FOX i FOX Comedy w grudniu 2021

W grudniu na kanałach FOX obejrzymy nowy serial „Genialna Morgane” oraz nowe odcinki „Chirurdzy” sezon 18, „Zabójcze umysły: poza granicami” sezon 2, „Duncanville” sezon 2.

Nowe produkcje, ulubieńcy widzów i świąteczno-noworoczny klimat. Taką kombinację dostarczy FOX i FOX Comedy w grudniu

Grudzień to zdecydowanie miesiąc, w którym myślami jesteśmy już przy świętach, wolnym czasie i Nowym Roku. Zatem w repertuarze FOX i FOX Comedy nie mogło zabraknąć właśnie takiego klimatu. Ale zanim nastanie błoga końcówka miesiąca, już od pierwszych dni na widzów czekać będą premiery. Na ekranie pojawi się wieloletni ulubieniec – serial „Chirurdzy” w swojej już 18. odsłonie. Bohaterów, ale i sam szpital, czeka sporo zmian. FOX zaskoczy też zupełną nowością, czyli pierwszym sezonem serialu „Genialna Morgane”. Fani będą mogli również kontynuować oglądanie przygód policjantów z FBI w drugim sezonie „Zabójcze umysły: poza granicami”. Na FOX Comedy natomiast premierowo drugi sezon Duncanville. Nie zabraknie też filmów, które pozwolą na wspólne, rodzinne oglądanie i spędzenie wolnego czasu.

GRUDZIEŃ NA KANALE FOX

Chirurdzy, sezon 18A


(22 odcinki po 1 h)
PREMIERA: ŚRODA 8 grudnia O GODZINIE 21:05

18. sezon to przełomowy moment zmian. I będzie to coś więcej niż tylko porzucenie maseczek i protokołów COVID-19 – sale operacyjne w szpitalu Gray Sloan tętnią życiem! Nikt nie przeżywa załamań psychicznych i nie zostaje na ławce w szatni.
W serialu występują: Ellen Pompeo jako Meredith Grey, Chandra Wilson jako Miranda Bailey, James Pickens Jr. – serialowy Richard Webber, Kevin McKidd – Owen Hunt, Kim Raver wcielający się w postać Teddy’ego Altmana, Camilla Luddington jako Dr. Jo, Caterina Scorsone grająca Amelie Shepherd, Kelly McCreary – Maggie Pierce oraz Scott Speedman jako Nick Marsch.
Jak zmieni się życie lekarzy i samego szpitala Gray Sloan? Premierowy odcinek 18. sezonu już 8 grudnia o 21:05, a kolejne w każdą środę na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać w środy, FOX przygotował powtórki – w soboty o 19:15.

Genialna Morgane, sezon 1
(8 odcinków po 1 h)
PREMIERA: CZWARTEK 9 grudnia O GODZINIE 21:05

38-letnia Morgane Alvaro (Audrey Fleurot) urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym. Samotna matka z trójką dzieci, które mają dwóch różnych ojców, jest obdarzona talentem intelektualnym, ale nieprzystosowana społecznie. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązała bliską więź. Ze względu na trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy, zajmuje się dorywczymi zleceniami. Pewnej nocy, gdy Morgane sprząta posterunek policji w Lille, dostrzega akta śledztwa, które natychmiast uruchamiają jej mentalny radar. Dzięki poprawkom jakie nanosi w aktach, policjanci są bliżej znalezienia podejrzanych. Po przesłuchaniu i przetestowaniu jej metody, policja postanawia dołączyć ją do zespołu, aby pomóc im wyśledzić i złapać bardzo inteligentnych przestępców…
Jak Morgane poradzi sobie w nowej roli i czy uda jej się rozwiązać zagadkę sprzed lat i odnaleźć zaginioną pierwszą miłość? Odpowiedź już 9 grudnia o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki przygód Morgane można oglądać także we wtorki o 22:00, soboty o 9:10 oraz niedziele o 17:25.

Zabójcze umysły: poza granicami, sezon 2


(13 odcinków po 1 h)
PREMIERA: CZWARTEK 2 grudnia o godzinie 20:10

„Zabójcze umysły: poza granicami” to dramat o wydziale FBI, którego rolą jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych, ale także pomaganie Amerykanom, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie podczas pobytu za granicą. Drugi sezon na kanale FOX będzie można oglądać od czwartku 2 grudnia, a kolejne odcinki będą dostępne od poniedziałku do piątku.

W rozwiązaniu przestępstw pomogą Gary Sinise jako Jack Garrett, Alana de la Garza jako Clara Seger, Daniel Henney jako Matthew Simmons, Tyler James Williams jako Russ „Monty” Montgomery, Annie Funke jako Mae Jarvis oraz Sherry Stringfield jako Karen Garret
Jak potoczą się losy bohaterów podczas kolejnych wyzwań, jakie na nich czekają? Odpowiedzi na te pytania już w grudniu na kanale FOX.

NIEZWYKŁE FILMOWE ŚWIĘTA I NOWY ROK

Świąteczno-noworoczny relaks z filmami na kanale FOX rozpoczniemy od 24 grudnia od godziny 14:00 i będzie trwać przez dwa weekendy
Holiday
Niedziela, 26 grudnia o 14:00
Sobota, 1 stycznia o 16:20
Pana Magorium cudowne emporium
Sobota, 25 grudnia o 14:00
Piątek, 31 grudnia o 16:35
Mumia
Sobota, 25 grudnia o 17:55
(Poniedziałek, 27 grudnia o 22:00)
Król Skorpion
Sobota, 25 grudnia o 16:05
(Czwartek, 30 grudnia o 22:05)
Sahara
Piątek, 24 grudnia o 14:00
Niedziela, 26 grudnia o 19:20
Piątek, 31 grudnia o 14:00
Sobota, 1 stycznia o 19:05

GRUDZIEŃ NA KANALE FOX COMEDY

Duncanville, sezon 2
(12 odcinków po 0,5 h)


PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 27 grudnia O GODZINIE 23:30 (w trzy poniedziałki po cztery odcinki)

Niezwykle pomysłowy 15-letni Duncan z rodziną i przyjaciółmi wracają po więcej przygód w drugim sezonie animowanej komedii autorstwa Amy Poehler („Parks and Recreation”) oraz Mike’a i Julie Scully („Simpsonowie”). W najnowszych odcinkach Harrisowie wybiorą się na wakacje, Duncan i Kimberly pojadą na obóz terapeutyczny, Jing i Jack założą zespół muzyczny, którego menadżerem zostanie Annie. Ponadto, Duncan weźmie udział w wyścigach starych samochodów.
Co jeszcze wydarzy się w drugim sezonie? Premierowe odcinki w trzy poniedziałki, zaczynając od 27 grudnia o godzinie 23:30 na kanale FOX Comedy.
Na widzów FOX Comedy w grudniu czekać będą także kolejne sezony serialu Futurama – cztery nowe odcinki 8. części kultowych przygód w każdy poniedziałek o godzinie 23:30 oraz 8. i 9. sezon „Diabli nadali”. Kolejne historie i perypetie Douga oraz Carrie przez 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku o 17:00. Jak co miesiąc, pojawią się również filmy!

Prawdziwie rodzinne święta i wielkie wejście w Nowy Rok z FOX COMEDY
Okres świąteczno-noworoczny to zdecydowanie czas filmów oglądanych w rodzinnym gronie, FOX Comedy zadba o rozrywkę, dobrze spędzony czas i najlepszy repertuar.

Agent XXL
Piątek, 24 grudnia o 16:15
Pan i Pani Smith
Sobota, 25 grudnia o 18:25
Zgadnij kto
Niedziela, 26 grudnia o 18:10
Stażyści
Piątek, 31 grudnia o 17:35
Wybuchowa Para
Piątek, 31 grudnia o 20:00
Mów mi Dave
Sobota, 1 stycznia o 17:35
Radio na fali
Niedziela, 2 stycznia o 20:10
Oprócz tego na ekranie widzowie zobaczą także „Pozew o miłość”, „Wszystko zostaje w rodzinie”, „Czas na miłość”, „Agent XXL: Rodzinny interes”, „W doborowym towarzystwie” oraz „Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm”.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.