FOX i FOX Comedy w czerwcu 2018

W czerwcu na kanale FOX obejrzymy finałowy 6 sezon serialu „Zawód: Amerykanin” oraz 4 sezon serialu „Imperium”. Kanał FOX Comedy wyemituje 4 sezon serialu „Czarno to widzę”.

PREMIERY W CZERWCU NA FOX

Lato zbliża się wielkimi krokami! Dlatego w czerwcu FOX przygotował dwie gorące serialowe premiery! Widzowie zobaczą finałowy 6. sezon produkcji Zawód: Amerykanin, a także 4. sezon Imperium. Dodatkowo każdy fan dobrego kina znajdzie w ramówce takie filmy jak: Infiltracja, Władza absolutna czy Zabójcza broń.

ZAWÓD: AMERYKANIN, sezon 6
THE  Americans, season 6
(10 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 4 CZERWCA O GODZ. 21:05 (2 odcinki)
Emisja poniedziałki o godz. 21:05 (2 odcinki)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

U szczytu zimnej wojny dwójka agentów KGB, zajmujących się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego, udaje przeciętną amerykańską parę, wiodąc pozornie „normalne” życie ze swoją rodziną. Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth Jenningsowie (Keri Russell) przez wiele lat skupiali się przede wszystkim na powierzonej im misji, jednak mijające lata sprawiły, że do ich fikcyjnego związku wkradło się prawdziwe uczucie. To, wraz z rosnącymi oczekiwaniami i naciskiem ze strony przełożonych, sprawia, że sytuacja, w której się znaleźli, stała się naprawdę trudna. Dodatkowo, wyjawienie prawdziwej tożsamości nastoletniej córce Paige (Holly Taylor) pogarsza zdolność pary agentów do zapewnienia ich rodzinie bezpieczeństwa. Po szczególnie brzemiennej w skutkach misji Philip i Elizabeth postanawiają zakończyć swoją przygodę ze szpiegostwem i wrócić całą rodziną do Związku Radzieckiego. Jednak dostają zadanie, które zmusza ich do pozostania w Stanach.

W pierwszym odcinku 6. sezonu jest jesień 1987 r. – fabuła przeskoczyła aż o trzy lata od wydarzeń z poprzedniej serii, czyli do momentu, kiedy Związek Radziecki chyli się ku upadkowi. U bohaterów nastąpiły wielkie zmiany. Elizabeth pozostała radzieckim agentem, podczas gdy Philip postanowił odejść i zająć się turystyką!

Noah Emmerich, grający agenta FBI Stana Beemana, zdradził, że twórcy serialu Joe Weisberg i Joel Fields od samego początku wiedzieli, jakie będzie zakończenie serialu, ale nie chcieli nic zdradzić obsadzie, dopóki ta nie otrzymała scenariuszy.

Prosiliśmy, żeby nam cokolwiek powiedzieli, ale nie ustąpili. Mimo ogromnej ciekawości, byłem szczęśliwy, że do ostatnich chwil nie wiedziałem, co stanie się moim bohaterem. Przyznam, że zaskoczyło mnie zakończenie. Nie tego się spodziewałem. Miałem kilka scenariuszy, które krążyły w mojej głowie, ale nie był to jeden z nich.

Finałowy sezon serial Zawód: Amerykanin będzie można oglądać już od 4 czerwca od godz. 21:05 tylko na FOX!

 

IMPERIUM, sezon 4
Empire, season 4
(18 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 17 CZERWCA O GODZ. 20:10 (3 odcinki)
Emisja niedziele o godz. 20:10 (3 odcinki)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Lucious Lyon (Terrence Howard)  jest królem hip-hopu oraz właścicielem ogromnej wytwórni muzycznej. Życie mężczyzny komplikuje się, gdy odkrywa, że cierpi na poważną chorobę. Hip-hopowy potentat musi wybrać następcę spośród swoich trzech synów, którzy walczą o kontrolę nad jego wartą wiele milionów dolarów firmą. To niejedyne zmartwienia, z którymi boryka się Lyon. Niespodziewanie u progu jego drzwi, po prawie dwóch dekadach odsiadki, pojawia się była żona – Cookie (Taraji P. Henson).

W czwartym sezonie wytwórnia Empire Entertainment obchodzi 20. urodziny. Lucious po raz pierwszy od czasu wybuchu jego samochodu w Las Vegas wystąpił publicznie, choć wciąż ma problemy z pamięcią. Natomiast członkowie rodziny Lyon, w tym pielęgniarka głównego bohatera (Demi Moore), mają własne interesy w tym, żeby Lucious jak najszybciej wrócił do zdrowia po wypadku.

Oprócz gwiazdy kina Demi Moore w serialu pojawi się również Forest Whitaker. Znany aktor wciela się w postać Wujka Eddiego, charyzmatycznego muzyka i twórcę wielu hitów. To on wiele lat temu dał szansę nieznanemu wówczas Luciousowi, puszczając jego muzykę w stacji radiowej. Po latach znowu pojawia się w życiu bohatera., żeby pomóc mu w rehabilitacji po wypadku, ale także napisać piosenkę na dwudziestolecie Empire Entertainment.

Premiera Imperium odbędzie się już 17 czerwca o godz. 20:10 tylko na FOX!

 

FILMOWY CZERWIEC NA FOX

GODZINY SZCZYTU 3
SOBOTA 2 CZERWCA O GODZ. 18:05

WŁADZA ABSOLUTNA
SOBOTA 2 CZERWCA O GODZ. 22:00

OCEAN’S 13
NIEDZIELA 3 CZERWCA O GODZ. 17:40

ZABÓJCZA BROŃ
PONIEDZIAŁEK 4 CZERWCA O GODZ. 23:00

ZABÓJCZA BROŃ 4
WTOREK 5 CZERWCA O GODZ. 21:05

INFILTRACJA
WTOREK 12 CZERWCA O GODZ. 21:05

 

 

PREMIERY W CZERWCU NA FOX COMEDY

CZARNO TO WIDZĘ, sezon 4
Black-Ish, season 4
(23 odcinki po 30 minut)

PREMIERA: SOBOTA 9 CZERWCA O GODZ. 09:50 (5 ODCINKÓW)
Emisja: soboty od godz. 09:50 (5 odcinków)
TYLKO NA FOX COMEDY!

Serial obraca się wokół Dre, (Anthony Anderson), człowieka dla którego rodzina jest największą wartością i który walczy o zachowanie swojej tożsamości kulturowej, wychowując dzieci w białej, zamożnej dzielnicy. Andre 'Dre’ Johnson ma świetną pracę, piękną żonę Rainbow (Tracee Ellis Ross), czworo dzieci i kolonialny dom na przedmieściach.

W pierwszym odcinku 4. sezonu Johnsonowie wybierają się na szkolną sztukę Jacka i Diane, której tematem jest Dzień Kolumba. Dre jest jednak przerażony niedokładnym historycznie sposobem, w jaki święto jest przedstawiane. Czuje, że nie ma wystarczająco dużo czarnych świąt, więc zaciąga się do pracy z Aloe Blacciem (muzyk gra siebie w serialu), by ten pomógł mu w stworzeniu wpadającej w ucho piosenki. Jej celem ma być podniesienie świadomości w kwestii pewnego afroamerykańskiego święta.

Anthony Anderson tak zachęcał do oglądania najnowszego, czwartego sezonu produkcji:

Te historie są autentyczne, nie są wymyślone, bo to historie z naszego życia. Są one uniwersalne i mogą trafić się każdemu. Po prostu są opowiadane z perspektywy tej afrykańsko-amerykańskiej rodziny i wierzę, że to rezonuje z publicznością. Dlatego trzy lub cztery pokolenia w jednej rodzinie mogą razem siedzieć i oglądać nasz program i wszyscy go rozumieją. Oto piękno tego, co robimy.

Czarno to widzę powróci już 9 czerwca o godz. 09:50 tylko na FOX Comedy!

 

FILMOWE KOMEDIE NA FOX COMEDY

PIĄTEK 1 CZERWCA
Akademia policyjna 2
O GODZ. 20:20

Akademia policyjna 3
O GODZ. 22:00

CZWARTEK 21 CZERWCA
Straszny film 4
O GODZ. 22:00

SOBOTA 23 CZERWCA
Walentynki
O GODZ. 12:50

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.