FOX i FOX Comedy w czerwcu 2022

W czewcu na kanałach FOX obejrzymy m.in. nowy serial „Wielka szansa” oraz „Bajer z Bel-Air” sezon 3 i 4.

Dzień Dziecka przez cały czerwiec na FOX i FOX Comedy

Z okazji Dnia Dziecka świętujemy cały miesiąc! FOX i FOX Comedy przygotował z tej okazji prezenty w postaci nowości, lubianych i znanych produkcji, a także coś na rodzinne seanse. W czerwcu na kanale FOX pojawi się premiera nowego serialu „Wielka szansa”. Widzowie będą mieli okazję śledzić przygody grupy wyjątkowych bohaterów dążących do spełnienia swoich wielkich marzeń. Całość będzie przedstawiona w świeżym formacie „show w show”, czyli jako fikcyjny program telewizyjny odtwarzany w ramach rzeczywistego odcinka. Pierwszy z nich w środę 29 czerwca o godzinie 21:05 – nie możecie tego przegapić. FOX zadbał również o rozrywkę w sobotnie wieczory, którym towarzyszyć będą popularni bohaterowie Marvela. Z kolei na FOX Comedy pojawi się kontynuacja serialu „Bajer z Bel-Air”. Trzeci sezon dostępny już od 2 czerwca. Dodatkowo pierwsze pięć dni miesiąca to wieczory filmowe dla całej rodziny. Przygotujcie duuuużo popcornu.

CZERWIEC NA KANALE FOX

Wielka szansa, sezon 1


(11 odcinków po 1 h)
PREMIERA: ŚRODA 29 czerwca o godzinie 21:05
Kolejne odcinki w środy o 21:05
POWTÓRKI: SOBOTY rano

“Wielka szansa” to nowoczesna opowieść pokazująca, jak ważne są marzenia i dążenie do ich spełnienia, a zarazem historia o drugich szansach i poszukiwaniu siebie, swojego miejsca na ziemi. Akcja rozgrywa się wokół grupy różnorodnych, pozbawionych szczęścia bohaterów. Próbują oni zmienić swoje życie poprzez udział w reality show przedstawiającym nowoczesny, podążający za trendami remake „Jeziora łabędziego”. W dodatku produkcja realizowana jest na żywo.
Swoje braki w warsztacie tanecznym nadrabiają dowcipem, podekscytowaniem i ogromną chęcią przełożenia tej kultowej historii, tak aby pasowała do ich codzienności i życia. Serial jest innowacyjnym program typu „show w show”. Zabiera on widzów w podróż po samoakceptacji i pozytywnym podejściu do swojego ciała niezależnie od wieku.

W serialu występują: Piper Perabo jako Paula Clark, Scott Foley jako Nick Blackburn, Teri Polo jako Julia Perkins, Mallory Jansen jako Monica Suillvan, Ser’Darius Blain jako Reggie Sadler, Kevin Daniels jako Wayne Fontaine, Simone Recasner jako Gabby Lewis, Anna Grace Barlow jako Brittney Lovewell oraz Raymond Cham Jr. jako Justin Reyes.
Jak potoczą się losy bohaterów? Czy uda im się przejść casting do programu? Premiera pierwszego odcinka serialu już 29 czerwca o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki odcinków w każdą sobotę rano.

Sobotnie wieczory na kanale FOX w czerwcu upłyną pod znakiem Marvela. Na widzów czekają cztery weekendy z popularnymi i lubianymi produkcjami. W dodatku wszystkie w towarzystwie dobrze znanej obsady aktorskiej. Pierwszy seans filmowy już 4 czerwca o godzinie 20:00.

Iron Man
SOBOTA 4 czerwca godzina 20:00
POWTÓRKA: NIEDZIELA 5 czerwca godzina 17:30
Strażnicy Galaktyki
SOBOTA 11 czerwca godzina 20:00
POWTÓRKA: NIEDZIELA 12 czerwca godzina 17:30
Thor: Ragnarok
SOBOTA 18 czerwca godzina 20:00
POWTÓRKA: NIEDZIELA 19 czerwca godzina 17:30
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
SOBOTA 25 czerwca godzina 20:00
POWTÓRKA: NIEDZIELA 26 czerwca godzina 17:30

CZERWIEC NA KANALE FOX COMEDY

Bajer z Bel-Air, sezon 3 i 4
(sezon 3: 24 odcinków po 0,5 h)
(sezon 4: 26 odcinki po 0,5 h)


PREMIERA: Sezon 3: PONIEDZIAŁEK 2 czerwca o godzinie 20:30
Sezon 4: WTOREK 20 czerwca o godzinie 20:30
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00
POWTÓRKI: od poniedziałku do piątku o 19:00 oraz w niedziele od 9:55

Trzeci i czwarty sezon to kontynuacja przygód nastoletniego Willa Smitha pochodzącego z biednej dzielnicy w zachodniej Filadelfii, który został wysłany przez swoją matkę do bogatego wujostwa w Bel-Air. W trzeciej części wujek Willa – Phillip, kandyduje na ważne stanowisko w sądzie, co nie może obyć się bez komplikacji. Najstarsza córka Banksów – Hilary zostaje nową pogodynką w telewizji i właśnie w tej roli czuje się idealnie. Największym wydarzeniem staje się jednak ukończenie szkoły przez Willa, który już rozgląda się za odpowiednim college’em. Ważnym aspektem w tym procesie jest oczywiście zaplecze imprezowe. Przysłowiowe schody zaczynają się, kiedy jego mama chce, żeby wrócił do Filadelfii. Wtedy dociera do niego, że aktualnie jego dom jest w Bel-Air.
Jaką decyzję podejmie Will? Czy wróci do swojego rodzinnego miasta? Kontynuacja serialu już od 2 czerwca o godzinie 20:30 na kanale FOX Comedy. A już 20 czerwca o godzinie 20:30 czwarty sezon serialu i kolejne odcinki z przygodami młodego Willa Smitha.
Z okazji Dnia Dziecka FOX Comedy przygotował coś wyjątkowego! Na widzów czekać będą filmowe wieczory, które rozpoczną się w środę 1 czerwca i potrwają aż do niedzieli. Ale to jeszcze nie wszystko! W czwartek 16 czerwca, który dla wielu osób będzie dniem wolnym,  FOX Comedy zaplanował seans zarówno dla małych, jak i tych nieco starszych.

Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki
ŚRODA 1 czerwca godzina 21:00
Kochanie, zwiększyłem dzieciaka
CZWARTEK 2 czerwca godzina 21:00
Zbuntowana księżniczka
PIĄTEK 3 czerwca godzina 21:00
Billy Madison
SOBOTA 4 czerwca godzina 21:00
Wampiry i świry
NIEDZIELA 5 czerwca godzina 21:00
Cziłała z Beverly Hills
CZWARTEK 16 czerwca godzina 9:20
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę,
a ludzie żyli dostatniej
CZWARTEK 16 czerwca godzina 21:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.