2

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK, 27 KWIETNIA, GODZ. 21:00

Emisja: poniedziałki o godz. 21:00

Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Hokus pokus, czary mary …

„Salem” to niezwykle mroczna, osadzona w siedemnastowiecznym Massachusetts, produkcja opowiadająca historie jednego z najbardziej okrutnego okresu amerykańskiej historii – polowania na czarownice.
W Salem czarownice istnieją naprawdę, ale nie są tym, czym wydają się być. Serial, który w samym centrum opowieści umieszcza gorący romans Mary Sibley (Janet Montgomery, „Czarny łabędź”, „Szpiedzy  w Warszawie”) oraz weterana wojennego Johna Aldena (Shane West, „Szkoła uczuć”, „Liga niezwykłych dżentelmenów”) przedstawia widzom zupełnie nową, śmiałą wizję Salem i jeszcze odważniejszy obraz czarownic.
Pierwszy sezon serialu obfitował w podstępne oszustwa i szokujące rewelacje. John zdecydował się zaryzykować własnym życiem, by ocalić swą jedyną prawdziwą miłość – Mary. Nie zniechęca go nawet fakt, iż kobieta, której powierzył serce, na co dzień zajmuje się czarną magią. Sezon drugi to kontynuacja wydarzeń z sezonu pierwszego Mary Sibley
w dalszym ciągu znajduje się w samym środku panującego w Salem chaosu, gdzie starzy oraz zupełnie nowi wrogowie pragną pozbawić ją piastowanego stanowiska.
W najnowszej odsłonie „Salem” gościnnie ujrzymy m.in. Lucy Lawless znaną widzom z roli w serialu „Xena: wojownicza księżniczka”, która wcieli się w postać ostatniej potomkini niemieckiej linii czarownic oraz Stuarta Townsenda („24 godziny”) w roli dociekliwego doktora próbującego za wszelką cenę rozwiązać tajemnicę, którą owiane jest Salem.

 

 

PREMIERY W KWIETNIU NA
FOX COMEDY

COUGAR TOWN: MIASTO KOCIC, Sezon 6
Cougar Town, Season 6
(13 odcinków po 30 minut)

Cougar Town miasto kocic 6

PREMIERA: ŚRODA, 1 KWIETNIA, GODZ. 21:30 (trzy odcinki)

Emisja: środy o godzinie 21:00 (po cztery odcinki)

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Czy kobieta w średnim wieku może być jednocześnie matką, odnosząca sukcesy businesswoman i jeszcze znaleźć czas na randkowanie? Od pięciu sezonów Jules (nominowana za tę rolę do Złotego Globu Courteney Cox „Przyjaciele”) robi naprawdę wiele, by tak właśnie się stało. W szóstej
i zarazem ostatniej odsłonie „Cougar Town: Miasta kocic” będzie musiała dodatkowo pogodzić to wszystko z rolą babci oraz… abstynentki. Solidaryzując się ze swoją ciężarną, ekscentryczną przyjaciółką – Laurie (nagrodzona za tę rolę Critics’ Choice Television Busy Philipps „Jezioro marzeń”), która tak się składa jest również miłością jej syna – Travisa (Dan Byrd „Wzgórza mają oczy”), Jules postanawia na cały miesiąc odstawić swoje owiane sławą gigantyczne kieliszki oraz ich procentową zawartość,  a to może oznaczać tylko dwie rzeczy: problemy dla przyjaciół Jules oraz porządną dawkę śmiechu dla fanów serialu.
Scenarzystą „Cougar Town: Miasta kocic” jest Bill Lawrence, który odpowiadał również za scenariusz zdobywcy dwóch statuetek Emmy „Chorych doktorów” oraz kultowego już serialu „Przyjaciele”.

 

COMMUNITY, Sezon 6
Community, Season 6
(13 odcinków po 30 minut)
community 6
PREMIERA: WTOREK, 14 KWIETNIA, GODZ. 21:00
Emisja: wtorki o godzinie 21:00

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE. TYLKO na FOX Comedy!

Niech zabrzmi akademicki dzwonek, czas na kolejny semestr w Greendale Community College! Uczelni, której mury zasilają głównie słabsi absolwenci szkół średnich, świeżo rozwiedzione gospodynie domowe oraz osoby starsze starające się zachować zarówno fizyczną jak i społeczną aktywność. W szóstej odsłonie „Community” w dalszym ciągu raczy widzów błyskotliwym i nietuzinkowy poczuciem humoru, a Senor Chang (Ken Jeong „Kac Vegas”) śmieszy jak nigdy dotąd. Premierowy odcinek serialu szczególnie ucieszy fanów superbohaterów, bowiem za jego reżyserię zabrali się twórcy przeboju Marvela „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” – Joe i Anthony Russo, którzy współpracowali także przy pierwszych trzech sezonach serialu.
„Community” zostało docenione zarówno przez krytyków jak i widzów,
a wyrazem tego są przyznane serialowi nagrody Emmy oraz Saturn, a także liczne nominacje.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.